KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult receptúrával.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket. A Balea med ultra sensitive nappali krém hatóanyag összetétele révén speciálisan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Értékes hatóanyagai, az E-vitamin, a panthenol és az allantoin megnyugtatja az érzékeny és irritált bőrt, ápolja és hidratálja azt. Erősíti a bőr védelmi funkcióját és segít helyreállítani annak természetes egyensúlyát.

Nagyon érzékeny, allergiára hajlamos bőrre is használható. Ideális sminkalapként.

Ár: Ingyenes , Eladó: Lexy00
Állapot: Kb 3/4-ig tele, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 12.

Már elég régóta használom és még így is a fele megvan. Hidratáló krémnek nekem annyira nem vált be, viszont érzetre nekem primeres, könnyen beszívódik ezért smink alá használom. Remek alapot nyújt és mivel kissé ragacsos szépen beletapad az alapozóm. Zsírosabb érzete viszont az én zsíros bőrömmel annyira nem jó, de ez egyáltalán nem látszik szóval ilyen bőrtípusra is ajánlom. Talán azt mondanám egy kicsit hasonlít a Maybelline Baby Skin primerhez.

Virag0405
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 12.

asztromélia

2017. október 14.

Én nem szeretem. Illata van, akármit is állítanak, mégpedig az a tipikus naptej illata. Kb úgy is viselkedik, az arcom kicsit ragacsos lesz és csillog, púderezni kell. Elég sokat elhasználtam belőle mégis, de meguntam, hogy nem érzem magam komfortosan alatta. Nem akartam kidobni, a lábszáramra felkentem az előbb, most pedih érzem hogy égeti, irritálja a bőröm. Az arcomom ez fel sem tűnt, pedig lehet ezért nem szerettem. Hát ennyire sensitive...
(Én valamit nagyon nem bírok ebben a termékcsaládban, a waschge pl. szétcsípi a szemem.)

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

Beya93

2017. szeptember 12.

Hihetetlenul puha lett tole a borom, de olyan furcsa is volt...talan kicsit ragados volt de nem tudom pontosan leirni. Sajnos zsiros is lett a borom tole pedig amugy szaraz. Nincs illata es gyonyoruek az osszetevoi, nekem viszont megsem valt be sajnos.

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Piciandi

2017. szeptember 12.

Egy hete vettem. Túlérzékeny, száraz, pirosodó, hámló, pattanásokkal, mitesszerekkel, kelésekkel teli arcböröm sikitott egy jó krémért. Sokmindent kipróbáltam de semmi hatás. Volt ami egy-két óráig segitett, az olajok mégjobban kiszáritották, a hámlást radiroztam, ezzel mégjobban elgyengitve szegényt és volt krém amitöl kipirosodott az összetevöje miatt.
De! Ez a krém egy hét alatt megnyugtatta, hidratálta, semmi irritáció, elmúlt a hámlás is. Pattanások sajnos még elöjönnek de remélem idövel ez is elmúlik.
"Illata" hasonlit a gyógyszertári Cremor Aquosuséhoz (ami sajnos szintén nem segitett anno). Nagyon gazdaságos, kevés is elég belöle, hamar beszivódik.
Mindenkinek ajánlom mivel a zsirosabb T-zónában sem csillogok töle, ott is szépen beszivja, matt marad.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

BloodEve

2017. augusztus 11.

Bázis olajokkal szoktam kombinálni, mert hatékonyan segíti a felszívódásukat. Önmagában használva is hamar beszívódik, nem irritál, jól hidratál, picit ragad csak.
Illata nincs, de van egy érdekes "műanyag" mellékzönge benne, ami csak akkor tűnik fel, ha single-ben nyomatom.
Újravenném, de ki van most fosztva és hűlt helyét látom csak.

BloodEve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Újravenném, de ki van most fosztva és hűlt helyét látom csak.

hajnoca3

2017. augusztus 10.

Igaz én éjszakára használom,de bejött! Nem fénylik és zsírosodik ki tőle a bőröm, illatmentes és mindenmentes ami plusz pont! Jó áron elérhető, kellemes viselet és könnyen beszívódik, nem okoz semminemű irritációt. Szerintem újravevős!

hajnoca3
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Télen szeretem használni mert allergiás a bőröm a hidegre (igen kész vicc..) de ezzel a krémmel szépen szinten tudom tartani. Csak télen használom mert zavar,hogy nincs illata :)

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

HanXi

2017. július 24.

Mindent hozott ez a krém, amiért megvettem : nem irritál, nem ragad, csak egy jó összetevőkkel rendelkező alap hidratáló. Ráadásul ilyen jó áron! Pattanásos sem lettek tőle. Újra venném, de már nem látom a DM-ben, pedig már többször is próbálkoztam célirányosan. Sajnálom nagyon. (Most a MIXA -val próbálkozom, de valahogy azt nem annyira szereti a borom)

HanXi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Barbara92

2017. június 3.

Igazából semmit nem csinált a bőrömmel, nem tapasztaltam rajta abszólút változást, se jót, se rosszat. De örülök, hogy elérhető a szép összetevők miatt, de nekem ennél több kell egy krémben. Az ára persze korrekt, valakinek pedig annyi is elég lehet, amit ez a termék hoz.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

platinakuka

2017. május 28.

Nappali krémnek, smink alá szuper. 😊
Könnyű textúra, hamar beszivta a bőröm. Egy idő után persze zsíros lesz a fejem, de ezt a kompromisszumot kellett kötnöm: ahhoz, h ne legyenek gyulladt, mély rügyek a fejemen, érzékeny bőrre való cuccokat használok. Nyilván, fényesedek... De inkább, mint hogy tele legyek bőrhibákkal. 😎

Egy csillag mínusz, mert lehetne fényvédő benne, megőrizve ugyanezt a könnyed formulát.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Nappali krémnek, smink alá szuper. 😊

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak