KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult receptúrával.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket. A Balea med ultra sensitive nappali krém hatóanyag összetétele révén speciálisan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Értékes hatóanyagai, az E-vitamin, a panthenol és az allantoin megnyugtatja az érzékeny és irritált bőrt, ápolja és hidratálja azt. Erősíti a bőr védelmi funkcióját és segít helyreállítani annak természetes egyensúlyát.

Nagyon érzékeny, allergiára hajlamos bőrre is használható. Ideális sminkalapként.

Krémmánia Kedvencek a -től
nusi96

2017. május 21.

Szuperül hidratál, de nekem smink alá nem vált be. Azt figyeltem meg, hogy sokkal hamarabb kezd el fényesedni az arcom, amikor ő is az alapozóm alatt van.

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

autumn90

2017. május 19.

Szuper kis hidratálókrém. Olcsó, szép összetevők, könnyen beszerezhető, nem irritál, nem nehezíti el a bőrömet, jól működik együtt más termékekkel. Sok drágább hidratálót messze-messze leköröz. Plusz pont, hogy nem tégelyes. Nálam betartotta amit ígért, szívesen nyúlok érte, főleg éjszakára használom.

autumn90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

kinga1980

2017. április 30.

Kb. 2 hete használom jól hidratál,nen okoz pattanásokat, elégedet vagyok vagyok vele, újra vevős termék

kinga1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 30.

poragi

2017. április 23.

Ezt szerettem nagyon, érzékeny, vízhiányos/száraz bőrre szerintem szuper. Én sajnos imádom, ha van valamilyen illata az arckrémemnek, ezért végül váltottam, viszont most a párom használja, akinek meg nyilván bejön, hogy semmilyen illata nincs :D

poragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

ssyakaky

2017. március 29.

kb másfél hónapja használom. akkoriban a bőröm elég csúnya pattis és érzékeny lett, es valamelyik krémemre gyanakodtam, hogy az lehet a ludas. ezért direkt egy mindenmentes krémet kerestem, hogy semmi ne tudja irritálni a bőrömet. jót is tett neki. jól hidratál, meg is nyugtatja az érzékeny részeket. kicsit nehezen szívódik be, de nem probléma, estére szoktam felkenni. elégedett vagyok vele. viszont ahogy melegszik az idő úgy lesz egyre jobban túlzás a bőrömnek és zsírosítja. így most egy darabig le kell cserélnem, de hűvös időben újra visszatérek hozzá.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

BlairWaldorf7

2017. március 23.

a hámló-száradt arcbőrőmet 2 nap alatt rendbehozta, csak ajánlani tudom. nehezen szívódik be egy kicsit, de mire felkelek mindig szépen beissza a bőröm és egész napra hidratálja, arclemosás után is.

BlairWaldorf7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Lexiii

2017. március 7.

Nem tudom, miért vettem rögtön 2 tubussal. Talán a szép összetevők és az ára miatt. Nemsokára a második tubust is elhasználom, mostmár kiforrott véleményem van róla. Sajnos a teljesítménye nagyon kevésnek bizonyult. Télen (picit még most is) elkezdett hámlani a homlokom és az orrom környéke. Először túlhámlasztásra gyanakodtam, de mostmár azt gondolom, hogy a hideg és a fűtés miatt. Ez a krém konkrétan semmit sem csinált, nemcsak a hámló részekkel nem, hanem alapból kevésnek éreztem a hidratáló hatását. Az állaga sem tetszett, túl vizes, de mégis ragad. Gyorsan is fogyott, mert általában duplán kentem fel, hogy ne húzódjon a bőröm. Azért nem 1 csillagot adok neki, mert akinek nem ilyen száraz a bőre, annak jó lehet ennyiért egy szép összetevős krém. Valamint azért, mert irritációt, pattanásokat nem okozott.

Lexiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

csboglarka88

2017. március 4.

Eddigi egyik legjobb arckrémem. Sűrű az állaga, de egyáltalán nem nehéz a krém. Jól beszívódik, jól hidratál, sokáig bírja. Imádom, hogy mindenmentes. A bőröm sem zsírosodik tőle, sminkelni is egyből lehet rá. Biztosan újraveszem.

csboglarka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

zsii

2017. február 28.

Végre nem mindennapos probléma, hogy valami nem oké a nappali krémemmel!
Pontosan megfelelően hidratál és közben nem zsírosít. Fényvédő és smink alá is tökéletes, nem kukacosodik, nem válik ki valami fura réteg belőle - igen, tapasztaltam már ilyet :( -, a hatása sem 2 órára szól, kitart reggeltől estig. Pattanásokat, egyéb reakciókat sem okoz. Ráadásul a kiszerelése is tökéletes, nem tégelyes, nem túl kicsi, nem túl nagy. :)
Nagyon szeretem, hihetetlen, hogy mennyire elégedett vagyok vele!

zsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Végre nem mindennapos probléma, hogy valami nem oké a nappali krémemmel!
Nagyon szeretem, hihetetlen, hogy mennyire elégedett vagyok vele!

izabella73

2017. február 24.

Nagyon jó krém,magasan veri a jóval drágább arckrémeket,amiket eddig próbáltam.Kiválóan hidratál,kombinált bőrre tökéletes mert a száraz részeket nagyon szépen helyre hozta,viszont a zsíros részeket nem zsírosítja tovább,hamar beszívódik.Mióta megvettem a többi krémemet nem is használom egyáltalán,pedig van egy pár.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Kémiai fényvédő, ami az UVB-sugarak ellen nyújt védelmet. Maximális védelmet a 314 nm hullámhosszú sugarak ellen nyújt.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak