KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 vagy 25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   10 vagy 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Törlőkendő mandulaolajjal száraz és érzékeny bőrre

Eltávolítja a vízálló sminket.

Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

missmomsen

2018. július 12.

Jó illata van, és itt meg is állt a tudás :/ Érzem, hogy felfrissíti az arcom, de hogy az alapozót lemossa-e, azt nem tudom. A szempillaspirállal megszenvedtem. Innentől inkább csak akkor használom, ha nem teszek fel sminket.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Timcsoki

2018. április 24.

Az arcomat szépen megtisztítja, de a szempillaspirállal nem tud mit kezdeni! Ha meg leszedi, akkor utána úgy nézek ki, mint akit megvertek! Nyáron szoktam használni, hogy letöröljem az arcomat, ha patakokban ömlik rólam a víz, de nem vagyok kisminkelve!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

lovecreams

2018. március 18.

Én is kedvelem! Jó az illata (főleg, hogy nincs is benne illatanyag), kellően nedvesek, a spirálon kívül mindent eltávolít, nem karcol és nem hagy ragacsos érzetet sem. Biztosan újraveszem:)

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Szamoca11

2018. február 25.

Leszedi könnyedén a sminket, és egyéb szennyeződéseket. Nem irritál, nem csíp, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Nekem az illata is tetszett. Szóval összességében szerintem jó termék.
Viszont valamiért nekem a visszazáró fülének ragasztója gyorsan megadta magát. Így gyorsan elkezdtek kiszáradni a kendők.

Szamoca11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

hencico

2018. február 17.

Mindig újraveszem, nekem szuperül tisztítja az arcom és az ára is baráti. Nem csíp, nem szárít, egyszerűen szuper ternék. 😊

hencico
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

justagirlwithdreams

2018. január 25.

Már rengetegszer újra vettem, nagyon szeretem. Nem csíp, finom és nem erős illata van, jól szedi le még a szemsminket is. Egyetlen hibája hogy picit lehetne nedvesebb, néha olyan száraznak érzem. Pozitívuma még hogy nem szárad be és hogy olcsó. Nekem öt csillag.

justagirlwithdreams
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

xfxff349

2017. december 26.

Szerencsére nincs utána semmilyen irritáció és még a bőröm se húzódik igazából. A sminket nagyon-nagyon nehezen szedi le és szerintem tisztítani se tisztít annyira alaposan, illetve érzésre sem adja azt. Sokáig és erősen kéne dörzsölnöm a bőrömet, hogy minden szennyeződést leszedjen, de azt természetesen nem fogom. Szerintem nedvesnek sem elég nedves.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

nyuszikutya23

2017. október 9.

Egy kicsit ragacsos utóérzetem volt tőle, szépen leszedi a sminket, de nem érzem igazán tisztának a bőrömet. Nem pattogtam ki, és az illata is kellemes.

nyuszikutya23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

tenagi

2017. szeptember 14.

Én most vettem egy kis csomaggal utazáshoz, nem volt drága, ezért vettem. Kíváncsi leszek rá. Bár a véleményeket olvasva szerintem nem fog csalódást okozni. Használat után frissítem a bejegyzést, de megelőlegezem a 4 csillagot :)

UP: Utazáshoz jó volt, (szerintem ha megyünk valahova venni fogok még egy csomaggal) bár napi szinten nem használnám. Maradok az arctejes-vattakorongos arctisztításnál.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

b_dorka

2017. augusztus 3.

Még mielőtt rátaláltam az olajos sminklemosásra, azelőtt használtam ezt. Nem volt rossz, de nem hiányzik. A sminket egész szépen leszedte, habár ki kellett egészíteni még valamilyen lemosóval a rutint. A szememet nem csípte, egy picit szárította a szem körüli bőrt, a kendő puha, nem irritált. De ugyanezt tudják popsitörlők is, és még olcsóbbak is. Nem valószínű, hogy újra veszem.

b_dorka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.