Zoeva

Ár:   €6.20   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 25.

Ár:   €6.20

Intenzíven fekete és tartós formulájú, ultra precíz szemhéjtus

macskasno

2020. június 6.

Számtalan tus tollat próbáltam eddig, drogériástól kezdve high-endig mindenféle márkától. De ez a legjobb az összes közül. Tartós, élénk fekete, a filc bámulatosan pontos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

mignon001

2017. február 10.

Nincs nagy tapasztalatom a tus tollak terén, ez az első nekem. Mivel a zoeva ecsetekben sosem csalódtam, gondoltam a sminktermékeikkel se lesz másképp. Nem vagyok maradéktalanul elégedett vele, mert nem fog rendesen, rázogatni kell, mint egy higanyos lázmérőt, hogy festék a filchegy végébe folyjon. Mikor végre fog, akkor sem egyenletesen, át kell mennem kétszer is bizonyos részeken h teljesen fekete legyen. Amúgy a tus tollakról összességében azt gondolom h sokkal praktikusabbak, mint a zselés, tégelyes társaik, sokkal többször húzok tusvonalat, mióta ez meg van, de nem hiszem hogy ez a legjobb cucc a piacon. Minden esettre a márka iránti tiszteletből adok egy négyest..de amúgy inkább 3 - 3,5 közötti lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.