KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Ár: 400 Ft + postaktg. , Eladó: rdm
Állapot: Új, bontatlan fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postán, foxpost
Avon Color Trend Ajakrúzs 300 Ft/db.
Ár: 300 Ft/db. , Eladó: Hoagirl
Állapot: Kézfejen próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Készpénz, Banki utalás

Ella

2018. július 22.

Krémes, közepesen tartós, de csúszkál és iszonyat színei vannak. Semmi olyan, amire azt mondanám, hogy elhasználnám hétköznapokra. Persze tudom én, hogy fiataloknak készült, de vannak olyan tinik, akik nem használnak vad színeket és ritkán járnak buliba (én is ilyen voltam). Rájuk is gondolhattak volna. A bézs is ocsmány barna. :(

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Lauramakeup

2018. július 18.

Oke, hogy olcso kategoria, de ennel ebben az arkategoriaban fenyevekkel talalni jobbat is. Pl essence stb.
Abszolute semmi szine, maszik, folyik. Semmilyen.

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Abszolute semmi szine, maszik, folyik. Semmilyen.

dundicat

2018. június 29.

Hát nagyon kis gagyi, de mégis szeretem :) Nem is lehet tőle sokat várni, mert nagyon olcsó. De a színe szép, igaz max egy óra alatt eltűnik. Halvány árnyalatot érdemes belőle venni, az nem néz ki bénán, ha lekopik kicsit. Én a FLIRT fantázianevűt választottam, magammal szoktam hurcolni, és néha felkenem napközben. Nem kizárt, hogy ha látok megint valami színt, ami nagyon megtetszik, veszek még egyet.

dundicat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

tlurokata

2018. június 28.

Red scandal és tangerine dream árnyalataim vannak. Az áruk nagyon kedvező, a színeik intenzívek. Tartósságuk nem az igazi, de egy 500 forintos rúzshoz képest jó ! 4 csillag

tlurokata
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

sophiie

2018. június 25.

Passion árnyalatban van meg, nem ilyet képzeltem, mert a katalógusban teljesen más volt a színe, élőben pedig meghökkentem, hogy milyen merész, de egyetemi bulikba tökéletes. :D Matt hatású, amit egyáltalán nem vártam, de tetszik, valamint enyhe kókusz illatra hajaz, ami nekem kissé zavaró. Tartós és 500 Ft-ért kiváló.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

Nico1984

2018. június 14.

A Ruby árnyalat van meg és nem annyira piros, mint vártam, kicsit rózsaszínes, de még ez is kellemes szín. A tartóssága egész jó, és nem hagy nyomot a poharakon.

Nico1984
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Ayamee

2018. május 29.

A korallos árnyalata van meg, sajnos nagyon nem tartós, meg már nem is hordok ilyet, így érintetlenül áll a polcomon. A tartóssága miatt vontam le pontot, illetve azért, mert a szaga teljesen olyan, mint a zsírkrétáé.

Ayamee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

kicsiii

2018. május 26.

Ahogy megkaptam tovább is adtam! Annyit ér, mint amennyibe kerül (vagy még annyit se)

kicsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Audrey91

2018. április 17.

Kiss Delish árnyalatban van meg, átlagos, nem túl tartós, de a színe szép, nem kirívó, és nem is szárít.

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Andzsella

2018. február 12.

Nem szárít, krémes, közepesen tartós, az enyémnek természetes nude színe van. Nem rossz, nem kenődös, de nem egy nagy szám.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.