KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, hűti, "újraéleszti" és frissességgel látja el fáradt szemét.

• A Q10 Eye Roll-energia ellensúlyozza a fáradság jeleit,
  • A Q10 és a zöld kávé új energiával tölti fel a fáradt szemet,
  • Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot,
  • Masszírozásával hűsítő hatású,
  • Biztosítja tartós nedvességet,
  • Az értékes lipidek rugalmassággal látják el a bőrt.

Ár: 400 , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Félig van, Helyszín: --, fizetés: utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Bububaba

2018. július 19.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket,de így sem vált be. Nagyon sötét karikáim vannak,így csak abban reménykedtem,hogy egy kicsit halványítana rajtuk,de sajnos semmit nem csinál. Az egyetlen jó dolog az benne,hogy nagyon jól hűsít,de ennyi.

Update: kipróbáltam szempilla növesztésre és bevált. Nem csak hosszabb,de sokkal erősebb lett. Amiért nem ment kárba, nem 1, hanem 3 csillag.

Update2: Nem a rendszeres használat mellett láttam a hatását,hanem amikor már nem használtam. Miután feladtam,hogy szemkörnyékápolónak használjam,pár napra rá úgy keltem fel,hogy nem táskák voltak a szemem alatt,hanem hatalmas bőrőndök. A szám és a karikáim között volt úgy kb. 2 cm,ráadásul égett is,kissé ijesztő látvány volt. Gondoltam ezzel bekenem,mert nagyon jól hűsít,legalább az égető érzést megszünteti. 2 óra múlva belenéztem a tükörbe és vissza kaptam a régi karikáimat. Ha a karikás szememet nem is hozza helyre,abban jó,hogy ne legyen még karikásabb.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Rivendell

2018. július 15.

Teljesen függő lettem, annyira jó érzés használni! Pár hét után észrevettem arclemosásnál, hogy szemkörnyéken és a halántékomon jelentősen pihepuhább a bőröm, mint máshol (pedig máshol is pihepuha!). Persze ez csak folyamatos használat mellett érezhető, pár nap kihagyás után már nem. Szempillanövesztés nem volt a célom vele, mert alapból is meg vagyok elégedve velük, de most... elég csak kis fekete színt felvinnem rájuk spirállal, hogy látszódjanak, instant műszempillahatás! Bár azóta olyan hosszúak a pillák, hogy rendre össze is kenem a szemöldökcsontom a festékkel, de valamit valamiért. :) A szemöldököm is sűrűsödött picit, ezt abban vettem észre, hogy nem a töltögetés, hanem a színe miatt kell csak felvinnem szemöldökport, de anélkül is kibírnám. :)

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

fdorottya

2018. július 11.

Ahogy a leírás is tartalmazza nem ránctalanításra szolgál, hanem a szemkörnyék felfrissítésere. Nálam eddig teljesen jól működik, nekem a duzzanatot szépen leviszi. Kellemesen hűsít, gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőrön. Összességében tetszik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

megyerig

2018. július 10.

Két hétig használtam rendszeresen, de semmilyen változást nem vettem észre. Habár konkrét probelmáim nincsnek a szememnél, csak szimplán keveset alszom, 😅 ezért lilább a szemem alja, de inkább élvezeti hatása, mint bármi ápoló. Akinek komolyabban karikásabb a szeme, ne ezt a terméket keresse!

megyerig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Anheszenamon

2018. július 4.

Sajnos le kell pontoznom, ugyanis semmilyen pozitív hatást nem vettem észre. Gondoltam ha sokan dicsérik szempilla növesztés miatt, akkor biztosan jó szemöldökre is. Én semmit nem tapasztaltam. Az pedig, hogy marja, csípi a szemem alatti érzékeny bőrt, az el is döntötte a sorsát: kuka!

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Guppi

2018. június 28.

Kb egy ève használom, minden nap. Mostanában mintha nem lenne olyan látványos az eredmèny, mint eleinte, lehet megszokta a bőröm. Persze ha elfelejtem felkenni azèrt az látszik, legalábbis èn èszreveszem, hogy látványosabbak a karikák a szemem alatt.
Nem hagy maga után se fóliaszerű rèteget, se olajos èrzèst, beszívódik az utolsó cseppig. Nem irritál, sőt, a kis fèm golyócska kellemesen hűsít.

Guppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Hecate

2018. június 27.

Az itt olvasott vélemények alapján választottam szempillanövelés céljából. Köszönöm szépen a tippet csajok. :o)

Az első alkalommal enyhén csípett, és meleg érzetem volt. Azóta viszont mindig hűsít picit és kis csípést se tapasztaltam. (Persze nem egyforma bőrben élünk, nem kétlem, hogy van akinek kellemetlen érzést okoz. Talán az új próbálkozóknak érdemes első alkalmazáskor kis bőrfelületen tesztelni.) Nekem nőtt néhány új szál és a szempillák hosszabbodtak, de azok nem fekete hanem átlátszó színben növekedtek tovább - viszont úgyis befogja a szemfesték. :o) Ezt az eredményt napi kétszeri alkalmazással már egy hétnél tapasztaltam és azóta is alkalmazom.

Örülök a kedvező árnak, a Q10 tartalomnak és a kíméletes INCI-s összetevőknek.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Örülök a kedvező árnak, a Q10 tartalomnak és a kíméletes INCI-s összetevőknek.

csill87

2018. június 23.

Kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Én kifejezetten azért vettem, mert olvastam, hogy jó szempillanövesztésre. Ennek ellenére először kipróbáltam rendesen szemkörnyékápolónak és csípte a szememet. Aztán csak a szempilláimra használtam felülre, néha picit csípett, de nem volt vészes. VIszont a szempillákat egyértelműen erősíti, csak ez a csípő érzés zavar kicsit.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Nileve

2018. június 10.

Hát közel sem tünteti el a karikákat, de azért nyújt egy enyhe frissítő hatást. Inkább én is azért vásároltam meg, mert olvastam a kommentekben, hogy brutál módon nő tőle a szempilla és a sajátjaimon szerettem volna ezt megtapasztalni. És valóban, mintha tényleg sűrűbbek lennének a pilláim és egyre feketébbek. Következőleg szemöldökön fogom kipróbálni, addig is egy erős 4*.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Dolcedia

2018. június 8.

Nem rossz,de inkább arra jó,hogy felfrissítse a szemkörnyéket ,nekem nincsenek sötét karikáim ,néha csíp néha nem .

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone