KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   449 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n 449 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Avon.hu, 449 Ft

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 449 Ft, Eladó: Avon.hu
Fizetés: készpénz, Szállítás:tanácsadónőkön keresztül
Ár: 200 , Eladó: magdus.kis
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen az Ecseri úti metrómegállónál tudom megoldani az átadást, de banki utalás esetén postázom is plusz a postaköltség ellenében
Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Krémmánia Kedvencek a -től
Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Nekem a lila és a piros volt meg. A piros nagyon kirívó volt, a lila meg majdnem semmi sem. Jobb lett volna fordítva. Tovább adtam, nem tetszett, egyik sem az én színem volt. A katalógus átvágás. Nem sajnálom, mert az ára nem olyan hú de magas... de többet ilyen rúzsra nem költök az tuti.

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Bolyka

2017. március 20.

Legalább egy éve rendeltem két darabot, mert kisöprés volt a készleten.Egy nude-os árnyalatot és egy lilát. Mondanom se kell, köze nem volt ahhoz, amit a kalógusban láttam. Viszont itt jön most a DE! :) A nude-ot továbbadtam mert szinte semmi színe nem volt azonban a lilát megtartottam. A lila szín elég halványú és így a suliba járáshoz teljesen jó és nem kirívó. Igy kap egy 4-est de csak mert ezt szeretem, de a termék az 1-est érdemelne mert a katalógushoz nulla köze van színileg. :)

Bolyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Noncsi1885

2017. január 24.

Olcsó volt és úgy gondoltam kipróbálom. Hamar a sminkdoboz mélyére került, lehet olcsón jót kapni de ez nem az. Egy narancssárgás árnyalatom van tőlük és egyszerűen nem olyan mint a katalógusban. Nem is tudom mihez lehetne a színt hasonlítani. Ezen kívül pedig két perc múlva összecsomósodik a számon. nekem nem jött be

Noncsi1885
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Enci90

2017. január 18.

Már nem tudom pontosan az árnyalat nevét ami megvan, de az ami itt van a képen. Ez a nagyon brutál élénk rózsaszín. Ez az árnyalat Szájra felkenve is ugyan ilyen színű. Nagyon jól pigmentált, krémes, nem szárít, viszont emiatt nem annyira tartós szerintem olyan 2 óránként igazítani kell. Ha iszol akkor főleg. A pohár szélén sok fennmarad.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

LauuKovacs

2017. január 15.

Az árához képest nagyon szuper kis rúzs, bár a színe egyáltalán nem hasonlított ahhoz ahogy az a katalógusba ábrázolva volt. Attól még elég tartös és szép színű, de nem vettem újra. :)

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Evelin123

2017. január 9.

Nekem piros színű van. Mattos hatású, ha teljesen megszáradt (kb 15 perc) utána már nem nagyon kenődik, vagy jön le csak evéssel de akkor sem teljesen. Olcsó és elég tartós, viszont szárítja az ajkakat, így egy idő után már nem mutat jól.

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

baliccu

2017. január 8.

Nekem a Violet friday van meg. Az illata nagyon kellemes, DE nem lehet egyenletesen felkenni és baromira nem tartós. Alacsonyabb árkategóriájú rúzs, de szerintem még annyit sem ér.

baliccu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

kvcsevi

2017. január 8.

A passion és a hot pink árnyalat van meg,az árához képest nem rossz csodát nem vártam tőle,könnyű velük dolgozni viszont a tartósságuk nem a legjobb,akciósan nagyon megéri

kvcsevi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

mmartina97

2016. december 21.

Doll Pink árnyalat van meg.Nem lehet egyenletesen felkenni és mintha szárítaná is a szám..:(

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

szandiir

2016. december 13.

Egy szín van meg belőle régóta, most vettem meg a Poppy Love-ot is, de még nem volt alkalmam kipróbálni. Szépek a színek, jól fednek, nekem teljesen megfelel ár-érték arányban. Csak annyi a problémám vele, hogy ha nem vastagon rakom fel az ajkamra (mert nem szeretném hogy annyira kitűnjön), hanem csak kicsit rakok rá (hogy azért valamilyen színe mégis legyen a számnak) akkor iszonyatosan kiszárad tőle a szám.

szandiir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.