Ziaja

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Evelyn31, Módosítva: 2017. május 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Keratint és kecsketej fehérjét tartalmaz.Gyengéden tisztítja a hajat és a fejbőrt.Helyreállítja a haj szerkezetét és javítja a haj rugalmasságát.Természetes volument és fényt kölcsönöz a hajnak,megkönnyíti a fésűlhetőséget.Használata után a haj lágy és sima lesz.

Yondergirl

2020. július 9.

Egy barátnőm ajánlotta, mert neki nagyon bevált. Annyira dicsérte, hogy ettől lett jó a haja, hogy én is megpróbálkoztam a samponnal.
Nekem nem vált be, eléggé szárította a hajamat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Nekem nem vált be, eléggé szárította a hajamat.

Martu0508

2020. június 25.

Alapvetően nem használok szulfátos sampont, viszont néha szükségem van egy-egy erősebb tisztításra (kb 2-3 havonta), akkor szoktam bevetni. A tisztító hatása egyértelmű, viszont iszonyúan megviseli a hajam, nagyon kell utána a táplálás, ezért sem használom gyakrabban. Így megfelelő a termék, viszont átlagos használatra nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Kinga218

2020. június 21.

A hozzá tartozó Ziaja kecsketejes hajpakolással együtt használtam. A kettő együtt egész hatásos, puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam. Hosszabb távú használat során sajnos kicsit szárított. Nem valószínű hogy újraveszem, viszont a hajpakolása tényleg jónak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 21.

siposanni

2019. november 18.

Úgyanúgy jártam, mint az olívás tusfürdővel. Megtévesztett a leírás és a külső. Jobban oda kellett volna figyelnem és vásárlás előtt alaposabban elolvasni az összetevőket. A hajamat egyébként csikorgós, tapadósra "tisztította" le. Sajnos nem egy kímélő sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

Alexy95

2019. április 26.

Szeretem ezt a sampont. Több mint fél éve hasznàlom és ugyan sok vitamint szedek ami jót tesz a hajamnak, de úgy hiszem ez a sampon is hozzà jàrult, hogy olyan szép és hosszú. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Gitta21

2019. április 2.

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni erősíti-e a hajat illetve segített - e a hajhullás megállításában? Ha nem, esetleg tudnátok ajánlani jól bevált rossmannban beszerezhető erősítő, hajhullás elleni sampont?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

vlvtnrbbt

2018. november 26.

Nagyon finom az illata és egész nap megmarad, a hajam fényes és puha tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nagyon finom az illata és egész nap megmarad, a hajam fényes és puha tőle.

Lulu23

2018. június 18.

Régóta szemeztem vele, most végre rászántam magam, hogy kipróbáljam. Még csak egy hete használom, eddig majdnem teljesen meg vagyok vele elégedve. Negatív dolog, hogy balzsam, olaj ide vagy oda, amíg nem szárad meg a hajam lehetetlen fésülni annyira kiszárítja és sprőddé teszi. Viszont miután megszárad könnyen kezelhető, fésülhető lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

ausmorzs

2018. június 7.

Nekem nagyon bevált. Ezt a sampont és a kakaóvajas balzsamot használom. Fényes, puha és sokkal erősebb a hajam tőle.
Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Imádom! :)

Mamamacica

2018. május 30.

Korpásodott, zsírosodott és viszketett tőle a fejbőröm, de az illata legalább jó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.