Ziaja

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: b.timi.x, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Száraz és ráncosodásra hajlamos bőrre.

Julcsika

2019. augusztus 22.

Nagyon száraz az arcbőröm és nagyon húzódik. Sok drága arckrémet kipróbáltam már , ami nem igazán vált be , ellenben ezzel ami nem drága , de nagyon hatásos.Kellemes szép ragyogó puha az arcbőröm, szinte azonnal mikor felkenem. Az éjszakai krémet nappal is használom, az illata nagyon kellemes és nem tudom megunni. Az arcom gyönyörűen kisimul és szinte ragyog. Lassan elfogy az első tégelyem és máris veszem a következőt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

bee1

2019. április 21.

Nekem ajánlották ezt a krémet, mivel hiába van kombinált bőröm, nagyon kiszárad minden télen az arcom (az orrom környéke főleg, de az egész arcom szokott húzódni). Tényleg nagyon gazdag, zsíros krém. A bőrömet jól ápolta, pont most fogyott el. Most már nem venném újra, mert sok lenne a bőrömnek, de télre újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

Forianka

2019. március 11.

Egyetértek egy korábbi véleményezővel, hogy téli, éjszakai krémnek beválik, nekem gyorsan beszívódik, bár zsíros krém valóban. Az illata kifejezetten tetszik, de az összetevői miatt én nem venném, ezt a tégelyt ajándékba kaptam a Hortobágyi Kecsketejes Krém helyett, ami sajnos csak időszakosan kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

mautika

2019. január 24.

A T vonalamra nem használom, viszont a télen szörnyen repedezo arcomat rendbe tette. Nem kenem fel vastagon, csak egy ici picit oszlatok el. Nem csodaszer, de ennyi pénzért ez egy nagyon jó kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

szekelymonika

2019. január 24.

Hajvegapolojat hasznaltam el egy tegellyesl, az nagyon bevalt. Ezt most vettem teli arckremnek.
Eddigi tapasztalatom, h tenyleg eleg nehez, zsiros krem. Lettek ma reggelre pici pattanasaim (3. nap), de bizom benne, h az csak a cikkusom lesz es nem a krem, nagyon szeretnem h jo legyen.
Figyelgetem meg 1-2 hetig, igyekszem majd frissiteni a velemenyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Figyelgetem meg 1-2 hetig, igyekszem majd frissiteni a velemenyem.

Yeliz

2019. január 7.

Nekem nagyon tetszik a nappali változatával együtt, viszont az összetevők megnézése utána levontam 1*-ot, mivel nem túl baráti. Így megnézve a piros jelölések magyarázatát már értem miért írtátok sokan, hogy kiütésesek lettetek a krémtől. Nekem ilyen problémám nincs vele szerencsére és az illata is tetszik, de az összetevők miatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

cintijjja

2019. január 2.

Arckrémnek egyáltalán nem vált be, nagyon zsíros lett tőle az arcom és egyáltalán nem szívódott be. Kézkrémnek használtam el végül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Bonzee

2018. július 21.

Többször is megpróbálkoztam a használatával, merthogy kecsketej, meg minden.
Alapvetően viccesnek találom a retro illatú krémeket, de ehhez képtelen voltam hozzászokni; kapcsolatunk végén már kimondottan irritált.
Amúgy tette a az alapvető dolgát, amíg aludtam, sem negatív, sem pozitív értelemben nem volt semmi különös.
De az illata miatt a maradékot már éjszakai kéz- és sarokkrémnek használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Többször is megpróbálkoztam a használatával, merthogy kecsketej, meg minden.
De az illata miatt a maradékot már éjszakai kéz- és sarokkrémnek használtam el.

Mamamacica

2018. május 30.

Sajnos kiütés jellegű göbök jelentek meg tőle az arcomon. Zsírosította az arcbőrömet, a szemem körül pedig irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Juolah

2018. május 16.

Nagyon zsíros krém, nehezen és hosszan szívódik be a bőrömbe. Meleg estékre nem ajánlom. Kaptam és biztosan nem fogom megvenni ha elfogy. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.