KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 750 ft , Eladó: luckycharm
Állapot: vadonatúj, bontatlan csomagolásban, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy utalás (ha postázást kérsz)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bububaba

2018. január 21.

A legeslegjobb arcradír amit valaha használtam. Kombinált bőröm van,így nehéz olyan arcradírt találni ami a zsíros és érzékeny bőrrészemre is jó lenne. A zsíros részeknél nagyon jól kontrolálja a zsírosságot,az érzékenyebb részeknél pedig nem okoz irritációt. Pattanásaim nincsenek,a miteszerek pedig sokat halványodtak. Az elején furcsa volt a menthol hatása miatt keletkező hűsítő érzés,de később nagyon megtetszett. A fekete arcmaszk ebből a termékcsaládból nagy csalódás volt,de ez az arcradír valami fantasztikus! Örök darab lesz a kedvenceim között :)

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

zorica85

2018. január 10.

Nemrég vásároltam, párszor használtam és nagyon elégedett vagyok vele. Pont kellőképpen dörzsis, nagyon hatékony, krémes az állaga, kellemesen hűsít. Biztosan újra fogom vásárolni!

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

puddin66

2018. január 10.

Imádom!
Eddigi legjobb arcradír, amit próbáltam😃
Már több hete használom és mindig tökéletesen felfrissíti az arcbőröm, nem hagy utána feszítő érzetet.
Max csillag!

puddin66
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Imádom!
Eddigi legjobb arcradír, amit próbáltam😃
Max csillag!

prussycat

2017. december 22.

Az örök kedvenc! Mindig jól szerepelt, szépen felfrissítette az arcomat. Most Garniert használok, de ha az elfogy visszatérek ehhez.

prussycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

refruzsi

2017. december 21.

Legjobb arcradír, amit eddig használtam! Újravevős!

refruzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Legjobb arcradír, amit eddig használtam! Újravevős!

Domcsi07

2017. december 20.

Eddigi legjobb arcradírom! Jól tisztít és megfelelőek a szemcséi is, használat után pedig friss, tiszta érzetet hagy maga után. Nálam nem okozott irritációt sem. Ár-érték arányban a legjobb.

Domcsi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

pipacs29

2017. december 16.

Nagyon szeretem!
Tisztítja a pórusokat!
Kiviszi az orromon levő miteszerek feketeségét!
Hihetetlenül felfrissíti a mentol az arcomat!
Használata után az arcbőröm, mint egy baba popsija!
Megtartom! Nincs csere!!!

pipacs29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Nagyon szeretem!
Tisztítja a pórusokat!
Kiviszi az orromon levő miteszerek feketeségét!
Hihetetlenül felfrissíti a mentol az arcomat!
Használata után az arcbőröm, mint egy baba popsija!
Megtartom! Nincs csere!!!

KEmese1991

2017. december 7.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg,nekem nem igazán vált be, kiszárítja bőröm és nagyon erős mentolos illata van ezáltal csíp is kicsit.

KEmese1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

spavanilly

2017. december 7.

Számtalan bőrradírt elhasználtam már, és ezt kizárólag a rengeteg jó vélemény miatt rendeltem meg, próbaképpen.
A legtöbb arcradírral az a problémám, hogy nagyon krémes, és még ha megfelelő mennyiségű szemcsét is tartalmaznak, hagynak valami rétegét lemosás után az arcomon.
DE EZ NEM!!!
Tökéletes, megfelelő mennyiségű szemcsés, igazi frissítően tisztító termék.
Imádom, ahogy használat közben érzem a mentolos illatát.
Szívem szerint minden nap használnám, de csak heti 1-2 alkalom javasolt.
6 csillag, és örökös tagság a fürdőszobapolcomon!😊

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

DE EZ NEM!!!
Tökéletes, megfelelő mennyiségű szemcsés, igazi frissítően tisztító termék.
Imádom, ahogy használat közben érzem a mentolos illatát.
Szívem szerint minden nap használnám, de csak heti 1-2 alkalom javasolt.
6 csillag, és örökös tagság a fürdőszobapolcomon!😊

reka56

Korcsoport: < 18
2017. december 6.

Nagyon puha lesz tole az arcbor, valamint a pattanasokat nagyon jol eltavolitja! Megeri az 5 csillagot

reka56
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 6.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.