KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Baba

Ár:   776 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrika128, Módosítva: 2015. január 22.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

A kakaóvaj ősi bőrápoló szer, amellyel régóta ápolják és kényeztetik a bőrt, hogy bársonyosan puha, ragyogó és illatos legyen. A Baba kakaóvajas testápoló kényeztetően hidratál és olyan kellemessé teszi a bőrápolás perceit, mint amilyen édessé a nők teszik családjuk mindennapjait.

Herbst8101

2017. március 25.

Eddigi kedvenc Baba testápolóm. Alapból nem száraz a bőröm, még télen sem így nekem nagyon jól hidratál, puha lesz a bőröm tőle. Az illatát is szeretem, sokáig kitart, árban is jó. Egyedül amiatt nem veszem újra (még egy ideig) mert szeretek mindig más testápolót kipróbálni de valamikor biztosan beszerzem megint.

Herbst8101
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

Zsepi88

2017. március 5.

Nekem tetszik az illata, kedvelem a kakaóvajas termékeket. Könnyen beszívódik, de nem hidratál eléggé,sőt néha még enyhe csípős érzést is hagy maga után. Jobbat vártam, el fogom használni, de legközelebb inkább egy másik márkát fogok választani.

Zsepi88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

FatimeFay

2017. március 4.

Gyorsan beszívódik, közepesen hidratál. Tényleg puhává teszi a bőröm.
Télen a száraz bőrömre a hidratáló hatása nem volt elég.
Az illatát én utálom, nekem émelyítően édes és nagyon mű hatású.
Összességében egy átlagos testápoló, ár-érték arányban jó. Elhasználom, de nem fogom újravenni.

FatimeFay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

Gyorsan beszívódik, közepesen hidratál. Tényleg puhává teszi a bőröm.
Télen a száraz bőrömre a hidratáló hatása nem volt elég.
Az illatát én utálom, nekem émelyítően édes és nagyon mű hatású.

LauuKovacs

2017. február 6.

Még régebben használtam, de akkor jobban csak az illatáért, kicsit ragadós érzésem volt tőle a bőrömön, szóval ez nem tetszett..nagyon sokáog kitartott, de nem fogom újra venni.

LauuKovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Szabina911213

2017. február 3.

Egy ideig nagyon szerettem, aztán valahogy elpártoltam tőle. Az illata megunható, és miután beszívódott kicsit művi "illatot" áraszt. Télen a hidratáltsága az én bőrömön egyenlő a nullával, nyáron elviselhető.
Nem igazán tudom ajánlani száraz bőrűeknek.

Szabina911213
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Nem igazán tudom ajánlani száraz bőrűeknek.

TimyeK

2017. január 25.

Alapvetően nem száraz a bőröm, így az hűvösebb időre elegendő a baba testápoló. Finom az illata, sokáig elég, bár általában pár hét használat után besokallok az - egyébként nagyon jó - illatától és váltok a zabos fajtájára. Gyorsan beszívódik, nem hagy réteget a bőröm felszínén és pihe - puha leszek tőle. Az illata sokáig megmarad, szerencsére a töménységéből veszít. Nem a legolcsóbb, de akcióban megéri és a kategóriájában eléggé jó minőség.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

nina22

2017. január 19.

Jól hidratál és sokáig elég, tehát ár-érték-tartósság arány nekem nagyon bejött:) Nekem tetszik az illata, inkább akkor van furcsa illata, amikor már beszívódott. :)

nina22
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

fuloptundi

2017. január 17.

Szerettem, mert jól hidratálja a bőrt és se nem túl vizes, se nem túl zsíros az állaga. Könnyen beszívódik. A szaga viszont számomra borzalmas!!! Emiatt nem tudom használni ezt a kakaóvajas fajtát.

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

repis

2017. január 12.

Anyóspajtásét szoktam néha kölcsönkérni.
Kifejezetten szeretem ezt az erős, édeskés illatot.
Hamar felszívódik, tökéletes "rohanok, de azért nem árthat" testápoló.
A hidratáló képessége nem egy hűha, de nyáron "karbantartónak" szerintem egész jól megfelel.

repis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Anyóspajtásét szoktam néha kölcsönkérni.
Kifejezetten szeretem ezt az erős, édeskés illatot.
Hamar felszívódik, tökéletes "rohanok, de azért nem árthat" testápoló.

Dorika0720

2017. január 7.

Nagyon szeretem. Mivel illatmániás vagyok, tetszik, hogy erősebb illata van. Könnyen beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzést.
Télre az extrán kiszáradt bőrömre nem elég hatásos nekem, de a többi évszakban teljesen jó.
Ár/érték arányban szuper!

Dorika0720
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

Ár/érték arányban szuper!

Hidratálók: Glycerin, Dihydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethyl Urea

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!