KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: citromhab, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Az Avon Sarokpuhító krém növényi olajokkal ápolja, hidratálja, puhábbá és simábbá teszi a sarkak bőrét.

• gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet
  • enyhülést ad a száraz, durva, kirepedezett bőrnek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mókincs

2017. október 3.

Már nagyon sok éve használom, néha mást is kipróbáltam, mivel a beszerzése nehézkes számomra (nem mindig van a közelemben tanácsadónő).
Ez vált be a legjobban, rendszeresen kell használnom (minden este), mert úgy marad puha a lábam. Kenem az egész talpamra, lábfejemre. Hamar beszívódik, másnap reggelre nem marad semmilyen zavaró réteg. Amíg kapni lehet, maradok nála.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Kodi

2017. szeptember 30.

Legalább egy évig használtam, sok esély adtam neki. Kellemes krém, gyorsan beszívódik. Az AHA savaknak köszönhetően próbál valamicskét hámlasztani, de csak erőlködik, csodát ne reméljen senki. A sarkamon enyhe hámlás jelentkezett, ami nem múlt el, de nem is fokozódott, hogy elmondhatnám ért is valamit ez a cucc. Végül meguntam és visszatértem Balea Ureásához és 2 nap alatt hidratáltabb lett a lábam, mint ettől hónapokig.

Kodi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Era012

2017. szeptember 29.

Az én extra száraz, repedt sarkam imádja. Pár perc kell neki, hogy beszívódjon, nagyon jól esik a bőrömnek. Egy használat nem elég a csodához, de látványos a javulás minden egyes használat után.

Era012
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Cremelove

2017. szeptember 21.

Éjszakára viszem fel, zoknit húzok reggelre tényleg pihe puha lesz a talpam tole, de elotte érdemes lereszelni az elhalt hamsejteket es leradirozni igy sokkal könnyebben felszivodik majd. :)

Cremelove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

2017. szeptember 13.

Már egy használat után is érezhető a hatása. Elég zsíros, de éjjelre felkenve reggelre pihe-puha lábikót varázsolt, még a szárazabb, vastagabb bőrből is a sarkaimon. Úgy néz ki, jó barátok leszünk! :)

Lina1105
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Grenyok

Az árához képest nagyon kedvező,
Este bekenem a lábam és reggelre már érezhető a hatása.

Grenyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Az árához képest nagyon kedvező,
Este bekenem a lábam és reggelre már érezhető a hatása.

2017. szeptember 13.

Egy használat után is látható már a hatása. Éjszakára bekentem a lábam, és reggelre sokkal puhább lett a sarkam szárazabb, vastagabb bőre is. Úgy tűnik, jó barátok leszünk. :)

viviennoo

2017. augusztus 20.

Nagyon szeretem, Most rendeltem belőle egy XL-est és egy kisebb kiadást. Pár hétig nélkülöztem, mást használtam, de érezhető, látható volt a különbség. Már csak ezt fogom használni a lábaimra esténként. Reggelre puha, hidratált lesz

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Zsanci94

2017. augusztus 2.

Este kenem be vele a lábam és másnapra puhává teszi, nekem teljes mértékben beszívódik reggelig.

Zsanci94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

csudex

2017. július 16.

Parom laban szoktam hasznalni. O ugy nyilatkozott, hogy meg masnap is erezte, hogy a laban van, de puhitott valamennyit a sarkain es a talpan.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag és tartósítószer.