KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Ár: 200 ft , Eladó: Ennie86
Állapot: 2-3x használt, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, posta

Heidi13

2018. január 17.

Az itt olvasott kommentek alapján esett a választásom erre a krémre.És nem bántam meg.Sajnos januárra mindig rendkívül kiszárad a bőröm, ha öltözködöm szabályosan porzik a lábszáram.A hét elejére már oda jutottam, hogy vérzett is a kézfejem.Gondoltam egy próbát megér ez a kis krém és nem csalódtam.Egy használat után enyhítette a viszkető érzést.Remekül beszívódik, ugyanakkor marad egy nem zavaró kellemes érzés a bőrön.Az illata mennyei, tiszta, friss ugyanakkor visszafogott.És a legjobb, hogy másnap elmaradt a viszkető csípő érzés, ezért jár az öt csillag, számomra csodaszer.

Heidi13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

zoska416

2018. január 17.

Bár nagyon száraz a bőröm, utálom a testápolókat, mert használatuk után (bármilyen jó minőség legyen is) ragad a bőröm és eltömi a pórusokat. Most mégis adtam egy esélyt ennek a testvajnak - aminek nem sok köze van a vajhoz -, és beleszerettem. A lábszáramon használom az esti zuhanyzás után, lefekvés előtt, és csodát tesz. Körülbelül fél óra alatt szívódik be teljesen, reggelre pedig semmi zsírosságot nem érzek a lábamon, és este hazaérve még mindig puha és selymes a bőröm. Jár az 5*, és biztos, hogy újra fogom venni.

zoska416
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

cherry93

2018. január 11.

Pont karacsony elott kaptam ajandekba. Egy az egyben dios bejgli illata van, imadtam/imadom hasznalni ebben az idoszakban :) laza allagu, de testes krem, szepen hidratalja a nagyon szaraz reszeket is.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

victoriaasz

2018. január 9.

Kicsit sokáig tart mire beszívódik, ezért általában télen használom vagy ha nagyon kiszárad a bőröm pl nyaralásnál, de amúgy szuper az összes alverde testvaj - általában ezt használom a viszonylag natúr illat miatt.

victoriaasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Atali69

2018. január 3.

Nagy kedvencem, évek óta mindig van itthon. Főleg télen nagyon jó, a lábam szára és a kézfejem különösen imádja! Néha még a szájamra is teszek belőle.

Atali69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 3.

zsosa

2017. december 28.

A mini kiszerelést vettem rögtön a piacradobása után. Nagyon jól hidratál, nem hagy zsíros érzést és baromi jó illata VOLT. Lehet, hogy változtattak rajta valamit, mert már pár nap után fura, ecetes szaga van.Ha sikerül túljutni ezen a dolgon akkor nagyon megéri, mert tényleg jól hidratál.

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Timitoth13

2017. december 28.

Szeretem az illatát is. Hamar beszívja a bőröm. Pont annyira hidratál amennyire kell. Mindig újra veszem.

Timitoth13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

bohub

2017. december 27.

Abszolút bejön, kb. másfél hónapja használom mindennap. Tényleg picit nehezebben szívódik be, DE nekem pont erre van szükségem; ha ezzel kenem be a lábam, egész nap megvagyok viszketés nélkül, ami szép teljesítmény.

bohub
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

mzsani

2017. december 19.

AZ itteni vélemények alapján vettem , de nekem sajnos nem vált be. Nagyon-nagyon lassan szívódik be, van hogy fél óráig csak áll a bőrömön és az illatával se vagyok kibékülve. Nagyon szerettem volna,hogy ez működjön:(

mzsani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Milkycaster

2017. december 15.

A mini változat van meg, általában mindenes krémként szoktam használni, nyaralásra is mindig jön velem. :) Nekem nagyon tetszik az illata, gyorsan beszívódik és praktikus. Ha gyors segítség kell, mindig előkapom.

Milkycaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0