KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. július 12.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult receptúrával.

Nem tartalmaz illatanyagot, színezéket, tartósítószert, illóolajokat, glutént és parabéneket. A Balea med ultra sensitive nappali krém hatóanyag összetétele révén speciálisan az érzékeny, allergiára hajlamos bőrt ápolja. Értékes hatóanyagai, az E-vitamin, a panthenol és az allantoin megnyugtatja az érzékeny és irritált bőrt, ápolja és hidratálja azt. Erősíti a bőr védelmi funkcióját és segít helyreállítani annak természetes egyensúlyát.

Nagyon érzékeny, allergiára hajlamos bőrre is használható. Ideális sminkalapként.

HanXi

2017. július 24.

Mindent hozott ez a krém, amiért megvettem : nem irritál, nem ragad, csak egy jó összetevőkkel rendelkező alap hidratáló. Ráadásul ilyen jó áron! Pattanásos sem lettek tőle. Újra venném, de már nem látom a DM-ben, pedig már többször is próbálkoztam célirányosan. Sajnálom nagyon. (Most a MIXA -val próbálkozom, de valahogy azt nem annyira szereti a borom)

HanXi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Barbara92

2017. június 3.

Igazából semmit nem csinált a bőrömmel, nem tapasztaltam rajta abszólút változást, se jót, se rosszat. De örülök, hogy elérhető a szép összetevők miatt, de nekem ennél több kell egy krémben. Az ára persze korrekt, valakinek pedig annyi is elég lehet, amit ez a termék hoz.

Barbara92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

platinakuka

2017. május 28.

Nappali krémnek, smink alá szuper. 😊
Könnyű textúra, hamar beszivta a bőröm. Egy idő után persze zsíros lesz a fejem, de ezt a kompromisszumot kellett kötnöm: ahhoz, h ne legyenek gyulladt, mély rügyek a fejemen, érzékeny bőrre való cuccokat használok. Nyilván, fényesedek... De inkább, mint hogy tele legyek bőrhibákkal. 😎

Egy csillag mínusz, mert lehetne fényvédő benne, megőrizve ugyanezt a könnyed formulát.

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Nappali krémnek, smink alá szuper. 😊

Fruzsi

2017. május 27.

Zsíros bőrömre használom éjszakára. Azért ezt a nappalit, mert jobban tetszik az összetevőlistája, mint az éjszakainak. Másrészt nincs benne fényvédő, így nappalra nem használnám önmagában. Azért sensitive krém, mert nem szeretném sem szétszárítani, sem mindenféle vacakkal irritálni feleslegesen a bőrömet. Egyáltalán nem zsírosít, kellemesen hidratál, jó az állaga. Kicsit fényes tőle a bőr, de éjszakára nekem teljesen mindegy. Lehet, hogy kipróbálok másik krémet, mivel ebből jelenleg nem lehet kapni a dm-ben, és már nagyon fogyóban van. Egyébként elégedett vagyok vele.

Fruzsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

nusi96

2017. május 21.

Szuperül hidratál, de nekem smink alá nem vált be. Azt figyeltem meg, hogy sokkal hamarabb kezd el fényesedni az arcom, amikor ő is az alapozóm alatt van.

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

autumn90

2017. május 19.

Szuper kis hidratálókrém. Olcsó, szép összetevők, könnyen beszerezhető, nem irritál, nem nehezíti el a bőrömet, jól működik együtt más termékekkel. Sok drágább hidratálót messze-messze leköröz. Plusz pont, hogy nem tégelyes. Nálam betartotta amit ígért, szívesen nyúlok érte, főleg éjszakára használom.

autumn90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

kinga1980

2017. április 30.

Kb. 2 hete használom jól hidratál,nen okoz pattanásokat, elégedet vagyok vagyok vele, újra vevős termék

kinga1980
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 30.

poragi

2017. április 23.

Ezt szerettem nagyon, érzékeny, vízhiányos/száraz bőrre szerintem szuper. Én sajnos imádom, ha van valamilyen illata az arckrémemnek, ezért végül váltottam, viszont most a párom használja, akinek meg nyilván bejön, hogy semmilyen illata nincs :D

poragi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

ssyakaky

2017. március 29.

kb másfél hónapja használom. akkoriban a bőröm elég csúnya pattis és érzékeny lett, es valamelyik krémemre gyanakodtam, hogy az lehet a ludas. ezért direkt egy mindenmentes krémet kerestem, hogy semmi ne tudja irritálni a bőrömet. jót is tett neki. jól hidratál, meg is nyugtatja az érzékeny részeket. kicsit nehezen szívódik be, de nem probléma, estére szoktam felkenni. elégedett vagyok vele. viszont ahogy melegszik az idő úgy lesz egyre jobban túlzás a bőrömnek és zsírosítja. így most egy darabig le kell cserélnem, de hűvös időben újra visszatérek hozzá.

ssyakaky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

BlairWaldorf7

2017. március 23.

a hámló-száradt arcbőrőmet 2 nap alatt rendbehozta, csak ajánlani tudom. nehezen szívódik be egy kicsit, de mire felkelek mindig szépen beissza a bőröm és egész napra hidratálja, arclemosás után is.

BlairWaldorf7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak