KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

camillee

2017. szeptember 14.

Szerintem jó illata van, jó kis természetes, de zsíros bőrre nem ajánlanám, mert zsírosít. Nem csodaszer, de újra fogom venni, mert 1. nagyon olcsó a krémek világában, 2. nagyon természetes (a krémek világában) :D

camillee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

cigarettamacska

2017. július 28.

Sajnos nem vált be. Nem hidratált egyáltalán, ragacsos réteget hagyott az arcomon és az illata se hasonlított a rózsára.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

BXW

2017. július 19.

Kis kiszerelésben vettem, nekem egyáltalán nem vált be, alig hidratál, ugyanolyan száraz maradt tőle a bőröm, ragad, az illata szörnyű és pattanásokat okoz. Viszont hamar beszívódik és szépen lehet rá sminkelni.

BXW
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Egy kis kiszerelésem van belőle. Az utóbbi időben a legjobb nappali arckrémem.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

Egy kis kiszerelésem van belőle. Az utóbbi időben a legjobb nappali arckrémem.

nayao

2017. június 24.

Az utazós kiszerelését használtam reggelente, és a száraz bőröm helyrerakta, és utána egész nap puha maradt a bőröm.

nayao
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Yeticica

2017. június 20.

Miutan a gyogyvizrs kremtol nagyon rondan kipattogott a szemkornyekem amugy is erzekeny bore, elkezdtem ezt hasznalni, hatha.
2 napig jo volt, aztan voila! Ugyanaz tortent. Fajo, voros holyagok a szemem alatt... mi lehet az az osszetevo az Alverde kremekben amire igy reagalok????

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 20.

Anita1226

2017. június 18.

Egyik kedvenc arckrèmem. Tetszenek az összetevői, ès az illata is. Remekül hidratál, hamar beszívódi, sminkelni is lehet rá.

Anita1226
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

Theodora

2017. június 13.

Sokadszorra vettem újra, de többet nem fogom, ha csak nem leszek egyszer teljesen szegény, mert nagyon olcsó termék és az árához képest szuper termék. Viszont utálom az illatát és hogy ilyen ragacsosan szárad, nem túl gyorsan. Amúgy hidratál, ahogy azt írja, bár lehetne jobb is ez a képessége.

Theodora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Gesichtprobiere

2017. június 12.

Kedvenc nappali krémem. Sokat kísérleteztem már sokféle krémmel: drága, olcsó, INCI összetevők alapján stb... Végre megtaláltam :D Illata nekem semleges, de a bőröm nagyon szereti ezt a krémet. Puha lesz tőle, nekem kicsit mintha mattítaná is.

Gesichtprobiere
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Luna11

2017. május 20.

Anyukámnak vettem, ő nagyon meg van vele elégedve. A kezére is szokta használni, ott is szépen hidratálja a bőrét.
Egyszer-kétszer én is csentem belőle egy picit, hogy radírozás után bekenjem vele az arcom. Szerintem kellemes illata van egyáltalán nem erős, és hamar elillan, szóval nekem egyáltalán nem volt zavaró. Könnyű krém, gyorsan beszívódik, viszonylag jól hidratál, a bőröm szép puha tőle. Az én zsíros bőrömet szerencsére nem tette annál zsírosabbá, mint amilyen egyébként. Szerintem ár-érték arányban teljesen jó.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.