KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

Ár: 600 , Eladó: Poptie
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

rekamercedeszlang

2017. szeptember 18.

Először az Esztergomi Tesco-ban találtam erre a testápolóra és nem bántam meg, hogy megvettem!
Hihetetlenül kellemes az illata és puha lesz tőle a bőröm is!

rekamercedeszlang
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Hihetetlenül kellemes az illata és puha lesz tőle a bőröm is!

bettyke401

2017. szeptember 13.

Nagyon finom illata van, sokáig elég és nem hagy zsíros érzetet maga után, számomra nem kell többet tudnia egy testápolónak, jár az 5 csillag :)

bettyke401
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

shaddix

2017. augusztus 26.

nagyon jó illata van, jól be is szívódik. de ahol picit sérült vagy irritált a bőröm, ott nagyon csíp.

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

AKiss

2017. augusztus 18.

Anyukám nyugdíjasklubos karácsonyi ajándéka volt ez :)) Nem mondhatnám, hogy a 70-80-90 évesek a legtutibb célcsoport, ő nekem adta :)) Én szeretem, mert hamar beszívódik, nagyon jó illatú, jó sok van benne, jó sokáig elég. Ha elfogyna, vennék ilyet.

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

pati13

2017. július 23.

Az illata nagyon tetszik, de egyáltalán nem szívja be a bőröm és nagyon zsíros hatása lesz utána. :(

pati13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

canimbenim

2017. július 19.

Nem szeretem annyira. Az elején jó illata van,egy idő után (mondjuk fél év) olyan avas szaga lesz. De azért valamennyire hidratál

canimbenim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Sztellaaaaa

2017. július 15.

Nem rossz, bár nem tartósan hidratál csak ideig óráig érezni a hatását és az összetevői miatt tőlem így csak 4*-ot kap.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Leonie88

2017. július 12.

Nagyon száraz a bőröm és allergiás is vagyok több dologra. Ez a testápoló közepesen jó a számomra. Nem hidratál eléggé, de legalább elviseli a bőröm.

Leonie88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 12.

TimiEger

2017. június 22.

Először még nekem is tetszett az illata, de rövid idő alatt megutáltam, mert nagyon erős, nem tudtam elviselni magamon, ráadásul nem kompenzált az sem, hogy alig akart beszívódni. Rövid úton elbúcsúztam tőle.

TimiEger
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

mezeianna99

2017. június 3.

Kicsit erős az illata, eleinte nem zavart, de minden héten 3x 4x olyan töményen szaglászni nem a legjobb. Hatása átlagos, egyáltalán nem csoda. Hagy egy kis réteget maga után.

mezeianna99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!