KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 1149 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 1149 Ft

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 1149 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Krémmánia Kedvencek a -től
Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Nagyon jó! Erősek a szemcséi, de nem eltúlozva. Nem sért fel az arcbőrt, friss érzetet hagy maga után. Kézzel eldörzsölve az arcomról nagyon jól leszedi az elhalt hámsejteket. Nagy kedvenc! Ennél jobb arcradírt még nem próbáltam. :)

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

pigglypig

2017. április 18.

Hát ez szuper! Nem fűztem hozzá nagy reményeket, de esküszöm, kenterbe veri a sokezres bőrradírokat. Nem olvastam róla értékelést, teljesen véletlenül böktem rá a katalógusban, hogy ezt szeretném (fogyóban volt a bőrradírom, és lusta voltam elmenni valahova válogatni :P). Az állaga szerintem mesés, lehet, hogy nem mindenkinek jön be, mertt elég sűrű, de én nagyon szeretem. A szemcsék pont jó állagúak, picik, nem sértik a bőrt, de teszik a dolgukat. Újravevős :)

pigglypig
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

Dea

2017. április 17.

Nyáron a legjobb használni,annyira jól hűsít ^^ Nem túl gyakori használat esetén nem szárít, és jól húzza le a pattanásokat szerintem :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 17.

little.shana

2017. április 16.

Egy tubust elhasználtam, szerettem, hogy hűsít, tisztít és radíroz, de nem tartottam ki mellette, illatmentes termékre váltottam.

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Timi96

2017. április 14.

Nagyon kellemes, hűsítő érzés jelentkezik a használatakor. Hetente kétszer használom, ebből egyszer arcgőzölés után. Nekem bevált, nagyon puha lesz tőle az arcom, és a mitteszereket is eltünteti. Már 2-szer újravásároltam, és szerintem még jó párszor újrafogom :)

Timi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

RekaDora

2017. április 13.

nagyon jól radíroz, érezhetőek benne a szemcsék, de nem vágja szét a bőrömet amikor felkenem. felkenés után lehűti az arcomat, nagyon kellemes érzés. pár percig szoktam vele radírozni fürdés közben, remekül végzi a dolgát, puha lesz utána az arcom és érezhetően tisztább. imádom, már nem egyszer vettem újra, sőt szinte már mindig van belőle itthon legalább egy.. .

RekaDora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 13.

C92

2017. április 9.

Egyszerűen imádom! Hihetetlenül jól kitisztítja a bőröm és eszméletlen puha lesz, mindent lepucol róla. Kifejezetten szeretem a mentolos, hűsítő hatását, szinte fellélegzik tőle a bőröm. A hatása még órákon keresztül érződik. Biztos, hogy nem fogom lecserélni.

C92
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 9.

Kremcica

2017. április 6.

Update:
A novemberi KM box óta rákaptam a kémiai hámlasztásra illetve időnként bevetem az elektromos arctisztító kefémet így ezt hanyagoltam. Most újra rendeltem, mert szeretném legalább az AHA-t letenni a nyári időszakra. Ez a kis csoda jobban hat mint bármelyik hámlasztó! Olyan sima lett az arcom hogy meglepődtem rajta.

Évek óta használom és bár közben kipróbáltam más termékeket és márkákat ennél jobbat nem találtam. Ennél érzem a legjobban hogy letisztítja a bőröm, a többi nem volt elég erős. Nem várom hogy sebesre dörzsöljön egy arcradír, de némi hatás jó lenne ami a gyengébb/kevésbé szemcsés termékeknél nem volt meg vagy úgy szárították a már egyébként is vízhiányos bőrön hogy a falat kapartam. Ez pont jó. Utána hidratálókrém vagy esetenként egy-egy pakolás és csodaszép a bőröm.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Update:

dorottya96

2017. április 5.

Teljesen jó kis termék

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Teljesen jó kis termék

lucika566

2017. március 27.

Nagyon jól radíroz, nem sérti fel a bőrt. Nagyon hámlott az arcom, mióta heti kétszer használom és mellé rendesen hidratálom sokkal jobb lett.

lucika566
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.