KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Gyógyvizes arckrém irritált bőrre, pH-bőrsemleges

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

Ár: 800 , Eladó: LPE
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kőszeg és környékén , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postán maradó ajánlott, posta csomagautomata
Ár: 700 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta
Krémmánia Kedvencek a -től
i.napcsi

2017. június 20.

Ez nállam 10 csillagot is ér annyira imádom,meg a testápolóját is azt is kenem az arcomra is és nekem semmi bajom tőle,viszont nagyon nyugtat,hidratál és táplál is,aházás után kifejezetten csak ezt kenem magamra,valamiért rendkívül megnyugtat,ilyet még nem tapasztaltam!És azt gondolom ez kizárólag száraz,érzékeny és idősödő bőrre ajánlott,szerintem a kevert bőrnek valószinűleg a tömény napraforgó olaj nem tetszik,pedig nagyon jól táplál!!Száraz kézre és részekre is nagyon ajánlom,könyök sarok!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Yeticica

2017. június 20.

Update : fajo, pattanasszeru valamik jottek ki a szemem kozvetlen kozeleben tole. Hetekig probalgattam, hogy talan mastol, de nem. Bizony ettol! Sudocremmel sikerult 3 nap alatt eltuntetnem. Kuka.

Nagyon kellemes krem a vizhianyos, de T zonaban zsirosodo boromnek. Az osszetevoi szuperek, az ara pedig meg jobb! Kb 800 ft-ert vettem. Biodermat csereltem le erre.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

LiiL

2017. június 16.

Annyira akartam hogy működjön! A vélemények miatt vettem meg, majd nagy reményekkel az arcomra kentem. Romlott a helyzet. Az én arcom amúgyis finnyás - sajnos nem vagyunk egyformák - már évek óta nem találok rá jó krémet. Ez a kence is inkább csak rásegített a miteszerekre nálam eddig.
Azért még finoman kenegetem hááátha csak részleges pénzkidobás lesz :)

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Azért még finoman kenegetem hááátha csak részleges pénzkidobás lesz :)

Lucyll

2017. június 12.

Sokáig jól működött, örültem az illetmentes formulának, és már a tubus vége felé jártam, amikor azt vettem észre, hogy a használata után céklavörös lesz a bőröm. Nem igazán értem, hogy ha hetekig nem irritált, akkor hirtelen miért pirosdik ki tőle a bőröm? Lehet, hogy belejátszik a várandosságom miatti hormonvihar is, ezért nem pontozom le nagyon. Azóta kézkrémként használom, így OK.

Lucyll
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Donna

2017. június 9.

Magamtól sosem emeltem volna le a polcról, de az itt olvasottak alapján nem akartam kihagyni. Kellemes könnyű, fehér krém, nagyon hamar beszívja a bőröm. Biztos nem veszek tízezer felett krémet ezek után ha ennyi pénzért ilyen minőséget is lehet kapni.
Update: nem sokáig bírtam, azóta persze kiadtam jónéhány ezer forintot arckrémekre, jobbakra, de ez a kis krém megállja a helyét.

Donna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 9.

bodri95

2017. június 5.

Megadom neki az 5 csillagot, már egy ideje használom. Valóban nem irritál és kifejezetten pattanást sem okozott, sőt szebb a bőröm. Viszont azt még nem tudom állítani, hogy mennyire okoz mitesszereket...ezt még ki kell tapasztalnom,mert úgy látom, hogy mintha azóta több lenne. De ha kiderítettem,megírom.

Update: Valószínűleg ez okozta a mitesszereket,pattanásokat, mert mióta elhasználtam, nem vettem újra és azóta lenyugodott a bőröm. Sajnálom.

bodri95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Sielu

2017. május 27.

Nagyon szuper termék. Mivel a bőröm nem csak száraz, de nagyon érzékeny is, mindig hatalmas dilemma számomra az arckrém-vásárlás. Teljesen felülmúlta a várakozásaimat. Az eddig használt krémekhez képest sokkal puhább lett tőle a bőröm, egész nap hidratál - teljesen megszüntette a bőröm feszülését, hámlását ugyannakkor mégsem hagyott zsíros érzetet. Én az állagával is teljesen meg vagyok elégedve; hígabb, mint más arckrémek, de szerintem ez csak megönnyíti a felvitelt. Egyszerűen tökéletes, biztosan újra megveszem.

Sielu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

peony

2017. május 22.

Lassan fél éve használom főleg éjszakára mert az állagával nem vagyok teljesen kibékülve de ettől függetlenül jó kis alapkrémnek tartom. Nálam nem okozott semmilyen irritációt vagy pattanást.

peony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Astronaut

2017. május 17.

Nagyon szeretem a márkát, és amikor megláttam, hogy akciósak az arckrémeik, akaratlanul is elkezdtem nézegetni őket, annak ellenére, hogy tucatnyi arcápolási termékem van itthon, és mostanában többnyire csak tonikot és arcmaszkot használok.
Amint megláttam ezt a gyógyvizes krémet, egyből szimpatikus lett, és mivel nem találtam ennél megfelelőbbet az arcomra, meg is vettem.
Általában az ilyesmi krémek nem nagyon használnak nálam, de ez nagyon bevált, mondhatni tökéletes. Az egyetlen problémám a kis kiszereléssel van, nagyon gyorsan fogy.

Astronaut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Jolan1206

2017. május 16.

Szuper kis krem.nem okoz pattanast.nem zsirosit de hidratal.nem mattosit de ezt nem is igeri.tan inkabb hidegebb idore ajanlott zsirosabb vegyes bőrre.illata nincs ez tulajdonkeppen elony egy natur kozmetikumnal akit peldaul az zavar.

Jolan1206
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.