KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n 549 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu, 549 Ft

A méhpempő fehérjékben és vitaminokban gazdag. Gyakran használják kozmetikumokban tápláló, védő és hidratáló tulajdonságainak köszönhetően. A kézkrém segít növelni a bőr hidratáltságát és segít simábbá és puhábbá varázsolni a bőrt.

Ár: 549 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 350 Ft , Eladó: tenagi
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, de előreutalás esetén a postázás/foxpost is megoldható, ekkor a vevőt terheli ez a plusz költség.

Agi789

2018. január 16.

Szuper, nekem eddig ez a legjobb kézkrémem. Ekcémás, érzékeny bőröm van, de ez a krém nagyszerűen ápolja, szinte beleragasztja a nedvességet a bőrömbe. Nagyon szeretem, hogy kissé ragadós marad, miután bekentem, igazi méhpempővel.

Agi789
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 16.

Zsozs

2017. december 20.

Még tavaly vettem de azóta is a polcon hever, mert képtelenség volt használni. Darabokban hullott le a kezemről, egyszerűen nem bírta beszívni. Jelenleg eléggé ki van száradva a bőröm úgyhogy lehet éjszaka teszek vele egy utolsó utáni próbát, de ha az sem akkor megy a kukába.

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

tenagi

2017. december 11.

Én a testápolójával nagyon ki vagyok békülve, könnyen beszívódik és az illata is kellemes. Ezért rendeltem egy méhpempős kézkrémet is. Nehezen szívódik be, nem a kapkodós, rohangálós nőknek való. Ez egy esti, ráhúzom-a-cérnakesztyűt típusú, nagyon kiszáradt bőrre való kézkrém. Majdnem olyan zsíros, mint a Avon Care regeneráló kézkrémje. Szóval én max. lefekvéskor fogom használni, az tuti, nem egy táskába bedobós darab.

UP: Egyszer használtam, azóta porosodik az éjjeli szekrényemen. Szóval maradok a kakaóvajas/glicerines/feszesítő fajtánál, mert az az én életvitelemhez jobban illik.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

cskittix

2017. november 13.

Az illatát szerettem, de hamar megváltam tőle, mert nem szívódik fel megfelelően. Fehér réteg marad a kezemen használat után.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Dottus

2017. november 7.

Nem tetszik az illata sem, de a legnagyobb gondot az jelenti, hogy nem szívódik be, és darabokban, morzsákban hullik a kezemről. Csalódás volt.

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Nekem annyira nem tetszett, mert folyton kis darabokban jott le a kezemrol, a kakaovajas a legjobb.:)

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

A teli hidegben nagyon kicserepesedett a kezem,gyors hidratasra volt szuksegem es ezt talaltam otthon ezert bekentem vele a kezem.Igaz nagyon lassan szivta be a borom,de annal eroteljesebb hatasa volt.Masnapra rendbehozta a kezem.Ujrafogom venni ,telen nalam ez elkell😀

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Riccah

2017. június 7.

Gyors segítségnek remek, nem hosszan tartó a hatása, de tűzoltásra jó, az illata és az állaga kellemes, simogató. :)

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Enci11

2017. május 16.

Jól ápolja a kezem, nem kell sokat használni belőle, mert tényleg nehezebben szívódik be a bőrbe. Szerintem jó illatú.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

thewildone

2017. április 28.

Pedagógus vagyok, a krétapor nem a kezeim barátja. Munka után - alapos kézmosást követően - ez a kézkrém igazi felüdülés. Aktuális kedvencem.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.