KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Nagyon száraz bőrre, minden napos testápolásra. Értékes összetevői hosszantartóan ápolják és hidratálják a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Abidel

2017. szeptember 18.

Számomra a legjobb, amit száraz lábfej, sarok ápolására használhatok. :) Minden este rajta lépkedem. :)

Abidel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 18.

dezsixeniiia

2017. szeptember 16.

Nagyon száraz bőrömön nagyon sokat segített! Használat után nagyon selymes és kellemes hatást nyújt :)

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Sztellaaaaa

2017. szeptember 16.

Eddig nagyon tetszik kellemes az illata árban is nagyon jó ajánlat szépen hidratálja a száraz kézfejemet.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Doridia

2017. szeptember 15.

Nagyon testes, gazdag krém. Várni kell, hogy beszívódjon, ezért csak többnyire este, fürdés után használom. A kicsit könnyedebb krémeket jobban szeretem azért nálam ő csak négy csillagos.

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

MormiOrsi

2017. szeptember 5.

Update: levonok egy csillagot, mert megtaláltam a - nagyjából - "kézmosásálló" krémemet, mégpedig a TBS argánolajas testvaját, így ha neki jár az 5 csillag, akkor az Alverdének már nem :)

Nekem az 50ml kis kiszerelés van meg ebből a krémből, tavaly ősszel vettem hordozhatós kézkrémnek, mert a hidegben mindig kiszárad a kezem. Napi szinten használtam és még mindig van belőle, azért egy újabb telet már nem fog kibírni :) Az illata nekem bejön, az állaga is, valóban kell neki egy kis idő míg beszívódik, de szépen hidratál kár, hogy nem vízálló, mert egész nap pocsolok és így nagyon gyakran kell utókenegetni a kritikus pontokat. Testre, arcra nem próbáltam még, de jó kis kence ez. Addig megkapja az 5 csillagot, amíg nem találok olyan krémet, ami nem jön le kézmosáskor (ha van ilyen egyáltalán), szóljatok ha tudtok ilyet! :D

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

orsssi

2017. szeptember 4.

Nagyon jó kis "testes" krém, szép összetevőkkel, finom illattal. Szerintem egész szépen karban tartja a száraz bőrt.

orsssi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

N0N0

2017. augusztus 30.

A szójaolaj mint fő összetevő nem túl szimpatikus, egyébként rendben van a krém, kedvelem.

N0N0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Jucccc

2017. augusztus 23.

Ővele érdekes a viszonyom. Néha csak őhozzá nyúlok napokig, néha elő sem veszem hónapokig. Sokoldalú, egész testen próbáltam már, valóban segít a bőr szárazságának megszüntetésében. Nagyon hideg, szeles időben képes sebesre száradni a kezem, olyankor éjszakára vastagon bekenem vele, és rengeteget segít reggelre. Lábápolónak is nagyon jó, egy éjszakára felviszem jó gazdagon, zoknit húzok, és reggelre teljesen sima, puha talpat és sarkakat látok viszont. Terhesen is használtam már striák megelőzésére, azt kell, hogy mondjam, jól tette a dolgát, nem lett egyetlen csíkom sem. Most ugyan nem csak őt használom erre a célra, hanem felváltva egy másik - jóval drágább - kencével, de így is hat. Arcon is használható pakolásként vagy "éjszakai maszk"-ként. Ennek ellenére nincs mindig itthon, mert amúgy nem igazán száraz a bőröm, főleg nyáron nem. Jól beszívódik a sűrű állaga ellenére, kicsit nehezebben kenhető, mint az olajosabb formulák, de ezzel nincs is baj, csak tovább tart egy kicsit a kencézés, ami nekem nem mindegy. Az illata számomr nagyon kellemes.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Imádom az illatát! Télen nagyon jó érzés magamra kenni, szép puha lesz tőle a bőr.

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

deezsina

2017. augusztus 14.

Extrém száraz bőrre szerintem van jobb megoldás, de simán száraz bőrre ez egy jó termék. Az ára is baráti, az illata pedig csodás!

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.