KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Gyógyvizes arckrém irritált bőrre, pH-bőrsemleges

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

Ár: 800 , Eladó: LPE
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kőszeg és környékén , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postán maradó ajánlott, posta csomagautomata
Ár: 700 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta

writa

2017. augusztus 14.

Nyárra vettem és ez a krém ebben a hőségben egy kicsit sok volt, végül egy könnyebb krémet használtam. De nem irritál, jól hidratál, szépek az összetevői, összességében ez egy jó krém, főleg ha az árát is figyelembe vesszük, ősszel újra hadrendbe állítom.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

carpenter13

2017. augusztus 11.

A rosaceam miatt vettem, hátha ez az arckrém majd nem irritálja. Hála istennek nem is irritálta, viszont a zsíros T-vonalamnak túl soknak bizonyult. Csak estére kentem, de kis pattanások jöttek ki rajtam tőle pár nap után, úgyhogy nekem sajnos nem jött be.

Miért 5* mégis? Mert a barátomnak komolyan csodaszer. Nagyon érzékeny az arcbőre, borotválkozás után mindig kipattog neki. Kenhetett rá akármit, tényleg mindig nagyon csúnya volt. Aztán egyszer csak kipróbálta ezt. A fájdalmas piros pöttyöcskék egy éjszaka alatt majdnem teljesen elmúltak neki. A következő alkalommal már azonnal borotválkozás után felkente, és nem pattogott ki egyáltalán. Azóta is lelkesen használja, és szuper a bőre tőle. Szóval csajok, ha valakinek a párja szintén ilyen problémával küzd, próbáljátok ki ezt a kencét. Nekünk segített! :)

carpenter13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

asztromélia

2017. augusztus 10.

Az én bőröm ugyan alapból nem irritált, de évek alatt rájöttem hogy a "mindenszipiszupivanbenne színes szagos" kencéktől jót ne várjak. Az itteni vélemények alapján próbáltam ezt a krémet, azóta többedik tubusnál járok és nem fogom leváltani. Lehetne kicsit könnyedebb krém, de nem panaszkodok. Télen nappalra és éjszakára is őt használom, nyáron csak éjszakára.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

anna990

2017. augusztus 8.

Az új kedvenc alapkrémem. BP-kúrához, ill különböző szérumokhoz használok mindenmentes krémet, eddig az Yves Rocher-é vált be legjobban. Eddig. Mert ezt sokkal kellemesebb használni, és ár-érték arányban is jobban megéri. Imádom az állagát, a minimális illatával együtt. Kb azonos kategória a Balea Ultra Sensitive krémjével, de sokkal sokkal jobb nála.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

0bikbik0

2017. augusztus 1.

Szuper olcsó, egyszerűen "csak" hidratáló krém.
Nekem tökéletes télen-nyáron, alap. Mindenféle szérumokkal jól együttműködik.
Kellemes az állaga, könnyen beszívódik, hidratál, irritációt nem okoz nekem.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Szuper olcsó, egyszerűen "csak" hidratáló krém.
Nekem tökéletes télen-nyáron, alap. Mindenféle szérumokkal jól együttműködik.
Kellemes az állaga, könnyen beszívódik, hidratál, irritációt nem okoz nekem.

Bzsofia0714

2017. július 2.

Tökéletes . A télen kiszáradt bőrt ujra selymessé és puhává teszi 😍

Bzsofia0714
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Tökéletes . A télen kiszáradt bőrt ujra selymessé és puhává teszi 😍

nikimanó

2017. június 27.

itteni cikk miatt vettem meg, bár a balea med intenzív a kedvenc de gondoltam, nyárra elég lesz ez. tényleg elég, és teljesen jó könnyű hidratáló. kicsit nehezen szívódik be, smink alá nem hiszem, hogy jó, de este, vagy hétvégére nekem jó. nem okoz pattit, nincs erős illata, kellemes viselni.

nikimanó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

i.napcsi

2017. június 20.

Ez nállam 10 csillagot is ér annyira imádom,meg a testápolóját is azt is kenem az arcomra is és nekem semmi bajom tőle,viszont nagyon nyugtat,hidratál és táplál is,aházás után kifejezetten csak ezt kenem magamra,valamiért rendkívül megnyugtat,ilyet még nem tapasztaltam!És azt gondolom ez kizárólag száraz,érzékeny és idősödő bőrre ajánlott,szerintem a kevert bőrnek valószinűleg a tömény napraforgó olaj nem tetszik,pedig nagyon jól táplál!!Száraz kézre és részekre is nagyon ajánlom,könyök sarok!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Yeticica

2017. június 20.

Update : fajo, pattanasszeru valamik jottek ki a szemem kozvetlen kozeleben tole. Hetekig probalgattam, hogy talan mastol, de nem. Bizony ettol! Sudocremmel sikerult 3 nap alatt eltuntetnem. Kuka.

Nagyon kellemes krem a vizhianyos, de T zonaban zsirosodo boromnek. Az osszetevoi szuperek, az ara pedig meg jobb! Kb 800 ft-ert vettem. Biodermat csereltem le erre.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

LiiL

2017. június 16.

Annyira akartam hogy működjön! A vélemények miatt vettem meg, majd nagy reményekkel az arcomra kentem. Romlott a helyzet. Az én arcom amúgyis finnyás - sajnos nem vagyunk egyformák - már évek óta nem találok rá jó krémet. Ez a kence is inkább csak rásegített a miteszerekre nálam eddig.
Azért még finoman kenegetem hááátha csak részleges pénzkidobás lesz :)

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Azért még finoman kenegetem hááátha csak részleges pénzkidobás lesz :)

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.