KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 649 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 649 Ft

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 649 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

heedi

2018. április 18.

Igaz másmilyen tubusban van már, de ugyanez a neve.
Nagyon szeretem, 2 perc alatt puha bőrt varázsol. Valóban hatásos, a legjobb amit eddig próbáltam.

heedi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Igaz másmilyen tubusban van már, de ugyanez a neve.

pszandi7

2018. április 18.

Nagyon jó kis bőrradír, sok apró szemcséje jól tisztít. Kellemes hűs érzést hagy maga után. Az eddigi legjobb arcradír, amit használtam.

pszandi7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Ramada86

2018. április 17.

Nagyon szerettem. Kellemesen hűsítette az egész arcomat a hasnálata után.

Ramada86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Nagyon szerettem. Kellemesen hűsítette az egész arcomat a hasnálata után.

Smurfette26

2018. április 15.

Szeretném, mert kellemes érzés és jól tisztít. Viszont, rájöttem hogy ettől pattik leszek tőle :( eleinte nem is rá gyanakodtam, viszont mostmár többször leteszteltem, és mostmár biztos. Egyik nap radírozok, masnapra 3-4 gyulladt pattanás jön elő. Jó lenne rájönni h mégis melyik összetevő csinálja ezt.

Smurfette26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

nicorosie

2018. április 2.

szeretem, kellemes érzést hagy maga után, tisztít rendesen

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

szeretem, kellemes érzést hagy maga után, tisztít rendesen

pattelin

2018. március 30.

Szeretem, bár nekem már egy kicsit túl csípős. Szépen leradírozza, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Nem szárítja a bőröm, de picit csípős, maró amikor radíroz. Az biztos, hogy alapos! Ha picit gyengédebb lenne nagyon szeretném!

pattelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 30.

Dinus95

2018. március 25.

Kb. 3 éve csak ezt az arcradírt használom. Voltak kisebb kitérések, de mindig csalódtam és visszatértem ehhez. Számomra ez a tökéletes arcradír. Szépen tisztít, elég heti 1 max. 2 alkalommal használnom. Az ára is nagyon kedvező, mindig akciósan rendelem, több hónapig is elég egy tubus.

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

Chata83

2018. március 8.

Egyszerűen nagyszerű. Néha még az én koromban is pattanásos az ember lánya, na ilyenkor csodákat tesz. Az unokaöcsémnek is ajánlottam, és neki is tökéletesen be állt.

Chata83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

AnnaR

2018. február 25.

Nemrég vettem és első alkalommal kicsit furcsa volt az a hűvös érzés, ami maga után hagyott, de... szerintem ez az egyik legjobb arcradír, amit kapni lehet. Aki sokszor sminkel és használ alapozót, annak pedig mindenképpen ajánlanám.
Ár - érték arányban kicsit talán túlzásnak gondolom, hogy ennyi pénzért ekkora mennyiséget kapunk, egy kicsivel több ml-re gondoltam, de végülis nem bánom, hogy megvettem :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

andreab97

2018. február 21.

Legjobb arcradír a Földön!! Már 3 tubussal elhasználtam és ennél jobbat nem találok sehol. Szépen leradírozza az elhalt hámsejteket és felfrissíti a bőrömet.

andreab97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.