KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   10 vagy 25 db   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   10 vagy 25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Törlőkendő mandulaolajjal száraz és érzékeny bőrre

Eltávolítja a vízálló sminket.

Nem tartalmaz alkoholt és parfümöt.

Anheszenamon

2018. november 6.

Nem használok ilyen kendőket az arcomra, csak utazás miatt vettem meg, praktikussági okok miatt. Egyébként a kétlépéses arctisztító rutinban hiszek (sminklemosó olaj+micellásvíz kombó majd nem habzó, kíméletes krémes lemosó)
Ez a termék számomra használhatatlan volt. Legalábbis arcra. Annyira büdös, hogy szó szerint undorodtam tőle. Csak úgy tudtam elhasználni, hogy nedves törlőnek használtam a fürdőszobában, és max a swatchok letörlésére használtam a karomon. A szaga miatt az arcom közelébe sem tudtam vinni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

szannamari85

2018. október 25.

Nagyon nem vált be. Az illata egyáltalán nem jó, maga a cucc is amivel át van itatva számomra kicsit furcsa állagú, a sminket nem szedi le (pedig nem sminkelek vastagon). Használata után még min. 3-szor át kell mennem az arcomon micellás vizes vattakoronggal, pl. egy Nivea kendő után elegendő 1-szer, nagyon max. 2-szer. Biztos, hogy nem veszem újra.

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

dynah13

2018. augusztus 26.

Artisztitasra, frissitesre jo, de sminkeltavolitasra nekem nem igazan valt be. En anyukamtol kaptam, el is hasznaltam, de nem hiszem, hogy megvennem, a niveanak vannak nagyon jo kendoi, azokat szoktam megvasarolni. De az illata ennek is kellemes, es fel lehet hasznalni, ha mar megvan :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

VargaKata15

2018. augusztus 17.

En szeretem. Kelloen nedves, nem szarad ki, nem dorzsol, leszedi a sminket is. Egyedul az illata nem tetszik :(

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

fethadri

2018. augusztus 10.

Sajnos a sminkem, ami nem vízálló nem hozza le, fel alá tologatom a bőrömön. Az illata jó, de ennyi.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

psxgirl

2018. augusztus 9.

Nyaralásra vittem magammal, mivel olyankor keveset sminkelek, gondoltam azt a keveset leszedni ez is jó lesz....hát nem! Illata igaz kellemes volt, de ahogy előttem is írták nekem is csak inkább maszatolta a szempillaspirált, máskor biztos nem ezt fogom választani.

psxgirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Vivih

Korcsoport: < 18
2018. július 31.

Nekem nagyon nehezen hozta le a sminkem, a szemhéjfestéket és a tust inkább maszatolta. Elhasználtam, de nem fogom újravenni.

Vivih
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 31.

Katicabogar75

2018. július 25.

Rendszeresen használom ezt a terméket, a funkcióját betölti, de nem a kedvencem. Egy nivea-val összehasonlítva például gyengébb minőség. Ugyan jól tisztít, de utána mindig még vízzel is le kell mosnom az arcomat, mert nem hagy jó érzetet maga után.

Katicabogar75
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

missmomsen

2018. július 12.

Jó illata van, és itt meg is állt a tudás :/ Érzem, hogy felfrissíti az arcom, de hogy az alapozót lemossa-e, azt nem tudom. A szempillaspirállal megszenvedtem. Innentől inkább csak akkor használom, ha nem teszek fel sminket.

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Timcsoki

2018. április 24.

Az arcomat szépen megtisztítja, de a szempillaspirállal nem tud mit kezdeni! Ha meg leszedi, akkor utána úgy nézek ki, mint akit megvertek! Nyáron szoktam használni, hogy letöröljem az arcomat, ha patakokban ömlik rólam a víz, de nem vagyok kisminkelve!

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.