Ziaja

Ár:   1295 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsay, Módosítva: 2011. július 9.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Finoman tisztít, miközben masszírozza a bőrt.
  • Gyengéden hámlasztja az elhalt bőrsejteket.
  • Fokozza a vérkeringést, és ellátja a bőr sejtjeit oxigénnel.
  • Visszaadja a bőr természetes lágyságát és simaságát.

Naspoja

2019. május 27.

Nagyon tetszett benne hogy kicsit szilárdabb, vajas állaga van. A gyöngyök miatt nagyon frissítő, sajnos már három éve nem találom a boltok polcain csak a tusfürdő változatát pedig nagyon jól radíroz és hidratál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

BlairM

2019. április 29.

A sok 5 csillagos visszajelzés miatt gondoltam teszek egy próbát. Nagyon intenzív narancsos illata van, elsőre talán émelyítő is kicsit. Tetszik benne, hogy nagy szemcséi vannak és a felületre kenve könnyű elmasszírozni a bőrön. Heti két alkalommal használom és eddig nekem bevált, de sajnos a narancs nem a kedvencem, így nem venném újra. Összességében pozitívan értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Lunalaluna

2018. július 25.

Éppen jókor érkezett a hír, hogy tesztelő lehetek, mert elfogyott a testradírom. A tégelyes kiszerelés előnye, hogy az utolsó csepp sem marad benne, viszont hátránya, hogy a fürdés közben vizes kézzel belekanalazva kicsit fehéríti/habosítja a tégelyben maradt anyagot. A felvitele nem okoz gondot, mivel jól terül a bőrön, de mégsem folyik szét. Teszi a dolgát, viszonylag nagynak érzem a szemcséket, szépen radíroz, nem okozott irritációt, pedig tartottam az illóolajtól. Heti 2x használtam. Nagyon finom az illata, ami elsőre erősnek tűnhet, de narancs esetében ez mégsem túlzó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Hoagirl

2018. július 2.

A kiválasztottak közé kerültem, akik letesztelhették ezt a terméket (és a testápolóját) aminek nagyon örültem, mert már régi vágyam volt hogy kipróbálhassam, csak valahogy mindig elodázódott a dolog, de most a lovak közé csaphattam végre valahára. :) Elég nagy tégelyben érkezik a termék, ami ezüst színű védőfóliával is el van látva, így tuti nem nyitogatták előttünk illetéktelen, kíváncsi kezek és ki sem folyik a tégelyből. Az illata csodálatos, abszolút nem mű illatú, teljesen olyan, mint a narancs héja, ettől kicsit kesernyésebb, nem az a full cukros narancs illat, nekem nagyon tetszik. Heti háromszor használtam teljes testre, még van az alján kb. három radírozásra elegendő mennyiség, pedig már három hete használom, nagyon gazdaságos. Apró szemcsék vannak benne, jó sok, remekül radíroz, szinte fellélegzik a bőr, nem karistol, nem tépi le az ember bőrét, komfortos használni. Ami a legjobban tetszik benne, az az, hogy gondolom a narancsolajnak köszönhetően, hi-he-tet-len-ül, de tényleg hihetetlenül táplálja és hidratálja a bőrömet. Egyáltalán nem kellett azóta használnom testápolót, a köztes napokon sem, pedig a lábam és a karom még nyáron is igényelni szokta a testápoló használatát. Ami nem tetszik, hogy bár a tusfürdője elérhető drogériákban, de valamiért ez a radír nem, így marad a netes rendelés. Engem meggyőzött, ezek után kíváncsian várom mit tud a testápolója :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

FincsiFancsi

2018. június 30.

Tesztelésre kaptam ezt a terméket. Pár hét használat után írom a kis véleményem. Szóval.... illatra isteni narancsosfagyi!!!! Nagyon fincsi dörzsis ez a testradír, nekem nagyon tetszik, kellemes használni, egész jól tisztít, jók benne a szemcsék és még mindig van belőle. :) Viszont vigyázni kell, nehogy fürdés/zuhany közben teleöntsd vízzel a tégelyt. :D Nekem bejött, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

lildiko

2018. június 18.

Tesztelésre kaptam. Kíváncsi voltam rá nagyon, imádom a testradírokat, viszont kritikus vagyok a témában, nagyon kevés bolti testradír van ami meg tud győzni. Általában azért, mert kevés bennük a radírozó szemcse. Na ebben nem kevés, jó sűrű, nem folyik szanaszét. Az illata nagyon jó. Nagyon jól radíroz, azért nyilván nem olyan jól mint a cukros, amit itthon készítek, de két nagy homemade radír között tökéletes.
Viszont nem hiszem, hogy ha elfogy, megveszem, ennek egyszerűen az az oka, hogy fölöslegesnek tartok pénzt kidobni testradírokra, amikor baromira egyszerűen és olcsón meg tudom itthon csinálni cukorból + akármilyen ápoló olajból. Viszont ezért nem vonok le tőle csillagot, mert egyébként szuper termék, minden tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

csomoviki

2018. június 18.

Tesztelésen nyertem és erre nagyon kíváncsi voltam. Az illata kellemes, az állaga zselés tele apró szemcsével. Egyszer volt egy bőrradírom de abba kevés és hatalmas gömbök voltak, az nem tetszett. Ez viszont nagyon, nagyon tetszett. Hajmosás után dörzsöltem végig magam és utána puha és illatos lett a bőröm. Minimálisan habzik a használatnál, ezért nem mondanám h tusfürdő. A kádat utána elég alaposan ki kellett mosni mert a szemcsék összegyűltek és leragadtak az aljára. Összességében egy kellemes meglepetés volt. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Reni3

2018. június 18.

Tesztelésre kaptam ezt a narancsos csodát!Már az első használat után elnyerte a tetszésem.Nagyon finom az illata,olyan jó puha tőle a bőröm és hidratált,pedig csak heti 1x használom.Apró,pici szemcsés így felvitelkor egyáltalán nem érződik,hogy durva és kellemetlen érzés lenne(1-2 társával ellentétben)!Megmondom őszintén,hogy ezek miatt nem is erőltettem annyira a testradírt,de ezt tuti beiktatom!😉Ajánlom mondenkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Vivi0507

2018. június 7.

Tesztelésre kaptam én is, és nagyon jó , kellemes narancs illata van nagyon jól radírozza a bőröm reggelente nagyon friss és kellemes érzés vele fürödni. Csak ajánlani tudom !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

ginojshks

2018. június 7.

Újravevős! Tetszik, hogy apró de erős szemcsék vannak benne és az illata is finom. Én az arcomon is kipróbáltam. Egyáltalán nem szárította és végre van egy jó test és arcradírom 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.