Ziaja

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyn31, Módosítva: 2017. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Keratint és kecsketej fehérjét tartalmaz.Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt.Helyreállítja a haj szerkezetét és javítja a haj rugalmasságát.Természetes volument és fényt kölcsönöz a hajnak,megkönnyíti a fésűlhetőséget.Használata után a haj lágy és sima lesz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Jansis

2022. június 9.

Sokszor adtam neki esélyt, sajnos minden alkalommal lapos, fénytelen, nehéz hajat eredményezett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 9.

aranyhaj96

2022. május 27.

Sajnos többszöri használat után nagyon viszketett tőle a fejbőröm, a vakarástól pedig korpás lett. Használata után tisztaérzést ad, jól habosodik, szerinte az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 27.

Libby

2021. november 21.

Az illata nagyon tetszett. Nagyon jól tisztít, de a hajam lapos, fényelen marad. Nekem sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 21.

Lilium

2021. november 15.

Az illata nagyon férfias. Én a balzsamjával együtt használom, az sokat dob rajta. Nagyon jól tisztít, de szárazabb ezzel a hajam mint más samponokkal, ezért nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 15.

KezdoManias

2021. augusztus 16.

Ezt a sampont használom a fő vonalaiban CGM "rutinomban" kb. minden harmadik vagy negyedik hajmosásnál szulfátos termékként. Megfelelőnek érzem a tisztító hatását, kellemesen habzik, ami mint tisztaságérzetet nyújtó élmányelem, a nem szulfátos társainál hiányzik. Persze a göndör hajra kell utána az ápolás, a legjobb, ha a saját (szerintem szuperjó, nagy márkák termékeivel is versenyképes) balzsamjával együtt. Egész nagy kiszerelés, bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Yondergirl

2020. július 9.

Egy barátnőm ajánlotta, mert neki nagyon bevált. Annyira dicsérte, hogy ettől lett jó a haja, hogy én is megpróbálkoztam a samponnal.
Nekem nem vált be, eléggé szárította a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Nekem nem vált be, eléggé szárította a hajamat.

Martu0508

2020. június 25.

Alapvetően nem használok szulfátos sampont, viszont néha szükségem van egy-egy erősebb tisztításra (kb 2-3 havonta), akkor szoktam bevetni. A tisztító hatása egyértelmű, viszont iszonyúan megviseli a hajam, nagyon kell utána a táplálás, ezért sem használom gyakrabban. Így megfelelő a termék, viszont átlagos használatra nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Kinga218

2020. június 21.

A hozzá tartozó Ziaja kecsketejes hajpakolással együtt használtam. A kettő együtt egész hatásos, puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam. Hosszabb távú használat során sajnos kicsit szárított. Nem valószínű hogy újraveszem, viszont a hajpakolása tényleg jónak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

siposanni

2019. november 18.

Úgyanúgy jártam, mint az olívás tusfürdővel. Megtévesztett a leírás és a külső. Jobban oda kellett volna figyelnem és vásárlás előtt alaposabban elolvasni az összetevőket. A hajamat egyébként csikorgós, tapadósra "tisztította" le. Sajnos nem egy kímélő sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Alexy95

2019. április 26.

Szeretem ezt a sampont. Több mint fél éve hasznàlom és ugyan sok vitamint szedek ami jót tesz a hajamnak, de úgy hiszem ez a sampon is hozzà jàrult, hogy olyan szép és hosszú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.