KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

EnikoJuhasz

2017. szeptember 21.

Nem mondanám, hogy csodaszerként hat, de nagyon kellemes, hideg érzést hagy maga után a bőrön.
Elég durva szemcsék vannak benne,így érzékeny bőrűeknek nem biztos, hogy a legjobb választás, de egy próbát tuti megér ;)

EnikoJuhasz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Ancsee

2017. szeptember 9.

Legjobb arcradir! Elég erősek a szemcsék, de a mitesszeres arcomra pont ez az, ami kell. Hűsítő, tiszta érzés, szinte érzem ahogy lélegzik a bőröm.

Ancsee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

fannikacs

2017. augusztus 20.

Kedvenc! Hűsítő érzés radírozás után, ajánlani tudom csak!

fannikacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Kedvenc! Hűsítő érzés radírozás után, ajánlani tudom csak!

Nime

2017. augusztus 15.

Még mindig a legjobb termék nekem ezen a téren :) Lassan a 3. fog következni belőle,mindenkinek csak ajánlani tudom :3

Nime
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Solange27

2017. augusztus 11.

Nagy kedvenc! Kisse erzekeny a borom, erdekes ennek a szemcsei nem irritaljak! Olyan friss husito erzetet hagy maga utan..szepen tisztit miota hasznalom mintha az allamon nem jelenne meg annyi miteszer pattanas. Nekem heti 2 hasznalat az idealis.

Solange27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

aquanie

2017. augusztus 6.

Ár-érték arányban teljesen meg vagyok elégedve vele. Szépen radírozza az arcomat, imádom, hogy ennyire szemcsés, így nem kell órákig dörzsölgetnem az arcom, hogy valóban tisztítson. A tág pórusaimban benne ragadt szennyeződésekkel azonban ő sem tud mit kezdeni. A túlzott mentholosság kicsit zavar, mindig könnybe lábad a szemem tőle.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Timcsi91

2017. augusztus 6.

Nekem nagyon bevált és hozta az ígért hatást. Igaz mellette használom a saját kávés arcradíromat is. De a hatása miatt kötelező a tág pórusúaknak. Engem nem zavar a illata. Kifejezetten frissítő.

Timcsi91

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

Az itteni velemeyek alapjan valasztottam es nagyon csalodott voltam mikor kiprobaltam,mar az elso talalkozasunk sem sikerult tul jol, semmit nem hozott amit igert. Tul erosen mentolos vagy teafas mar nem emlekszem konnyeztem is tole majd ez szepen elillant belole a nyitogatasokkal. Nem radiroz tul jol pedig eleg apro szemcses,sokszor elindultam vele a kuka fele de aztan vegulis elhasznaltam,de nem veszem ujra.

Evelynblondeglam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

blueberry93

2017. július 31.

Egyike a kevéske Avonos termékeknek, amit szeretek.
Frissítő érzés, de a radírozása átlagos. Nem okoz bőrproblémákat számomra, így ha eszembe jut időnként használom.

blueberry93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Egyike a kevéske Avonos termékeknek, amit szeretek.

VDetti

2017. július 21.

Radírozás után mentás hűsítő érzést nyújt, sok kis szemcséje van, de én nem vettem észre különösebben semmi változást. Elhasználtam egy tubussal, de nem venném újra.

VDetti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.