KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Samponok

Sampon festett, színezett hajra

Gránátalma és goji bogyó kivonatokkal. B3 és B5 vitaminokkal ápolja a hajat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Black Fairy

2017. július 25.

Én nagyon kedvelem! Nem szárítja a hajamat, se a fejbőrömet, nem okoz korpát se (a másik samponomtól iszonyatosan kiszáradt és viszketett a fejbőröm), nem zsírosítja a hajamat, nem nehezíti el a hajvégeimet, finom az illata...
Igazából remek kis sampon, nagyon kedvező áron, kedvelem - bár hogy mennyire színvédő, arról fogalmam nincs...xD

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

kovacsrekaa

2017. július 17.

Update: sajnos mennie kell a balzsammal egyutt. Heti ketszer hasznalom. Az utobbi 1 hetben eg a fejborom hajmosas utan. Piros, es tele van pattanas szeru pottyokkel, illetve csomokban hullik... (csak ezt hasznalom es a balzsamot, hajat nem festettem honapok ota, igy az nem lehet ludas)

Eloszor a balzsamjat probaltam ki, az teljesen bevalt. Igy kerestem egy olcso sampont, mivel az Elseve Extraordinary Claytol tiszta korpa a fejem, a h&s sampon meg szarit, igy vettem meg ezt. Isteni az illata, jol tisztit es nagyjabol ennyi. Ugyanugy heti ket alkalommal mosok hajat.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

csudex

2017. július 16.

Szerintem miden Balea sampon ugyanolyan jo. Ez az olcsobbik valtozat, de naszon szeretjuk. Egynek jo ha van itthon.

csudex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Bea888

2017. július 3.

Az illata egyszerűen MENNYEI 🌸🌸💜

Bea888
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Az illata egyszerűen MENNYEI 🌸🌸💜

Babakalacs

2017. július 2.

Jó sampon és a balzsamjával együtt szuperek,nem tisztít kiemelkedően erősen, de ápol, szép és puha tőle a hajam az illata jülön kedvencem, a színvédelemről még nem tudok nyilatkozni, de majd updatelek.

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Makino

2017. június 19.

Imádom a Balea termékeket, tufürdőket, de a sampont nem tudom hosszútávon használni. Ha egy hónapon keresztül, heti 1-2 alkalommal használom nagyon viszket tőle a fejbőröm. Ráadásul nem védi jobban a festett hajam színét sem. Nem hiszem, hogy fogom használni.

Makino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

Démonka91

2017. június 16.

Illata finom, de sajna kicsit zsírosítja a hajam.

Démonka91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 16.

Illata finom, de sajna kicsit zsírosítja a hajam.

Zsinka

2017. június 8.

Az illata mennyei, én akkor szoktam rá mikor a szilikonmentes syoss helyett kerestem alternatívát. Szépen egymásra találtunk, az én igényemnek megfelel. Normál festett hajam van és plusz pont, hogy nem kell gyakran hajat mosni.

Zsinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

cicc

2017. május 14.

Kiprobaltam mar egy baleas sampont nagy remenyekkel,de sajnos csalodas volt. Ahogy ez is :(
Gondor, festett hajam van amit hazi hajpakolasokkal tudok kordaban tartani de a megfelelo sampont meg nem sikerult megtalalnom. Illata,ara,osszetevoi nagyon jok, de hajmosas utan 1 nappal mar borzalmasan zsiros lapos volt a hajam..

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Horvathangelika1

2017. május 11.

Szerintem átlagos, ugyanúgy korpásodik a hajam mint másoktól. 2x mosok hajat egy héten, használok hajpakolást, igy a hidratálo hatasarol nem tudok velemenyt mondani. Viszont szep fenyes lesz a haj

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.