KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

gittusmakeup

2018. december 3.

Imádom :)
Évek óta a kedvencem. Mindig jönnek újabb és újabb testapolok de csak ehhez terek vissza.
Imádom az illatát amit egész este érzek magamon. Jól hidratal.

gittusmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Imádom :)
Imádom az illatát amit egész este érzek magamon. Jól hidratal.

Bogixxx

2018. november 19.

Ajándékba kaptam, de nekem nem igazán jött be sem az illata, sem az hogy utána ragacsos érzetet adott. :/

Bogixxx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Aadrii

2018. október 9.

Az állaga kicsit híg, de egyáltalán nem vészes. Jól hidratál, kellemes illata van. Viszont nekem nagyon lassan fogyott el, és a végére már nagyon untam az kakaóvaj illatot :D persze emiatt nem vonok le a csillagokból :D Összességében ár-érték arányban tökéletes.

Aadrii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

MagyarKrisztina

2018. szeptember 18.

Alapjában véve jó testápoló, hidratál, viszonylag hamar felszívódik, de ügyelni kell arra, hogy ne túl sokat használjak belőle, mert akkor még másnap is ragad a bőröm tőle. Az illatában én érzem a klasszikus baba termékek illatát, egy kis kakaóval vegyítve.

MagyarKrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

tniki

2018. augusztus 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg ezt a terméket, és nem bántam meg. Már az első használat után megvoltam elégedve vele, mert gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést a bőrön. Használat előtt egy kicsit aggódtam, hogy intenzív illatot hagy maga után, de szerencsére nem így lett. Hosszan érződik, de egyáltalán nem zavaró, sőt..

Még nem használom régóta, de már érezhető a változás is. A bőröm puha, és selymes tapintású. Ár-érték arányban jó, pláne, ha az ember akciósan jut hozzá.

tniki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

explicitcherry

2018. augusztus 23.

Évek óta ezt használom, tökéletes a száraz bőrömre! :) Nagyon szeretem, az illata is kellemes.

explicitcherry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

MrsNegy

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Nagyon szeretem a kakaóvajat, és a boltban elég erősen ilyen illata volt, szinte már csokis, így még is vettem. Bőrre felkenve nincs ilyen erős illata, kellemes, jól érződik hosszabb idő után is. Hamar beszívódik, puha lesz a bőröm, nem ragad. Az állaga is jó, nem túl folyékony, de kenhető. Ezért az árért megérte.

MrsNegy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Vanesszaeszter

2018. július 15.

Az első kakaóvajas testápoló ami nagyon tetszik. Nagyszerű nagy kiszerelése van kedvező áron. Nagyon kellemes, mégsem fullasztó illata sokáig a bőrömön marad, ugyanakkor a krém gyorsan beszívódik. Hidratáló hatása csúcs szuper. Lazán megveri pár sokkal drágább társát. Csak ajánlani tudom, akkor is ha alapvetően a Baba termékek nem jönnek be. Jó vásár volt, hibátlan termék.

Vanesszaeszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

AMINACICA

2018. június 29.

Nagyon gyorsan beszívódik , bársonyos lesz tőle a bőröm , és nagyon kellemes az illata .

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

bibi24

2018. június 26.

Nagyon jól hidratáló kakavajas testápoló, az árát megéri, az illata nekem túl erős volt.

bibi24
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!