KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Sminkek szájra

új, továbbfejlesztett formulával, gazdagabb színek

12 árnyalatban kapható

Avon Color Trend Ajakrúzs - Iced Champink
Ár: 200 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Használt (2-3x próbált), Helyszín: Budapest IX., Szekszárd vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: ingyenes , Eladó: Craftastic
Állapot: használt, képek szerint, Helyszín: Mórahalom, Szeged, fizetés: Személyes átvétel lehetséges, de postával is küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

birdy70

2017. július 4.

Mindennapos használatra megfelelő.

birdy70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Mindennapos használatra megfelelő.

Kremcica

2017. július 3.

Az egyik rendelésemnél épp extra akciós (nem mintha teljes áron drága lenne). Ahhoz képest hogy a Color Trend az Avon olcsó és gyengébb minőségű termékcsoportja ez egész jól sikerült. Piros árnyalatom van, jól pigmentált, krémes de nem folyós. Nem szárít és árához képest jól tart. Persze evést-ivást nem bírja de ezt nem is lehet szerintem elvárni a krémes rúzsoktól.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Craftastic

2017. július 3.

Az Avonos termékekben valahogy soha nem bíztam, de ez a rúzs kivétel. A Doll Pink árnyalatot emelném ki, vadító nyári árnyalat, amit tudni kell viselni. Az ajkakat szépen előkészítve, szájceruzával együtt használva nagyon nagyon tartós. Szerintem nevetségesen olcsó. A többi árnyalatot is próbáltam, de egyik sem hozza ezt a szintet, mint a Doll Pink árnyalat, azokkal inkább ne kísérletezzetek szerintem. Szárítja az ajkakat, de mivel iszonyú tartós ezt elnézem neki. 5 csillag jár neki. A Violet Friday és a Pink Holiday árnyalatot föltettem az eladók közé, valakinek szívesen elajándékoznám.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Nem vagyok egy nagy Color Trend rajongo,de ennek brutal jo tartosaga van.A lilat probaltam ki,ami nem egy hetkoznapi szin az ajkakon,de nekem annyira megtetszett.A szin pedig megegyett azzal,ami a katalogusban volt,szerencsere nem nyultam melle.Nalam kicsit gyorsan fogy,de ilyen arert barmikor megveszem

Hoslaura5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

Kakukk

2017. június 1.

Húha, hát nekem összevissza van hol a limitált szériákból, hol az állandósokból. A színek esetében tényleg érdemes neten swachokat nézni, bár szerencsére én még nem nyúltam mellé egyszer sem. :) Azt szeretem bennük, hogy nem szárítanak, így akkor is használhatom, ha ajakápoló kellene, de mégis szeretnék valamilyen színt a számra. :) Na meg az ára is nagyon jó ilyen minőségért. :)

Kakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Hatshepsut

2017. május 30.

Tartós és szép színe van, abszolút megéri az árát!

Hatshepsut
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

Tartós és szép színe van, abszolút megéri az árát!

Lengyelnicc

2017. május 12.

Nekem a Raspberry színű van meg és imádom, gyönyörű szine van és tartós.

Lengyelnicc
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 12.

Nekem a Raspberry színű van meg és imádom, gyönyörű szine van és tartós.

GD13

2017. május 3.

Nagyon olcsón rendeltem meg a Violet Friday árnyalatot. Nagyon rossz. A színe halvány nem olyan mint a katalógusban és 10 perc után lekopik. Nem veszem újra az biztos.

GD13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 17.

Nekem a lila és a piros volt meg. A piros nagyon kirívó volt, a lila meg majdnem semmi sem. Jobb lett volna fordítva. Tovább adtam, nem tetszett, egyik sem az én színem volt. A katalógus átvágás. Nem sajnálom, mert az ára nem olyan hú de magas... de többet ilyen rúzsra nem költök az tuti.

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 17.

Bolyka

2017. március 20.

Legalább egy éve rendeltem két darabot, mert kisöprés volt a készleten.Egy nude-os árnyalatot és egy lilát. Mondanom se kell, köze nem volt ahhoz, amit a kalógusban láttam. Viszont itt jön most a DE! :) A nude-ot továbbadtam mert szinte semmi színe nem volt azonban a lilát megtartottam. A lila szín elég halványú és így a suliba járáshoz teljesen jó és nem kirívó. Igy kap egy 4-est de csak mert ezt szeretem, de a termék az 1-est érdemelne mert a katalógushoz nulla köze van színileg. :)

Bolyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.