KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alterra

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikolett1990, Módosítva: 2013. január 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Alterra hidratáló hajbalzsam száraz, igénybevett hajra, gránátalma és aloe vera kivonattal. Ápolja és hidratálja a hajat, az igénybevett hajnak új erőt ad. Mesterséges szinezőanagy -, illat, szilikon, és tartósítószermentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Babsszi

2018. január 13.

A samponját nagyon szeretem, így gondoltam kipróbálom ezt is, de sajnos csalódás. A sampontól nagyom puha, fényes, könnyen kezelhető a hajam, ettől a balzsamtól viszont abszolúte nem az. Gubancos marad, nehezen fésülhető, hidratáló hatásától se estem hasra. Egy másik balzsamtól lehet nem ért volna csalódásként ez az eredmény, de ettől - a samponos tapasztalatok után - sajnos igen. Az illata és állaga rendben van.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

norocka

2018. január 12.

Rémes! Itt olvastam jó véleményeket róla, gondoltam kipróbálom. Adtam neki több esélyt is, többször elő-elővettem, de használhatatlan vacak. Egyszerűen nem tudom kifésülni a hajam ha ezt használom, sőt, rasztásodik a tövénél. A DMes balzsammal sosem volt ilyen problémám, pedig az is szilikon mentes... Soha többet! Kuka.

norocka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

Evaaaa

2017. december 30.

Nagyon finom az illata, krémes az állaga, könnyen eloszlatható. Hatását tekintve is nagyon jó. Puha és fényes tőle a hajam, nem zsírosit.

Evaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

wildrose

2017. november 29.

Meglepően jó illatú, állaga rendben, könnyen eloszlatható a hajon. Jól táplál, a haj könnyen kifésülhető, nem nehezíti el.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 29.

XiaoBai

2017. november 7.

Nem könnyítette meg sokkal a kifésülést, ráadásul rendszeres használat után észrevettem, hogy szárítás után csapzottabbnak, fénytelenebbnek néz ki tőle a hajam. Bizonyára a sok alkohol miatt, ahogy lentebb is írták...
Az állaga amúgy nagyon jó sűrű, krémes, az illata is tetszik, de nem tölti be a funkciót, amit várnék tőle (könnyebb kifésülhetőség, egészséges hajvégek), így nekem nem érte meg a használata, nem fogom újravenni.

XiaoBai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Catn0va

2017. szeptember 25.

Ha nem jutok el a Müller-ig, akkor szoktam ezt megvenni. A hajam szereti. Átlagos vegán hajbalzsamnak tartom, de mivel bevált, így fogom hébe-hóba vásárolni.

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

fodorgilda

2017. szeptember 23.

Nekem jól bevált, szép puhává, fényessé tette a hajam, nem nehezítette el, de nem is szállt tőle. Az illata kellemes, kb. 1-2 napig érződött is rendesen, ami nekem kifejezetten tetszik. Ár-érték arányban jó választás lehet. Szívesen újravenném.

fodorgilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Burgonyacska

2017. augusztus 10.

Nagyon szeretem. Egy időben eltűnt a boltok polcairól, így akkoriban végigjártam vagy fél tucat drogériát, hogy pár darabot beszerezzek - ha másból nem, legalább a kis kiszerelésből. Aztán Ausztriában sikerült végülis vennem. Pár hét múlva ismét megjelent Mo-on is. :) A samponja nekem nem vált be, mert hamar zsírosodott tőle a hajtövem, de ez a balzsam bevált: puhává teszi a hajat, és nem zsirosítja a hajtövet.

Burgonyacska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 10.

zsokaszabo

2017. július 17.

Nyaralásra vettem az utazó változatát, nekem nagyon bevállt, bár hosszútávú hatásáról nem tudok nyilatkozni, a pár alkalommal amikor használtam puha és egészséges tapintású lett tőle a hajam.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

brigi50c

2017. május 11.

nagyon mérges vagyok. mióta megvettem, töröm rajta a fejem, hogy vajon miért tűnik szárazabbnak és rosszabbnak a hajam állaga... hát, talán azért, mert MÁSODIK HELYEN VAN BENNE AZ ALKOHOL! nem is egyfajta, hanem vagy HÁROM. engem nem érdekel, hogy milyen bázis-meg illóolajokat raknak mellé, ez nem természetes, és totál szétszárítja a már így is tönkrement hajam...!

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0