KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kitisztítja a pórusokat eltömítő szennyeződéseket és a fölösleges faggyút.

Trillian

2017. január 15.

Nagyon kellemes ahogy hűsít és pont jó a szemcsék mérete és mennyisége. Jól tisztít is. Viszont nekem sajnos szárítja az orromon bőrt.

Trillian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

Jennie94

2017. január 15.

Nekem valamiért az AVON márka hatalmas csalódást okozott többször is. Sajnos ezzel a pórustisztítóval is így jártam, amit anyukámtól kaptam. Borzalmasan kiszárítja a bőröm és a használata után a következő napokban elkezdenek megjelenni mitesszerek. Sajnos nekem nem jött be és az is biztos hogy a jelenlegi tubust se fogom elhasználni.

Jennie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Bonjourbeauty

2017. január 15.

Tényleg nagyon szuper. Lassan elfogyasztom az első tubussal, amit kb. másfél éve vettem ami hihetetlen. Nagyon gazdaságos. Új fejezeteket nyitott meg számomra amíg elkezdtem használni és rájöttem hogy az eddigi összes arcradírnak hívott arclemosóm gyengéd masszírozás volt :DD Ebben azonban annyi szemcse van hogy alig lehet kinyomni belőle a teméket. Miután használtam olyan a bőröm mint a babapopsi , teljesen újjászületik. Mentolos hűsítő hatást ad, ami elég intenzív így érzékeny bőrre nem biztos hogy a legjobb választás. Szépen kihozza a kissebb miteszereket is. Nagyon király termék. :)

Bonjourbeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Izabel

2017. január 10.

Szerettem volna újrarendelni a Clearskin pórustisztító arcpakolását, de karácsony előtt csak csomagban lehetett kapni, valami nevetségesen alacsony áron. Nem ismertem a többi terméket, de gondoltam, kipróbálom, ha már majdnem ingyen vannak. Így került hozzám ez az arcradír és be kell, hogy valljam, hogy elégedett vagyok! Nem sok jóra számítottam, de egészen jó hatással van a pórusaimra, leginkább a nózimon. Elektromos arctisztítóval szoktam előbb megtisztítani, majd ezzel a termékkel radírozni az arcom. Ebben a téli hidegben egyedül a hűsítő hatás zavar, de az se vészes, nyáron viszont nagy valószínűséggel állandó darabbá lép elő. Ár-érték arányban nehezen találni jobbat, jó (olcsó) alternatívája lehet az Eucerin Dermopurifyer Peeling-nek.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Edina97

2017. január 6.

Tanácsadónőként muszáj kipróbálni ezt-azt. Egyik barátnőm mesélte, h annyira jó, hogy ilyen szemcsés, és hogy hogy hűsíti a bőrt.
Kipróbáltam én is és nem csalódtam. Azóta is használom heti 2x, manna feketeszappannal /először radírozok kicsit rajta hagyom, lemosom, majd a szappant is jól belemasszírozom a bőrömbe és azt is hagyom száradni/ és mióta ezt a 2 kombinációt használom szebb a bőröm is. pattanás és mitesszer szinten is kevesebb van :)

Edina97
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Szandihh

2017. január 5.

Nagyon szeretem. Avonból rendeltem,amikor akciós volt,úgy gondoltam egy próbát megér,és nem csalódtam. Használat után nagyon puha lesz a bőröm. Nagyon sokáig elég. Jó az illata,de hátránya,hogy túlságosan is hűsít.

Szandihh
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Vivcsu04

2017. január 2.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a termékkel kapcsolatosan. Finom szemcsékkel rendelkezik, nem karcolja a bőröm nekem valahogy mégsem az igazi, nem lesz kedvenc. Nagyon tömör az állaga, szinte már alig tudom felvinni és elkenni a bőrömön. Szeretem a mentolos termékeket, de ez már túlontúl hűsítő, pár perc után alig várom, hogy lemossam az arcomról. :/

Vivcsu04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Arianne79

2016. december 31.

Akciósan szoktam venni (5-600 Ft), akkor 2-3 tubussal is.
Nagyon megéri!

Szépen tisztít a felszínen, bár talán néha egy kicsit "túl kemények, sűrűnek" érzem, lehetne kicsit krémesebb, a "tömörség" helyett. Emiatt csak heti 1, max. 2x használom, de akkor nagyon jó.
Frissnek, tisztának érzem utána a bőrömet, szinte érzem, hogy az elhalt réteget eltávolította.

Panaszom nincs rá.

Arianne79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Akciósan szoktam venni (5-600 Ft), akkor 2-3 tubussal is.
Nagyon megéri!

Panaszom nincs rá.

corah

2016. december 28.

Amikor először használtam meglepődtem, hogy milyen sűrű textúrájú, de ez nagyon tetszik, nem volt még ilyen "kemény" arcradírom. Kimondottan előnyös, hogy apró, pici szemcséi vannak, de rettentően sok, nagyon jól radíroz, szép tiszta lesz utána a bőr. Tuti, hogy nem fogom lecserélni.

corah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Barbi93

2016. december 28.

Eddig egyszer rendeltem, de egyáltalán nem bántam meg. Nagyon tetszik a mentolos illata, használat után pihe-puha lesz a bőröm. Hetente 1-2x használom. Árban sem vészes, megéri legalább egyszer kipróbálni.

Barbi93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.