KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Nappali arckrém bio vadrózsa kivonattal száraz bőrre.

A krémben az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

A következő összetevők tanusított bio gazdálkodásból valók: szójabab olaj, shea vaj, jojoba olaj, csipkebogyó olaj, csipkebogyó gyümölcs kivonat

MissSejla

2018. december 9.

Régebben használtam, ma már sosem nyúlok érte. Inkabb hidratálót és olajat használok. Kézkrémnek jólesz.

MissSejla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Elyana

2018. december 6.

Nekem elég zsíros érzésű, nagyon óvatosnak kell lennem ha sminkelek utána, mert ha többet viszek fel a szükséges minimumnál, utána a smink alatt izzadok a krémtől. Ha nem sminkelek utána, akkor is rövid időn belül látszik, hogy ahol bekrémeztem, eltömíti a pórusaimat és kifénylik az egész arcom. Ha itthon vagyok ez nem zavaró és nem nézek ki tőle csapzottan, de azért sajnálom, mert arra számítottam, hogy minden nappali esetre megállja a helyét.
Saját tapasztalataim alapján éjjeli krémnek jobban való. Ha annak használom, reggelre szép egyenletes és hidratált az arcbőröm.
Szimplán vadrózsa illatú, hamar elillan.

Elyana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Szimplán vadrózsa illatú, hamar elillan.

vvivien

2018. december 6.

A mini verzió van meg belőle, hidratál, kevés is elég belőle, nem zsirositotta a bőröm és gyorsan felszivodik

vvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

alexandra326

2018. december 2.

Nekem kombinált bőröm van, de tökéletesen bevált. Teljesen beszívódik és nagyon puha lesz az arcom utána, pattanásokat és irritációt nem okozott. Sok hasznos dolog van benne és az ára is kedvező, újra fogom venni, ha elfogy.

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

NUMB

2018. november 26.

Nem tudom, itt vannak pozitív vélemények is, de.....
Aki ezt vásárlás előtt olvassa, annak üzenem, hogy meg ne vegye. Nem szívódik fel, először nem tudtam mitől ragad az arcom, azt hittem az előtte felrakott arcmaszkot nem mostam le jól. De aztán másnap megint éreztem, hogy ragad a bőröm, hát ettől a krémtől volt az egész.
Nem szívódik fel, olyan mint egy lemosandó arcmaszk, a körmömmel megkapartam a homlokomat és lehámlott róla a maradék krém...

NUMB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nem tudom, itt vannak pozitív vélemények is, de.....

cukicsajszi

2018. november 24.

Kis mintában vettem meg de nagyban fogom az utánpótlást. Picit még jobb is nekem, mint a gojibogyós bár azt is szeretem. De most ez lesz a favorit. Nagyon jól hidratál!!!

cukicsajszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

adokmona

2018. november 21.

Csodás az illata, gyorsan felszívodik, rég voltam ennyire oda krémtől.

adokmona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 21.

Csodás az illata, gyorsan felszívodik, rég voltam ennyire oda krémtől.

bstr13

2018. október 20.

Nappali krém? Olyan zsíros, nehéz, én ezt éjszakai maszknak használom. Iszonyú erős illata van, számomra zavaró.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Zsatkudzseni

2018. október 10.

A kiszáradásra használom az arcomon, viszont nem kellemes az illata és még ragacsos is lesz a bőröm tőle ...ebből a vadrózsás termékcsaládból csak rossz tapasztalatom van

Zsatkudzseni
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

barva.lilla

2018. augusztus 30.

Elég sokáig használtam, de annyira zsírossá tetté a bőrömet hogy aah, borzasztó.
S.o.s arckrémnek használom majd el, de még annak sem megfelelő...

barva.lilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

S.o.s arckrémnek használom majd el, de még annak sem megfelelő...

Antioxidánsok: Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

További info az összetevőről a KM-blogon >>