KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vajdus23

2018. április 9.

A legjobb sarokápoló krém, amit valaha használtam. Már egy éjszaka alatt rendbe hozza a sarkakat. Nehezen szívódik be a sűrű, de géles állaga miatt, de éjszaka ez már senkit nem zavarhat. :D

Vajdus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Leander

2018. február 10.

Egy jó, megbízható lábkrém, de semmi extra. Segít puhán tartani a lábakat a téli hónapokban. Kellemes illat, könnyű használat, gyorsan felszívódik.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

csibike100

2018. február 6.

Hosszú távon látható a hatása, én heti egyszer kétszer használom és a harmadik negyedik használat után már szépen látható a változás. Extrémebb esetekben gyakrabban használom.

csibike100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Vevep92

2018. január 24.

A talpam imádja :) egymás után többször szoktam bekenni, mert nagyon hamar beissza a bőröm, és első használat után már látványos eredményt produkál nálam :)

Vevep92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

domanybeatrix

2018. január 23.

Beautyjunkie Magdi hatására szereztem be, ő nagyon jókat mondott róla egy kedvences videójában.
Pont akciós volt az Avon katalógusban, úgy voltam vele, tényleg semmit sem veszíthetek.
Az első benyomásom pozitív volt róla, jól beszívódott, nem volt büdös, nem volt kellemetlenül csúszkálós, de aztán lustaságból nem nyúltam érte (sem). Viszont jött a tél, meg a hideg. Az utóbbi napokban este jól bekentem vele a lábamat, aztán rá a zokni, és sokat segített pár napi használat is.
Nyilván nem pótol vagy helyettesít egy alapos pedikűrt, de ha egy kezelés után rendszeresen használjuk, biztos meghosszabbítja a kezelés eredményét.
Elképzelhető, hogy újraveszem, de mivel még van két tubus lábápolóm, először azokat használom fel.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Kremcica

2018. január 19.

Kicsit kétkedve rendeltem meg, eddig minden Avon lábápoló (kivétel a levendulás) vagy büdös vagy túl szilikonos volt. Ez se nem büdös, se nem szilikonos. Tömény fehér krém, de jól kenhető és hamar beszívódik. Nincs instant hatása és a nagyon száraz lábat nem fogja egy alkalommal puhává varázsolni, de rendszeres pedikűr mellett napi használattal jól muzsikál.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

mókincs

2017. október 3.

Már nagyon sok éve használom, néha mást is kipróbáltam, mivel a beszerzése nehézkes számomra (nem mindig van a közelemben tanácsadónő).
Ez vált be a legjobban, rendszeresen kell használnom (minden este), mert úgy marad puha a lábam. Kenem az egész talpamra, lábfejemre. Hamar beszívódik, másnap reggelre nem marad semmilyen zavaró réteg. Amíg kapni lehet, maradok nála.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Kodi

2017. szeptember 30.

Legalább egy évig használtam, sok esély adtam neki. Kellemes krém, gyorsan beszívódik. Az AHA savaknak köszönhetően próbál valamicskét hámlasztani, de csak erőlködik, csodát ne reméljen senki. A sarkamon enyhe hámlás jelentkezett, ami nem múlt el, de nem is fokozódott, hogy elmondhatnám ért is valamit ez a cucc. Végül meguntam és visszatértem Balea Ureásához és 2 nap alatt hidratáltabb lett a lábam, mint ettől hónapokig.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Era012

2017. szeptember 29.

Az én extra száraz, repedt sarkam imádja. Pár perc kell neki, hogy beszívódjon, nagyon jól esik a bőrömnek. Egy használat nem elég a csodához, de látványos a javulás minden egyes használat után.

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Cremelove

2017. szeptember 21.

Éjszakára viszem fel, zoknit húzok reggelre tényleg pihe puha lesz a talpam tole, de elotte érdemes lereszelni az elhalt hamsejteket es leradirozni igy sokkal könnyebben felszivodik majd. :)

Cremelove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.