KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 949 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 949 Ft

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 949 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

VDetti

2017. július 21.

Radírozás után mentás hűsítő érzést nyújt, sok kis szemcséje van, de én nem vettem észre különösebben semmi változást. Elhasználtam egy tubussal, de nem venném újra.

VDetti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

csudex

2017. július 16.

Egyik legjobb arcradir. Tobbszor ujravettem mar. Nagyon eros igy erzekeny borueknek nem ajanlom, mentas husito erzest hagy maga utan. Nagyon sok es nagyon apro szemcsek vannak benne. Az egesz egy radirozo pasztara hasonlit.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Blane

2017. július 10.

Azt hiszem én leszek az ünneprontó :( Nem tudom, hogy az Avonos termékekbe mit pakolnak bele, de 10 termékből 8-ra allergiás a bőröm ami elég idegesítő. 3-ast adok a termékre, mert ahogy látom másnak annyira nincs baja ezzel, és nincs szívem ezért nagyon rossz értékelést adni. A termékről: tényleg erős szemcsék vannak benne, amit személy szerint szerettem, mert nekem kell az erős radírozás. Kellemes hűsítő érzést ad a használat után, és tiszta bőrképet is adna, ha másnap nem lenne 5 db pici pattanás az arcomon tőle. Emiatt nyilván nem fogom újra venni, de szerencsére már találtam egy hasonló terméket amivel nincs ilyen bajom.

Blane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Black Fairy

2017. július 2.

Az illata nem tetszik.
És igazából a termék se...olvasom a vélemények közt, hogy túl erősek a szemcséik, de én speciel ezt nem tapasztaltam...engem a lábradírjaikra emlékeztet az állaga, olyan furán krémesen radírozós, nem gubicsokkal radíroz...
...viszont az arcomon semmi hatása nincs, nem radírozza le a bőrömet, nem tisztít, nem frissít fel, viszont a kezemmel valamit csinál, nem kimondottan radírozza, de a használata után az arcomon semmi változás nincs, a kezemről pedig "hámlik le" a bőr...nem igazán örülök neki, de elhasználom, mert szenvedtem már rosszabb arcradírral is, ez legalább nem karcolja fel a bőrömet...viszont hatékonyság szempontjából számomra ez egy naaaaaagy nulla.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Az illata nem tetszik.

qwertzuiop

2017. július 2.

Ez a legjobb arcradír, amit eddig használtam. Nagyon tetszik az illata, a szemcséi (kissé durvák), friss érzést hagy maga után, miután lemosom, és kifejezetten hatékony.

qwertzuiop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. június 30.

Első használatra nagyon nem tetszett az illata, illetve túl erősnek gondoltam a szemcséit. Mostanra viszont csak ezt az arcradírt használom, annyira megszerettem. Nagyon hatásos, a bőrképem szebb lett tőle és idén nyáron végre le tudott barnulni az arcom is. Szerintem 950 Ft-ot bőven megér.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 30.

KLD

2017. június 26.

Elsőre nagyon erős mentolos illata van, ami használat közben is érződik, és utána is sokáig még hűsíti az arcomat. Sűrű szemcsés arcradír, nálam nagyon bevált már egy használat után is sokkal szebb a bőröm. Mitesszeres bőrömre tökéletes de a pattanásos bőrön is lehet használni. Csak ajánlani tudom én is. Sok arcradírt kipróbáltam már de ez az egyik legjobb eddig.

KLD
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Nonoka96

2017. június 20.

Ez a kedvencem! Én csak ezt használom, csak ez vált be, mindig újra veszem. Ez egy sürű nedves homok állagú termék, ezért érezni is a hatását, és nem csak 2-3 szem radírozó szemcse van benne. Ajánlom mindenkinek aki szereti, ha egy arcradír csinál is valamit.

Nonoka96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

zsatima

2017. június 12.

Hatásos bőrradír, de kissé karcos, Csak is rendszeres használattal lesz egyenletesen szép tőle a bőr

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Nudlimo

2017. május 23.

Nagyon tetszik az állaga, a rengeteg apró szemcse jól végzi a dolgát. Az illatától majdnem hanyatt estem az első alkalommal, nagyon erős mentolos illata van, de furcsa mód néhány használat után már fel sem tűnt. Ami a legszuperebb benne hogy az illata és viszonylag erősebb szemcséi sem irritálják az amúgy extra érzékeny bőrömet. Nem mondanám csodaszernek de az áráért megéri megvenni.

Nudlimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.