KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   449 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A méhpempő fehérjékben és vitaminokban gazdag. Gyakran használják kozmetikumokban tápláló, védő és hidratáló tulajdonságainak köszönhetően. A kézkrém segít növelni a bőr hidratáltságát és segít simábbá és puhábbá varázsolni a bőrt.

szancs95

2017. február 16.

Azt hittem velem van a baj, de akkor nem. Ez tényleg borzasztó VISZONT van egy régebbi és egy új fajta. Egyik a tesómnak volt meg, a másik nekem (sajnos már nem tudom melyik-melyik), de az egyik egész jó volt, a másik viszont ez a nagyon rossz fajta.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

tokmag

2017. február 1.

Ez az a fajta kézkrém amit a nagyon durva kiszáradt kezekre találtak ki. Este lefekvés előtt egy keveset kell de tényleg csak keveset és jól el kell dolgozni. Ez miatt a ragacsos, "nehéz" krémnek idő kell a beszívódásra. Az illatával nem volt bajom és eléggé jól hidratált szerintem :)

tokmag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

Nymeria94

2017. január 25.

Úgy látom az értékelések alapján, hogy egy elég megosztó termékről beszélünk, sőt a tapasztalataim alapján én magam is arra "kényszerülök", hogy oldalt válasszak, még pedig a kedvelőkét. :)
Amikor először próbáltam meglepett a krém ragacsossága, nagyon furcsának, sőt egy picit zavarónak is találtam. Viszont, ahogyan egyre többször használtam megszoktam, sőt a hidratáló hatása kárpótol ezért a tulajdonságáért. Az én kiszáradásra erősen hajlamos kezeimen nagyon szépen működik, könnyedén megszünteti a száraz érzetet. Azt viszont nem árt megjegyezni, nem szívódik be tökéletesen, hagy egy kis réteget maga után, de ez már nem zavaróan ragacsos, hanem inkább viaszos jellegű. Persze nem feltétlenül ez a kézkrém a legideálisabb a napközbeni kenekedéshez, azoknak akit zavar a krém ezen tulajdonsága, viszont akit nem zavar, annak ideális bajtársa lehet ezeken borzasztóan hideg, bőrcserző napokon. Én magam nagyon megkedveltem, úgyhogy igen csak valószínű, hogy újra meg fogom rendelni.

Nymeria94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

RDTIMI

2017. január 24.

Valóban nagyon lassan szívódik be, de a kirepedezett, nagyon száraz kéznek nagyon jót tesz. Én éjszakára kenem és reggelre szépen rendbehozza a bőrömet. Napközben nem krémezek, mert gyakran mosom a kezem. A mostani katalógusban nem volt, remélem nem szűnik meg.

RDTIMI
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

vimolna

2017. január 18.

Egyetértek az előttem szólókkal, akik azt írták hogy lassan szívódott be és ragacsos érzést hagy maga után. Szerintem ez a legrosszabb kézkréme az AVON-nak.

vimolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Edina97

2017. január 6.

Lehet, hogy nem az én kezemnek való volt. Ragacsos érzés, alig szívódott be. Viszont nagyon jó az illata. Más területen, pl könyök, köröm. Nagyszerű.

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

mucika075

2017. január 5.

Nagyon sokat segített a száraz kezemnek már egy használat után érezhető volt a hatása.

mucika075
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

szabovivi

2017. január 3.

Kézkrémnek nem ajánlanám. Nagyon ragad és lassan szívódik.
Viszont, ha kifújja a szél az arcom vagy a szám, arra nagyon jó. Én általában erre használom.

szabovivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Kézkrémnek nem ajánlanám. Nagyon ragad és lassan szívódik.

Renike0824

2016. december 9.

Borzalmas. Ragadós és nem szívódik fel és ragad. csak a baj van vele.
pozitívum:tény,hogy hidratálja a bőrt.

Renike0824
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

Borzalmas. Ragadós és nem szívódik fel és ragad. csak a baj van vele.
pozitívum:tény,hogy hidratálja a bőrt.

janes933

2016. december 4.

Nálam is marad az éjszakai krém kategória. Az illata kellemes . Napközbeni használatra inkább másik krémet használok.Ami pedig a krém tulajdonságát illeti csatlakoznék az előttem szólókhoz .

janes933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Színezék. Narancssárga.