KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Erika80

2017. július 26.

Nagyon kellemes illatú és finom, lágy krém. Jól táplálja a száraz bőrt. Szeretem.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

MormiOrsi

2017. július 20.

Nekem az 50ml kis kiszerelés van meg ebből a krémből, tavaly ősszel vettem hordozhatós kézkrémnek, mert a hidegben mindig kiszárad a kezem. Napi szinten használtam és még mindig van belőle, azért egy újabb telet már nem fog kibírni :) Az illata nekem bejön, az állaga is, valóban kell neki egy kis idő míg beszívódik, de szépen hidratál kár, hogy nem vízálló, mert egész nap pocsolok és így nagyon gyakran kell utókenegetni a kritikus pontokat. Testre, arcra nem próbáltam még, de jó kis kence ez. Addig megkapja az 5 csillagot, amíg nem találok olyan krémet, ami nem jön le kézmosáskor (ha van ilyen egyáltalán), szóljatok ha tudtok ilyet! :D

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Lumy

2017. július 19.

Nem vicc, életem egyik legjobb döntése volt megvenni ezt a testvajat. :D
Alapvetően nem szeretem a testápolókat, mert ragadnak, tapadnak, nehéz érzés marad utánuk. De ez...hihetetlen gyorsan beszívódott, nem tapadt rám a ruhám, semmi kellemetlen érzés. Hihetetlen puhává varázsolta a bőrömet, eltűntek a száraz foltok, az epilálást szinte meg sem éreztem utána. Az illata engem a túró rudira emlékeztet, mert érzek egyfajta enyhe kakaó illatot, amihez egy picit savanykás aroma kapcsolódik. :)

Lumy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Nem vicc, életem egyik legjobb döntése volt megvenni ezt a testvajat. :D

biankaj

2017. július 12.

100ml-ben vettem egyszer kipróbálásra, nekem bevált. Fincsi illat, jól hidratál :)

biankaj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

GD13

2017. július 9.

Jól hidratál és az illata a palacsintára emlékeztet :)

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 9.

Jól hidratál és az illata a palacsintára emlékeztet :)

Bzsofia0714

2017. július 2.

Nehezen szívódik be , de a hatása nagyon szuper. Puhává és hidratáltá teszi a kezemet 😍

Bzsofia0714
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

s_kitty

2017. június 25.

Igen én is megvettem a fantasztikus vélemények után. Nekem iszonyat nehezen szívódott be, igaz jó hidratáló de szerintem ami nem szívódott be azt a pizsamám szedte le. Érdekes azonban hogy télen az arcomra és a számra nagyon nagyon jó volt. Csakhogy ez nem arckrém, se nem ajakápoló. A felét a barátnőmnek adtam, de ő is csak arcra használta.

UP: Eltelt 3 év és azóta is kellemetlen emlékként maradt meg számomra ez a testvaj. Azonban az történt, hogy a bőröm egy 180 fokos fordulatot vett és a kezemen illetve a lábszáramon iszonyatos módon kiszáradt a bőr. Ezen sajnos hagyományos hígabb testápoló nem tudott segíteni, napi többszöri kenés mellett sem. Eszembe jutott, hogy kellene egy testvaj, és az Alverdére gondoltam. Tudtam, hogy régen túl zsírosnak ítéltem, de most pont erre volt szükségem és milyen jól tettem. A kezem és a lábam is szuper hidratált. Sajnos még mindig úgy gondolom, hogy siralmasan lassan szívódik be, de szuperül hidratál ebben a csalóka csípős hidegben. Örülök, hogy hallgattam a megérzéseimre. :)

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 25.

nayao

2017. június 24.

Egy barátnőm ajánlására próbáltam ki, és tökéletes. Egy hét után már helyre is tette a bőröm.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Hydro

2017. június 24.

A rengeteg csalódást okozó testápoló után akadtam rá erre a remek készítményre. Az állaga tényleg vajszerű, krémes, az illata nem tolakodó, nagyon kellemes és gyorsan beszívódik. Fürdés után szoktam használni, de kézkrém helyett is bevált. Már sokadszor veszem újra, mindig legalább kettőt tartok belőle, nehogy idő előtt elfogyjon. Csillagos ötös.

Hydro
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 24.

Petrence

2017. június 17.

Nekem a kis utazó tégelyes kiszerelés van meg, nagyon szeretem. Krémes az állaga, mégis gyorsan beszívódik. Kellemes illata van, gyorsan javít a száraz kéz állapotán, jól hidratál, én a könyökömre is használom. Epilálás után kifejezetten jó a lábamnak.:)

Petrence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.