Ziaja

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2021. március 16.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Hatshepsut

2017. december 27.

finom illata van, hidratál, nekem bejött! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

finom illata van, hidratál, nekem bejött! :)

Jelizz

2017. április 16.

Az illata nem rossz gyumolcsos ( en gyerek tusfurdonek erzem 😀 ) de nekem nem jott be ,nem hidratal ,nem tetszik az allaga. Kezmosasra jo lesz masra nem. 👎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

ssyakaky

2017. február 20.

a kakaóvajasról váltottam erre, mert arra már egy kicsit ráuntam. kiárusításon jutottam hozzá féláron, még szerencse, mert meg sem közelíti az elvárásokat, amiket a kakaóvajas változat miatt állítottam fel. az illata nagyon jó, pont olyan, mintha friss gyümölcslével tusolnék. tisztít, az oké, melyik tusfürdő nem.. viszont eléggé szárít, tusolás után húzódik a bőröm, és kicsit érdesnek érzem. próbálom szeretni, de ezek miatt nem nagyon megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Luna1024

2016. november 4.

Sajnos én se szeretem. :(
Pont amiatt vettem le a polcról, mert nagyon kellemes, igazi élethű, lédús barack és körte illata volt. A Ziaja tusfürdőknek egyébként szerintem mind nagyon természetes illatuk van. Eredetileg a kakaóvajas változatáért mentem be a Rossmann-ba, mert ez egyik nyaralásomon a házigazdának olyanja volt, és az nagyon tetszett, sokáig megmaradt az illata. Ezt a gyümölcsös változatot nyár végén vettem meg, és hát nem volt jó ötlet: kevésbé édes az illata, mint gondoltam, törölközés után el is száll, nem illik a hideg időhöz, nagyon drága, és ami a legrosszabb: szárítja a bőrömet! Ami egyébként nem hajlamos a kiszáradásra... Most ott tartok, hogy a hatalmas flakon fele még megvan (két hónapja), és a fürdőszobában áll, mert kézmosónak se vált be: a kezemet is úgy kiszárította, hogy berepedezett, vérzett. Persze ebben a hideg is közrejátszott, de érdekes: amint kézmosót váltottam, javult a helyzet...
Lassan fogy, jól habzik és jól tisztít, de ezen kívül semmi mást nem teljesít, amit ezért az árért elvárnék, ezért a 2 csillag. Ehhez képest brutál drága, kétszer annyiba kerül, mint egy átlag tusfürdő...

Nem tudom, a többi gyümölcsös is ilyen-e, de én szerintem nem veszek ilyet többet, hanem a kakaóvajast, kókuszosat vagy kecseketejeset próbálom ki, azokról jókat hallottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Sajnos én se szeretem. :(

scisneros

2016. július 17.

Nagyon jó tusfürdő! Ahogy minden Ziaja terméknek, neki is nagyon finom illata van, ami tusolás után is sokáig érezhető.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 17.

vadcseresznyefamag

2016. július 2.

Borzasztóan műillata volt, így vissza is tettem a polcra, mert ezért 1ftot nem adnék ki. A többi illat amiket szagoltam tőlük az rendben volt, de ez nagyon félresikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

edesorsim711

2015. október 13.

nekem a kukában landolt. amellett, hogy borzasztóan facsarta az orromat a mű édes barack és körte, abszolút nem habzik jól, és az összetevői is elég rosszak. ajándékba kaptam, de sajnos nagyon nagy csalódás volt számomra. viszont lehet, hogy egy krémesebb, nem ennyire műillatú tusfürdőjét is letesztelem, hátha megkapja a 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

a12smuk

2014. október 6.

Nagyon jó illata van,kellemes gyümis.Nem szárít,valóban egy kicsit folyósabb a kelleténél,de ez a legkisebb hibája számomra.....jól habzik,sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 6.

Oraculum

2014. július 7.

Nagyon folyós, de finom barackos illata van, nem szárít, de az összetevői miatt csak 3*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.