KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A PowerExtension hatóanyagot tartalmazó formula segíti a sejtanyagcserét és támogatja a bőrsejtek megújulását. Értékes Anti-Aging hatóanyagai csökkentik a ráncok kialakulását – egy fiatalosabb arcbőrért. A bio hialuronsav-komplex és a máriatövis olaj kisimítja a ráncokat és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán termék.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, színezéket, illatanyagot, állati eredetű-és ásványi olaj alapú összetevőket. A felhasznált összetevők kiválasztásánál előnyben részesítettük az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó alapanyagokat.

Kielemeztük a hónap krémjét: Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Ár: 1000 , Eladó: eszterlancfu
Állapot: 2x használt, Helyszín: Pécs, fizetés: szemelyes atvetel, de postazok is,ha a vevo allja a postakoltseget :)
Ár: 700 Ft+posta , Eladó: agneskodmon
Állapot: Pár alkalommal használt , Helyszín: Abony , fizetés: Banki utalás, személyes átvétel

kdorci

2017. július 26.

Kicsit becsapott a kép, mert nekem még/már a zöldes feketés stílussal van meg. Én nem tartom egy csodaszernek, de estére szoktam felkenni az arcomra, reggelre kicsikét, de szebbnek látom az arcom. :) Az illatával én ki vagyok békülve. Nem mondom, hogy mély benyomást keltett volna, de el fogom használni.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 26.

natasa

2017. július 18.

Egyszer már használtam (2015 júniusában, ahogy láttam itt), de most teljesen átírom a véleményemet. Néhány használat után tetszett akkoriban, de tudom, hogy nem használtam el. Éppen ezért nem tudom megmondani, miért vettem meg újra.
Most egyáltalán nem tetszik. Az illata is zavar, nem jó érzés kenegetni. Ráadásul úgy veszem észre, hogy a bőröm sem bírja, mintha kiütne. Nem kísérletezgetek vele tovább. Egyetlen pozitívuma a pumpás kiszerelése.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Mankaffe

2017. július 9.

Imádom! Könnyű, vizes, jól hidratál. Mi kell még? Az illata kicsit gejl, de hamar elillan. Nekem smink alá is tökéletes. Abszolút újravevős!

Mankaffe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

cigarettamacska

2017. június 28.

Ó,hát már el sem tudom képzelni nélküle az arcápolási rutinom! Meg is érzem a bőrömön ha kihagyom. Nagyon szeretem,kellemes illata van, nem bántja a bőröm, nagyon jól hidratál és gyorsan fel is szívódik. Biztosan újraveszem még!

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

KisTigris

2017. április 19.

Az éjszakai szérumból második tubusomat fogyasztom és szuper. Eljött az idő, hogy a nappalit is kipróbáljam.

KisTigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Tunderrozsa

2017. április 18.

Híg állagú, könnyen beszívódó fluid. Jól hidratál, szerette a bőröm, de nem tapasztaltam a szérumoktól elvárható bőrjavító hatást. A nappali arckrém párjával együtt használva azonban úgy tapasztaltam, hogy szépen összedolgoznak. Árában nagyon megéri.

Tunderrozsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Pepperoni9

2017. április 17.

Imádom az illatát, könnyű textúrája miatt nagyon hamar beszivódik. Összességében kedvelem, de csak az orcáimra elég, ahol egyáltalán nem vagyok ráncos és nem problémás a bőröm. Télen nem hidratál kellőképpen, de nyáron azért szeretem, mert nem izzad tőle az arcom.

Pepperoni9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

körtevirág

2017. április 17.

Ránckisimításról ugyan nem tudok beszámolni, igaz nem használom régóta. Viszont azt vettem észre, hogy amióta ezt a szérumot használom, mintha gyorsabban regenerálódna a bőröm, hamarabb gyógyulnak a pattanások, sebek. Az illata nagyon erős, ettől függetlenül szeretem használni, gyorsan beszívódik.

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

Hopi

2017. március 20.

Az enyém már fekete hátterű, de valószínűsíthetően ugyan az a termék van benne.
Korábban nem használtam szérumot, nem is tudom miért vettem meg, de olyan jókat írtatok róla, hogy gondoltam ártani nem fog, az biztos. Ráadásul mindenre kapható vagyok amin ott virít, hogy anti-aging, főleg ha szépek az összetevői.
Nos, azt kell mondjam, hogy imádom! Az illata tökéletes, édes, feldobja a napomat, hihetetlen gyorsan beszívódik és kellően hidratál is. Elég zsíros a borom, csak néhány szárazabb rész van rajta, nekem legtöbbször elég ez a szérum, nappal csak fényvetőt teszek rá, éjszakára viszont van, hogy hidratálóval kombinálom.
Amilyen jól bevált, gondolkodom a nappali verzió megvételén is.

Update:
Csalódnom kellett... az utóbbi hetekben kiütések és apró, bőr alatti pattanások jelentek meg az arcomon. Mivel a termékek nagy része, amiket használok általában natúr és bio ezért nem tudtam mire gyanakodjak. Aztán rá kellett jönnöm, hogy valószínűleg a második helyen lévő alkoholt nem bírja a bőröm. Sajnálom, hiszen jó barátok voltunk, de azért vettem meg, hogy szebb legyen a bőröm ne pedig rosszabb... Abbahagytam a használatát, remélem helyre áll a bőröm és jól tippeltem meg, hogy ez a termék és ez az összetevő lehet a baj.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Az enyém már fekete hátterű, de valószínűsíthetően ugyan az a termék van benne.
Amilyen jól bevált, gondolkodom a nappali verzió megvételén is.

Update:

Shinejuci

2017. március 16.

Haaat.. szeretem is meg nem is. Onmagaban is hasznalom,vagy hidratalo ala. De valahogy a nap vegere ha ezt hasznalom szornyu szaga lesz a boromon.
Ha felkenem nem rossz de azt hiszem nekem ez nem eleg hidratalasnak. Inkabb hasznalom a rozsas arcolajat szerum helyett taplalasra. Viszont sminkalapnak egesz jo. Ujra venni nem fogom

Shinejuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Antioxidánsok: Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.