KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Gyógyvizes arckrém irritált bőrre, pH-bőrsemleges

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

Ár: 800 , Eladó: LPE
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kőszeg és környékén , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postán maradó ajánlott, posta csomagautomata

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lucaanna

2017. november 29.

Szeretem, de semmi extra nyugtató hatást nem vettem észre. (-1) Egy normál, jól működő, testesebb krém. A beszívódással nincs gond, hagyja lélegezni a bőrt, én van, hogy olajokkal is keverem.

lucaanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

GAliz

2017. november 23.

Nagyon nehezen találtam parfüm, illetve alkohol mentes arcápolót, így nagyon örültem amikor ezzel szembe kerültem. Fél éve használom, éjszakai krémként, bár a hideg beálltával reggel is szívesen használom. A kiszerelés kicsi, bár nagyon kevés krém is tökéletesen befedi az arcot. Állaga inkább mondható vizes alapúnak, minthogy olajosnak. Száraz, érzékeny bőrre szerintem kiváló. :)

GAliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.

KVanda

2017. november 20.

A szép összetevők miatt esett rá a választásom, végre az Alverde is előrukkolt egy "mindenmentes" termékkel, de ennek ellenére nem igazán kedveltem meg. Alapjáraton normál, télen szárazabb a bőröm, de ez a krém így is nagyon nehezen szívódik be, zsíros réteget hagy a bőrön, ezért csak este tudom használni.

KVanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Brygo

2017. november 18.

Nagyon szép összetevői vannak és az itteni vélemények miatt nagy reményeket fűztem hozzá...
Hát, sajnos hiába. Teljesen semleges, mintha semmit nem csinálna és akármilyen keveset oszlatok el az arcomon, utána érzem, hogy ott van, ráadásul zsírosan csillog tőle a bőröm..

Brygo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Evie

2017. november 17.

Tökéletesen hidratáló, finom, púderes illatú krém. Gyorsan beszívódik, tetszik az állaga. Mostanában igen érzékeny lett a bőröm, és egyes krémektől nagyon csúnya kiütéses lesz, pedig nem viselkedett eddig így. Ettől hála az égnek pihepuha és nagyon szép lesz az arcom, úgyhogy örökre ennél fogok maradni, amíg csak lehet.

Evie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

canyon

2017. november 13.

Illattalan, könnyű textúrájú krém. Könnyű elkenni, kicsit hígabb állagú. Gyorsan beszívódik, de látható filmréteget hagy maga után. Púderrel eltüntethető, nem zavaró. Én elsősorban azért vettem, mert érzékeny bőröm bizonyos krémektől/összetevőktől kipattog, piros lesz és viszket az arcom. Ebben a krémben nem csalódtam, semmi kellemetlenséget nem tapasztaltam. Megfelelően hidratál napközben, remélem télen is jól fog teljesíteni.
Számomra 5*, végre nem viszket a bőröm :)

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Számomra 5*, végre nem viszket a bőröm :)

leilaaa

2017. november 12.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon szerettem volna, hogy működjön:( Alapvetően egy jó hidratáló krémről van szó, nagyon jó összetevőkkel. Az én bőrőmnek sajnos túl zsíros, nehéz. Nagyon nehezen szívódott be/nem is szívódótt be teljesen mégy egy éjszaka alatt sem, pedig alapjáraton szárazabb/érzékenyebb bőröm van. Zsíros érzetet hagyott maga után. El fogom használni, de nem arckrémként, de újra viszont nem venném. A pórusaimat megnagyobbította és fájó pattanásaim lettek tőle. Egy ideig abbahagytam aztán újra használtam, hogy leteszteljem nem mástól jöttek-e pattanásaim, de sajnos ez a krém okozta. Próbáltam már más alverde arckrémeket azokkal viszont teljesen meg voltam elégedve, nem is vennék más márkától arcápolót!:)

leilaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Boombapple

2017. november 10.

Oda vagyok érte. Mindig testvajakkal kentem az arcomat, de elhatároztam, hogy arckrémet is veszek. Nem hittem volna, de bevált. Úgy használtam, ahogy az előttem véleményezők: este megtisztított arcra, egész éjszakán át rajtahagytam. És wow. Reggelre felvizesedett és pufi lett az arcom. Ennek örültem, mert iszonyú vízhiányos bőröm van. Egységesítette a bőrömet, nem voltak az orcáim pirosak, és összehúzta a pórusaimat. Nekem nagyon bevált, így szerintem már mással nem is fogom kenni az arcomat. Ráadásul az összetevői is gyönyörűek.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

buzavirag

2017. november 5.

Az eddigi vélemények alapján vásároltam meg. Nekem sajnos nem vált be, egy fél borsószemnyit szoktam kinyomni belőle, és még így is nehéz a bőrömnek, még akkor is ha már az orrom tövénél hámlik a bőröm. Ha estére kentem, úgy se vált be... Továbbá nem, hogy nem itta be a bőröm, a használata után pattanás szerűségek jelentek meg rajta, amiknek a tetején apró fehér pötty volt, ha kinyomtam vízszerű ízé jött ki, nem tudom másnak is ilyen volt-e aki így járt... gondolom begyulladt a bőröm. Csak ettől lehetett ez a változás, mert semmi új dolgot nem használtam az arcbőrömön. Nagyon "remek" mivel világ életemben nem voltam pattanásos típus, viszont ennek a krémnek sikerült kihoznia belőlem. 24évesen úgy nézek ki mint egy rügyező tini...

Kipróbálom még ezt a krémet epilalas után a labszaramon, mert ennyi pénzért sajnálom kidobni még.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

ravenclaw

Korcsoport: < 18
2017. november 1.

Először nagyon szerettem, mert jobb, mint az előző arckrémeim, de a fele tubus után rájöttem, hogy nem az igazi. Érzem, ahogy rajta van a bőrömön, és a nap végére teljesen olajos az arcom, ez pedig más hidratálókkal nem fordult elő. El fogom azért használni, de nem fogom újravenni.

ravenclaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.