Ziaja

Ár:   1125 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: nope, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Parabénmentes

caniko14

2020. november 29.

Imádtam ezzel a samponnal hajat mosni, annyira finom illata volt a hajamnak még napokkal a hajmosás után.
Szőkített hajamra használtam, csodát művelt vele, gyönyörű fényes, csillogó és puha lett, mintha steampod kezelésen lettem volna.
Amikor megvettem nem figyeltem oda az összetevőire, azonban ahogy kicsit jobban tanulmányoztam, arra jutottam, hogy nem biztos, hogy emiatt újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

bernadettu

2020. július 30.

Egy kis 50 ml mintám van belőle, az összetevői alapján kicsit féltem kipróbálni de pozitívan csalódtam.
Finom puha és könnyed lesz tőle a hajam, az illata nagyon finom bár kicsit mű.
Nekem sem habzott fel ezért utána más sampont is használtam de észre vehető volt amikor ezt elhagytam hogy akkor nem volt olyan puha a hajam.
Lehet veszek belőle teljes kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Finom puha és könnyed lesz tőle a hajam, az illata nagyon finom bár kicsit mű.
Lehet veszek belőle teljes kiszerelést is.

Dicsak

2019. november 22.

Rögtön leszögezem: nem fűztem hozzá semmiféle reményt, hogy az én sej-hajamat majd egy sampon fogja kisimítani. Tehát nem is csalódtam. Ez a termék jó kis felfedezés volt nekem mindennel együtt. (az illatát külön kiemelném!)
Néha még balzsam sem kellett mellé, szépen ápolta a hajat.
Egyetlen negatívum, hogy kissé vonakodott habzani.
Újra azért nem venném, de örömmel használtam el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

Néha még balzsam sem kellett mellé, szépen ápolta a hajat.
Egyetlen negatívum, hogy kissé vonakodott habzani.
Újra azért nem venném, de örömmel használtam el.

jojochan

2018. szeptember 2.

Az illata csodálatos, imádom a kakaóvajas termékeket, de sajnos ezt leszámítva nekem nagyon nem jött be. Használat után tényleg olyan a hajam, mintha kivasaltam volna, de ezt a "simító" hatását órák alatt elveszíti, majd az egész összeugrik, göndörödik, mintha leizzadtam volna vagy párás lenne a levegő, esetleg leöntöttek volna vízzel. A második használat után már ki is vasaltam a hajamat, látszólag megint tökéletes volt, még jobb is a vasalás miatt, de alig telt el 2-3 óra, megint kunkorodott, összevissza állt, csapzottá vált a hajam. Ilyet még egyetlen samponnál sem tapasztaltam, soha többet sampont a Ziajától!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Eszter4

2018. május 27.

Az illata miatt vettem meg, ami viszont nagyon hamar elillan. Egynek jó, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

ancsur88

2018. május 27.

Az illata isteni, viszont a szőkített hajam fésülhetetlen volt tőle :(
Második használat után eldobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Az illata isteni, viszont a szőkített hajam fésülhetetlen volt tőle :(
Második használat után eldobtam.

szilvasitimea

2018. május 23.

Amikor megvettem a kókuszos tusfürdőjét és először próbáltam, már akkor tudtam; KELL egy Ziaja sampon. Erre esett a választásom, és ismét nem csalódtam. Iszonyatosan jó az illata. Bár az állagán elsőre meglepődtem,mert ilyen átlátszó, barnás géles maga a sampon. A végeredmény azonban nagyon tetszett a balzsamjával együtt használva. Nekem tényleg kisimította a hajamat (bár nem hullámos, de mégsem egyenesen alapból) , egészségesnek tűnik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Kósza

2018. április 7.

Az egy csillag az állatkísérlet-mentességnek jár.
Ez a márka szar, egyszerűen 0, ezt a sampont festett hajra vettem és előtte használtam pakolást is. Selymes, leöblített hajra vittem fel de nehezen habzott, másodszorra sikerült rendesen felhabosítani de öblítésnél éreztem, hogy akad el a kezem a hajamban. Mintha szappannal mostam volna, olyan, csikorgós, összetapadt, kellemetlen. Ezt mosás utáni pakolással lehetett kezelni, de mintha a fejbőrömet is irritálná. Feladom, sajnos nem ajánlom a ziaját :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Az egy csillag az állatkísérlet-mentességnek jár.

Sundelion33

2017. június 25.

Nem rossz. Egész jó illata van, állagra inkább vizes, mint krémes, átlátszó, barnás színű. Utána azért mindenképp érdemes balzsamot használni, mert különben gubancolódik a haj. Zsírosodást megfelelően gátolja, 3-4 napot kibír. Az egyenesítő hatásáról nem tudok sokat mondani, mert göndörítem a hajam, viszont a színe nem fakul jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Vitaminok: Panthenol

Színezék. Barnás sárga.