KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Ár: 1000 Ft , Eladó: Dorika27
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, Siófok, (Győr, Zalaegerszeg, Nyíregyháza), fizetés: Személyes átvétel vagy postával elküldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mllelondres

2018. július 16.

Egy hónapja használom minden másnap. Mostanában elég száraz a bőröm, de ez a krém szépen hidratálja, és ragacsos sem lesz tőle, nyáron nem "izzadom le" másnap az előző esti vagy aznap reggeli krémet. Az illata diszkrét, de kellemes.

mllelondres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

RekaDora

2018. július 13.

Kb egy honapja vettem, rendszeres használat mellett meg mindig tobb mint a fele benne van. En a kezemre es a labamra szoktam hasznalni, ejszakara kenem, hogy legyen ideje beszivodni. Reggelre puha, apolt lesz a vegeredmeny. Az arat mindenkepp megeri, finom az illata, konnyen eldolgozhato, es nalam kulon plusz pont hogy vegan es teljesen termeszetes osszetevoket tartalmaz. Valoszinuleg ujraveszem

RekaDora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

Vivó

2018. július 11.

Nagyon nehéz, testes krém, nem szívós ok be...várhatóan akármennyit. 🙄 Minden évben újra adtam neki egy esélyt, de pár hónap múlva kb 2-3 használat után a kukában landol. Gyorsan felszívódó, “nemhagy ragacsos érzést” típusú testápoló párti vagyok... Az illata miatt jár a pont.

Vivó
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Fancica

2018. július 6.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de sajnos nekem nem vált be. Nehézen szívódik be és csípi is a bőrömet.😐 az illata se kellemes.

Fancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Egi

2018. július 2.

Hú hát nekem nem hidratált :( anyunak adtam hátha tud vele valamit csinálni, egy évig állt a szekrényen amig ki nem dobtuk mert lejárt

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

cintia91

2018. július 2.

Inkább télen szeretem használni mert elég nehéz krém .Az illata kellemes a hatása megfelelő.Szeretem használni mert könnyen beszívódik a bőrbe.

cintia91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

ami2015

2018. június 26.

Nagyon szeretem, még tavasszal, nyáron is, bár ilyenkor már inkább csak kézkrémként funkcionál nálam.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

unicorntheterrible

2018. június 15.

Télen szeretem használni, viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, remekül hidratál, egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, de szerencsére egyáltalán nem tolakodó.

unicorntheterrible
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

Asteria

2018. június 8.

Teljesen megvagyok vele elégedve, nagyon puha lesz tőle a bőröm és nagyon gyorsan felszívódik, az illata is nagyon kellemes és az ára sem vészes :)

Asteria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

zefRen66

2018. május 30.

Ez volt az első natúr testápolóm és nagyon megszerettem. Hihetetlen jól hidratál, télen egyfolytában ezt használtam, főleg este, mert eléggé tartalmas krém. Az illata isteni, hatalmas kiszerelés, szerintem nagyon jó áron. Klassz termék, a kókuszos verziója is érdekel.

zefRen66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0