KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 750 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Isabelle15

2017. november 18.

Teljesen elégedett vagyok vele. Nagyon szépen kitisztítja a tág pórusaim. Az illata jó, használat közben hűsít de nem irritál. A böröm nem zsírosodik utána. Ha lehetne minden nap használnám. :)

Isabelle15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Lili99

2017. november 6.

Én imádom ezt a terméket..zsíros a böröm és nagyon tágak a pórusaim amit ugye ha nem tisztítok ki rendesen akkor ott egy gyulladt pattanás keletkezik....sok arcradírt próbáltam már de valahogy egyiknek se volt olyan szemcséje ami rendesen eltávolította volna ezeket...viszont ez a termék számomra egy CSODA!! Nagyon szeretem mert láthatóan tisztább és mattabb tőle a bőröm..csak ajánlani tudom :)

Lili99
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Chrissy

2017. október 29.

Bár nem vagyok jellemzően pattanásos, vegyes bőröm van tág pórusokkal és mitesszerekkel. Szeretem az intenzívebb radírokat, azt vallom, hogy időnként jó alaposan le kell dörgölni a bőrt. A finomkodó radírokat nem becsülöm sokra. Elég nehéz volt erőset találni.
Évek óta veszem, mindig van 2-3db a szekrényemben. Fantasztikus termék. Használat közben mentolos-hűs-bizsergető érzés. A bőrt simává és bársonyossá teszi. Erős hatású, de nem irritáló. Persze mitesszereket nem tüntet el, ő nem kozmetikus, de kiváló tisztító hatással bír.
Nagyon szeretem, 5 csillagos.

Chrissy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Nagyon szeretem, 5 csillagos.

Easy Come Easy Go

2017. október 29.

A legjobb arcradír, amit valaha vettem.

Easy Come Easy Go
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

A legjobb arcradír, amit valaha vettem.

PumpkinAddams

2017. október 17.

Több mint 10 éve csak ezt az arcradírt használom, és teljesen meg vagyok elégedve vele. Az AVON legjobb terméke.

PumpkinAddams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

DeeDee

2017. október 15.

Nem igazán válnak be nekem az AVON termékei, mind olyan semmilyen. Ez viszont meglepően hatásos a sok-sok megvett, kipróbált, majd többet nem használt bőrradír után. Ez nem egy zselében szaladgáló 5 szem golyó, ez olyan, mint a cement! :)
Friss puha lesz a bőröm használat után. Nagyon jól felüdíti, leszedi a megvastagodott elhalt hámréteget. Heti kétszer használom. Nem okoz irritációt, bár az én bőröm nem érzékeny. Évek óta ezt veszem.
Új csomagolást kapott, de a beltartalom szerencsére nem változott.

DeeDee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Új csomagolást kapott, de a beltartalom szerencsére nem változott.

valamijoonev

Korcsoport: < 18
2017. október 11.

Megrendeltem. Eloszor megijedtem, hogy nem azt kaptam, de kiderult hogy csak valtozott a “design”ja a termeknek.
Szerintem egesz jo. Nagyon jol osszehuzta a porusaimat mar az elso alkalommal. Szerintem napi szinten nem ajanlatos hasznalni, nekem egy kicsit erzekeny a borom miutan lemosom par percig.
Frissito erzes kozben es utana :)
Ilyen arban nem vartam sok csodat, de ahhoz kepest nagyon jol es sokat hatott!

valamijoonev
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 11.

Frissito erzes kozben es utana :)
Ilyen arban nem vartam sok csodat, de ahhoz kepest nagyon jol es sokat hatott!

Blanka01

2017. szeptember 27.

A kozmetikusom ajánlotta pár éve, azóta elhasználtam belőle pár tubussal. Kellemes frissítő érzést hagy maga után, és valóban tisztít. Heti két alkalommal használom, láthatóan tisztább tőle a bőröm.

Blanka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Mollyerdelyi

2017. szeptember 23.

Nem volt még ennél jobb arcradírom. Puha lesz utána a bőr, eltávolítja a szennyeződéseket. Heti 2x használom, szuper :)

Mollyerdelyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

EnikoJuhasz

2017. szeptember 21.

Nem mondanám, hogy csodaszerként hat, de nagyon kellemes, hideg érzést hagy maga után a bőrön.
Elég durva szemcsék vannak benne,így érzékeny bőrűeknek nem biztos, hogy a legjobb választás, de egy próbát tuti megér ;)

EnikoJuhasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.