KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   349 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n 349 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu, 349 Ft

A méhpempő fehérjékben és vitaminokban gazdag. Gyakran használják kozmetikumokban tápláló, védő és hidratáló tulajdonságainak köszönhetően. A kézkrém segít növelni a bőr hidratáltságát és segít simábbá és puhábbá varázsolni a bőrt.

Ár: 349 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 350 Ft , Eladó: tenagi
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de előreutalás esetén a postázás/foxpost is megoldható, ekkor a vevőt terheli ez a plusz költség.

hrrr

2018. április 29.

Nekem nagyon nem vált be, nem szívódott be, nehéz zsíros érzetet hagyott a kezemen, és hiába vártam hogy beszívja az amúgy rettenetesen száraz bőröm, csak rászáradt és ilyen hámlás-szerűen lejött róla.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Zsazsika89

2018. április 23.

Éjszakára használom.Egy igazi csoda.Nehezen szívódik be,vagyis inkább be sem szívódik.Reggel is marad egy réteg a kezemen,de legalább teszi a dolgát nagyon tömény krém.Engem az illata valami gyógyszerre emlékeztet,de itt nem ez a lényeg,hanem hogy csodát művel!

Zsazsika89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

sztivie

2018. április 17.

Én nagyon szeretem. Az exra száraz kezemet egyik legjobban táplálja. Nekem bevált.

sztivie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

hbeusska06

2018. április 16.

Nagyon nehezen szívja be a bőröm. Szinte eddigi legrosszabb, amit használtam...

hbeusska06
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 16.

Nagyon nehezen szívja be a bőröm. Szinte eddigi legrosszabb, amit használtam...

HenriettaDalma

2018. április 14.

Nagyon jó kis kézkrém. Az illata erősen mézes, de nagyon kellemes. Intenzíven hidratálja a bőrt, hamar beszívódik. Az ára is teljesen korrekt. Ajánlom mindenkinek, aki szeretne egy remek kézkrémet.

HenriettaDalma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Eszti8908

2018. április 4.

Éjszakára bőrpuhító kesztyű alá kiváló de nap közbenre felejtős. Nehéz kenni, sose szívódik be rendesen és ezért csúszik-ragad..

Eszti8908
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

bugeyes

2018. április 3.

Konkrétan ennél rosszabb kézkrémem sosem volt. Ragad, nem hidratál, nehezen szívja be a bőröm, úgyhogy hiába olcsó...

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

nnagy822

2018. március 14.

Gyorsan beszívódik,bár nem érzem annyira hidratálónak,táskába valaó krém SOS helyzetekre.

nnagy822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

simbenz

2018. március 9.

Nem kifejezetten kedvelem, nem szeretem azt a ragacsos érzést, amit a kézen hagy, ami miatt kizárólag lefekvés előtti kézkrémezésre ajánlott. Sose szívódik be igazán, olyan mintha egy viaszos réteg maradna a kezemen. Én emiatt nem kedvelem, de a párom esküszik rá, az ő kezét szépen rendben tartja. Én jobban a kedvelem a márka "normál" kézkrémét, bár az sem csodaszer. A párom véleménye miatt a 4 csillag, egyébként 3 lenne, mert a hidratáló hatása elmegy.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

vivko89

2018. február 23.

Szerintem nagyon jó gyorsan felszívódik nem hagy zsíros érzést. Illata is kiváló. Néha azt vettem észre hogy akkor is kenem vele magam amikor nincs is rá szükségem. XD nagyon száraz bőrűeknek szerintem gyenge.

vivko89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.