KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 19.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Szilikonmentes sampon papaja és kiwi illattal, mindennapi használatra, B3-és B5 vitaminnal, mely gyengéden tisztítja a hajat, puhává és simává varázsolja azt.

Vegán termék

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Olív

2018. május 25.

Elsősorban a flakonja miatt vettem meg. Az illata is megnyert, így hazahoztam. Kisfiam használja, nagyon jól habzik, finom illata van, ami elég sokáig érződik.

Olív
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Stella1993

2018. április 27.

Párom hozta el a DM-ből mert megtetszett neki a tukán az üvegen :D először kétségeim voltak vele kapcsolatban, mert olcsó, gondoltam biztos ugyanolyan mint a többi baleás termék. De nem, ez egy kicsivel jobb. Tetszik, hogy szilikonmentes és nagyon jól habzik. Az illata mesés, ha esetleg találkozok még vele valahol, akkor veszek belőle még.

Stella1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

pEni

2018. március 9.

Nyáron vettem még kiárusításban, de csak most került rá a sor.
A flakonban nagyon jó illata van, a hajban is megmarad, de nem túl intenzíven.
2 naponta kell sajnos mosni a hajam, evvel a samponnal sincs ez másképp,persze nem is ígéri.
Jól habzik, kevés is elég belőle. A hajat nem gubancolja össze.
Szeretem :)

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Nyáron vettem még kiárusításban, de csak most került rá a sor.
A flakonban nagyon jó illata van, a hajban is megmarad, de nem túl intenzíven.
Jól habzik, kevés is elég belőle. A hajat nem gubancolja össze.
Szeretem :)

francais

2017. december 26.

Aki nagyobb vagy eldugottabb dm fele jár, mindenféleképpen vegye meg, mert én egy hete vásároltam, egy teljesen átlagos sampon, szépen tisztít, nem gubancol és az illata sem erős! Lehet még kapni!

francais
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

HDorina

2017. november 28.

Mivel napi szinten hajat mosok mert gyorsan zsírosodik a hajam és szeretem ha mindig frissen mosott így szinte mindegy milyen sampont választok. Azért is vettem meg ezt is mert finom gyümis illata van. Különösebb hatást nem vettem észre. Jól habzik. Számomra a célnak megfelelt hogy friss legyen a hajam tőle.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

mscintia

2017. október 1.

Nagyon sajnálom, hogy nem része állandó kínálatnak a Dm-ben. Szerintem az egyik legjobb Balea sampon, ami forgalomban volt. Elég egy kevés belőle, nagyon jól habzik és elképesztő milyen dús hatást eredményez, az illatáról nem is beszélve. Ugyan nekem vastagszálú hajam van, de szerintem akinek vékonyszálú vagy lelapulásra hajlamos annak egy igazi kincs! :)

mscintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

cooleva

2017. augusztus 13.

Szuper jó illata van, a csomagolása egyszerűen felvidít. Nem szárítja ki az amúgy is száraz hajamat, szóval ez már számomra pozitív. Ár-érték arányban tökéletes vétel!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

szazsani

2017. augusztus 8.

A csomagolás és az illat csillagos ötös. Jó, hogy nem szárítja ki tropára a hajam és tartása is lesz tőle. Én egy héten egyszer maximum kétszer mosok hajat, ezt ezzel a termékkel is sikerül betartani, a nagy melegnek tudom be hogy most egy-két hete kétszer mostam hajat. De ez még belefér. Lehetne színvédős vagy UV szűrős, talán ennyi megjegyzésem van hozzá (mivel festett fekete hajam van, ezért kopik rendesen, de most ezt egy gagyibb festéknek tudom be, mellette színvédős balzsamot használok azért). Állaga is jó, szeretem ha egy sampon gél állagú, nekem az jobban tisztítja a hajam úgy érzem.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Arianna01

2017. augusztus 6.

Nagyon jó illata van, friss, nyárias. Az állaga is tetszik. Nagyon jól tisztit, és a hajamat sem szárítja ki.

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

KK95

2017. augusztus 5.

Nekem nagyon bevált. Kellemes az illata, nem zsírosít és nem irritálja a fejbőröm. A hajam sokkal dúsabbnak tűnik a használata után.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.