KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Krémmánia Kedvencek a -től
selyemcukor

2017. március 23.

Hosszú évek óta nekem Ő az arcradír. Már egy ideje nem is kísérlezek mással, mert megtaláltam a számomra ideálist.

selyemcukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Adri84

2017. március 22.

Évek óta használom és nagyon meg vagyok elégedve vele. Sok arcradírt kipróbáltam, de ez az egyik legjobb a bőrömnek. Durva szemcséi tökéletesen leradírozzák a bőröm. A menthol kellemesen hűsíti. És még az ára is kedvező

Adri84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 22.

dorcsideak

2017. március 22.

Ha nem a természetes arcradíromat használom amit kókuszolajból és kávézaccból készítek akkor ehhez a termékhez nyúlok. Nagyon tisztának érzem az arcom a használata után és külön tetszik a hűsítő érzés amit nyújt.

dorcsideak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Heroina

2017. március 15.

Erről a termékról is csupa jót olvastam... én zeket sajnos nem tapasztaltam. Nekem a rival de loop nagyon bevált, amellett használtam el heti 1x,többször nem mertem az erős szemcsék miatt-ami mondjuk jó, és az illatát is imádom-de ez is, mikor radirozok vele, zsíros érzésű lesz a bőröm, ami lemosás után plicit még érezhető, bár nem vészes.Egy próbát megért, de nem veszem újra.

Heroina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

vl

2017. március 14.

Eddig legszerethetőbb arcradírom, pontjó méretű szemcsékkel :)

vl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Eddig legszerethetőbb arcradírom, pontjó méretű szemcsékkel :)

eszti87

2017. március 10.

Elég durva szemcsés, szóval nem érdemes erősen masszírozni a bőrön! Tinikorom óta ezt használom, nagyon szeretem, bár biztos vagyok benne, hogy ezerszer jobb termékek is vannak a piacon. Korábban próbáltam pár Yves Rocher-s radírt, de azokban sokkal kevesebb radírozó szemcse volt, és a méretük sem volt egyforma, plusz még egy réteget is hagytak az arcomon lemosás után, szóval nem voltam velük megelégedve. Az Avonos radír használata után úgy érzem, újra lélegzik a bőröm, sokkal simább és puhább, a frissítő mentol nagyon jól tud esni a bőrnek! Általában lefekvés előtt használom, mert a fizikai radírozástól plusz a mentoltól egy ideig piros utána a bőröm, de ezzel semmi problémám nincsen. :)
Ajánlom mindenkinek, aki nem száraz bőrű és egy kifejezetten olcsó, megbízható radírt keres!

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Mona29

2017. március 4.

Az egyik kedvencem! Az arcom annyira tiszta utána és még sem feszül, száraz. A szemcsék pont jók, a benne lévő mentol pedig kellemesen hűsít. Sokszor újra vettem már és még fogom is egy darabig.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

SophieS

2017. február 25.

Nekem nagyon bevált, azt kaptam, amit ígértek. Nagyon sokat segít a bőrömön.

SophieS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Nekem nagyon bevált, azt kaptam, amit ígértek. Nagyon sokat segít a bőrömön.

rammy717

2017. február 20.

Évek óta ezt használom. Igazából ez volt az első arcradírom, és meg is tartottam, nekem nagyon bevált. Kellemes radírozó hatása van, nem fájdalmas, viszont teszi a dolgát. Heti 1-2 alkalommal érdemes használni, akkor érezhető is a bőrön. Én nedves arcbőrre szoktam kenni ide-oda egy keveset, és nedves vattakoronggal dörzsölöm át vele a bőrömet. Rosszat nem tudok rá mondani. Szerintem jó termék.

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

szancs95

2017. február 15.

Nagyon szeretem, annyira frissnek és tisztának érzem utána az arcom. :) Heti 1-2 alkalommal használom. Ár-érték arányban nagyon megéri.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.