Zoeva

Ár:   €11.50   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Ár:   €11.50
Kiszerelés:   6,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Bársonyosan lágy, ultra krémes folyékony rúzs matt finish-sel. Vegán, E-vitaminnal gazdagított, parabén-, ásványi olaj-, ftalát- és parfümmentes formula.

8 árnyalatban kapható, szettben is (Pure Velours Box).

Ár: 2000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
titikutyus

2018. február 6.

A "Clear message" árnyalat van meg belőle, ez egy mattra száradó barnás rózsaszínes nude szín. Az állaga pl. a Balm folyékony rúzsomhoz képest furcsa, lassabban szárad egyenletes felületűre, pár perc is beletelik, mire a végleges árnyalat kialakul. Innentől kezdve viszont nagyon természetesnek tűnik, alig észrevehető, hogy rúzs van a számon. Nem ül bele a szám apró ráncaiba, lassan és egyenletesen kopik. Úgy tapasztaltam, hogy a legtermészetesebb hatást úgy tudom elérni, ha nem húzom többször végig a számon az applikátort, hanem gondosan végigmegyek a szám kontúrján, majd kitöltöm a területet apró mozdulatokkal. A "Clear message" árnyalat az én bőrömön inkább barnásnak tűnik, mintsem rózsaszínnek, de azért még viselhető, szerintem sötétebb bőrtónuson inkább előjön a rózsaszín tónusa, ami szintén nagyon csinos. Csodaterméknek nem mondanám, de alapvetően ajánlom nektek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

LorettaKarina

2017. november 17.

Egy bloggertől vettem nemrég egy gardróbvásáron, Strong Career árnyalatban. Gyönyörű, fényes barnás nude. A tartóssága átlagos, az ajkakat nem szárítja. Nagyon megszerettem; szívesen használom a mindennapokban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

Prnr

2017. január 4.

A Natural Aesthetic árnyalatban van meg, ami egy natúr, nem hivalkodó szín. Az árnyalat tetszik is, ilyesmit szerettem volna, ami a hétköznapokban is hordható, viszont ahogy a leírásban is szerepel, krémes az állaga, ami habár abból a szempontból jó, hogy nem szárít, viszont nagyon könnyen elkenhető. Szóval vigyázni kell vele, mert poharat, mindent megfog, a tartósságán még lehetne csiszolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Triacontanyl PVP