KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyen beszívódó testápoló kókusz és frangipáni illattal.

Krémmánia Kedvencek a -től
dizabella01

2017. június 17.

A tusfürdőjével együtt vettem meg, és hát nincs szavam rá, hogy elmondjam, mennyire csodás. Az illata eszméletlenül finom, puha lesz tőle a bőröm, gyorsan beszívódik, nem ragadok utána, simán lehet használni a hőségben is. 400 forintért vettem, le van árazva a DM-ben, szerintem ennyit nagyon is megér.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

NoraFleur

2017. június 17.

Nagyon nagyon jó az illata. Igazi hidratálo. Kicsit naptej állaga van, de ez az illat...mindent kompenzál

NoraFleur
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

lialiacska

2017. június 15.

Ma sétálgattam a Dm-ben és hirtelen meg akadt a szemem a csomagoláson általában mikor egy ilyen terméket látok észt vesztve lépek fel a krémmániára és pillantok rá a termékre mielőtt levenném a polcról. Hát itt nem ezt tettem ösztönösen nyúltam felé és bontottam meg szimatolásra és csak az jutott eszembe: -Úristen! Végre!
Végre a Balea idén nyáron olyan limitált szériát dobott a piacra ami az én igényeimet elégítí ki. Annyira finom nyári illata van hogy az valami elképesztő. Gyorsan raktam a kosaramba és elégdetten láttam hogy roskadásig van a polc tehát másoknak még nem tűnt fel ez a csoda. Haza érve azonnal krémmánia közben pedig alkaromon próba...
Hamar beszívódik és az állaga pont annyira krémes és vízes amit az adott évszak ez esetben nyár megkövetel. Az illata ahogy már írtam finom és aránylag sokáig tartja is magát. Ár/érték arányban is hozza a megszokottakat. Ajánlom mindenkinek akár kipróbálásra is hiszen tényleg nagyon olcsó és szerintem 90%-ban mindenkinek bevállik majd.

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Fusi

2017. június 14.

Az illata mint a tusfürdőé. Odavagyok az egész kollekcióért. Remélem visszahozzák, örülnék ha állandó termék lenne. DE nekem annyira nem vált be, egy napig szép utána a lábam, de ugyanúgy ki van száradva.:(

Fusi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 14.

Enne

2017. június 12.

Update
5 csillag!

2017. május 29.
Tegnap beszereztem a tusfürdője mellé. :) Már régen megfogadtam, hogy olcsó túlillatosított testápolókat nem veszek, kb. akkoriban, amikor az avonosakkal úgy jártam, hogy nyáron konkrétan lefolytak rólam. Meg ragadtam tőlük és fél nap után ugyanolyan száraz volt a bőröm, mint használat előtt. Brrr...
De ezzel most újra teszek egy próbát, ha mást nem is, a nyáron elkenegetem és élvezem az illatát, 400 Ft-ért túl sokat nem várok tőle. BÁR: eddig jók a tapasztalataim, könnyű textúrájú, éppen nyárra való krém, könnyű eloszlatni, hamar beszívódik, és tényleg nagyon finom az illata!
Na és hát a design...nehéz nem észrevenni a polcon na. :)

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Update
5 csillag!

2017. május 29.
Na és hát a design...nehéz nem észrevenni a polcon na. :)

lovecreams

2017. június 12.

Nem szoktam nagyon nyáron testápolózni, csak borotválás után, gondoltam, ez arra tökéletes lesz. Eleve imádom ezt a Bahamas Dream koncepciót, szóval nem kellett kétszer átgondolnom, hogy megveszem-e:D Isteni finom illata van, talán erősebb is, mint a tusfürdőé és a testpermeté. Szokásos Balea testápoló tulajdonságait tartalmazza: folyékony állagú, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, és könnyedén hidratál. Nyárra tökéletes lesz, ajánlom!

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

aalexaa

2017. június 5.

Kellemes illata van, nyárra pont megfelelő a hidratálása, olcsó is, mi más kell? :D Rajtam elég sokáig érződik a illata, de sajnos idővel átmegy kókuszos-naptejes illatba a kezdeti kókuszos-virágos helyett, amit annyira nem értékelek, de ez legyen a legnagyobb bajom:D

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

lenochka

2017. június 4.

Isteni illata van! Az ígéretét betartva a Karib-tenger és kókuszpálmák varázslatos világát és illatát juttatja el a fürdőszobámba.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 4.

Aquariusgirl

2017. május 23.

Nagyon megimádtam :-) Tavaly nyárig nem bírtam magamon a kókusz - meg úgy általában a gyümölcs - illatot elviselni. Aztán jött Montale Intense Tiaré-ja és beleszerelmesedtem. Jelentem ennek a családnak 1az1ben ilyen illata van. Jó az, azért ütősebb verzióban :-) A testpermetet egyelőre nem találtam, de ha addig élek is lesz nekem olyanom :-) Jó kis kence ez, a szokásos alap, most ezzel a csoda illattal
Az ára................na ugye, azt nem kell ecsetelnem......-)

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 23.

Az ára................na ugye, azt nem kell ecsetelnem......-)

adrii

2017. május 23.

Jövök véleményezni mert imáááddom :)
Először a sampont vettem meg aztán ezt (én 399 -ért vettem). Annyira nyár illata van ,hogy legszívesebben folyamatosan kenegetném magam ,pedig nem vagyok egy nagy testápolós. Tuti el fog fogyni,és újra fogom venni. :)

adrii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

Jövök véleményezni mert imáááddom :)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak