KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: shara88, Módosítva: 2013. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Puhítja és regenerálja a bőrt, csökkenti a faggyútermelést, összehúzza a pórusokat, és eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szs

2017. január 18.

Minden apró pici pattanás-kezdemény pirosan villogott az arcomon az arcpakolás után. Lemostam nagy nehezen az arcomról és nem hittem a szememnek. Egyébként ettől eltekintve jó illata van, könnyű felvenni, ára is baráti a mennyiséghez viszonyítva és az arcom többi területét szépen ápolta. Problémás/érzékeny bőrűek messziről kerüljétek! A pár pozitívum miatt 3*.

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

tokfejessi

2016. május 5.

Réges régen, hosszú hosszú ideig állt anyukám polcán ez a pakolás, és mindig szemeztem vele. De sajnos anyukám nem engedte, hogy használjam, mert nem voltam elég idős hozzá. Aztán egy szép, téli napon megtört a jég! 15-16 éves voltam, és VÉGRE kipróbálhattam! Maga a termék jó, de inkább azért áll közel a szívemhez, mert gyerekként folyton izgatta a fantáziámat a tubus kinézete, a pakolás illata, illetve maga a tény, hogy számomra tilos, és várnom kell rá.

tokfejessi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

Baabbii95

2016. május 5.

Nekem használat után kisseb piros foltok jelentek meg az arcomon amik aztán meg is látszódtak sokáig. Ráadásul azokon az részeken mindig kiszáradt a bőröm. Semmilyen arclemosót, tonikot vagy arcradírt nem bírtam ez idő alatt használni mert csíptek! :(
De 2hét alatt nehézkesen, de eltűntek egy arckrém rendszeres használatának köszönhetően.

Baabbii95

Dalmicica

2015. november 12.

Nekem most fogy el, és látom már nem gyártják...hát sajnálom, mert szerettem. Kiszívta a faggyút a miteszerekből. Utána kell hidratálni, de szuper kis maszk ez is :D

Dalmicica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

kisenikoke

2015. október 25.

Nagyon jó kis termék, puha bőrt eredményez. Az illata nagyon fincsi, wellnessezős érzést ad :)

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

v.szilvia789

2015. március 22.

Nagyon kellemes használni, igazi spa-élmény. Hamar szárad, kifehéredik. A vége felé már kissé csiklandoz, ahogy húzza a bőrt. A pórusokat szépen megtisztítja, összehúzza, felszívja a zsírt. Nem irritál, nem okozott pattanásokat, pedig a 3. összetevő komedogén indexe 4-es. Nekem a lemosás nem okozott gondot, addig öblítem és masszírozom óvatosan, amíg az összes le nem jön.

v.szilvia789
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

DNM

2014. november 17.

Szép egyenletes bőr a végeredmény, nem szárít túlzottan. Az illata kellemes. Egy hátránya hogy nehéz lemosni és a törölközőnek is vége van utána. Kevés kell belőle, én kéthetente használom és kb egy éve kitart.

DNM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

t.evacska21

2014. november 15.

Jó is használni, meg nem is...
Jó, mert szépen mattít, nagyon jól összehúzza a pórusokat, felfrissíti az arcbőrt.
Rossz viszont az benne, hogy alig lehet lemosni. Ha 3x egymás után megmosom az arcomat, akkor is tiszta barna lesz miatta a törölközőm :S
Valamint -ez nem a krém hibája- rájöttem, hogy én nem szeretem az arcpakolásokat. Nem szeretek várakozni, hogy majd le kell mosni, meg eleve ennyit bíbelődni sem szeretek egy arckrémmel :P

t.evacska21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 15.

Jó is használni, meg nem is...

-.Nikii.-

2014. július 7.

Gyártják ezt, csak átcsomagolták. Jó érzés míg fönt van. Illata is jó, bőröm is szereti:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 7.

Cicuka22

2014. július 1.

Az illatát egyenesen imádom...pedig nem vagyok oda a túlzott illatokért krémekben, de ez szinte elvarázsol :) Olyan édes és megnyugtató, nagyon szuper. A hatásáról annyit tudok elmondani, hogy nekem puhítja a bőröm, nem szárítja ki, ellenben sok más avonos pakolással, amelyektől utána feszül a bőröm. Pórusokat nem tudom, hogy összehúzza-e, igazából ezt nem is figyeltem, de szeretem ezt a pakolást.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!