Zoella Beauty

Ár:   €7   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KlaudiaZs, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   €7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Kézkrémek

Mézeskalács és vanília illatú hidratáló kézkrém sheavajjal, E-vitaminnal, vaníliával és gyömbérrel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

KlaudiaZs

2016. december 21.

Nagyon szeretem, féltem hogy vagy az illata vagy a hatása nem lesz túl jó, de szerencsére tévedtem. Valóban hidratál, mikor nem sebesre vannak száradva a kezeim, akkor bőven elég, azt már nem vártam el ettől, hogy az extra-repedezettséget is orvosolja, nem erre való. Nagyon hamar és jól beszívódik, pihe-puha lesz tőle a bőröm, és az illata szerintem isteni, tényleg mézeskalácsos és vaníliás. Olvastam hogy sokan műnek találják ezt az illatot, amit nem nagyon értek, egyrészt nyilván valamilyen szinten mű lesz, hiszen ez egy illatosított kézkrém, másrészt viszont elég közel áll az illata a sütihez és vaníliához, tehát én nem panaszkodom emiatt. Szerintem remek választás így az ünnepek idején (meg egyébként is), már bánom hogy nem rendeltem többet, ajándéknak is szuper lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak