KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szofianna26

2017. október 26.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. A Doll Pink, Amethyst, Passion árnyalatban van meg és még egy a Denim kollekcióból. Nekem nagyon bevált, nem pereg, eszem, iszom és fent marad. Főleg azért szeretem mert nem kell hozzá szájceruza, ha kicsit lejön nem kell órákat tölteni a visszarakással/korrigálással. Ha jól tudom a normál ára 450.-, akcióban még olcsóbb. Abszolút megéri! Csak ajánlati tudom!

szofianna26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Diaaa

2017. október 11.

Az INTIMATE szín van meg. Az árához képest jó. Tartós, nem szárít, leköröz pár drágább rúzst.

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

hrrr

2017. október 6.

Igaz olcsó, de nem érte meg megvenni. A színe förtelmes, alig tudtam felkenni.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Igaz olcsó, de nem érte meg megvenni. A színe förtelmes, alig tudtam felkenni.

aranypáva

2017. szeptember 30.

Megbántam, hogy megrendeltem, akkor is, ha olcsó volt. Nem szép a színe, gyorsan fogy ha használom. Egyedül az állaga amit nem kifogásolok, mert krémes, hidratálja a szám. Többet nem veszem.

UPDATE: ajándékba kaptam a Pink Holiday árnyalatot. A szín szép, de a fedése nulla, kb egy színezett ajakápoló. Elhasználom, de nem lesz a kedvencem.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Nekem ez a szín az ideális, viszont nem érzem tartósnak.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Nekem ez a szín az ideális, viszont nem érzem tartósnak.

birdy70

2017. július 4.

Mindennapos használatra megfelelő.

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Mindennapos használatra megfelelő.

Kremcica

2017. július 3.

Az egyik rendelésemnél épp extra akciós (nem mintha teljes áron drága lenne). Ahhoz képest hogy a Color Trend az Avon olcsó és gyengébb minőségű termékcsoportja ez egész jól sikerült. Piros árnyalatom van, jól pigmentált, krémes de nem folyós. Nem szárít és árához képest jól tart. Persze evést-ivást nem bírja de ezt nem is lehet szerintem elvárni a krémes rúzsoktól.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Craftastic

2017. július 3.

Az Avonos termékekben valahogy soha nem bíztam, de ez a rúzs kivétel. A Doll Pink árnyalatot emelném ki, vadító nyári árnyalat, amit tudni kell viselni. Az ajkakat szépen előkészítve, szájceruzával együtt használva nagyon nagyon tartós. Szerintem nevetségesen olcsó. A többi árnyalatot is próbáltam, de egyik sem hozza ezt a szintet, mint a Doll Pink árnyalat, azokkal inkább ne kísérletezzetek szerintem. Szárítja az ajkakat, de mivel iszonyú tartós ezt elnézem neki. 5 csillag jár neki. A Violet Friday és a Pink Holiday árnyalatot föltettem az eladók közé, valakinek szívesen elajándékoznám.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Nem vagyok egy nagy Color Trend rajongo,de ennek brutal jo tartosaga van.A lilat probaltam ki,ami nem egy hetkoznapi szin az ajkakon,de nekem annyira megtetszett.A szin pedig megegyett azzal,ami a katalogusban volt,szerencsere nem nyultam melle.Nalam kicsit gyorsan fogy,de ilyen arert barmikor megveszem

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Kakukk

2017. június 1.

Húha, hát nekem összevissza van hol a limitált szériákból, hol az állandósokból. A színek esetében tényleg érdemes neten swachokat nézni, bár szerencsére én még nem nyúltam mellé egyszer sem. :) Azt szeretem bennük, hogy nem szárítanak, így akkor is használhatom, ha ajakápoló kellene, de mégis szeretnék valamilyen színt a számra. :) Na meg az ára is nagyon jó ilyen minőségért. :)

Kakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.