KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

senskin

2017. november 17.

Sarkamra -kezemre használom, selymes lesz eredmény. Az illata borzalmas. Mind majdnem minden Alverde terméknek. Valahogy nem jön be, ezért ritkán használom.Ha éppen ez kerül kézhez. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

sttramara

2017. november 17.

Nagyon finom illatú termék,viszont nekem elég lassan szívódik be,elég zavaró így,ezért egy csillag minusz.A hidratálása viszont tényleg nagyon jó 😊

sttramara
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

saaaallii

2017. november 16.

A mini kiszerelést vettem meg, nagyon tetszik, jól hidratál így ősszel/télen.

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

A mini kiszerelést vettem meg, nagyon tetszik, jól hidratál így ősszel/télen.

Preka5

2017. november 14.

Már többször vásároltam ezt a krémet, mert szeretem az alverdés termékeket és az ára is nagyon jó. Az illata nagyon tetszik, viszont a hidratálása nekem közepes és nagyon nehezen szívódik fel, úgyhogy nem sikerült teljesen összebarátkoznunk.

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

mautika

2017. november 13.

Nem estem tőle hasra... a hidratalasa átlagos, az illata nekem picit kellemetlen van benne valami furcsa. Meg szerencse, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg.

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Barboka89

2017. november 13.

A hidratálása nem tartós, minden nap használni kell, gyorsan fogy. Az illata számomra kellemetlen, teljesen más a bőrömön, mint a tégelyben. Viszont hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

nekoSX

2017. november 6.

Nyaralásra vettem utazó kiszerelésben, olyan mindenes kis krémnek (testápoló-kézkrém-napozás utáni krémnek) és nagyon bejött. Gyorsan beszívódik, de azért megfelelően hidratál és az illata sem túl erős. Bár a szójaolajat igyekszem kerülni, mert annyi más értékesebb olaj van, de arra az egy hétre úgy gondoltam elmegy. Meglepően jó krém és azóta is ezt használom az utazásaimhoz, gyorssegélynek szárazság ellen.

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 6.

bgabryellla

2017. november 4.

Isteni! <3 Annyira kellemes, finom illata van, hogy legszívesebben egész nap csak szagolgatnám..:) Nagyon jó állaga van, hihetetlenül jól hidratál, ennek ellenére mégis hamar beszívódik. Ennyi pénzért ajándék. Én biztosan újraveszem!

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

szevin007

2017. november 3.

Szeretem ezt a krémet! Jó áron van, kellemes az illata és remekül hidratál. Nem irritálja az érzékeny bőrömet, ami számomra nagy szó!! Nagyon száraz bőrű vagyok, de amikor ezt használom, akkor puha és táplált bőrt kapok. Akár 2 napig is kitart ez a hidratáltság.

szevin007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Sztellaaaaa

2017. november 2.

Eddig nagyon tetszik kellemes az illata árban is nagyon jó ajánlat szépen hidratálja a száraz kézfejemet.
Update: Az utolsó pár összetevőből kettő nem igazán tetszik és szerintem teljesen feleslegesek bele, én biztos kihagynám, de még szerencse hogy nincs túl sok belőlük a krémben. A nagy dobozos kiszerelést is meg fogom venni mert a kézfejemet szépen rendbe teszi (Csak ide használom).

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.