KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online a Avon.hu-n 799 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2017. március 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok
Vedd meg online: Avon.hu, 799 Ft

Az Avon Pórustisztító arcradír hatékonyan segít megszabadítani az elhalt hámsejtektől és a pórusokat eltömítő szennyeződésektől, lágy és sima érzést kölcsönöz a bőrnek.

• varázsmogyoró- és eukaliptusz-kivonatot tartalmaz, mely tisztítja a pórusokat
  • krémes, szemcsés arcradír
  • normál, zsíros és kombinált bőrre is megfelelő

Ár: 799 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Krémmánia Kedvencek a -től
Nudlimo

2017. május 23.

Nagyon tetszik az állaga, a rengeteg apró szemcse jól végzi a dolgát. Az illatától majdnem hanyatt estem az első alkalommal, nagyon erős mentolos illata van, de furcsa mód néhány használat után már fel sem tűnt. Ami a legszuperebb benne hogy az illata és viszonylag erősebb szemcséi sem irritálják az amúgy extra érzékeny bőrömet. Nem mondanám csodaszernek de az áráért megéri megvenni.

Nudlimo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Rami98

2017. május 23.

Teszi a dolgát, de szerintem lehetne kicsit gyengédebb.

Rami98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Teszi a dolgát, de szerintem lehetne kicsit gyengédebb.

Daisyyy

2017. május 20.

Kellemes arcradír, normál mértékben tisztít, nem annyira durva, átlagosan radíroz. A bőrt nem csípi, nem szárítja, úgyhogy összességében elégedett vagyok vele.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 20.

Erish

2017. május 18.

Szemcsés borradir. Jól radiroz. Szép sima a bőr utána. Erős mentolos illata van. Egy csöppet furcsa nekem. De meg lehet szokni. Nem tartalmaz parabent, ami nálam alap. Osszessegeben jó.

Erish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Natuska

2017. május 17.

Nem igazán használtam eddig arcradírt, de most elérkezettnek láttam az időt, hogy beszerezzek egyet, a szép, sima, ragyogóan tiszta arcbőrért. Kiböktem ezt az arcradírt, gyorsan rá is kerestem a krémmánián, és a vélemények magukért beszéltek. Így hát nem haboztam, gyorsan rendeltem is egyet.
Hát mit mondjak, nem bántam meg, nagyon nem!! Pár percig masszíroztam a bőrömbe, a szemcséi picit durvák, smirglire emlékeztetnek, de ez egyáltalán nem baj, sőt! Nagyon jól teszik a dolgukat a kis szemcsék, és a lemosás utáni mentolos hűsítő érzéssel párosítva teljesen olyan érzés, mintha kicserélték volna az arcbőrömet. :D Nem beszélve a nagyon kedvező áráról. Nálam nagyon bevált, állandó lakója lesz a fürdőszoba polcomnak! :)

Natuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Saria

2017. május 14.

Ár-érték arányban megfelelő, jól tisztít, hűsítő, mentolos érzést hagy maga után.
Csak a mennyiséggel kell vigyázni, ha sokat használ hirtelen az ember, iszonyatosan éget :D Valamint nekem a szemek egy kicsit túl durvák benne.
De egyébként kellemes, szeretem használni, már többször újravettük a húgommal :)

Saria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

BlghH

2017. május 10.

Egyszerűen szuper! Végre egy arcradír, aminek érezhető a hatása, ugyanakkor nem okoz irritációt. Ajánlós!

BlghH
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Kmerci

2017. május 1.

Teljesen jól végzi a dolgát mitesszeres, pattanásos felületen is ha épp kijön pár db..finoman hűsíti az arcom ez eddig a legjobb arcradírom! :)

Kmerci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Hildo

2017. április 29.

Millió- millió hasonló terméket használtam eddig, de ezen kívül semelyiket nem vettem újra! Annyira sok és erősek a szemcséi, hogy tényleg azt érzem, hogy minden, még a legapróbb elhalt hámsejtecskéimet is leszedi. Használata után hűs mentolos frissességet hagy a bőrömön Nagyon szeretem és az ára is nagyon kedvező!! :) 5*!

Hildo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 21.

Nagyon jó! Erősek a szemcséi, de nem eltúlozva. Nem sért fel az arcbőrt, friss érzetet hagy maga után. Kézzel eldörzsölve az arcomról nagyon jól leszedi az elhalt hámsejteket. Nagy kedvenc! Ennél jobb arcradírt még nem próbáltam. :)

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 21.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Barnás sárga.