KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   495 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Mennyei alma és fahéj illatú krémes testradír, mely kíméletesen eltávolítja az elhat hámsejteket. Mandulaolajjal intenzíven ápolja a bőrt.

Cannes

2016. augusztus 5.

szépen radiroz de nem tartós

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

szépen radiroz de nem tartós

dzsudzsi

2016. július 29.

Karácsonyi hangulatú illata miatt vettem, az kellemes is volt, de a száraz bőröm csak még szárazabb lett utána és a radírozó hatása is elég gyenge.

dzsudzsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Szandus199315

2016. június 24.

Az egyik télen használtam ilyet, karácsony tájékán, és nagyon hangulatos volt az illata. Szerettem vele fürdeni.

Szandus199315
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

Rainbow97

2016. június 22.

Az illata a tubusban jobb volt mint tusolás közben, a hatása szinte 0. Biztos nem veszem újra. :/

Rainbow97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

kitty93

2016. június 17.

Nagyon szeretem, nekem az illata inkább téli használatra való az alma-fahéj miatt. Nem túl nagyok a szemcséi, finoman radíroz. Összességében megéri kipróbálni.

kitty93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 17.

marianne000

2016. május 9.

Az illata finom, nagyon megéri az árát és hatékony is :)

marianne000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 9.

Az illata finom, nagyon megéri az árát és hatékony is :)

szalamaja

2016. március 10.

Nem rossz.Finom illat.

szalamaja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Nem rossz.Finom illat.

Litta

2016. március 4.

Isteni az illata, mint egy finom almás - fahéjas sütinek :P Az állaga is megfelelő, a kis radírozószemcsék pedig kellemesen masszíroznak :) Sajnos nekem is száraz volt a bőröm utána, de ezt nem tudom egyértelműen a tusfürdőre fogni, hiszen télen mindig ez van, minden nap testápolóznom kell magam. Olajat nemigen éreztem benne, ezért kap csak 4-est.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Christi

2016. február 5.

2 flakonnal is elhasználtam belőle. téli időszakban fantasztikus az illata. olajossága miatt nem kell testápolóznom utána, most megvettem a citromosat meg a mandulásat is, kíváncsi vagyok azok milyenek. ha következő télen is lehet kapni biztosan újraveszem

Christi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

Nicu

2016. január 17.

Nagyon jó illata van, jobb mint a tubusban. Nekem hidratál az olaj. De a radírozó képessége kicsit gyenge.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: ITT