KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult receptúrával.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket. A Balea med ultra sensitive nappali krém hatóanyag összetétele révén speciálisan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Értékes hatóanyagai, az E-vitamin, a panthenol és az allantoin megnyugtatja az érzékeny és irritált bőrt, ápolja és hidratálja azt. Erősíti a bőr védelmi funkcióját és segít helyreállítani annak természetes egyensúlyát.

Nagyon érzékeny, allergiára hajlamos bőrre is használható. Ideális sminkalapként.

Ár: 500 Ft , Eladó: Lexy00
Állapot: Kb 3/4-ig tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

Beya93

2017. szeptember 12.

Hihetetlenul puha lett tole a borom, de olyan furcsa is volt...talan kicsit ragados volt de nem tudom pontosan leirni. Sajnos zsiros is lett a borom tole pedig amugy szaraz. Nincs illata es gyonyoruek az osszetevoi, nekem viszont megsem valt be sajnos.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Piciandi

2017. szeptember 12.

Egy hete vettem. Túlérzékeny, száraz, pirosodó, hámló, pattanásokkal, mitesszerekkel, kelésekkel teli arcböröm sikitott egy jó krémért. Sokmindent kipróbáltam de semmi hatás. Volt ami egy-két óráig segitett, az olajok mégjobban kiszáritották, a hámlást radiroztam, ezzel mégjobban elgyengitve szegényt és volt krém amitöl kipirosodott az összetevöje miatt.
De! Ez a krém egy hét alatt megnyugtatta, hidratálta, semmi irritáció, elmúlt a hámlás is. Pattanások sajnos még elöjönnek de remélem idövel ez is elmúlik.
"Illata" hasonlit a gyógyszertári Cremor Aquosuséhoz (ami sajnos szintén nem segitett anno). Nagyon gazdaságos, kevés is elég belöle, hamar beszivódik.
Mindenkinek ajánlom mivel a zsirosabb T-zónában sem csillogok töle, ott is szépen beszivja, matt marad.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

BloodEve

2017. augusztus 11.

Bázis olajokkal szoktam kombinálni, mert hatékonyan segíti a felszívódásukat. Önmagában használva is hamar beszívódik, nem irritál, jól hidratál, picit ragad csak.
Illata nincs, de van egy érdekes "műanyag" mellékzönge benne, ami csak akkor tűnik fel, ha single-ben nyomatom.
Újravenném, de ki van most fosztva és hűlt helyét látom csak.

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Újravenném, de ki van most fosztva és hűlt helyét látom csak.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Igaz én éjszakára használom,de bejött! Nem fénylik és zsírosodik ki tőle a bőröm, illatmentes és mindenmentes ami plusz pont! Jó áron elérhető, kellemes viselet és könnyen beszívódik, nem okoz semminemű irritációt. Szerintem újravevős!

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Télen szeretem használni mert allergiás a bőröm a hidegre (igen kész vicc..) de ezzel a krémmel szépen szinten tudom tartani. Csak télen használom mert zavar,hogy nincs illata :)

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

HanXi

2017. július 24.

Mindent hozott ez a krém, amiért megvettem : nem irritál, nem ragad, csak egy jó összetevőkkel rendelkező alap hidratáló. Ráadásul ilyen jó áron! Pattanásos sem lettek tőle. Újra venném, de már nem látom a DM-ben, pedig már többször is próbálkoztam célirányosan. Sajnálom nagyon. (Most a MIXA -val próbálkozom, de valahogy azt nem annyira szereti a borom)

HanXi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Barbara92

2017. június 3.

Igazából semmit nem csinált a bőrömmel, nem tapasztaltam rajta abszólút változást, se jót, se rosszat. De örülök, hogy elérhető a szép összetevők miatt, de nekem ennél több kell egy krémben. Az ára persze korrekt, valakinek pedig annyi is elég lehet, amit ez a termék hoz.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

platinakuka

2017. május 28.

Nappali krémnek, smink alá szuper. 😊
Könnyű textúra, hamar beszivta a bőröm. Egy idő után persze zsíros lesz a fejem, de ezt a kompromisszumot kellett kötnöm: ahhoz, h ne legyenek gyulladt, mély rügyek a fejemen, érzékeny bőrre való cuccokat használok. Nyilván, fényesedek... De inkább, mint hogy tele legyek bőrhibákkal. 😎

Egy csillag mínusz, mert lehetne fényvédő benne, megőrizve ugyanezt a könnyed formulát.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Nappali krémnek, smink alá szuper. 😊

Fruzsi

2017. május 27.

Zsíros bőrömre használom éjszakára. Azért ezt a nappalit, mert jobban tetszik az összetevőlistája, mint az éjszakainak. Másrészt nincs benne fényvédő, így nappalra nem használnám önmagában. Azért sensitive krém, mert nem szeretném sem szétszárítani, sem mindenféle vacakkal irritálni feleslegesen a bőrömet. Egyáltalán nem zsírosít, kellemesen hidratál, jó az állaga. Kicsit fényes tőle a bőr, de éjszakára nekem teljesen mindegy. Lehet, hogy kipróbálok másik krémet, mivel ebből jelenleg nem lehet kapni a dm-ben, és már nagyon fogyóban van. Egyébként elégedett vagyok vele.

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

nusi96

2017. május 21.

Szuperül hidratál, de nekem smink alá nem vált be. Azt figyeltem meg, hogy sokkal hamarabb kezd el fényesedni az arcom, amikor ő is az alapozóm alatt van.

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak