KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolett1990, Módosítva: 2013. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Alterra hidratáló hajbalzsam száraz, igénybevett hajra, gránátalma és aloe vera kivonattal. Ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad. Mesterséges szinezőanagy -, illat, szilikon, és tartósítószermentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2018. április 15.

Ez sokkal jobb, mint a mandulás, mert ugyanannyi kell belőle, mégis jobban eloszlik a hajon. Nagyon széppé teszi és finom az illata. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Rencsa

2018. március 18.

A 3. tubusnál járok de már alig várom hogy elfogyjon... Eleinte szerettem, bár "Wow!" érzésem nem volt tőle soha, de olcsó volt, könnyen beszerezhető és szilikonmentes, tette a dolgát. Újra is vettem 2-szer, de most már azt vettem észre, hogy ilyen fakó, fénytelen, száraz hajam régen volt már. Mondjuk nem tudom mit vártam egy olyan terméktől aminek a második összetevője az alkohol. Szóval nekem hosszú távon nagyon nem vált be.

Rencsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Lorya

2018. március 15.

Szeretem ezt a balzsamot, a samponja után használom. Fényes, puha, könnyen fésülhető lesz tőle a hullámos/göndör vékonyszálú hajam. Persze utána almaecettel öblítek, ami szintén hozzájárul a végeredményhez, de amikor egyszer kihagytam ezt a balzsamot mert épp elfogyott, hiányzott a hajamnak. Illatával nincs bajom, de azért örülök hogy gyorsan elillan. :) közvetlen a hajtövekre nem teszek, és nem is hagyom fent sokáig, így nem zsírosít.
Egyetlen negatívum a második helyen szereplő alkohol, de mivel nem rontja a termék hatását, így csillagot nem vonok le tőle.

Lorya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

abicicaaa

2018. március 13.

Első szilikonmentes balzsamom, és igazából nem túl sok mindent tudok róla mondani.
Illata jó, állaga is, használat után érezhetően puhább a hajam, bár én igyekszem min. 30 percig rajta hagyni mindig.
Teszi a dolgát, de semmi vavavoom, valószínű nem lesz ujravevos.
(Egyébként én seeemmmit az ég világon nem tapasztalok a hajam állapotán atteres óta, kezdetben romlania kéne a hajam állapotának ahogy kopik le róla a szilikon, már egy hónap eltelt és semmi, talán még jobb is a hajam, pedig szokitett megmindenkutyafule)

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Teszi a dolgát, de semmi vavavoom, valószínű nem lesz ujravevos.

jankihun

2018. február 26.

Próbáltam valami könnyen beszerezhető, natúr cuccot venni, a nem olyan régi allergia teszt után. Jó volt az illata, tetszett az állaga. Aztán ahogy felvittem, rá két percre elkezdtem viszketni vállon, mellkason, fejbőrön. A csalódás után arra már nem volt energiám, hogy a hatását is megfigyeljem. Elajándékoztam. :(

jankihun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Orsikaa

2018. február 8.

A fésülést nem igazán könnyítette meg, kicsit zsírosított, sokkal hamarabb lelapult, és utáltam az illatát. A töredezésen segített kicsit, de ez nekem még kevés.

Orsikaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Babsszi

2018. január 13.

A samponját nagyon szeretem, így gondoltam kipróbálom ezt is, de sajnos csalódás. A sampontól nagyom puha, fényes, könnyen kezelhető a hajam, ettől a balzsamtól viszont abszolúte nem az. Gubancos marad, nehezen fésülhető, hidratáló hatásától se estem hasra. Egy másik balzsamtól lehet nem ért volna csalódásként ez az eredmény, de ettől - a samponos tapasztalatok után - sajnos igen. Az illata és állaga rendben van.

Babsszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

norocka

2018. január 12.

Rémes! Itt olvastam jó véleményeket róla, gondoltam kipróbálom. Adtam neki több esélyt is, többször elő-elővettem, de használhatatlan vacak. Egyszerűen nem tudom kifésülni a hajam ha ezt használom, sőt, rasztásodik a tövénél. A DMes balzsammal sosem volt ilyen problémám, pedig az is szilikon mentes... Soha többet! Kuka.

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Evaaaa

2017. december 30.

Nagyon finom az illata, krémes az állaga, könnyen eloszlatható. Hatását tekintve is nagyon jó. Puha és fényes tőle a hajam, nem zsírosit.

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

wildrose

2017. november 29.

Meglepően jó illatú, állaga rendben, könnyen eloszlatható a hajon. Jól táplál, a haj könnyen kifésülhető, nem nehezíti el.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0