KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alfaparf

Ár:   2680 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2680 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Hajvarazs, az összetevőket feltöltötte: Agnes004, Módosítva: 2016. szeptember 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2680 Ft

Kondicionáló krém szulfátok, sók és parabének nélkül

• Táplálja és hidratálja a hajat, segít meghosszabbítani a szalonkezelések közötti időben az elért eredmény tartósságát
  • Keratinnal és babassú olajjal gazdagított formulája a hajat lággyá, könnyen kifésülhetővé és fényessé teszi

Ár: 2680 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 2200 Ft , Eladó: Kingácska0807
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: postával is küldöm, személyes átvétel Debrecenben lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
viviennoo

2017. június 18.

Én is a samponnal együtt vásároltam meg, de ez a balzsam különösen csalódás...Nagyon híg, talán picit darabos is. nem lehet eloszlatni rendesen, rengeteg kell belőle. Ez az én derékig erő hajamra nem nyert. ha rövidebb volna, talán jobban megbarátkoztam volna vele. De így felesleges pénzkidobás = hosszú hajúaknak nem igazán ajánlom

Frissítés: változott a véleményem, azóta haszáltam párszor, a hajam állapota lényegesen javult. Jobban megnézve szinte 1 töredezett szál nincs, és kibírok egy hetet, mosás nélkül!!! Úgy, hogy nagyon minimálisan lapul-zsírosodik csak a hajam!! Eddig a heti 2 kellett, de most az 1 bőven elég. Az előző samponomnál 2 nap után nagyon száraz volt a hajvégem, ez is inkább 5 nap után jelentkezett, minimálisan.
Úgyhogy gyökeresen megváltozott a véleményem, 1 csillagról 4-re rakom, mert viszont azzal egyet értek, hogy nagyon híg a balzsam.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Kingácska0807

2017. június 18.

Balzsamhoz képest is kissé túl híg, a hajam úgy beszippantotta,mintha nem is kentem volna rá semmit. Nem volt tartós hajegyenesítésem,de az eladó állította,hogy az nem baj, jó lesz a hajamra. Én csak a szulfátmentessége miatt szemeztem vele,de kár volt. Miután megszáradt a hajam,lapos,száraz kis semmi lett belőle,pedig azért van "sok" hajam. Nekem abszolút csalódás kategória ez a termék, pláne ilyen horror áron. Nem is kísérleteztem vele többet. Feltettem az eladó termékek közé Csajok!

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

hazsygabi

2017. április 17.

Èn is hajegyenesítès után vettem meg ès abszolút megèrte az árát. A szálló hajamból szèpen rendezett, picit laposabb frizut varázsolt. Egy hátránya, hogy a samponnal együtt használva kicsit jobban zsírosodik a hajam. Mivrellelőtte nagyon száraz volt, èn mèg örük is neki. Előtte is professzionális hajápolókat használtam, de eddig ez a legjobb a vèkonyszálú hajamra.

hazsygabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Darancsa

2017. április 2.

Keratinos hajfeltöltés után vásároltam meg a sampont a balzsamnal együtt a fodrászom javaslatára.
Nem bántam meg, mert a keratinos hatást sokkal tovább biztosítja a használata, mintha a kezelés után más típusú sampont használtam volna.
A sampon szépen tisztítja a hajamat, az illatát imádom ami sokáig érezhető is.
Rögtön a hajmosás után nekem kissé száraz hatást kelt a hajam, de a balzsam használata után ez teljesen elmúlik.
A balzsam használatát követően szép fényes lesz a hajam, és sokáig megőrzi egyenességét.
Annyi negatívumot tudok elmondani róla, hogy kicsit hamarabb zsírosodik a hajam mint más típusú sampon hssználata után.
Összességében megéri használni a hajfeltöltést követően.

Darancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

A sampon szépen tisztítja a hajamat, az illatát imádom ami sokáig érezhető is.
Összességében megéri használni a hajfeltöltést követően.

borbelyaniko95

2017. április 1.

Keratinos hajegyenesítésem volt ezzel a termékcsaláddal,a fodrászom ajánlására vettem meghozzá a sampont és a balzsamot. Nem bántam meg nagyon nagyon imádom 4 hónap után is tökéletes a hatása, pedig kezelhetetlen száraz fénytelen kissé kócos hatású a hajam, de most az egyenesítés és ezek használata után fényes puha és kezelhető lett a hajam. Biztos hogy újra fogom csináltatni a kezelést és újravevős a sampon és a balzsam is.

borbelyaniko95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Lashes

2017. március 18.

Keratinos haj ujrataplalas utani kezelesnek ajanlottak. Megvettem hozza a sampont, bazsamot es a hajvegapolo sprayt is. Mar 1 eve hasznalom, 4-5 naponta kell hajat mosnom a korabbi 3 nap helyett. Nagyon szereti a hajam es a hajvegapolot eleg minden masodik vagy harmadik hajmosasnal hasznalni. Nem csodaszer, de sokkal jobbak mint a drogerias, tele minden vacakkal samponok. Fenyesebb, rendezettebb, puhabb, egyenesebb (nem tuegyenes! Nem is ez a feladata...). Kezelhetetlen, erosen hullamos hajam van, homlok koruli idegesito kokuszos pihe szalakkal. Na ez rendbe vagja :D Paratol es esotol pondorodik a hajacskam, de eddig is. Ha valaki tud ajanlani olyan szert, amitol nem, az azonnal irja meg nekem, mert eddig en ilyenrol sajnos meg nem hallottam. Az ara 3x annyi mint egy atlagose, DE! A derekig ero hajamra a regi Dove samponombol havonta legalabb 2 tubussal vettem, a balzsambol harmat. Ebbol egy szett majdnem 2 honapig eleg! A hajvegapolobol pedig szerintem eleg evente 1-et venni. Tehat melyik a draga? :)

Lashes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Zsofi55

2017. március 2.

Majdnem minden hajmosásnál használom, szép puha lesz a hajam tőle, érezhetően meghosszabbítja a keratinos hajegyenesítés hatását :)

Zsofi55
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

tlilla100

2017. január 11.

Nagyon jó ugyan, de kicsit híg. A pakolása viszont tényleg csodaszer.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Nagyon jó ugyan, de kicsit híg. A pakolása viszont tényleg csodaszer.

OCsilla

2016. augusztus 30.

A samponnal együtt használom, de sajnos nem vált be. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat, de semmi extrát nem nyújt, ehhez képest pedig nagyon drága.

OCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Agnes004

2016. július 11.

A samponját szeretem, de a balzsam szörnyű.. Valahogy mintha eltűnne a hajamról, hiába teszek rá jó adagot nem érzem, hogy ápolna vagy hogy rajta lenne. A hajam is jó gubancos, nehezen kifésülhető a hajmosás után. És ennyiért még drága is. Készíthettek volna egy testesebb, erőteljesebb balzsamot...

Agnes004
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Forrás: truth-in-aging, BFT