KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyen beszívódó testápoló kókusz és frangipáni illattal.

Ár: 300 , Eladó: alycethetyger
Állapot: Egy borsónyit próbáltam ki belőle , Helyszín: Balatonfüred, fizetés: Személyes átvétel Balatonfüreden vagy Veszprémben
Kelo

2017. május 20.

Szuper friss illata van, és jól hidratál!

Kelo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Szuper friss illata van, és jól hidratál!

Sz. Csilla

2017. május 19.

Ennyi pénzért? Csoda!!
Nagyon fincsi és jól hidratál? ráadásul szép tubusban :)))

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Ennyi pénzért? Csoda!!
Nagyon fincsi és jól hidratál? ráadásul szép tubusban :)))

spavanilly

2017. május 19.

Kövezzetek meg, de elcsábított a design:)

2x is megnéztem az árát, mielőtt leemeltem volna a polcról: 350,-Ft vicc, még ha nem is olyan full krém, a tusfürdőjét megszimizve (és kosárba téve)tudtam, hogy túl nagy csalódás nem érhet.
Alig vártam, hogy kipróbáljam új szerzeményem..meg is lepődtem, mert egy vizes állagú (amilyenek az olcsóbbak) testápoló helyett egy NAGYON JÓ KRÉM- et rejt a tubuska.
Illata szuperfinom (imádom az egész kollekciót❤)...kellemesen ápol és hidratál. Könnyen beszívódik, nem ragad, nem képez olyan réteget, amit a következő tusolásnál még érezni lehetne.
A bőrön az illata kb. 1 óra hosszát intenzív.
Szívesen újravenném, jelenleg vadászó üzemmódban vagyok:) Nem csoda, hogy viszik, mint a cukrot, nagyon klassz kis kence!
Mindenképp megér egy próbát!

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Kövezzetek meg, de elcsábított a design:)

A bőrön az illata kb. 1 óra hosszát intenzív.
Mindenképp megér egy próbát!

scisneros

2017. május 17.

Nekem is muszáj volt megvennem. Nos, a tubusban szagolva isteni az illata, de magamon nem tudom már elviselni... Mintha a legócskább, 50 forintos autóillatosítóban fürödtem volna:-) De nem vonok le pontot, mert az ára verhetetlen

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

timilla

2017. május 17.

Kellemes állagú, az én bőrömbe könnyen beszívódó testápoló, nem ragad, nem hagy fura réteget, a hidratálását is elégnek érzem így, meleg időben. Az illata mámor, napfény, tengerpart, trópusi virágok, bla-bla-bla... Nálam biztos, hogy egész nyáron használatban lesz.

timilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

Ennie86

2017. május 3.

Először a testpermetét vettem meg mert nem bírtam ellenállni ennek a fantasztikus nyári illatnak. :)
Kellemes állagú, nyári testápoló. Szerintem ennél több nem is kell. Az illata meg annyira jó, hogy egész nap beleburkolóznék. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

tátombák

2017. április 25.

Én esküszöm nem akartam megvenni, mert elvből tiltakozok a Balea limitált cuccai ellen (ismétlődnek és 99%uk dögunalom, de a "limitált" varázsszóra ugrik mindenki, és megvannak az eladások), de ahogy beleszagoltam, nem tehettem vissza a polcra...

Brutális illata van!! Értsétek ezt úgy, hogy bekentem vele magam, és az egész lakásban erősen érződött és a bőrömön is meglepően sokáig ott maradt. Isssszonyat édes, igazi forró nyári kence, félre is tettem kicsit. A testpermetét is megvenném, de üresen áll a helye a polcon. 350 forintot röhögve kiadnék érte mégegyszer, de kicsit tartok tőle, hogy becsömörlök az illatától, mielőtt elfogyna az első tubus.

Most jönne a szokásos blabla az állagról, és a hidratáló hatásáról, de aki használt már ilyen "fogkrémestubusos" limitált Balea testápolót, az tudja, hogy van egy alap, amit mindig máshogy illatosítanak, szóval ez a része nem hoz újdonságot.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

lindacica

2017. április 25.

Imádom az illatát, már meg is vettem a tusfürdőjét és a body spray-ét is! Nekem száraz a bőröm, de nyárra szerintem elég lesz a hidratálás, amit ez a krém tud. Az illata is sokáig kitart, SZERETEM :)

lindacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

d.nikcsi

2017. április 23.

IMÁDOOOOM!! Beraktároztam belőle, biztos vagyok benne, vagy ez lesz a tökéletes nyári testápolóm. Most még kicsit kevés az ápoló hatása, de a nyári melegben pont elég lesz, és az illata valami isteni. Megvettem a testpermetet is hozzá, hogy még tutibb legyen az illatom :)

d.nikcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Jelizz

2017. április 16.

Az illaza erdekes kukuszos ... neha hajfestek illatat erzem neha pedig a kokuszt 😀 nem rossz... talan ez az egyetlen Balea testapolom ami mutatott is valamit . Erzem h hasznaltam kellemes kis krem . Hasznalat utan sokaig erzodik az illata 😊 nyaron jo lesz amikor keves hidratalas kell.

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak