KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Audrey91

2018. április 17.

Kiss Delish árnyalatban van meg, átlagos, nem túl tartós, de a színe szép, nem kirívó, és nem is szárít.

Audrey91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Andzsella

2018. február 12.

Nem szárít, krémes, közepesen tartós, az enyémnek természetes nude színe van. Nem rossz, nem kenődös, de nem egy nagy szám.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Vanesszaeszter

2018. február 8.

Kifejezetten jó, krémes rúzs. Ápolja az ajkakat, nem szárít, közepesen tartós. DE én a színt nagyon nem találtam el:D:D:D A passion árnyalat van meg, ami egy korallos szín.... pirosítónak használom és ott is megállja a helyét. Ezért az árért nagyon megéri:)

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

dreammiyss

2018. február 2.

Ezt a terméket sajnos én nem éreztem túl tartósnak, ezért ajándékozásra került a sor. Talán így utólag adnék neki egy új esélyt a hétköznapokra. Nem valószínű, hogy be fogom szerezni ismét, mert azóta már a hétköznapi készletem is bővült.🤷‍♀️

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

AnnaR

2018. január 30.

Én meglepődtem. Régen nem tartottam sokra ezt a rúzst, de most vettem egyet és nagyon szép. Kényelmes viselet az ajkakon, könnyű felvinni. Azt hiszem a Flirt árnyalat van meg és az evést-ivást kibírta(!) amit egyáltalán nem vártam tőle. Szerintem még veszek majd, mert kellemes csalódás volt :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Petra19

2018. január 8.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat,tartósak és a színük is nagyon szép.
Már rengeteget vettem belőle.
Szinte mindan nep ezeket használom.

Petra19
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Nagyon szeretem ezeket a rúzsokat,tartósak és a színük is nagyon szép.
Már rengeteget vettem belőle.
Szinte mindan nep ezeket használom.

szofianna26

2017. október 26.

Én nagyon meg vagyok elégedve ezzel a termékkel. A Doll Pink, Amethyst, Passion árnyalatban van meg és még egy a Denim kollekcióból. Nekem nagyon bevált, nem pereg, eszem, iszom és fent marad. Főleg azért szeretem mert nem kell hozzá szájceruza, ha kicsit lejön nem kell órákat tölteni a visszarakással/korrigálással. Ha jól tudom a normál ára 450.-, akcióban még olcsóbb. Abszolút megéri! Csak ajánlati tudom!

szofianna26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Diaaa

2017. október 11.

Az INTIMATE szín van meg. Az árához képest jó. Tartós, nem szárít, leköröz pár drágább rúzst.

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

hrrr

2017. október 6.

Igaz olcsó, de nem érte meg megvenni. A színe förtelmes, alig tudtam felkenni.

hrrr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Igaz olcsó, de nem érte meg megvenni. A színe förtelmes, alig tudtam felkenni.

aranypáva

2017. szeptember 30.

Megbántam, hogy megrendeltem, akkor is, ha olcsó volt. Nem szép a színe, gyorsan fogy ha használom. Egyedül az állaga amit nem kifogásolok, mert krémes, hidratálja a szám. Többet nem veszem.

UPDATE: ajándékba kaptam a Pink Holiday árnyalatot. A szín szép, de a fedése nulla, kb egy színezett ajakápoló. Elhasználom, de nem lesz a kedvencem.

aranypáva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.