KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

RarityRose

2018. január 15.

Csodaszer! Nem viszem túlzásba a használatát, mivel pattanásodásra hajlamos vagyok, de még igy parszori használatoknál is baba pofit kreál. :) szárazbőrüeknek szívből ajánlom!!:) zsiros borueknek is, csak mértékkel.

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

feherandie

2017. december 23.

Nekem most téli időszakban csodaszernek bizonyult ÉJSZAKAI krémként. Eddig szinte biztos voltam benne hogy az is, mivel nappalinak valóban elég zsíros, kell egy kis idő mire beszívódik. Illatért én sem rajongok, de nagyon száraz télen a bőröm, orrom hámlik is rendesen főleg ha egésznap alapozóban vagyok, viszont ha ezzel bekenem egy nem is túl vékony rétegben felkenem reggelre brutál egészségesnek és kisimultnak tűnik az egész arcom. Pattanásokat sem okozott ami nálam szinte csoda így nyugodt szívvel nyúlok utána és kenem az egész fejemre kb minden nap.

feherandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 23.

Beebeee

2017. december 13.

Próbálkoztam vele, de nálam kézkrém lett belőle. Arcon pikk pakk átcsillog, sminkelni sem nagyon lehet rá, szóval számomra nappali arckrémnek alkalmatlan. Vannak ennél rosszabbak is, meg legalább nem tömény vegyszer, emiatt a 3 pont.

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

dbrownie

2017. december 11.

Az összetevők miatt választottam ezt a krémet. Télen, mikor jobban kiszárad az arcom, ez nem csípi, mint más márkás és drágább termékek. A rózsa illatú kozmetikumokat nem szeretem, de ezt megszoktam, meg mire elfogy, már az erős rózsaillat is elillan belőle. Ez akkor tűnik csak fel, mikor kibontom az új tubust. Szépen beszívódik, lehet rá sminkelni, aknéra való krém mellett használom a száraz részeken. Egyszerű, de jó kis krém.

dbrownie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

bettina092

2017. november 29.

nem tökéletes krém,de egészen hozza amit kell,az illatáért nem vagyok oda,de száraz bőrre nem rossz.

bettina092
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Anita1978

2017. november 19.

Anyumnak vettem, o nem szerette, igy elhasznalom. Az illata abszolut rozsas, ami nem a kedvencem. Jol hidratál, hamar beszívódik, sminkelni is lehet rá. Reggel este hasznalom, szemem ala is...semmi extra.Nem egy csodaszer, igy mondjuk fiataloknak talan jo, akik szeretik az illatàt.

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

ziina

2017. november 8.

Egy kis tubusba zárt csodaszer. Az illata mennyei és nagyon jól hidratál. Annak ellenére, hogy igaz hidratáló, zsíros állaga van, még is gyorsan felszívódik és nem hagy maga után kellemetlen érzetet. Zsíros bőrömre nagyon sok hidratálót kipróbáltam, de hosszú távon ez az egyetlen ami eddig bevált.

ziina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

szimonella

2017. november 6.

Az illata jó, ezen kívül más hatást nem tapasztaltam.

szimonella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Az illata jó, ezen kívül más hatást nem tapasztaltam.

saretta

2017. szeptember 20.

Az én extraszaraz bőrömnek ez kevés volt. Szerencsére irritációt nem okozott, de nem is hidratalt, ami egyébként a dolga lett volna. Mintha elparolgott volna a bőrömről, miután felkentem. Mindenféle bőrapolo olajokat hozzakeverve (jojoba, edesmandula) sikerült javitanom a hatasan, de hát egy igazán jó kremhez nem kellene nagyon semmi plusz, főleg nem nyáron, télen a zimankoban még csak-csak. Egyébként nagyon sokáig kitartott, de miután elfogyott, szerencsére ratalaltam a rossmanos tesojara, ami sokkal de sokkal jobb.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

camillee

2017. szeptember 14.

Szerintem jó illata van, jó kis természetes, de zsíros bőrre nem ajánlanám, mert zsírosít. Nem csodaszer, de újra fogom venni, mert 1. nagyon olcsó a krémek világában, 2. nagyon természetes (a krémek világában) :D

camillee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.