KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: audreyx, Módosítva: 2016. szeptember 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Gyógyvizes arckrém irritált bőrre, pH-bőrsemleges

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

Ár: 800 , Eladó: LPE
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Kőszeg és környékén , fizetés: Személyes átvétel, előre utalás után postán maradó ajánlott, posta csomagautomata
Ár: 700 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta

bgabryellla

2017. október 2.

Meglepően szépek az összetevői! Valóban kellően hidratálja a bőrömet, viszonylag gyorsan beszívódik. Illata nincs, az állaga pedig nagyon szuper. Kellemesen csalódtam ebben a termékben. Ahogy beköszönt a hidegebb idő úgy érzem picit több hidratálásra van szükségem. Eddig bevált! :)

bgabryellla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

lumena

2017. szeptember 26.

Éjszakai krémnek használom az érzékeny, kombinált bőrömre. Nagyon jól hidratál (remélem télen is megtartja majd jó szokását), és szerencsére nem okozott pattanásokat sem. Erre pedig fel voltam készülbe az itteni vélemények alapján,de mivel iyen olcsó tettem vele egy próbát. Remélem sokáig a kínálat része marad, mert nem szeretném lecserélni. :)

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

picur0306

2017. szeptember 26.

Nekem sajnos nem vált be. Begyulladt kis pattanás szerű valamik lettek az arcomon, viszont jól hidratál és sajnálom ezt a krémet. Örültem volna ha beválik, emiatt nem pontozom annyira le, mert az én bőröm allergiás csak már nem tudom mire. Anno allergiateszten illatanyag allergiát diagnosztizáltak, de ez a mai napig sajnos érzékelem. Volt már, hogy illatmentesre is rosszul reagált a bőröm :/ mint jelen helyzetben is. Egy krém bevált, de az iszonyat drága (Uriage xémose créme visage) Úgyhogy szokás szerint tovább próbálkozom vagy maradok az Uriage-nél :)

picur0306
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Destinyh

2017. szeptember 9.

Mostanában nagyon megszerettem az Alverdét.:) Ez az arckrém nagyon jó, kicsit nehezebben szívódik be, de nem okoz pattanásokat, és csodásan hidratál. Azt hiszem megtaláltam a kedvenc arckrémemet.:) Arról nem is beszélve, hogy nagyon szépek összetevői.

Destinyh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Kiscsillag92

2017. szeptember 4.

Éjszakai arckrémnek kiváló! Csodákat tesz a bőrömmel, egyre egyenletesebbé válik.

Kiscsillag92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

cooleva

2017. augusztus 20.

Picit nehéz krém, ezért lassabban is szívja be a bőr, de őszre télre tökéletes! Gyönyörű az INCI-je, engem is meglep.. simává, hidratálttá teszi a bőröm, az egyetlen arckrém, amit újraveszek és ami soha nem hiányozhat otthonról!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

writa

2017. augusztus 14.

Nyárra vettem és ez a krém ebben a hőségben egy kicsit sok volt, végül egy könnyebb krémet használtam. De nem irritál, jól hidratál, szépek az összetevői, összességében ez egy jó krém, főleg ha az árát is figyelembe vesszük, ősszel újra hadrendbe állítom.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

carpenter13

2017. augusztus 11.

A rosaceam miatt vettem, hátha ez az arckrém majd nem irritálja. Hála istennek nem is irritálta, viszont a zsíros T-vonalamnak túl soknak bizonyult. Csak estére kentem, de kis pattanások jöttek ki rajtam tőle pár nap után, úgyhogy nekem sajnos nem jött be.

Miért 5* mégis? Mert a barátomnak komolyan csodaszer. Nagyon érzékeny az arcbőre, borotválkozás után mindig kipattog neki. Kenhetett rá akármit, tényleg mindig nagyon csúnya volt. Aztán egyszer csak kipróbálta ezt. A fájdalmas piros pöttyöcskék egy éjszaka alatt majdnem teljesen elmúltak neki. A következő alkalommal már azonnal borotválkozás után felkente, és nem pattogott ki egyáltalán. Azóta is lelkesen használja, és szuper a bőre tőle. Szóval csajok, ha valakinek a párja szintén ilyen problémával küzd, próbáljátok ki ezt a kencét. Nekünk segített! :)

carpenter13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

asztromélia

2017. augusztus 10.

Az én bőröm ugyan alapból nem irritált, de évek alatt rájöttem hogy a "mindenszipiszupivanbenne színes szagos" kencéktől jót ne várjak. Az itteni vélemények alapján próbáltam ezt a krémet, azóta többedik tubusnál járok és nem fogom leváltani. Lehetne kicsit könnyedebb krém, de nem panaszkodok. Télen nappalra és éjszakára is őt használom, nyáron csak éjszakára.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

anna990

2017. augusztus 8.

Az új kedvenc alapkrémem. BP-kúrához, ill különböző szérumokhoz használok mindenmentes krémet, eddig az Yves Rocher-é vált be legjobban. Eddig. Mert ezt sokkal kellemesebb használni, és ár-érték arányban is jobban megéri. Imádom az állagát, a minimális illatával együtt. Kb azonos kategória a Balea Ultra Sensitive krémjével, de sokkal sokkal jobb nála.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.