KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 31.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Könnyen beszívódó testápoló kókusz és frangipáni illattal.

Ár: 399 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Linuxo

2017. augusztus 12.

Nagyon könnyen beszívódott, mint a többi Baleás testápoló lotion. Az illata miatt viszont alig tudtam elhasználni, mert a frangipáni illata iszonyatosan kikiabált belőle, inkább a kókuszt szerettem volna érezni.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

deluxchocolate

2017. július 31.

Csodálatos, nyár illatú testápoló és a hatása is nagyon jó. Strand után imádom használni, nem ragad, könnyen beszívja a bőr és selymes érzetet hagy maga után.

deluxchocolate
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

lupiusz

2017. július 23.

Csodás illata van, és a bőröm nem is issza, hanem vedeli magába. :)) Impulzus vásárlás volt a pénztárban, ez is és a tusfürdő is, de nagyon megérte: szuperolcsó áron egy mégis egészen jó testápoló.

lupiusz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

ravadri

2017. július 20.

Szuper könnyed állagú és nagyon finom illatú testápoló. Nyáron utálom, mikor ragadok egy testápolótól, viszont ez gyorsan beszívódik és jól is hidratál. Kár, hogy csak limitált.

ravadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Lokittypie

2017. július 19.

Imádom az illatát és bár télen nem őt választanám, mert erősebb hidratáló kellene, de ilyenkor nyáron ez is elég. 5*

Lokittypie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Kelokaa

2017. július 15.

Imádnivaló! Lehet még kapni valahol? Isteni illata van és jól hidratál!

Kelokaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

Imádnivaló! Lehet még kapni valahol? Isteni illata van és jól hidratál!

nicsilicsi

2017. július 14.

Az illata miatt vettem meg ezt a testápolót, egyszerűen mennyei. Szerencsére teszi a dolgát is, ha minden nap használom, nincs probléma a száraz bőrömmel. Nem irritál és gyorsan beszívódik.

nicsilicsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

jkrisztie2

2017. július 13.

Többnyire Alverde és Balea testápolókat használok. Nagyon szeretem ezeket a limitált kiadásokat, mindig megveszem, akármennyi kence van otthon, hisz pillanatok alatt elhasználom őket. Ennek az illata egy álom, folyton a tengerparton érzem magam tőle. Jókedvre derít.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

EmiliaNagy

2017. július 3.

Imádom az illatát, gyorsan beszívódik és szuperül hidratál és még az ára is kedvező 5csillag! (a tusfürdője is szuper)

EmiliaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

szolisz

2017. július 3.

Lehet, hogy kinevettek, de nekem a csomagolása tetszett meg elsőként :) ezután jött az illat, amibe képtelenség nem beleszeretni :)
Ár-érték arányban szerintem tökéletes, nagyon jól hidratál, sokáig elég :) 5* csak ajánlani tudom :)

szolisz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak