KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

Anetty

2018. április 6.

Nekem nem vált be, igaz elég jó az illata, de ilyen csúnya összetevőket beletenni. :(
Anyu és tesóm szokta néha használni, de ha elfogy nem vesszünk újra.

Anetty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Anyu és tesóm szokta néha használni, de ha elfogy nem vesszünk újra.

Colormonkey

2018. március 22.

Az illata nagyon jó, de nekem nem vált be, mert nem hidratál.

Colormonkey
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Az illata nagyon jó, de nekem nem vált be, mert nem hidratál.

Karinaa

2018. március 6.

Szerintem tényleg jó illata van. Elég sokáig érezni is a bőrön. A bőrömhöz teljesen kíméletes volt, és pénztárcabarát is.

Karinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

Hologirl92

2018. március 2.

Imádom, de tényleg az illatát is nagyon szeretem. Nekem szuperül hidratál, ekcémám nem lett roszabb tőle, sőt. Viszont azt nem szeretem, hogy egy filmréteget hagy a bőrön, legalábbis én így érzem. Egyébként ár-érték arányban nagyon rendben van. Az összetevők... na jó hát igen emiatt csak 4 pont.

Hologirl92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

cooleva

2018. február 1.

Jó az illata, de ez az INCI...A hidratálása nem tart egy napig sem, kár..

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Jó az illata, de ez az INCI...A hidratálása nem tart egy napig sem, kár..

silcarebolt

2018. január 10.

Nagyon szeretem az illatat, tokeletesen hidratal, gyorsan beszivodik.

silcarebolt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Nagyon szeretem az illatat, tokeletesen hidratal, gyorsan beszivodik.

mandyy

2018. január 8.

Az illata az elején bejött, tavaly ősszel vettem, de a tél végére egyszerűen már rosszul voltam tőle. Az összetevői sem túl szépek, és a hidratálás terén sem nyújtott valami extra teljesítményt, és lassan szívódik be. Ennél sokkal jobbakat is lehet venni ebben az árkategóriában.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

sfreku

2017. december 22.

Az illata finom viszont nem igazán szívódik be rendesen, fura érzetet hagy maga itán.. imádtam a baba termékeket de mostanra valahogy számomra már elavult és nem igen tud meglepni:(

sfreku
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

lia0000

2017. december 15.

Egyszer újra is vettem azt hiszem. Az illatát nem bírtam megunni! Viszont nem nyújtott hosszantartó hidratálást, néha nehezebben szívta be a bőröm. Biztos hogy nem fogom még egyszer újravenni az összetevői miatt. Van ennél sokkal jobb testápoló is.

lia0000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

bluesky87

2017. december 13.

Az illata kellemes, viszont nem hozta a várt hatást. :( Bár gyorsan beszívódik, és zsíros érzetet sem hagy maga után, a hatása nagyon rövid ideig tart és elég kevéske. Lehet, hogy az én száraz bőröm a probléma, de ahogy olvastam, másoknál is gondot okoz, hogy nem hidratál eléggé.

bluesky87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!