Ziaja

Ár:   1125 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyn31, Módosítva: 2017. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kecsketejes fehérjét és keratintbtartalmazó hajpakolás száraz,fénytelen hajra.Újjáépíti a sérült haj szerkezetét,javítja a rugalmasságát.Visszaállítja a haj lágyságát,simaságát,megfelelő hidratáltságát.Megkönnyíti a kifésűlést.Nem nehezíti el a hajat.

kicsispenot

2021. szeptember 3.

Imádom az intenzív szappan illatot, úgyhogy nálam ez plusz pont. Aki esetleg aggódna, semmi sem marad meg belőle a hajban. Ha nem is hidratálja a száraz hajamat legalább puhítja, ami segíti a kifésülést. Nekem elég sok kell belőle, hamar fogy. Szerintem most maradok ennél amíg a hajam ehhez is hozzá nem szokik....Újravevős, hozza amit ígér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Esovaro

2021. április 14.

Imádom és a hajam is imádja.
Nagyon érdekes, krémszerű/zselés textúrája van, ezért az eloszlatása talán kicsit nehéz, de a hatása megéri a nehézségeket.
Az illatát is szeretem, olyan nivea-krém szerű, valamiért nagyon megnyugtató.
Nem használom minden mosásnál, mert a protein könnyen letapad a hajon és nem szeretem a buildup-ot. Hetente kétszer mosok hajat, abból egyszer használom ezt. A hajam hálás érte, sokkal jobban göndörödik használat után. Nincs benne semmi szulfát, szárító alkohol, szilikon, tehát göndör hajra is ideális.
Egyetlen dologgal nem értek egyet, az az itt a Krémmánián feltüntetett ár, én sosem vettem ilyen olcsón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Imádom és a hajam is imádja.
Az illatát is szeretem, olyan nivea-krém szerű, valamiért nagyon megnyugtató.

MademoiselleSumire

2020. október 7.

Vékonyszálú, hosszú hullámos hajam van (2B-2C) alacsony/normál porozitással.
- néni illata van, nem tetszik, de szerencsére hajmosás után nem érezhető, legalábbis nem kellemetlen
- viszont szuper, hogy tömör krém, mégsem nehezíti el a vékonyszálú hajamat egyáltalán
- fényes, puha, definiált a hajam a használata után (én amúgy mikróban melegíthető Magic Hair sapival szoktam használni)
- megfizethető
Szóval alapvetően nem csodaszer szerintem, de kellemes, és könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Vékonyszálú, hosszú hullámos hajam van (2B-2C) alacsony/normál porozitással.
- megfizethető

Eperkelany

2020. június 27.

Régi szappan illata van. Magában még nem használtam. Puha lett tőle a hajam az olajokkal együtt. Fehérjetartalma miatt választottam. Majd még updatelek ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Kinga218

2020. június 21.

Egészen jó hajpakolás. Szerintem ugyan a töredezést és az elvékonyodást nem lehet vele megelőzni, de a hajam a használata után tényleg jobban fésülhető, simább és lágyabb lesz. Legnagyobb előnye, hogy nem nehezít el, szép tartást ad, én meg vagyok vele elégedve. Az illata eleinte nem tetszett, engem a régimódi erős szappanillatra emlékeztet, de igazából nem marad sokáig a hajon, és mostanra hozzá is szoktam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

alegria800

2020. június 4.

Kisse le vagyok egve mostanaban ezert valasztottam ezt az olcso termeket. Az arahoz kepest tenyleg nem rossz, de sokkal hatekonyabb hajpakolassal is volt mar dolgom. Amig nem lesz ujra keret pl. Joico-ra maradok ennel. =)

Valoban brutalisan eros szappan szaga van. =D

Igaz, hogy segiti a kifesulest.

En csak az eloirt hatoidot alkalmazom es Redken gondor hajra valo apolo- es formazo kondicionalo nelkul nem fenyes es selymes a hajzatom, igaz meg csak par alkalommal hasznaltam. Ennek biztosan kell par honap az tapinthato eredmenyert.

(gondor, vekony szalu, szokitett hajam van, nem veszes allapotban, proteinhianyos es kisse szaraz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

Valoban brutalisan eros szappan szaga van. =D

Igaz, hogy segiti a kifesulest.

Babsszi

2020. április 23.

Nagyon szeretem az illatát, az állágát, tényleg nagyon könnyed termék, abszolút nem nehezíti el a hajat, egész puha és selymes lesz tőle. Csodákra azért nem képes, az én nagyon száraz hajamnak még ez sem elég de összességében szerettem ha sokat nem is javított az állapotán, az biztos hogy nem rontott rajta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

bubblegum67

2020. április 10.

Curly girl method-ot követem, egyik legjobb pakolás amivel találkoztam. A fürtjeim szépek és hidratáltak lesznek tőle. Az illata is kellemes, sokáig megmarad a hajba. Nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 10.

LolitaLolly

2020. február 13.

Azért vettem meg, mert azt gondoltam hogy kellemes tej illata lesz, meg persze szükségem volt már egy új pakolásra. Amikor kinyitottam, azt még elnéztem neki, hogy baromi erős szappan illata van, mert a későbbiekben ez a hajamon kellemesen hatott, viszont nekem egyáltalán nem hozta a várt hatást, szárítja a hajam és úgy néz ki tőle mint a seprű. Reménykedtem ennyi pozitív vélemény után, hogy végre találok egy Jokert a hajamra, de sajnos ez sem az álom balzsam/pakolás. Volt ami eddig bejött, de mégsem az igazi, úgyhogy tovább kell keresgélnem, úgy látom :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

tkrisztina88

2019. december 16.

Régen használtam keratinos hajpakolást de egy ideje elfelejtettem, csak sampon és hajvégápoló maradt az otthoni hajápolási rutinomban. Hosszú hajam van, aminek az alja sajnos a világosítás, és vasalás miatt törik. Már pont le akartam vágatni belőle, nem is keveset, amikor mintát kaptam belőle egy dm rendelésemhez, kipróbáltam, megvettem. Így is meglátogatom a fodrász tesómat, de tényleg csak a végét kell majd vágni. Mások is megdícsérték a hajamat, sokkal szebb, fényesebb, puhább lett ettől a pakolástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 16.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol