Ziaja

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. augusztus 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Szilikon-, ásványi olaj- és parfümmentes. Dermatológiailag és allergológiailag tesztelt, ph-semleges.

Gyengéden eltávolítja az elhalt hámsejteket, valamint lehetővé teszi az aktív összetevők bőrbe jutását. Előkészíti a bőrt a további kozmetikai kezelésekre. Simítja és puhítja a bőrt.

sziluetta

2018. december 4.

Nagyon nagyon meglepett, hogy nem írtam még róla. Ez az első enzimes bőrradírom, valszeg legközelebb hámlasztó tonikkal próbálkozok, de ezt mindenképpen megjegyzem, hogy tök jól működik. Szóval, kellett egy nem szemcsés arcradír, és bár nem szeretem a ziaja termékeket, ez az egyetlen cucc amit tőlük rendelek, mert jól működik. Nem vagyok nagyon otthon hámlasztás témában, de az tuti hogy csinál valamit (különben a kozmetikusom megölt volna már), és sokat javított az amúgy pattanásos gyulladt bőrömön.

FYI: online még lehet rendelni, szóval szerintem gyárják még, vagy nem?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

FYI: online még lehet rendelni, szóval szerintem gyárják még, vagy nem?

Anheszenamon

2018. október 18.

Nyárra kerestem alternatívát a kémiai hámlasztók helyett és valahogy mindig ez a termék jött szembe velem. Így meg is rendeltem Notinoról. Hetente 2x használtam, puha lett az arcom de más változást én nem tapasztaltam. Igaz nem is használtam hónapokig, de egyelőre úgy gondolom nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

kismadár

2018. október 13.

Elhasználgattam, de valamiért ritkán nyúltam érte. Szép sima, puha volt tőle a bőröm, érezhetően tisztította, viszont sokszor húzódott utána a bőröm, úgyhogy hidratálni mindenképpen kellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

ccvc

2017. november 27.

Enyhe túlzás, hogy irritáló anyag mentes. 2 féle parabén is van benne, ami eléggé allergizáló tud lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

orsssi

2017. szeptember 4.

Sminkes ajánlotta és egyelőre csak rövidtávú hatásról tudok beszámolni. Használat után valóban nagyon puha bőrt varázsol és kíméletes. Semmilyen irrtációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

MedicineDerm

2017. június 18.

Mivel illat és irritáló anyag mentes, nagyon jó, nem csíp, nem lesz piros utána az arcom. Ha rendszeresen használom, finom puha lesz tőle a bőröm. Kíméletes és sokáig elég :) Neten lehet már csak rendelni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

bekisziszi

2017. április 3.

Sziasztok! Valójában még gyártják a terméket, legalábbis a ziaja saját boltjában és webshopjában lehet kapni, csak a drogériákban nem. Nekem nagyon bejött, minden más enzimes peeling is csípte a nagyon érzékeny bőrömet, és hatásuk sem volt sok, de ez sokat segített a folyamatosan hámló bőrömön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 3.

kissenikor

2016. február 4.

Jó kis kence, bár az elején bevallom, hiányzott a a megszokott "dörzsi" hatású radírozás. Ezt szépen eloszlatom az egész arcomon, bemasszírozom, hagyom hatni, majd amikor teljesen megszáradt, lemosom. Könnyen használható, szerencsére full illatmentes és mindenmentes. Puha bőrt hagy maga után, szerintem jó hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Szaszmancs

2015. november 14.

Tavasszal vettem, hogy amíg félrerakom az Aha-Bha kombót, addig is legyen valami ami kíméletesen hámlaszt. Hát...ez annyira kíméletes,hogy szerintem nem csinál semmit. Most fog elfogyni, de ha tudnám, akkor sem venném újra, abszolút nem győzött meg. Az viszont tök jó,hogy szépek az összetevők, de nem látok benne olyat,ami a hámlasztó hatásért felelhetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 14.

szilvia.bano

2015. szeptember 15.

Nekem is jó tapasztalataim vannak vele. Dacára annak, hogy csak 60 ml-es, elég sokáig tart. Szeretem, hogy nincs illata, hatékony, és kellemes használni, a kiszerelése praktikus. Ettől függetlenül szemcsés radírt is használok, de ezt is szeretem. Lehet, hogy amit most van a drogériákban, az ennek az utóda, mert látom, hogy ezt már nem lehet kapni, de lényegében ugyanarról van szó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Lásd papain, annak egy stabilizáltabb formája. A CosIng szerint viszkozitás szabályozó összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.