Ziaja

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: b.timi.x, Módosítva: 2013. november 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Száraz és ráncosodásra hajlamos bőrre.

writa

2022. március 9.

Ez egy jó kis hidratáló, de semmi extrát nem tud, kell hozzá szérum és fényvédő is. Viszont az ára nem eget rengető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Libby

2021. november 21.

A weshopban vettem a nappali és a szemránckrémmel is.
Az illata nagyon finom. A bőrre kenve nekem nagyon zsírosnak tűnt, bár reggelre ez a zsíros érzet teljesen elmúlt. A bőröm nagyon fino, sima lett tőle, de később olvastam az összetevőket, ilyen terméket nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 21.

A weshopban vettem a nappali és a szemránckrémmel is.

Bonnieoo7

2021. november 9.

Pár éve amikor bejött Magyarországra, akkor vettem, bár fiatalabb korosztály és kombinált bőrű voltam, mint akinek ajánlott. Krémpakolásnak szerettem volna alkalmazni, de azonnal ragyás lettem. Nem is tudom hogy gondoltam, mert akkoriban még csak 30 múltam valamennyivel és nyáron ömlik a fejemből a zsír még most is pedig ez már régebben volt. Azonnal vittem Anyunak, aki boldogan használja a mai napig kis elkalandozásokkal, de mindig "visszaterelem" hozzá, én is gyakran veszek Neki. Olcsó és kitűnő termék a maga nemében, annak akinek igazán száraz, érzékeny és hámlik a bőre 50 év felett. Már semmi nem használt, tele volt piros kiütésekkel, dudorokkal, feszült, fájt a rózsás bőre, ilyenkor a hajszálerek is jobban lüktetnek az arcán. Javasoltam a kamillás borogatást és utána ezt. Tulajdonképpen 2-3 nap alatt teljesen rendbejött a bőre és most nagyon kellemesen érzi magát. Gyógyír! Azt nem hinném, hogy túl sok kecsketej tartalma van, de vitaminokat biztosan magában foglal, finom az illata, bár erős, de viselése mindenképpen komfortérzetet nyújt.🐐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

lisbeth10

2021. szeptember 7.

Félig impulzus várlás volt, mivel az akkor használt éjszakai krémem fogytán volt és újat szerettem volna kipróbálni. Az állagát meglátva megörültem, jó vastag krém a téli időre. Az illata viszont olyan intenzív és orrba vágó, hogy arra szavak nincsenek. Mivel testes krém, nehezebb eloszlatni az arcon, nehezen szívódik be, amit annyira nem bánok, szeretem érezni, hogy van valami az arcomra kenve. Reggelre a hidratáló hatását elhanyagolhatónak éreztem. Puha volt a bőröm, de mégis kicsit feszült, a szemeim alatt pedig folyamatosan száraz volt. A használata alatt pedig az arcom két oldalán kis dudorok is megjelentek, a T-zónámon kívül nem pattogok ki. Nem hiszem, hogy újra vásárlós lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Szilwa

2021. július 12.

Nagyon zsíros krém, nehezen szívódik be. Télen használható, de nyáron nem ajánlanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 12.

puderpanda

2021. március 5.

Imádtam a Ziaja kecsketejes tusfürdőjét és testápolóját, ezért megvettem ezt a teméket is. Az illata nagyszerű, viszont nekem nagyon zsíros. Ha kicsit nedves arcbőrre vagy vizes kézzel viszem fel akkor nagyon jól beszívja a bőröm. Szépen hat a szárazság ellen, a bőröregedés első jeleivel azonban nem tesz semmit (legalábbis nekem). Közben a bőrtípusom is változott, mert abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését és száraz-érzékenyből kombinálttá vált, úgyhogy már nem is gondolom, hogy ez a nekem megfelelő termék. Ha elfogy ezek miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

Fma

2021. február 26.

Tej-rajongó vagyok! Ezért akartam kipróbálni ezt a krémet, a nappalit is megvettem. Az arcom ekkor már erősen ki volt száradva, pikkelyes ekcéma szerű foltokkal a legrosszabb helyeken. Kb pár nap alatt rendbe tette a bőrömet, rugalmas és egyenletes színű a bőröm, nyoma sincs a pikkelyeknek. Nem lett pattanásos a bőröm. Most, hogy már nem extrém száraz a bőröm, már kissé sok, reggel még kissé zsíros az arcom, de hálás vagyok neki, hogy eddig eljutottunk.
Az illata semleges, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

Az illata semleges, kellemes.

Horvath_Nikole

2021. február 20.

Valóban nagyon zsíros. Nagyon keveset tettem fel az arcomra. Kombinált a bőröm a homlokom beszívta az arcom nem. Az illata nekem a Nivea szappanra emlékeztet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 20.

TheaQueen

2021. február 7.

A nappali krémmel együtt vásároltam és használtam, ezért nem vagyok benne biztos, hogy mindkettővel problémám van, mert külön-külön nem adtam nekik esélyt, 1 hét után megváltam tőlük. Az illata borzasztóan irritált, ráadásul annyira zsíros érzetet hagyott a bőrömön, mintha babapopsi krémet kentem volna rá, pedig szeretem estére a testesebb krémeket. Ami miatt viszont kénytelen vagyok lehúzni, az az, hogy pár nap használat múlva pici piros pattanások jelentek meg az arcomon. Impulzus vásárlás volt, csalódás lett a vége. Akinek elajándékoztam, szintén nem vált be, kézkrémnek fogja elhasználni, a nappalit pedig estére keni fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

sziromniki

2020. május 28.

Éjszakára szeretem a táplálóbb, zsírosabb krémeket, de ettől érezhetően elnehezedett a bőröm és nagyon lassan szívódott be. Nagyon erős, mű illata van, ami nem is illant el használat után. Számomra nagyon kellemetlen volt az illata és pár használat után érezhetően ki is szárította a bőrömet.
1 hetet bírt ki nálam mielőtt megváltam volna tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

1 hetet bírt ki nálam mielőtt megváltam volna tőle.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.