KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vanesszaeszter

2018. május 22.

Kellemes illatú, természetes arckrémecske. Semmi extrát nem tud, de nem rossz. Jó a hidratáló képessége, ár-érték arányban pont tökéletes. Ajánlom, hogy próbáljátok ki, sokáig elég ebben a kiszerelésben és az ára is kedvező. Csomagolása is rendben van, higiénikus és nem gagyi. Nem vásárolom újra, de teljesen rendben van. Sminkelést is jól bírja, ami nekem sokat számít egy krémben.:)

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

ninahf

2018. május 17.

Extra száraz a bőröm, de gondoltam megér egy próbát. Hát nem is tudom. Tudom, hogy nappali arckrém de gondoltam mivel száraz bőrre való, ezért kicsit sűrűbb, teltebb állagra számítottam. Nem a legjobb (3 hete használom kb), de azért elhasználom.
Nekem kicsit sok benne az illatanyag, bántja az orromat :(
Mindenesetre kevésbé száraz bőrre szerintem jó lenne.

ninahf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Nekem kicsit sok benne az illatanyag, bántja az orromat :(
Mindenesetre kevésbé száraz bőrre szerintem jó lenne.

Reni3

2018. április 5.

Téli hidratálásra nem az igazi,mert túl gyengécske az én száraz bőrömnek,viszon nyáron teljesen jó.Illata kellemes,gyorsan beszívódik így sminkelni is jól lehet rá.Az ára is teljesen baráti,ezért 4* adok.

Reni3
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

szadri02

2018. március 18.

Utazáshoz vettem egy kis kiszerelést belőle. Nagyon száraz és érzékeny a bőröm, így kicsit féltem tőle. De annyira bevált, hogy gondolkodom, hogy veszek egy normál kiszerelést is. Az illata pedig nagyon klassz!

szadri02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Heszperida

2018. március 8.

Életem egyik első hidratáló kréme volt, többször is újravettem. Én éjszakai krémnek használtam az illata elsőre furi volt nekem, de nem is az a lényeg egy hidratáló krémnél, hanem a hatása és az bizony szuper! Viszonylag gyorsan életet lehelt a száraz arcbőrömbe, azóta nincs is ezzel gondom és nagyon szépek az összetevők is, ráadásul megfizethető.

Heszperida
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 8.

Csilla26

2018. március 7.

Nekem nagyon bevált ez a krém. Olyan, sehová nem sorolható bőröm van. Kissé rozaceás, kissé száraz, kissé, zsíros. Néha normál, ha több folyadékot iszom. A pirosságon és a szárazságon is segített sokat, de nem zsírosította el az arcom. Szépen simította a bőröm. Hamar beszívódik, az illata nem tolakodó, és sminkelni is lehet rá. Biztos, hogy újra veszem.

Csilla26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

topsminkotti

2018. február 5.

Megláttam itt ezt a terméket és emlékszem, hogy használtam, el is fogyott, viszont semmilyen emlékem nincs róla. És ez túl sok jót nem jelent (15 évet dolgoztam szépségiparban, eléggé analizálom a termékeket, tehát kimondottan elemezgetem őket használat közben). Száraz a bőröm, olyan nagyon nem javíthatott rajta, mert akkor emlékeznék. Állagra, hatásra, érzetre semmi extra nem lehetett. Talán valami édeskés illatra emlékszem :)
Soha nem vettem újra, de negatív élményeim sincsenek a termékkel kapcsolatban.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Soha nem vettem újra, de negatív élményeim sincsenek a termékkel kapcsolatban.

renike517

2018. január 23.

Az én bőrömnek egyáltalán nem volt jó!Már ahogy felkentem is fullasztó érzést keltett a bőrömön az erős szaga miatt!Sosem fogom megérteni azt,hogy miért írják rá hogy ilyen bio,olyan természetes anyagokból amikor telenyomják a krémet mesterséges parfümmel ami nálam is allergiás reakciót váltott ki!A két csillag csak az ára és az állaga miatt jár!

renike517
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

RarityRose

2018. január 15.

Csodaszer! Nem viszem túlzásba a használatát, mivel pattanásodásra hajlamos vagyok, de még igy parszori használatoknál is baba pofit kreál. :) szárazbőrüeknek szívből ajánlom!!:) zsiros borueknek is, csak mértékkel.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

feherandie

2017. december 23.

Nekem most téli időszakban csodaszernek bizonyult ÉJSZAKAI krémként. Eddig szinte biztos voltam benne hogy az is, mivel nappalinak valóban elég zsíros, kell egy kis idő mire beszívódik. Illatért én sem rajongok, de nagyon száraz télen a bőröm, orrom hámlik is rendesen főleg ha egésznap alapozóban vagyok, viszont ha ezzel bekenem egy nem is túl vékony rétegben felkenem reggelre brutál egészségesnek és kisimultnak tűnik az egész arcom. Pattanásokat sem okozott ami nálam szinte csoda így nyugodt szívvel nyúlok utána és kenem az egész fejemre kb minden nap.

feherandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.