KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Avon

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl

Utolsó módosítás dátuma: 2013. április 16.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Kávébab, yerba maté tea, galagonyagyümölcs: javítják a mikrokeringést és a bőr kondícióját, karcsúsító és antioxidáns hatásúak.  Így működik: Segít növelni a zsírégetést és csökkenteni a narancsbőr mélységét és intenzitását. Segít meggátolni az új narancsbőr kialakulását. Akár 6 nap alatt segít növelni a zsírégetést akár 200%-kal. 4 hét alatt segít javítani a narancsbőr külsejét minden nézetből.

Kiszerelés: 150 ml

Water / Aqua Isopropyl Palmitate eo I i 4 1Glycerin h 0 0Glycolic Acid kh Propylene Glycol h Behenyl Alcohol eo I al PEG-40 Stearate ti I eu Ethylhexyl Methoxycinnamate f Steareth-2 ti I eu 2 2Pvm/Ma Decadine CrosspolymerLauryl Lactate eo Phytol eo I i Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate eo Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo Ammonium Hydroxide Parfum / Fragrance i Phenoxyethanol ta Alcohol Denat. al Hydroxyethyl Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate CopolymerDimethicone eo I szil 1 0Isohexadecane eo Menthol Sodium Hydroxide Trimethylsiloxysilicate eo I szil Butea Frondosa Flower Extract Carnitine HCL hDisodium EDTA Polysorbate 60 ti I eu Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice a Tocopheryl Acetate a I v 0 0Steareth-20 ti I eu 2 1Xymenynic Acid eo Averrhoa Carambola (Starfruit) Leaf ExtractCelosia Cristata Extract a Crataegus Monogina Fruit Extract PEG-60 Almond Glycerides eu Daucus Carota Sativa (Carrot) Root Extract Cetyl Hydroxyethylcellulose Prunella Vulgaris Flower/Leaf/Stem Extract Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract Ilex Paraguariensis (Mate) Leaf Extract i Ethylhexylglycerin Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep Glycine Max (Soybean) Symbiosome Extract Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract a Yeast Extract a Saccharomyces Lysate Extract h Lactoferrin Phospholipids Saccharomyces Ferment Filtrate h

Avon Solutions Cellu Break Narancsbőr Elleni Kettős Hatású Testápoló 150ml
Ár: 1 500 forint + postaköltség , Eladó: Katushka
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetés előre banki utalással, postával küldöm
Ár: 800,- Ft , Eladó: springsteen33
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: ---, fizetés: Utalás - ajánlott postai küldemény
Mesi13

2015. január 30.

Ne várjon csodát az, aki csak és kizárólag a krémtől vár javulást!! Önmagában nem sokat ér!
Nem vagyok túlsúlyos, de karbantartás végett elkezdtem keményebben edzeni, és újra használom ezt a krémet. (Eddig is használtam, most érek a 3. tubus végére.) Már egy hét után is érzem és látom magamon a változást! Puhítja a bőrt és kétségkívül feszesíti is. Az enyhe narancsbőröm már majdnem teljesen eltűnt. De még egyszer mondom, önmagában nem elég! Egyébként szépen teszi a dolgát, egy próbát mindenképp megér.
(Ez itt a reklám helye: a Brazil butt lift-re szoktam tornázni, mindenkinek ajánlom!!)

Mesi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

Viku23

2014. december 8.

Fölösleges pénzkidobás, az elején még elhittem, de rájöttem, hogy semmit nem használ, max puhább lett a bőröm tőle.

Viku23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 8.

victorika

2014. november 21.

Nagyon jól hidratál, és bizony hatásos! Eleinte csak nyűgnek tartottam, mert 1 hét után nem láttam változást (sosem voltam híres a türelmemről). Nem rég kezdtem újra használni, este zuhanyzás után kenem be magam, majd egy kis kézi masszírozó segítségével bedolgozom. Tegnap mértem magam, csípőmből 1 cm, combokból 1/2 cm ment le kb. 2 hét alatt úgy, hogy nem diétázom, és jelenleg mozogni sem mozgok. Remélem a további formáló hatását, kb. 1 hónap múlva ápdételek :D

victorika

vargalipton

2014. november 11.

Valóban szebb lett a fenekemen a bőr. Nekem bejött, nyárra tuti újraveszem.

vargalipton
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

Valóban szebb lett a fenekemen a bőr. Nekem bejött, nyárra tuti újraveszem.

Demetria

2014. november 2.

Az illata nagyon jó, az ára sem olyan sok, viszont sok haszna nincs, max annyi, hogy kicsit puhább lett a bőröm tőle, de ezt akármelyik testápolóval el lehet érni. Csodát ne várjon tőle senki.

Demetria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

tina.orosz

2014. augusztus 15.

Mint eddig semmi sem, így ez sem végezte kis a narancsligetet. Bár elfelejtős típus vagyok, azért egy időben rendszeresen kentem. Azon kívül h csípte a bőröm vagy nem is tudom leírni milyen érzést keltett, látványra semmi nem történt az ég világon. Egy viaszos réteg maradt rajtam és ennyi. A szagát nem szeretem, bár én az édes illatokat szeretem. Ez meg nem az. hanem valami beazonosíthatatlan.

tina.orosz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Írisz

2014. július 11.

Nekem nem csinált semmit a bőrömmel sajnos,pedig adtam neki időt rendesen :/

Írisz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Nekem nem csinált semmit a bőrömmel sajnos,pedig adtam neki időt rendesen :/

Sunshine94

2014. június 12.

:)) Nagy vicc ez a termék és az illata sem valami jó ....

Sunshine94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 12.

:)) Nagy vicc ez a termék és az illata sem valami jó ....

Kishoshi

2014. június 3.

Szerintem ez egy az egyben az,mint a csillaggyümölcsös társa:illatra,állagra teljesen ugyanaz.
Eléggé feszesít,kicsit rá kell masszírozni,h beszívódjon rendesen.

Kishoshi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Eléggé feszesít,kicsit rá kell masszírozni,h beszívódjon rendesen.

évy

2014. május 31.

Nagyon jó kis termék szeretem nekem látványosan segített szép lett a bőröm tőle!

évy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Celosia Cristata Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Seed Extract, Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Carnitine HCL, Saccharomyces Lysate Extract, Saccharomyces Ferment Filtrate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Glikolsav. Az AHA-savak (alpha hydroxy acid) leggyakoribb formája. A bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, felgyorsítja a sejtek életciklusát (cell turnover). A bőr legfelső rétege (stratum corneum) 3-5 hetente teljesen kicserélődik, ezen gyorsítanak a kémiai hámlasztók. A glikolsavat általában 5-15% közötti koncentrációban használják otthoni hámlasztók esetén, és a krém pH-értékének 3 és 4 között kell lennie ahhoz, hogy hasson. A  megfelelő mennyiségben és pH-értéken enyhén irritáló összetevő, mely csípős, csipkedő érzést okoz a legtöbb bőrön. Mivel vízben oldódó, csökkenthetünk az irritáción, ha teljesen száraz bőrre kenjük. A glikolsav külön figyelmet érdemel azért is, mert 10% feletti koncentrációban nemcsak hámlaszt, hanem a kollagéntermelést is serkenti. Részletesebb információ a futuredermen.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Más néven octinoxate. Kémiai fényvédő, mely az UVB-sugarak (280-320nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Fény hatására veszít fényvédő képességéből. Az összetevővel kapcsolatban felmerült a gyanú, hogy ösztrogén (egyik fontos női hormon) jellegű hatása van, különösen kisgyerekekben és terhes nőkben. Az octinoxate beszívódik a bőrbe, és úgy tűnik, hogy ott segíti a káros szabad gyökök termelődését. Kisebb koncentrációban nem fényvédőkben is használják segédanyagként, hogy védjék a krémeket az UV-sugárzás okozta károktól. További infó itt.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Phytol eo I i

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Denaturalt alkohol. A kozmetikumokban oldószerként, sűrűség szabályozóként (viszkozitás csökkentő), fertőtlenítőszerként, habzás csökkentőként (a kozmetikum rázásra se kezdjen el habozni) és tartósítószerként használatos. A denaturalt alkohol egy kis molekulasúlyú alkohol, ami szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, és elősegítheti a káros szabad gyökök képződését is, különösen ha az INCI lista első helyeinek egyikén található. A híres amerikai bőrgyógyész, Leslie Baumann szerint kerüljük azokat a készítményeket, ahol az alkohol az INCI lista első 7 helyének egyikén található.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag. Lásd szójaglicin.

Az E-vitamin egyik formája, mely a tiszta E-vitamin és az ecetsav észtere. A tocopheryl acetate hasonló tulajdonságokat mutat a tiszta E-vitaminhoz, azonban egy kicsit kevésbé jó a felszívódása a bőrbe, de hosszabb a szavatossági ideje a boltok polcain (shelf life). Ez utóbbi tulajdonsága miatt ez a leggyakrabban használt formája az E-vitaminnak.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az édeskömény magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő, az EWG pedig az antioxidánsok közé sorolja. Paula Begon szerint az antioxidáns tulajdonságát leszámítva nem kifejezetten javasolt összetevő, mert bőrirritáló és fényérzékenyítő hatással is lehet a bőrre.

Az élesztőgomba szűrlete. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartalni a nedvességet.