KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A méhpempő fehérjékben és vitaminokban gazdag. Gyakran használják kozmetikumokban tápláló, védő és hidratáló tulajdonságainak köszönhetően. A kézkrém segít növelni a bőr hidratáltságát és segít simábbá és puhábbá varázsolni a bőrt.

Edina97

2017. január 6.

Lehet, hogy nem az én kezemnek való volt. Ragacsos érzés, alig szívódott be. Viszont nagyon jó az illata. Más területen, pl könyök, köröm. Nagyszerű.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

mucika075

2017. január 5.

Nagyon sokat segített a száraz kezemnek már egy használat után érezhető volt a hatása.

mucika075
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

szabovivi

2017. január 3.

Kézkrémnek nem ajánlanám. Nagyon ragad és lassan szívódik.
Viszont, ha kifújja a szél az arcom vagy a szám, arra nagyon jó. Én általában erre használom.

szabovivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kézkrémnek nem ajánlanám. Nagyon ragad és lassan szívódik.

Renike0824

2016. december 9.

Borzalmas. Ragadós és nem szívódik fel és ragad. csak a baj van vele.
pozitívum:tény,hogy hidratálja a bőrt.

Renike0824
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Borzalmas. Ragadós és nem szívódik fel és ragad. csak a baj van vele.
pozitívum:tény,hogy hidratálja a bőrt.

janes933

2016. december 4.

Nálam is marad az éjszakai krém kategória. Az illata kellemes . Napközbeni használatra inkább másik krémet használok.Ami pedig a krém tulajdonságát illeti csatlakoznék az előttem szólókhoz .

janes933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

timicsoki

2016. december 3.

Sosem voltam egy nagy kézkrémes. Miután a munkám miatt a sok mosogatástól száradni kezdett a bőröm, ez volt az első krém amivel próbálkoztam. Olcsónak elég olcsó volt, de nagyon nehéz, zsíros, és tömör, úgy éreztem sosem szívódik be teljesen. Mindenesetre mivel mindig a műszakom után, alvás előtt használtam, nem annyira zavart, és mivel úgy éreztem hidratált is valamennyire, használgattam szépen apránként. Aztán egyszer kölcsönadtam a barátomnak, nála ragadt én meg váltottam egy újra, amivel sokkal jobban meg vagyok elégedve. Teljesen lepontozni nem szeretném, mert azért nem volt teljes pénzkidobás, hidratál is, bár körülményes a használata, plusz mivel csak egy kevés kell belőle a tömörsége miatt, sokáig elég.

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

poubelle

2016. december 3.

Nagyon sűrű, nagyon jó! Mivel sokat használom a kezem (ki nem?), nagy az igénybevétel. De ez a kézkrém nagyon tetszik. Igaz, nem egy gyors használatra tervezték, de egy esti filmnézés közben ráérek arra, hogy megvárjam, amíg beszívódik. Akciós ára mellett, nagyon is megéri megvásárolni.

poubelle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Falinee

2016. november 26.

Èjszakàra egy nagyon jó kis krém, bàr én nappalra is simàn hasznàltam nem zavart a ragacsossàga. Az illata nagyon finom sokàig tart a hidratàltsàg. Àr-érték arànyban szerintem nagyon jó!

Falinee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

candus

2016. november 22.

Nem szívódik be a bőrbe, túl nehéz, zsíros az állaga.Az illata sem a legjobb. Elhasználom, de nem fogom újravásárolni.

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.

Elesem

2016. november 9.

Hát ez nem a kedvenc kézkrémem. Nem szívódik be a bőrbe. Kézmosás után olyan mint ha be sem kentem volna a kezem. Szerintem semmire nem jó.

Elesem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 9.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.