Ziaja

Ár:   975 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lavínia, Módosítva: 2021. július 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók

Kecseketej fehérjét és keratint tartalmazó hajkondícionáló balzsam száraz, fénytelen hajra. Hidratálja és kisimítja haját a teljes hosszán. Javítja a hajszálak rugalmasságát. Véd a hajvéged töredezésétől, szálkásodásától.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Vanda1996

2021. október 12.

Nagyon szuper termék, hidratálja és fényessé teszi a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Nagyon szuper termék, hidratálja és fényessé teszi a hajam.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. október 11.

Az én hajam ennél több proteint igényel, de alapvetően jó termék, nagyon puhítja a hajam, és az összetevői is csodásak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. október 11.

KezdoManias

2021. augusztus 16.

Még nem vagyok profi a protein- és hidratáció egyensúly elméleti kérdéseiben (CGM varázsszavak:), viszont a festett, 2C/3A göndörségű hajammal időnként csodákat tesz. Valószínűleg akkor, amikor már nagyon éhezi a proteint (ami talán a túlhidratált megfelelője egyben???), azaz úgy érzem, kiszáradt. Normál balzsamként használom, 2-4 percig van a fejemen mosás után, gyakran a saját, szulfátos, ezért nem CGM samponját követően. Puhává tesz, nagyon lecsökkenti a sprődséget, szárazságérzetet, ezáltal jóval kisebb szalmakazal alakul ki a fejemen szárítás után, mint nélküle. Sőt, jóval definiáltabbak és csillogóbbak a tincseim.
Örülök, hogy viszonylag kicsi a kiszerelés, könnyebb helyet biztosítani neki a hajápolási arzenálomban. Az előttem szólókhoz hasonlóan én is nagy becsben tartom, örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Mia0602

2021. augusztus 11.

Én is CGM ajánlások hatására vettem meg. De nekem nem vált be. Nem rossz termék, de az én hajammal nem tett csodát. Az állaga túl folyékony és az illata se a legkellemesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

racheldawes

2021. augusztus 10.

Az itt olvasott vélemények hatására vásároltam, nem bántam meg, jó vételnek bizonyult. Az állaga kicsit szokatlan, híg, ennek ellenére nem nehéz eloszlatni a hajon. Az illata kellemes, olyan, mint a márka kecsketejes tusfürdőjének, elég tartós, még másnap is érződik. 10-15 percet hagyom fent, ennyi idő is elég ahhoz, hogy selymessé és puhává varázsolja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 10.

Detti

2021. július 5.

Többféle balzsamot és pakolást próbáltam már korábban, de mindig visszatértem a Gliss Kur pakolásokhoz, mert azok váltak be eddig a legjobban. Egy hónapja találtam rá a cgm hajápolásra, így az ajánlások és az itteni vélemények alapján vettem meg többek között ezt a balzsamot is. Nekem az illata kimondottan tetszik, pedig féltem tőle, mert mindenki tett rá valamilyen utalást és ha azt kiemelik az már gyanús, hogy nekem nem fog annyira tetszeni. :) Elég folyékony balzsam (legalábbis az eddig használt pakolásokhoz és balzsamokhoz képest), de ennek ellenére nagyon jól hidratál, eddig nagyon szereti a hajam. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 5.

SaraSzoke

2021. június 15.

Nagyon jó cucc ha jól használod!
Mondom nekem hogyan vált be. A hajam 9esre van hamvas szőkitve. Sampon után használom, picit megtörlöm a hajam törcsivel hogy ne csöpögjön, majd összekeverem ezt a kondicionálót egy testesebb keratinos hajpakolással. Teszek a fejemre egy nejlonzacsit, arra egy törcsit hogy melegitsen és rajta hagyom ezt a keveréket kb 20 percig.
Ez a kondicionáló nem mindenkinek csinál elèg puha és sejmes hajat, viszont a benne levő protein feltölti a hajszerkezetet és hosszú távon megvédi a hajat a töredezéstől.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Nagyon jó cucc ha jól használod!

petra0607

2021. május 12.

Ha tudnék, 10 csillagot adnék erre a termékre. MINDENT, tényleg... mindent próbáltam, ha összeszámolnám mennyit költöttem göndör hajápolási termékekre, külföldi oldalakról rendelgetve... Azok a termékek összesen nem érnek annyit mint ez a kis tubus egyedül. Egy csodaszer.... Komolyan. Nekem 2B/2C a hajam, szárazságra, szalmakazal effektusra hajlamos, viszont ez a termék minden egyes hajmosásnál csodálatosan fényesre és hidratáltra szelíditi. Nekem nagyon bevált, vagy 20x vettem már újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

csertegb

2021. április 13.

CGM elkezdésekor vettem meg, ahogy sokan már előtte. Csak erősíteni tudom az ő értékelésüket. Az illatát lehet szeretni vagy nem szeretni, de nem erőteljes és nem marad meg a hajban. Más termékkel együtt kezdtem használni, így nem mondhatom, hogy csak kizárólag ennek az eredménye, de érezhetően szebb, erősebb lett a hajam. Csomósodásra hajlamos a hajam, de már a beledörzsöléskor érezhetően lazul a nagy kóc a fejemen. A Garnier Hair Fooddal együtt használom. Ajánlom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

brummi

2021. február 16.

Göndör hajra alaptermék, jellegzetes illatú, mint a termékcsalád minden darabja, de nem zavaró módon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol