KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   849 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 849 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 849 Ft

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 849 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül

sophiie

2018. június 25.

Az én arcomnak nagyon durvák a benne lévő szemcsék, a hűsítő érzés, amit maga után hagy nekem kifejezetten zavaró. A dolgát ezektől függetlenül jól teszi, de úgy érzem a jelenlegi lesz az utolsó darabom belőle.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

merinikolett

2018. június 22.

Nagyon jól teszi a dolgát! Általában fürdés elején használom,átdörzsölöm vele az arcom és a nyakam, aztán fent hagyom pár percig, hogy hűsítsen..a fürdés végén pedig lemosom. Utána nagyon kellemes érzés, sokkal frissebbnek és tisztábbnak érzem a bőrömet, mintha kicsit a vér is felpezsdült volna benne:)

merinikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Cormia

2018. június 14.

A tökéletes arcradír. Nagyon régóta használom, közben kipróbáltam másokat is, de ezt nem cserélném le semmire. Jól tisztít, frissít, hűsít.

Cormia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

mpetra95

2018. június 12.

Egyszer valahogy hozzájutottam, és nagyon szerettem. Mentolos, hűsítő érzést hagy maga után, és a szemcséi pont jók, egységesek és sűrűek. Valóban a durvább arcradírok közé tartozik, de én ennek örülök, mert nekem csak az ilyesmik használnak Az ára is teljesen rendben van. :)

mpetra95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

chupachups

2018. június 11.

Nagyon sok arcradírt próbáltunk eddig a párommal, viszont ez bizonyult a leghatásosabbnak:) egyetlen hátránya, hogy nagyon irritálja a szemem az illata de ezt leszámítva nagyon alapos, hűsítő csoda:)

chupachups
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

debr89

2018. június 7.

Hetente 1x használom, puha lesz utána a bőrőn és sokkal szebb. Tetszik az állaga is, és a mentolos illata is. Fizikai hámlasztás kategóriában jó, de a kémiai az igazi!

debr89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Amari

2018. május 28.

Már régen láttam utoljára a katalógusban, pedig nagyon szeretem. Nagyon jól felfrissít reggel, nem irritál, és nem túl nagy szemcsékkel pont kellemesen radíroz, akár minden nap is használható. Nem csak az arcomon használtam, de ott volt a legjobb. A nagy nyári melegben nagyon jól jött.

Amari
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Agnes20

2018. május 17.

Már elég régóta használom, nagyon szeretem mert jól tisztít es teljesen felfrissül az arcom tőle.

Agnes20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Csipke1

2018. május 16.

Egyszerűen imádom.:) Nagyon régóta keresek olyan radírt, ami picit durvább; ez tökéletesen megfelel a magas elvárásaimnak.:D Bátran ajánlom mindenkinek,a hűsítő hatása pedig pluszpont!

Csipke1
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Bianka2211

2018. május 5.

Amikor a bőröm borzalmas állapotban van, nagyon szeretem használni, mert frissítő érzetet ad, és jól tisztít.

Bianka2211
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 5.

Antioxidánsok: BHT

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.