KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A méhpempő fehérjékben és vitaminokban gazdag. Gyakran használják kozmetikumokban tápláló, védő és hidratáló tulajdonságainak köszönhetően. A kézkrém segít növelni a bőr hidratáltságát és segít simábbá és puhábbá varázsolni a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cskittix

2017. november 13.

Az illatát szerettem, de hamar megváltam tőle, mert nem szívódik fel megfelelően. Fehér réteg marad a kezemen használat után.

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Dottus

2017. november 7.

Nem tetszik az illata sem, de a legnagyobb gondot az jelenti, hogy nem szívódik be, és darabokban, morzsákban hullik a kezemről. Csalódás volt.

Dottus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

tenagi

2017. szeptember 18.

Én a testápolójával nagyon ki vagyok békülve, könnyen beszívódik és az illata is kellemes. Ezért rendeltem egy méhpempős kézkrémet is. Nehezen szívódik be, nem a kapkodós, rohangálós nőknek való. Ez egy esti, ráhúzom-a-cérnakesztyűt típusú, nagyon kiszáradt bőrre való kézkrém. Majdnem olyan zsíros, mint a Avon Care regeneráló kézkrémje. Szóval én max. lefekvéskor fogom használni, az tuti, nem egy táskába bedobós darab.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

olisamsi

2017. augusztus 9.

Nekem annyira nem tetszett, mert folyton kis darabokban jott le a kezemrol, a kakaovajas a legjobb.:)

olisamsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

A teli hidegben nagyon kicserepesedett a kezem,gyors hidratasra volt szuksegem es ezt talaltam otthon ezert bekentem vele a kezem.Igaz nagyon lassan szivta be a borom,de annal eroteljesebb hatasa volt.Masnapra rendbehozta a kezem.Ujrafogom venni ,telen nalam ez elkell😀

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Riccah

2017. június 7.

Gyors segítségnek remek, nem hosszan tartó a hatása, de tűzoltásra jó, az illata és az állaga kellemes, simogató. :)

Riccah
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Enci11

2017. május 16.

Jól ápolja a kezem, nem kell sokat használni belőle, mert tényleg nehezebben szívódik be a bőrbe. Szerintem jó illatú.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

thewildone

2017. április 28.

Pedagógus vagyok, a krétapor nem a kezeim barátja. Munka után - alapos kézmosást követően - ez a kézkrém igazi felüdülés. Aktuális kedvencem.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

zsofia960217

2017. március 19.

Az illata jó, de annyira nem szerettem, mert lassan szívódik be. Egyébként egész jó, de inkább magasabb ár kategóriából fogok következőleg választani

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

szancs95

2017. február 16.

Azt hittem velem van a baj, de akkor nem. Ez tényleg borzasztó VISZONT van egy régebbi és egy új fajta. Egyik a tesómnak volt meg, a másik nekem (sajnos már nem tudom melyik-melyik), de az egyik egész jó volt, a másik viszont ez a nagyon rossz fajta.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.