Ziaja

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrii1223, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Hajsampon aloe vera kivonattal száraz hajra. Gyengéden tisztítja, simítja és hidratálja a hajat. Könnyíti a fésülhetőséget és formázást. Gátolja a hajvégek szálkásodását.

Judittttt

2019. augusztus 8.

Szerintem nem iylen rossz. Nekem nem gubancolta egyáltalán a hosszú hajamat. Nem is szárított. Inkább az vele a bajom, hogy a hidratáló hatása és összetevői miatt kissé elnehezít. Amúgy gazdaságos, jó áron volt, és túgy tudom, már a Ziaja termékei is állatkísérlet-mentesek. A termék tisztított, visszafogott illatú, megfelelően felhabzott, és nekem nem volt szárító hatása, de kissé nehéz, emiatt nem vásárolnám újra. Így 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

adrii1223

2019. május 27.

Én sem fogom újra venni az tuti. Már hajmosás közben, vizesen is gubancos, kócos érzete van a hajamnak. Muszáj volt ráraknom egy régi balzsamomat, mert máshogy lehetetlen lett volna a kifésülés. A másik pedig az, hogy van egy két összetevő benne ami nagyon nem tetszik, ezt sajnos nem ellenőriztem le vásárlás előtt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

tamasbalazs01

2019. május 27.

A nagy kiszerelése, és a természetesnek tűnő csomagolása tetszett meg először, viszont az én fejbőrömet annyira kiszárította, hogy hajmosás után viszketni kezdett. A hajamat is kiszárította, úgyhogy én biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Hydrolyzed Wheat Gluten, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.