KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Szilikonmentes sampon papaja és kiwi illattal, mindennapi használatra, B3-és B5 vitaminnal, mely gyengéden tisztítja a hajat, puhává és simává varázsolja azt.

Vegán termék

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

cooleva

2017. augusztus 13.

Szuper jó illata van, a csomagolása egyszerűen felvidít. Nem szárítja ki az amúgy is száraz hajamat, szóval ez már számomra pozitív. Ár-érték arányban tökéletes vétel!

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

szazsani

2017. augusztus 8.

A csomagolás és az illat csillagos ötös. Jó, hogy nem szárítja ki tropára a hajam és tartása is lesz tőle. Én egy héten egyszer maximum kétszer mosok hajat, ezt ezzel a termékkel is sikerül betartani, a nagy melegnek tudom be hogy most egy-két hete kétszer mostam hajat. De ez még belefér. Lehetne színvédős vagy UV szűrős, talán ennyi megjegyzésem van hozzá (mivel festett fekete hajam van, ezért kopik rendesen, de most ezt egy gagyibb festéknek tudom be, mellette színvédős balzsamot használok azért). Állaga is jó, szeretem ha egy sampon gél állagú, nekem az jobban tisztítja a hajam úgy érzem.

szazsani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Arianna01

2017. augusztus 6.

Nagyon jó illata van, friss, nyárias. Az állaga is tetszik. Nagyon jól tisztit, és a hajamat sem szárítja ki.

Arianna01
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 6.

KK95

2017. augusztus 5.

Nekem nagyon bevált. Kellemes az illata, nem zsírosít és nem irritálja a fejbőröm. A hajam sokkal dúsabbnak tűnik a használata után.

KK95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Nicu

2017. augusztus 2.

Kellemes, édes illata van, ilyen illatkombinációval még nem találkoztam. Zselés, jól habzik, kevés is elég belőle. Nem irritálja a fejbőröm, jól tisztít, nem szárítja a hajat.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

tara95

2017. július 28.

Szeretem a limitált balea samponokat, jobbak mint az állandó szortimentesek. Ez is ilyen. Nagyon kellemes édes-citrusos illatú, világosszöld színű zselés cucc, alig kell belőle. (Megjegyzem, sokszor azért pazarolják a sampont mert nem elég nedves hajra viszik fel...érdemes jó alaposan áztatni a fejed mielőtt megy rá a tisztítószer.) Szépen tisztít, puha és fényes a hajam, ennyit várok tőle. Csak akkor vonok le csillagot, ha korpát okoz.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

jkrisztie2

2017. július 27.

A szép csomagolása miatt vettem meg, a többi "madaras" Balea termékkel együtt. Szuper jól teljesít! Szép fényes, könnyen kezelhető, finom illatú a hajam tőle! Nem bántam meg, hogy megvettem, sőt! Ez a papaya és kiwi illat egyszerűen csodás!

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.