Ziaja

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyn31, Módosítva: 2021. november 17.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kecsketejes fehérjét és keratintbtartalmazó hajpakolás száraz,fénytelen hajra.Újjáépíti a sérült haj szerkezetét,javítja a rugalmasságát.Visszaállítja a haj lágyságát,simaságát,megfelelő hidratáltságát.Megkönnyíti a kifésűlést.Nem nehezíti el a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

THeni

2024. január 23.

Puha, fényes, lágy tapintású hajam lesz tőle, még 3-4 nap után is. Nagyon jó ár-érték arányban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. január 23.

erasm98

2023. augusztus 28.

Lehet rosszul használom, mert én egy éjszakára fent szoktam hagyni, de úgy vettem észre, hogyha nem olajozok bőségesen utána, akkor inkább szárítja a hajvégeim. Szerintem vannak ennél jobb pakolások is, nekem az "aromája" sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 28.

Fifike232

2023. március 5.

Puha fényes lesz tőle hajam! Mindig új pakolást veszek. Ez annyira bevált hogy harmadjára vettem újra, kenterbe veri a 10 ezer ft körüli tarsait. Ára a tudásához képest vicc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 5.

tkrisztina88

2023. január 29.

Hosszú hajam van, aminek az alja sajnos a világosítás, és vasalás miatt törik. Már pont le akartam vágatni belőle, nem is keveset, amikor mintát kaptam belőle egy dm rendelésemhez, kipróbáltam, megvettem. Így is meglátogatom a fodrász tesómat, de tényleg csak a végét kell majd vágni. Mások is megdícsérték a hajamat, sokkal szebb, fényesebb, puhább lett ettől a pakolástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 29.

Cserkember

2022. szeptember 28.

Nagyon jó, szép puha lesz tőle a haj, bár hasonló a termékcsalád balzsamjához ami ugyancsak szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 28.

kicsispenot

2021. december 17.

Imádom az intenzív szappan illatot, úgyhogy nálam ez plusz pont. Aki esetleg aggódna, semmi sem marad meg belőle a hajban. Ha nem is hidratálja a száraz hajamat legalább puhítja, ami segíti a kifésülést. Nekem elég sok kell belőle, hamar fogy. Szerintem most maradok ennél amíg a hajam ehhez is hozzá nem szokik....Újravevős, hozza amit ígér.

Update: most tartok a 3. doboznál belőle. Abban nem vagyok biztos, hogy táplálja a hajamat, de egyértelműen kevesebbet vesz már fel belőle, mégis ugyan olyan puha. Könnyebb a kifésülés, nem olyan gubancos a hajam, szóval marad. Arra vigyázni kell, hogy a hajtövekre ne menjen mert akkor durván zsírosít. Marad az 5 csillag, de elmarad a csodaszer érzés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

Mia0602

2021. november 17.

Mióta rájöttem, hogy a göndör, száraz hajam éhezi a proteint ez a második pakolás amit kipróbáltam. Nagyon jól működik, már nem szénakazal a hajam.
Hajmosás után teszem fel, ezzel eggyütt fésülöm át a hajam. Megkönnyíti a fésülést, csak úgy siklik a fésű a hajamban. Ragyogó fényes, selymes tapintású a hajam tőle.
De! Számomra ugyanazt nyújtja, mint a Balea hajpakolás és az illata sem tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 17.

Esovaro

2021. április 14.

Imádom és a hajam is imádja.
Nagyon érdekes, krémszerű/zselés textúrája van, ezért az eloszlatása talán kicsit nehéz, de a hatása megéri a nehézségeket.
Az illatát is szeretem, olyan nivea-krém szerű, valamiért nagyon megnyugtató.
Nem használom minden mosásnál, mert a protein könnyen letapad a hajon és nem szeretem a buildup-ot. Hetente kétszer mosok hajat, abból egyszer használom ezt. A hajam hálás érte, sokkal jobban göndörödik használat után. Nincs benne semmi szulfát, szárító alkohol, szilikon, tehát göndör hajra is ideális.
Egyetlen dologgal nem értek egyet, az az itt a Krémmánián feltüntetett ár, én sosem vettem ilyen olcsón.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Imádom és a hajam is imádja.
Az illatát is szeretem, olyan nivea-krém szerű, valamiért nagyon megnyugtató.

MademoiselleSumire

2020. október 7.

Vékonyszálú, hosszú hullámos hajam van (2B-2C) alacsony/normál porozitással.
- néni illata van, nem tetszik, de szerencsére hajmosás után nem érezhető, legalábbis nem kellemetlen
- viszont szuper, hogy tömör krém, mégsem nehezíti el a vékonyszálú hajamat egyáltalán
- fényes, puha, definiált a hajam a használata után (én amúgy mikróban melegíthető Magic Hair sapival szoktam használni)
- megfizethető
Szóval alapvetően nem csodaszer szerintem, de kellemes, és könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

Vékonyszálú, hosszú hullámos hajam van (2B-2C) alacsony/normál porozitással.
- megfizethető

Eperkelany

2020. június 27.

Régi szappan illata van. Magában még nem használtam. Puha lett tőle a hajam az olajokkal együtt. Fehérjetartalma miatt választottam. Majd még updatelek ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Sűrűség szabályozó anyag, oldószer. Parfümök, haj- és bőrápló termékek gyarkori összetevője. Kiváló bőrhidratáló képességgel is rendelkezik.