KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Avon

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kávébab, yerba maté tea, galagonyagyümölcs: javítják a mikrokeringést és a bőr kondícióját, karcsúsító és antioxidáns hatásúak.  Így működik: Segít növelni a zsírégetést és csökkenteni a narancsbőr mélységét és intenzitását. Segít meggátolni az új narancsbőr kialakulását. Akár 6 nap alatt segít növelni a zsírégetést akár 200%-kal. 4 hét alatt segít javítani a narancsbőr külsejét minden nézetből.

Kiszerelés: 150 ml

Water / Aqua Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Glycerin h 0 0Glycolic Acid kh Propylene Glycol h Behenyl Alcohol eo I al PEG-40 Stearate ti I eu Octinoxate f 0 0Steareth-2 ti I eu 2 2Pvm/Ma Decadine CrosspolymerLauryl Lactate eo Phytol eo I i Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Ammonium Hydroxide Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Alcohol Denat. al Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer Dimethicone eo I szil 1 0Isohexadecane eo Menthol Sodium Hydroxide Trimethylsiloxysilicate eo I szil Butea Frondosa Flower Extract Carnitine HCL hDisodium EDTA Polysorbate 60 ti I eu Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Tocopheryl Acetate a I v 0 0Steareth-20 ti I eu 2 1Xymenynic Acid eo Averrhoa Carambola Leaf Extract Celosia Cristata Extract a Crataegus Monogina Fruit Extract PEG-60 Almond Glycerides eu Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Cetyl Hydroxyethylcellulose Prunella Vulgaris Flower/Leaf/Stem Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract i Ethylhexylglycerin Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Glycine Max (Soybean) Symbiosome Extract Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract a Yeast Extract a Saccharomyces Lysate Extract h I gy Lactoferrin Phospholipids h Saccharomyces Ferment Filtrate h

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló 150ml
Ár: 1 500 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
Ár: 1000 , Eladó: ezsuzsi92
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
Reva03HU

2016. november 12.

Heti 2 futás mellett láthatóan csökkent a combomon a narancsbőr. Az árát megéri, habár az illata tényleg furi.

Reva03HU
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 12.

eperturmix

2016. október 15.

Idegesítő illat,zéró hatás,nyilván nem várom el hogy most és azonnal tüntesse el a narancsbőröm 100%ig (közben sportoltam is,úgy is ettem),de még ragacsos érzetet is ad.kidobtam.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

horvathkitty

2016. október 7.

Narancsbőrre tényleg nem jó, de napokig puha maradt tőle a bőröm.

horvathkitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

Narancsbőrre tényleg nem jó, de napokig puha maradt tőle a bőröm.

Kremcica

2016. július 7.

Túl sokat nem vártam tőle és nem is kaptam. Ennél olcsóbban is lehet jobb hatású krémeket kapni. Az illata jó.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

zsoffi

2016. május 21.

Ár-érték kategóriában megfelelő. Tény, hogy edzés és diéta nélkül nem fog csodákat művelni - de az eredményre rásegít :)

zsoffi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

Barbika

2016. április 17.

ez semmit nem tudott :( a nagy rózsaszín flakonos volt a jó,látható eredménnyel.. persze azt már beszüntették ://

Barbika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Anett0707

2015. november 19.

Érdekes az illata és szerintem nem is túl hatásos, használtam 3 hónapig edzés mellett de semmi láthatót nem tapasztaltam.

Anett0707
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Evyyy

2015. november 11.

Edzés mellett is használtam, hatást nem vettem észre, igaz nem volt vészes a dolog...

Evyyy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 11.

Nittuska

2015. október 22.

2 használtam el belőle.
Szerettem felvinni a börre
Utána pihe puha volt.
Az tény h aki nem edz az ne várjon csodát tőle :)

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 22.

2 használtam el belőle.
Szerettem felvinni a börre
Utána pihe puha volt.
Az tény h aki nem edz az ne várjon csodát tőle :)

rizspufi

2015. július 12.

Nem ez az első narancsbőr elleni krém, amit az Avonból kipróbáltam, de azt kell hogy mondjam még ez a legjobb. Edzés mellett nagyon szépen teszi a dolgát. Ha valaki csak úgy kenegeti magát vele, ne várjon csodát, edzeni is kell mellé. Feszesíti a bőrömet, gátolja az újabb narancsbőr kialakulását, és halványulnak tőle az eddig meglévők. Este, edzés, fürdés után kenem be magam, kicsit nehezen szívódik be. Kicsit hűsít is. Elég türelmetlen típus vagyok, de a hatása tényleg jó, és egész hamar látszik.

rizspufi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Celosia Cristata Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Carnitine HCL, Saccharomyces Lysate Extract, Phospholipids, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Glikolsav. Az AHA-savak (alpha hydroxy acid) leggyakoribb formája. A bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover). A bőr legfelső rétege (stratum corneum) 3-5 hetente teljesen kicserélődik, ezen gyorsítanak a kémiai hámlasztók. A glikolsavat általában 5-15% közötti koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 3 és 4 között kell lennie ahhoz, hogy hasson. A  megfelelő mennyiségben és pH-értéken enyhén irritáló összetevő, mely csípős, csipkedő érzést okoz a legtöbb bőrön. Mivel vízben oldódó, csökkenthetünk az irritáción, ha teljesen száraz bőrre kenjük. A glikolsav külön figyelmet érdemel azért is, mert 10% feletti koncentrációban nemcsak hámlaszt, hanem a kollagéntermelést is serkenti. Részletesebb információ a futuredermen.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytol eo I i

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.