KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, hűti, "újraéleszti" és frissességgel látja el fáradt szemét.

• A Q10 Eye Roll-energia ellensúlyozza a fáradság jeleit,
  • A Q10 és a zöld kávé új energiával tölti fel a fáradt szemet,
  • Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot,
  • Masszírozásával hűsítő hatású,
  • Biztosítja tartós nedvességet,
  • Az értékes lipidek rugalmassággal látják el a bőrt.

Ár: 400 , Eladó: Hajnusbajnus
Állapot: Félig van, Helyszín: --, fizetés: utalás után

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

umpalumpa

2018. április 19.

Pár hete használgatom. Idővel kiderült, hogy ez is irritálja a szemem és a szemhéjamat is :(. Ezért a szempillaerősítő hatásról nem tudok nyilatkozni csak a szemöldöknövesztőről. Nekem eléggé magasan nőnek ezek a szőrök, így itt már nem macerálja a bőrömet. Mintha több lenne a szőröcske, dúsabb és a hiányos részek is benőttek volna. Sajnálom, hogy a szemem közelében nem tudom használni, mert a golyócskája jó hideg, szépen gördül és egy billentéssel elég szérum kerül rá. Sebaj, marad szőrnövesztőnek.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Fruzsiii

2018. április 16.

Énis az itteni vélemények alapján vásároltam meg ,eléggé karikás a szemem,amit a fehér bőröm mégjobban kiemel,vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatba ,sajnos a sötét karikát,nem tünteti el és nem is halványítja,viszont a duzzanatot leviszi a fáradt szemről :)én a frissítő hatás érdekében hűtöben tárolom,nem rossz szemkörnyékápoló,elhasználom,de még keresem az igazit :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Sophieb

2018. február 7.

Megvettem az itteni vélemények alapján, de kár volt, semmit nem csinált. Se a karikákkal se a duzzadt szemekkel.. oké, jó hűsítő mikor felkenem és annyi. Totalis pénzkidobás. :(

Update1: ha felkenem, és várok 10-15 percet, akkor tényleg használ. A karikákat nem tunteti el, de a duzzanatot lejjebb viszi. De erre reggel nem nagyon van idő 😕 mondjuk ez már személyes probléma

Sophieb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

cooleva

2018. február 3.

Én is megvettem a nagy hype hatására, de megmondom őszintén nem sokat segített a sötétség halványításán..viszont! Gyönyörűen terül rajta a korrektor, növeszti a pillákat és a szemöldököt is! :-) Már ezért megéri, szuper kis cuc.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

ancsika13

2018. február 3.

Meg van a kedvenc , bevált szemkörnyékápoló termékem , de itt annyi pozitív véleményt olvastam, hogy vettem egyet . A reggeli karikás szemen hatalmas változást nem láttam, de valóban a szinte semmi szempilláim megerősödtek , sűrűsödtek. Ha másért nem is , de ezért újra veszem

ancsika13
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

audreycoca

2018. január 28.

Szerettem volna valamit a szememre és itt futottam bele ebbe a kis cukiba. Láttam a magas pontszámot meg elolvastam egy két véleményt, aztán megvettem. Nincs férfias szaga, kellemesen hűsítő, reggelre mintha egy picit pihentebb lenne a szemem. De a legnagyobb flash ezzel kapcsolatban, hogy nekem is hosszabbak lettek a pilláim. Mielőtt megvettem pont nem olvastam erre vonatkozó véleményt. Heti 2-3 használat mellett, kb.1 hónap után mikor spiráloztam a szempillám figyeltem fel rá hogy már milyen hosszúak a pilláim. Egyébként sem rövid, de mostmár extra hosszú. Nem tudtam mitől nőttek plusz pár millit. Aztán olvasgattam véleményeket és így futottam bele itt hogy másnak is van vele ilyen tapasztalata.

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Tymy181

2018. január 27.

Én szeretem nagyon ezt a terméket :) Nincsennek csúnya karikáim, de reggelente többször duzzadt a szemkörnyékem és ez a termék gyorsan helyre teszi. Tetszik a kiszerelése, nagyon jó maszírozó érzés használni. Újravevő termék nállam.

Tymy181
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

szlilly

2018. január 24.

Nagyon jó kis termék. Itteni vélemények alapján vettem és nem csalódtam benne. Már több,mint egy hónapja használom és nálam jelentősen csökkentette a szem alatti sötét karikáimat, pedig nem alszok többet :D Hidratáló hatását nem érzem, én mindig arckrémmel együtt használom ezért. Ha elfogy, újra fogom venni, mert ennyi pénzért szerintem nagyon jó.

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

CeCeDrake

2018. január 17.

Számomra kevés a hidratáló hatása. A szemkörnyékemre mindig gondosan ügyelek. Ez nálam olyan alapdarab, amire az aktuális szemkörnyékápoló krémet felviszem. Furcsa hóbort, tudom :-D viszont karikáim nincsenek, nem azért vettem. Semelyik drága és olcsóbb szemrevaló nem segített eltüntetni a néha puffadt szem alatti részt. Ez eltünteti.
Más egyéb pozitív hatása is van. Tényleg nőnek tőle a szempillák.
Összességében jó. Ráncaim sincsenek, meg ráncocskák sem, de megelőzésre kiváló lehet.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Más egyéb pozitív hatása is van. Tényleg nőnek tőle a szempillák.

kovacsfruzsika

2018. január 6.

Már használom egy ideje, de mostanában észrevettem, hogy ha használom pirosra, fájósra szárad a szememszemen alatt.... eddig bevált pedig, de ezek után nem fogom újra venni...

kovacsfruzsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone