Ziaja

Ár:   1395 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pilard, Módosítva: 2021. január 19.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok

Megtisztítja a hajat és a fejbőrt a felesleges zsírtól. Rendszeres használata csökkenti a fejbőr korpásodását, és a faggyúmirigyek aktivitását. Megakadályozza a haj túlzott zsírosodását. Használatától a haj hosszabb ideig marad friss, a fejbőr egészséges és korpamentes lesz. A benne lévő biokénnek és természetes olajoknak köszönhetően jellegzetes gyógynövényes illattal rendelkezik. Alkalmas napi használatra is.

• Biokén – csökkenti a faggyúmirigyek aktivitását, ezáltal a fejbőr zsírosodását.
  • Verbenaolaj – nyugtatja a fejbőrt, semlegesíti a kellemetlen szagokat.
  • Undecilénsav-származékok – eltávolítják a szennyeződéseket a hajról és a fejbőrről.

Pilard

2021. január 24.

Pozitivitás híveként inkább a jó dolgokkal kezdek:
Az illata valóban kellemes gyógynövényes (bár először inkább a citromos felmosószer jutott az eszembe, mostanra megszerettem), az összetevők szerintem alapvetően jók, jól képviseli a Ziaja modern de növényi összetevős vonalat. Közepes mértékben habzik, nem képez sűrű habot, de ez nem is baj, én nem igénylem. Felvinni könnű, az árához képest elég jó mennyiséget kap az ember. Nekem az első használatokkor jól működött, elégedett voltam vele, bár hatalmas korpacsökkentő hatását nem vettem észre. Majd mostanában kezdtem észrevenni, hogy megszárítás után a korpás foltok ( kolóniák :) ) mintha sokkal szárazabbak lennének és az első fél napban van egy kis havazás azokról a részekről. Viszont most ahogy egy/másfél nappal később nézem, nagyon szépen néznek ki a foltok. A pirosságot, viszketést leviszi, de inkább csak másnap tapasztalom ezeket a hatásokat. Azért vagyok bizonytalan, mert nem tudom a hajszárítás utáni száraznak kinéző korpás pontok azért olyanok, mert ez a sampon "korpa lerobbantó" hatása, vagy mert egyszerűen szárítja a fejbőrt, mint a Ziajának sajnos a legtöbb samponja az én esetemben. De most még jóhiszemű vagyok a termékkel, megkapja a 4 csillagot, mert alapjáraton szerintem jó sampon.

Nem fogyott még el az első kiszerelés, majd update-elek ha van újdonság.

Update: Ez szárította havazósra a fejbőröm, így sajnos kettő csillag. Nem kizárt hogy másoknak működhet, ezért nem tántorítanék el
senkit akik amúgy szeretik a Ziaja márkát és olyan zsíros fejbőre van, hogy csak na.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Pozitivitás híveként inkább a jó dolgokkal kezdek:

Nem fogyott még el az első kiszerelés, majd update-elek ha van újdonság.

Hidratálók: Butyloctanol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.