Ziaja

Ár:   875 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Lillababa, az összetevőket feltöltötte: g.kadlicsko, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Száraz, érzékeny és normál bőrre.

Dorina951

2017. január 5.

Nekem az újabb változata van meg! A téli időszakban egyenesen imádom, főleg esténként használom mert egy nagyon testes krémről van szó szval én legalábbis ezt napközben soknak érezném de estére tökéletes és az illata is nagyon jó! Száraz bőrűeknek szupi kis krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

VidamRt

2016. május 27.

Nekem túl nehéz volt az arcbőrömre, viszont a téli száradós időszakban a kezeimmel csodát tett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

DettiZsu

2015. október 11.

Alapvetően nem szeretem az ilyen krémeket, de kaptam, gondoltam elhasznalom. Nagyon sűrű és elég zsíros, ami nem az én arcbőrömhöz passzol, így számomra használhatatlan volt. Alig akart beszívódni, hiába kentem az arcomra keveset, percekkel később is ott "ült" a bőrömön. Viszont a húgom érzékeny, száraz bőrére tökéletes. Az, hogy nem nekem találtak ki, nem a krém hibája.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

winnie

2014. február 11.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Tényleg elég testes, sűrű, de meg lehet szokni. Végre egy krém ami az érzékeny bőrömet nem csípi, szépen hidratál, számomra smink alá is tökéletes. Az állaga miatt azt hittem, hogy brutálisan csillogni fogok pár óra elteltével, viszont kellemesen csalódtam. Plusz piros pont, hogy nem tömíti el a pórusokat, nem hoz ki pattanásokat, pedig tartottam tőle, hogy nem fog levegőt kapni alatta a bőröm. Nehézkesebb eldolgozni, de kissé erőteljesebb mozdulatokkal simán működik a dolog. Biztos, hogy tartani fogok belőle mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 11.

francais

2013. október 5.

kétszer vettem újra ezt a krémet! lassan szívódik be, viszont az illata nagyon kellemes, eltüntette a mitesszereket, és egységes lett tőle a bőröm! Nagy hibája, hogy nincs benne fényvédő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 5.

asztromélia

2013. augusztus 29.

Arckrémként használni szerintem képtelenség. Ennél zsírosabb, kenhetetlenebb valamivel még sosem találkoztam. Max. télen jó, szél fújta foltokra, de szigorúan csak éjszakára! Szóval, eltettem télre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

dsophie88

2013. augusztus 7.

Egyik télen használtam, nem volt rossz, de nem venném újra. Az én bőrömnek már nagyon zsíros volt még télen is. Ennek ellenére a hidratálása nem volt olyan szuper, mint amit a "nehézsége" alapján vártam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

annick

2013. július 11.

Nagyon jo, de szigoruan csak telen akkor is leginkabb ejszakara. Kellemes az illata, es jol hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.

Pipacs

2012. július 21.

Isteni finom az illata, de eszméletlenül zsíros, max télen használom. Annak ellenére, hogy zsíros, nem érzem, hogy jól hidratálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

Klári

2012. március 11.

Mikor nekiindult a tél akkor vettem,nagyon hámlott az orrom,t vonalban zsíros a bőröm,de a hidegben nagyon jó volt az én arcomnak,mindig csak este kentem fel,még 1 hét és elfogy,pont mikor már jön a jó idő:). Tavasszal,nyáron nekem talán egy kicsit zsíros lenne,de mikor eljön újra az ősz,a tél biztos hogy újból veszek egyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract