KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kitisztítja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket és a fölösleges faggyút.

rammy717

2017. február 20.

Évek óta ezt használom. Igazából ez volt az első arcradírom, és meg is tartottam, nekem nagyon bevált. Kellemes radírozó hatása van, nem fájdalmas, viszont teszi a dolgát. Heti 1-2 alkalommal érdemes használni, akkor érezhető is a bőrön. Én nedves arcbőrre szoktam kenni ide-oda egy keveset, és nedves vattakoronggal dörzsölöm át vele a bőrömet. Rosszat nem tudok rá mondani. Szerintem jó termék.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

szancs95

2017. február 15.

Nagyon szeretem, annyira frissnek és tisztának érzem utána az arcom. :) Heti 1-2 alkalommal használom. Ár-érték arányban nagyon megéri.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Sophianne

2017. február 13.

1 szó, IMÁDOM! :)

Sophianne
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

1 szó, IMÁDOM! :)

Ettike

2017. január 30.

10 éve ezt a márkát használom, imádom!

Ettike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

10 éve ezt a márkát használom, imádom!

piperepozitív

2017. január 22.

Nagyon sima lesz a használata után a bőröm.
Apró szemcséi vannak, nem durva a hatása.
Kinyomva sűrű, de nedves arcon lágyan és könnyen eloszlik.Nem kell sok belőle.
Egy kis idő után mentolos, hűsítő érzést ad, szerintem nyáron még jobb lesz használni.
Nem szárítja ki durván a bőröm, de ettől függetlenül alaposan hidratálok utána.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

Nagyon sima lesz a használata után a bőröm.
Apró szemcséi vannak, nem durva a hatása.
Kinyomva sűrű, de nedves arcon lágyan és könnyen eloszlik.Nem kell sok belőle.
Nem szárítja ki durván a bőröm, de ettől függetlenül alaposan hidratálok utána.

Arianne79

2017. január 21.

Akciósan szoktam venni (5-600 Ft), akkor 2-3 tubussal is.
Nagyon megéri!

Szépen tisztít a felszínen (nyilván a pórusok mélyéről nem szed ki semmit, hisz erre semmi nem képes, max egy jó kozmetikus, aki fizikálisan kinyomkodja).
Néha egy kicsit "túl kemények, sűrűnek" érzem az állagát, mintha túl sok anyag lenne benne.... lehetne kicsit krémesebb, a "tömörség" helyett. De hát ugye a radírozás a célja, ezt pedig tökéletesen ellátja.
Emiatt csak heti 1, max. 2x használom, de akkor nagyon jó.
Frissnek, tisztának érzem utána a bőrömet, szinte érzem, hogy az elhalt réteget eltávolította.

Eléggé erősen hűsít, néha rajtahagyom 1-2-3 percre az arcomon a radírozás után, hogy a hatóanyagok még jobban kifejtsék áldásos hatásukat, de ilyenkor úgy érzem, hogy lefagy az arcom :)

A szemcsék nagysága pont jó, nem túl nagyok, nem túl kicsik.

Panaszom nincs rá. Szeretem.
Jó lenne, ha többször lenne akciós :D

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

Akciósan szoktam venni (5-600 Ft), akkor 2-3 tubussal is.
Nagyon megéri!

Emiatt csak heti 1, max. 2x használom, de akkor nagyon jó.

A szemcsék nagysága pont jó, nem túl nagyok, nem túl kicsik.

Panaszom nincs rá. Szeretem.
Jó lenne, ha többször lenne akciós :D

Mariliisa

2017. január 21.

Nekem sajnos nem jött be. Szerettem volna szeretni, az illata kellemes, jó érzés vele masszírozni a bőrt, nagyon kellemes hűsítő érzés kíséri a használatát, de sajnos a bőröm tiltakozott ellene, és sok apró kis pattanás jelent meg rajta tőle. Ennek ellenére szerintem nagyon jó termék, csak nem az én bőrömhöz való.

Mariliisa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Gigi11111

2017. január 20.

Ennél jobb arcradír nincs! Ha valaki másat mond az még nem próbálta ki ezt ;) Tökéletesen letisztítja az arcbőrt,utána friss hüs érzés marad. Nem szárít.

Gigi11111
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

karaibrahimgil

2017. január 19.

Frissítően mentolos, nagy szemcséjű radír, ami mintha összehúzta volna a pórusaimat. Jó ár-érték arányú, az esti rutin része lett 2-3 naponta. Hátrányát nem tapasztaltam.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Trillian

2017. január 15.

Nagyon kellemes ahogy hűsít és pont jó a szemcsék mérete és mennyisége. Jól tisztít is. Viszont nekem sajnos szárítja az orromon bőrt.

Trillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.