Ziaja

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: MrsWolf, Módosítva: 2023. november 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

2023-ban megújult összetétel!

• tökéletesen hidratálja és táplálja az arcbőrt
  • védi az arcbőrt a kiszáradástól és erősíti a lipidrétegét
  • pótolja a természetes tápláló összetevők hiányát
  • fokozza az arcbőr regenerációs képességét
  • védi az arcbőrt a szabad gyökök hatásaitól
  • mérsékli az arcbőr általános öregedési folyamatát
  • kisimítja a finom ráncokat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szilvida

2023. augusztus 25.

Új éjszakai krémet kerestem, így esett a választásom erre. A Ziaja termékekkel eddig mindig elégedett voltam, de most azt hiszem mellé nyúltam. Szépen hidratál ugyan és kellemes az illata, de az én bőröm számára túl nehéz és zsíros krém, főleg éjszakára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

Dorosa

2023. augusztus 4.

Nyaralásral, előtte 1-2 alkalommal használtam csak. A hűvös szél nagyon kifújta az arcom, alig vártam hogy este bekenhessem. Azt hittem leesik az arcom a helyéről, piros foltos lett tőle, ami reggelre is alig enyhült. Azóta az érzékeny bőrömre nem mertem többet használni...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

PiciBrigii

2023. április 14.

Kellemes az illata, szerintem kellően zsíros, de nem túlságosan, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 14.

eheiszki

2023. április 11.

Hát ez elég borzalmas.. Kaptam egy mintát, felkentem.majd 20 perc múlva le kellett mosnom. Nagyon erős illatanyag van benne, és borzalmasan zsíros. Olyan volt mintha leöntöttek volna egy lavór avas valamivel. Ragadtam, viszkettem, pedig alig kentem. Többlépéses rutinba beilleszteni lehetetlen. Teljesen nem sikerült lemosnom valamennyi maradt, reggelre vörös foltok voltak az arcomon és a nyakamon tőle.. elmúltak nyugtató krémgéllel de na mi ez a kutyulmány.
Tesóm agyon dicséri a Ziajat.. maradok a koreai cuccaimnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 11.

Tesóm agyon dicséri a Ziajat.. maradok a koreai cuccaimnál.

bodzababo

2022. november 15.

Nagyon szerem<3 olyan szepen simítja a bőröm reggelre . Neha nappal is használom. Igaz hogy sűrű krém de jol beszívodik. Száraz fakó börre tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 15.

kboglarka

2022. október 21.

Sokáig használtam ezt a krémet a nappali társával együtt. A tavaszi-őszi hónapokban csak este, télen viszont reggel is. Az én arcbőrömet megfelelően hidratálta, szerettem az illatát, ilyen kis visszafogott, nem az a megcsap a parfüm stílus. Jó állaga van, könnyen beszívódott, az arcom kifejezetten szerette. Végül az összetevői miatt váltottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 21.

writa

2022. március 9.

Ez egy jó kis hidratáló, de semmi extrát nem tud, kell hozzá szérum és fényvédő is. Viszont az ára nem eget rengető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 9.

Libby

2021. november 21.

A weshopban vettem a nappali és a szemránckrémmel is.
Az illata nagyon finom. A bőrre kenve nekem nagyon zsírosnak tűnt, bár reggelre ez a zsíros érzet teljesen elmúlt. A bőröm nagyon fino, sima lett tőle, de később olvastam az összetevőket, ilyen terméket nem veszek többet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 21.

A weshopban vettem a nappali és a szemránckrémmel is.

Bonnieoo7

2021. november 9.

Pár éve amikor bejött Magyarországra, akkor vettem, bár fiatalabb korosztály és kombinált bőrű voltam, mint akinek ajánlott. Krémpakolásnak szerettem volna alkalmazni, de azonnal ragyás lettem. Nem is tudom hogy gondoltam, mert akkoriban még csak 30 múltam valamennyivel és nyáron ömlik a fejemből a zsír még most is pedig ez már régebben volt. Azonnal vittem Anyunak, aki boldogan használja a mai napig kis elkalandozásokkal, de mindig "visszaterelem" hozzá, én is gyakran veszek Neki. Olcsó és kitűnő termék a maga nemében, annak akinek igazán száraz, érzékeny és hámlik a bőre 50 év felett. Már semmi nem használt, tele volt piros kiütésekkel, dudorokkal, feszült, fájt a rózsás bőre, ilyenkor a hajszálerek is jobban lüktetnek az arcán. Javasoltam a kamillás borogatást és utána ezt. Tulajdonképpen 2-3 nap alatt teljesen rendbejött a bőre és most nagyon kellemesen érzi magát. Gyógyír! Azt nem hinném, hogy túl sok kecsketej tartalma van, de vitaminokat biztosan magában foglal, finom az illata, bár erős, de viselése mindenképpen komfortérzetet nyújt.🐐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 9.

lisbeth10

2021. szeptember 7.

Félig impulzus várlás volt, mivel az akkor használt éjszakai krémem fogytán volt és újat szerettem volna kipróbálni. Az állagát meglátva megörültem, jó vastag krém a téli időre. Az illata viszont olyan intenzív és orrba vágó, hogy arra szavak nincsenek. Mivel testes krém, nehezebb eloszlatni az arcon, nehezen szívódik be, amit annyira nem bánok, szeretem érezni, hogy van valami az arcomra kenve. Reggelre a hidratáló hatását elhanyagolhatónak éreztem. Puha volt a bőröm, de mégis kicsit feszült, a szemeim alatt pedig folyamatosan száraz volt. A használata alatt pedig az arcom két oldalán kis dudorok is megjelentek, a T-zónámon kívül nem pattogok ki. Nem hiszem, hogy újra vásárlós lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emolliens) tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Közismertebb nevén Epsom-só vagy keserűsó. Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag. Hajápolókban használva általában hajgöndörítő segédanyagként használatos. Hőfejlesztő szerként is használható vízmentes formulákban, mivel azonnali hőképző kémiai reakcióba lép a vízzel.