Ziaja

Ár:   865 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: nagypetra3, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Parabénmentes

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jelizz

2020. április 19.

Jo az illata , nem volt draga es puha lesz tole a hajam kb ennyi. Nemerzek semmilyen hajsimito hatast es az illata sem marad sajnos a hajamban. Marad a kedvenc balzsamom tovabbra is a Syoss salonplex.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 19.

Julus92

2020. január 3.

Teszi a dolgát, könnyen kifésülhető utána a haj, de nálam ezt azért hozza a legtöbb balzsam. Samponban, balzsamban nem szoktam bánni a parfümöt, ennek pedig tényleg kellemes az illata. Vizesebb állagú balzsam egyébként, úgyhogy én többet használtam ebből, mint általában a balzsamokból, ezért hamar elfogyott. Használtam már ennél jobb balzsamokat, pakolásokat is, úgyhogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Szasza002

2018. augusztus 25.

Háromszor próbáltam eddig. Jó az illata, 1. nap még érezhető elég jól. Puhítja a hajam és könnyen fésülhetővé teszi. Remélem hosszútávon is elégedett leszek vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

ausmorzs

2018. június 7.

Nagyon jó az illata és a hajam is sokkal puhább.
Egyik előnye, hogy nem zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Nagyon jó az illata és a hajam is sokkal puhább.
Egyik előnye, hogy nem zsírosítja a hajam.

gejeni

2017. december 28.

Nemrég találtam rá de máris kedvenc lett. Imádom a könnyű állagát teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

nagypetra3

2017. április 26.

Nagyon szeretem, a Matrix Total Results So Long Damage samponjával használom, utána pedig Kallos pakolást teszek a hajamra, és eddig nagyon bevált, biztos, hogy újra fogom venni! :) Sokkal jobb, mint a két Aussie balzsamom volt előtte, és ráadásul majdnem fele annyiba is kerül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.