Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, hűti, "újraéleszti" és frissességgel látja el fáradt szemét.

• A Q10 Eye Roll-energia ellensúlyozza a fáradság jeleit,
  • A Q10 és a zöld kávé új energiával tölti fel a fáradt szemet,
  • Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot,
  • Masszírozásával hűsítő hatású,
  • Biztosítja tartós nedvességet,
  • Az értékes lipidek rugalmassággal látják el a bőrt.

Ár: 400 , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Félig van, Helyszín: --, fizetés: utalás után

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amadea

2018. szeptember 22.

Ismét bebizonyosodott, hogy nekem érdemes hosszabban próbálgatni egy terméket (jó esetben az elfogyásig), hogy teljesen kitapasztaljam a hatásait. Szerintem a karikák eltüntetése ugyanolyan bullshit duma, mint a 48 órás izzadásgátlás - senki nem veszi komolyan, ettől a kis 800-1000 Ft-os cucctól sem érdemes elvárni azt, amire a tízszeresébe kerülő krémek sem képesek.
(Minek írják akkor rá? Valamivel el kell adni. Az őszinteség nem hatásos marketingduma, lássuk be.)
Nekem jólesett reggelente a hűvös golyszlit a szemkörnyékemen görgetni, de az volt a legnagyobb erénye, amiért meg is vettem: a szemöldököm hajlamos kipusztulni és elég szomorú látványt nyújtani (nem azért, mert túlszedem, magától csinálja), ez a termék szuperül növesztette-ápolta az értékes kis szőröket. A szempilláimmal is csinált valamit, a pillasor végén korábban nem voltak olyan hosszúak, mint most.
Csak azért adok négy csillagot és nem ötöt, mert amikor már nem jutott elég zselé/folyadék a görgetendő felületre, összecsípte a szemem alatti érzékeny bőrt.

Ui.: A pasimon viszont csak egyszer (először és utoljára...) próbálhattam ki; azt mondta, úgy néz ki tőle, "mint akinek bevertek". Ennyit a férfias szépség ápolásáról.:D

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

bettina28

2018. szeptember 15.

Nem igazán van illata, használom egy ideje de nem tudom megállapítani, hogy lenne-e hatása. Mióta használom többet tudok pihenni is, tehát ha halványodtak is a karikáim nem tudom, hogy melyik tényezőnek köszönhető, vagy mennyire segített be a krém. Használgatni fogom tovább is, szerintem ártani nem árt, az összetevőlista sem rossz. A felkenésekor kifejezetten kellemes a hűsítő érzés. Irritációs nem okozott.

UP: Egy ideig mellőztem, viszont mikor újra kezdtem használni azt vettem észre, hogy csípi a szemem környékét. Eleinte nem volt ilyen észrevételem, nem tudom ez minek köszönhető. A lejárati ideje nem telt le még.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Jaderie

2018. augusztus 27.

A páromnak vettem, de végül én használtam. Szerintem tényleg frissítő a hatása, a karikákat eltünteti, és ami a legjobb, végre egy termék, ami nem irritálja a szemem.

Jaderie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Kittyki

2018. augusztus 16.

Olyan 3 hete használom, semmi változást nem vettem észre. A nyugtalan alvástól karikásak a szemeim, hűsítette, de semmi egyebet nem csinált.

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

csill87

2018. augusztus 12.

Update:Sajnos be kell ismernem, hogy ez semmire nem jó. Sem szemkrémnek, sem szempilla, sem szemöldöknövesztésre. Pedig én nagyon akartam, hogy jó legyen.

Kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Én kifejezetten azért vettem, mert olvastam, hogy jó szempillanövesztésre. Ennek ellenére először kipróbáltam rendesen szemkörnyékápolónak és csípte a szememet. Aztán csak a szempilláimra használtam felülre, néha picit csípett, de nem volt vészes.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Bububaba

2018. július 19.

Nem fűztem hozzá nagy reményeket,de így sem vált be. Nagyon sötét karikáim vannak,így csak abban reménykedtem,hogy egy kicsit halványítana rajtuk,de sajnos semmit nem csinál. Az egyetlen jó dolog az benne,hogy nagyon jól hűsít,de ennyi.

Update: kipróbáltam szempilla növesztésre és bevált. Nem csak hosszabb,de sokkal erősebb lett. Amiért nem ment kárba, nem 1, hanem 3 csillag.

Update2: Nem a rendszeres használat mellett láttam a hatását,hanem amikor már nem használtam. Miután feladtam,hogy szemkörnyékápolónak használjam,pár napra rá úgy keltem fel,hogy nem táskák voltak a szemem alatt,hanem hatalmas bőrőndök. A szám és a karikáim között volt úgy kb. 2 cm,ráadásul égett is,kissé ijesztő látvány volt. Gondoltam ezzel bekenem,mert nagyon jól hűsít,legalább az égető érzést megszünteti. 2 óra múlva belenéztem a tükörbe és vissza kaptam a régi karikáimat. Ha a karikás szememet nem is hozza helyre,abban jó,hogy ne legyen még karikásabb.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 19.

Rivendell

2018. július 15.

Teljesen függő lettem, annyira jó érzés használni! Pár hét után észrevettem arclemosásnál, hogy szemkörnyéken és a halántékomon jelentősen pihepuhább a bőröm, mint máshol (pedig máshol is pihepuha!). Persze ez csak folyamatos használat mellett érezhető, pár nap kihagyás után már nem. Szempillanövesztés nem volt a célom vele, mert alapból is meg vagyok elégedve velük, de most... elég csak kis fekete színt felvinnem rájuk spirállal, hogy látszódjanak, instant műszempillahatás! Bár azóta olyan hosszúak a pillák, hogy rendre össze is kenem a szemöldökcsontom a festékkel, de valamit valamiért. :) A szemöldököm is sűrűsödött picit, ezt abban vettem észre, hogy nem a töltögetés, hanem a színe miatt kell csak felvinnem szemöldökport, de anélkül is kibírnám. :)

Rivendell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

fdorottya

2018. július 11.

Ahogy a leírás is tartalmazza nem ránctalanításra szolgál, hanem a szemkörnyék felfrissítésere. Nálam eddig teljesen jól működik, nekem a duzzanatot szépen leviszi. Kellemesen hűsít, gyorsan beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőrön. Összességében tetszik.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

megyerig

2018. július 10.

Két hétig használtam rendszeresen, de semmilyen változást nem vettem észre. Habár konkrét probelmáim nincsnek a szememnél, csak szimplán keveset alszom, 😅 ezért lilább a szemem alja, de inkább élvezeti hatása, mint bármi ápoló. Akinek komolyabban karikásabb a szeme, ne ezt a terméket keresse!

megyerig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Anheszenamon

2018. július 4.

Sajnos le kell pontoznom, ugyanis semmilyen pozitív hatást nem vettem észre. Gondoltam ha sokan dicsérik szempilla növesztés miatt, akkor biztosan jó szemöldökre is. Én semmit nem tapasztaltam. Az pedig, hogy marja, csípi a szemem alatti érzékeny bőrt, az el is döntötte a sorsát: kuka!

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone