KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A méhpempő fehérjékben és vitaminokban gazdag. Gyakran használják kozmetikumokban tápláló, védő és hidratáló tulajdonságainak köszönhetően. A kézkrém segít növelni a bőr hidratáltságát és segít simábbá és puhábbá varázsolni a bőrt.

p.bettina

2018. december 12.

Nekem sincsenek jó tapasztalataim ezzel a termékkel kapcsolatban. A méhpempő miatt elég ragacsos az állaga, nem szívódik úgy be, nem kellemes. Utána mindig kezet kell törölni. Az illata nem rossz.

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

Doryen

2018. december 4.

Nem volt rossz, ha nagyon kiszáradtak a kacsóim, segített, de zsíros, "elkenhetetlen" érzetet hagyott maga után, és ez zavart. Egy kolléganőm szerint jó aranyérre. :D

Doryen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

csillam94

2018. november 26.

Még régebben használtam, de nincsenek jó emlékeim. Este kézkrémeztem, reggel még éreztem a kezemen, annyira nem szívódott be jól. Az illata finom, és olcsó is, de nem vált be.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

klaudia0729

2018. november 18.

Nagy lassan szívódik be, és az illata sem a legjobb.

klaudia0729
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Nagy lassan szívódik be, és az illata sem a legjobb.

marysidehouse95

2018. november 12.

Ragadós, és nekem az illata sem jött annyira be.

Lábamra használtam el a bőrkeményedésre, arra jó volt nagyjából ezért kap egy 3-ast.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Ragadós, és nekem az illata sem jött annyira be.

herczegno33

2018. november 11.

Mosogatás után èjszakára szoktam használni. Nem rossz, de találtam jobbat, ezèrt nem veszem újra. Az illata nekem kicsit fura, meg elèg zsíros is. Így váltok inkább Niveára.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

wijen

2018. szeptember 4.

Jobbat vartam. Elsore egy nagyobb borsoszemnyit hasznaltam, de meg az is nagyon sok volt ket kezre. Az alkaromat is bekentem ezzel a mennyiseggel! Nehez kenni, lassan szivodik be, es hagy valami zsíros erzetet maga utan, ezert nem tul kellemes hasznalni. Majd estenkent lefekves elott elhasznalgatom, de napkozben ez felejtos krem kezekre, arra vadászok valami egyszerubbet. Az illata nekem atlagos, nem zavaro.

wijen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Bocskaolivia

2018. augusztus 15.

Jó illatú közepes hidratáltságot nyújt.

Bocskaolivia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Jó illatú közepes hidratáltságot nyújt.

hrrr

2018. április 29.

Nekem nagyon nem vált be, nem szívódott be, nehéz zsíros érzetet hagyott a kezemen, és hiába vártam hogy beszívja az amúgy rettenetesen száraz bőröm, csak rászáradt és ilyen hámlás-szerűen lejött róla.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

Zsazsika89

2018. április 23.

Éjszakára használom.Egy igazi csoda.Nehezen szívódik be,vagyis inkább be sem szívódik.Reggel is marad egy réteg a kezemen,de legalább teszi a dolgát nagyon tömény krém.Engem az illata valami gyógyszerre emlékeztet,de itt nem ez a lényeg,hanem hogy csodát művel!

Zsazsika89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.