KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf

Ár:   2510 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: Bossy, az összetevőket feltöltötte: babybogyo, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok

A fejbőr finom radírozásával megszabadítja a bőrt az elhalt hámsejtektől, lehetővé téve számára a lélegzést. Volument ad a hajnak. Előkészíti a fejbőrt az Energy koncentrátummal való kezelésre.

Összetevők: Mentol, Ginzeng, Vitaminok, Nanoszférája, Fűrész Pálma, Energia Komplex

Water / Aqua Sodium Laureth Sulfate ti I eu Trideceth-2 Carboxamide Mea ti Cocamidopropyl Betaine ti I eu Sodium Lauroyl Sarcosinate ti I eu Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Cetyl Palmitate eo 0 0Parfum / Fragrance i DMDM Hydantoin ta Beheneth-10 ti I eu Sodium Hydroxide Hydroxycetyl Hydroxyethyl Dimonium Chloride Disodium EDTA Glyceryl Stearate eo I euHydrogenated Castor Oil ti I eo I eu 1 0Polysorbate-80 ti I eu 0 0Polyquaternium-11 Ethoxydiglycol h I i Hydrolysed Corn ProteinHydrolyzed Soy Protein h Hydrolyzed Wheat Protein Glycerin h 0 0Octyldodecanol eo I i I al Propylene Glycol h Butylene Glycol h 1 0Hexyl Cinnamal i Iodopropynyl Butylcarbamate ta Phenoxyethanol ta Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil 3 2Phospholipids h Glucose h Lactic Acid h I kh Artemia Extract Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Methylparaben ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0Achillea Millefolium (Common Yarrow) Extract Betula Alba (Birch) Extract Betula Alba (Birch) Leaf Extract ti Equisetum Arvense (Horsetail) Extract eo Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract Tussilago Farfara (Coltsfoot) Leaf Extract Urtica Dioica (Nettle) Extract Sodium Benzoate ta Retinyl Palmitate a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Silica Potassium Sorbate ta Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract Calcium Pantothenate CI 16035 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Inositol h Passiflora Quadrangularis (Giant Granadilla) Fruit Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Magnesium Nitrate Alcohol Denat. al Methylchloroisothiazolinone ta Cupric Sulfate Ferric Chloride Magnesium Sulfate Zinc Sulfate Magnesium Chloride Methylisothiazolinone ta

Lierre

2015. március 19.

3 éve próbálkoztam vele, egy egész literes flakont elhasználtam, de nem vettem észre különösebb pozitív hatásait. Nagy csalódás volt, talán túl sokat vártam tőle, mert az Alfaparf Crystal termékei csodát tettek korábban, amikor még derékig érő hajam volt.

Lierre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 19.

szisz5

2014. június 6.

Eddig a Tigi samponjait használtam, gondoltam most beújítok ezzel. Első blikkre elég nagy melléfogás volt, nem nagyon értem ezt a sok pozitív véleményt. Kezdjük azzal, hogy bár olcsóbb, mint a Tigi, de katasztrofálisan habzik. Kb. dupla annyit kell elhasználnom belőle, mert amint felviszem a hajamra, szinte eltűnik. Ha így haladok, elég gyorsan el fog fogyni.
A másik, hogy borzasztóan szárítja a hajat. Megmosom és már vizesen is érzem, hogy szinte "ropog". Nem győzök balzsamozni utána.
Természetesen az már csak álom, hogy jó tartású, puha hajat varázsoljon...
A hajhullással kapcsolatban változást nem tapasztaltam, hajnövekedéssel szintúgy, de ehhez persze még több idő kell.

up: jelentem egy flakon elfogyasztása után, hogy soha többet... semmit nem csinált a hajammal, cserébe viszont igen kellemetlen volt a használata (a fent említett okok miatt). Ja és nem csak a hajamat szárította, hanem a kezemet is... (Ilyet még az olcsó drogériás samponoknál sem tapasztaltam)

szisz5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 6.

Természetesen az már csak álom, hogy jó tartású, puha hajat varázsoljon...

annperkins

2014. április 17.

Nekem kb fél éve nagyon erősen hullik a hajam, a bőrgyógyász ajánlotta ezt a sampont. január óta használom, csodát tényleg nem művelt, viszont mérsékelte a hajhullást, határozottan jobb, mint volt, sok babahajam is van már és gyorsabban nő. az ampullát is használom hozzá, de még csak a második dobozt, mert elég drága...az illata először szokatlan volt, de azóta megszerettem:) a sampon 2200ft körül van, de nekem 3 hónapig elég volt (kb heti 3x mosot hajat). Megkapja a 4 csillagot, de szerintem később visszatérek a Dr.Immun samponhoz

annperkins
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

adry1992

2014. április 2.

Másfél-két hónapja használom rendszeresen, eddig az ampullával együtt. Elmondhatom róla, hogy sem a hajnövekedést nem gyorsította nálam, sem a hajhullást nem mérsékelte. Viszont jól tisztít, az én zsíros hajamra pont megfelel és a hajam is fényes tőle. Még a ricinusolajas hajpakolásokat is hamar leviszi, amivel egy másik sampon alig tud megbirkózni. Ezért elhasználom az egészet (literes kiszerelésben van meg), de újra nem biztos, hogy veszem.

adry1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

alycethetyger

2014. február 5.

1 hónapja van meg. A hajhullásom megszűnt, a hajam növekedése pedig nagyon gyors lett. Az illata, az állaga is nagyon jó. Mivel kicsit szárít, én úgy a negyedik-ötödik mosás után (hetente kb 1-2-szer mosok hajat) intenzív mézpakolással kedveskedek a hajamnak. Ötös :)

alycethetyger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 5.

judy81

2014. január 26.

Egy flakonnal használtam el,de csodát nem csinált a hajammal..Nagyon drága..
Az illata amúgy tetszett.:-)

judy81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

Egy flakonnal használtam el,de csodát nem csinált a hajammal..Nagyon drága..
Az illata amúgy tetszett.:-)

eprescsoki

2013. december 21.

Kb 3hete használom és mostanra megszűnt a hajhullásom :)nagyon tetszik az illata,imádom mosni vele a hajamat,nagyon jó érzés,olyan bizsergő :)sőt zsírosítani sem zsírosítja!! Az ára nem valami baráti de a hatása annál inkább
upd:elfogyott,sajnos:( kár,hogy ennyire drága,ő lett a kedvenc samponom<3

eprescsoki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 21.

upd:elfogyott,sajnos:( kár,hogy ennyire drága,ő lett a kedvenc samponom<3

Bogyóka

2013. november 20.

Első falkonon vagyok túl, jól habzik, az illata először szokatlan volt....de érezhetően "dolgozik" a fejbőrön, nekem se zsírosította, valószínűleg a mentol miatt. A dúsító hatása nem rossz. Gyorsabban nőtt a hajam, a hajhullást is mérsékelte. Összeségében egy nagyon jó kis termék, újra vásárolom.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

c.ancsa

2013. szeptember 16.

Egy flakont elhasználtam, most rendeltem meg az 1L-es kiszerelést! Nagyon jót tesz a hajamnak, hajhullásomnak! Aki olvas, az tudja, aki nem annak mondom, hogy nem kórósan hullik, hanem alapból gyengébbek a hajhagymáim, mint pl másnak a gyomra, körme, stb. Úgyhogy mikor mennyire jön rám, használom az ampulláját és ezt is. Most nagyon rám jött hogy hullik a hajam. :D Amupllával együtt használom, és várom a nagy kiszerelést! Már az első mosásnál láttam hogy fele annyi hajam hullott ki! És nem is porszívózok annyit. :) Mellesleg növeszti, nekem egy év alatt nagyon sokat dobott a hosszán! Az illata szubjektív, nekem mindegy mert utána még egy kis ezt-azt használok ápolásnak (John Frideda, álom!!) és úgy is az érződik, de nem egy kellemes púderes női illat, inkább erősebb! Imádom, teszi a dolgát!

c.ancsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

rekag

2013. március 6.

1 flakont használtam el és ezidő alatt látványosan dúsított, rengeteg új "babahajam" lett, visszafogta a hajhullást is. Megérte használni, amikor elfogyott visszatértem a piros színű, festett hajra való samponjához. Érdemes kipróbálni, mert nagyon szép hajat varázsol, tartós marad tőle a festés és fényes lesz a haj. Mindemellett isteni az illata is!

rekag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Hydrolyzed Soy Protein, Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Phospholipids, Glucose, Lactic Acid, Inositol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Octyldodecanol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Octyldodecanol, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Beheneth-10, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Trideceth-2 Carboxamide Mea, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Beheneth-10, Hydrogenated Castor Oil, Polysorbate-80, Betula Alba (Birch) Leaf Extract
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethoxydiglycol, Octyldodecanol, Hexyl Cinnamal
Parabének: Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 16035, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az óriás passiógyömölcs kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint nyugtató és bőrvédő hatású összetevő.

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.