KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   369 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kyra, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, töredezett hajra.

Vyvcsyke

2016. június 12.

Jó kis balzsam puha és könnyen kifésülhető hajat varázsol:)

Vyvcsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Jó kis balzsam puha és könnyen kifésülhető hajat varázsol:)

Mentacska

2016. április 6.

Az illata egy álom, viszont a szétfestett szőke hajamnak nem volt elég. Árához képest teljesen korrekt ! Természetes hajnak biztos tökéletes termék !!

Mentacska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

shopaholic98

2015. december 24.

Ezt a balzsamot leárazás során vettem, abban a hitben, hogy biztos nem lesz valami jó, mert nagyon olcsó...ehhez képest nagyon meglepődtem, mert elképesztően jó minőségű!!! Puhítja és fényesíti a hajat, emelett könnyen kifésülhetővé teszi, ugyhogy én maximálisan ajánlom mindenkinek!!! ;-)

shopaholic98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 24.

szakszil

2015. szeptember 18.

Nagyon finom illata van , a balzsam hatásos, kellemes és nagyon olcsó!! megéri nagyon:)

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

Amphitrite

2015. szeptember 8.

Nekem nagyon száraz a hajam, de végre sikerült egy olyan balzsamot találnom, ami tényleg hatásos. Nagyon puha lesz tőle a hajam. Az illatát is nagyon szeretem, illetve az ára is jó.

Amphitrite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Kingácska0807

2015. július 30.

Kellemes illat. Nincs rossz hatása. Ár- érték arányban nálam 3*. Nem hidratálta eléggé a hajam, bár akkor is megéri az árát. Közepes kis termék.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

missbiro

2015. július 21.

Mindenkinek nagyon tudom ajánlani. Rémesen száraz a hajam, ezért is váltogatom gyakran a balzsamokat. Ez egy tökély ár-érték arányos termék! A balea továbbra is tarol.

missbiro
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 21.

Ancsika9225

2015. június 30.

A sampont nem használom, csak a balzsamot, de puha lett tőle a hajam. Az ára is vonzó.

Ancsika9225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Nicole19

2015. június 28.

Nagyon szeretem. Finom illata van és puha lesz tőle a hajam. Ha elfogy, tuti újraveszem. :)

Nicole19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 28.

maszatos tündérke

2015. június 13.

A samponjával együtt használtam, nagyon finom illata van, sokáig érezni, még másnap is, én nagyon szeretem ezt benne. Volt már jobb balzsamom is, amiből kevesebb is elég volt ehhez a hatáshoz, de ez sem rossz, könnyebben kifésülhető, puha lesz utána a hajam. Egy olcsóbb változatnak tökéletes megoldás, hozza amit kell. :)

maszatos tündérke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 13.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm