KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Csökkenti a sötét karikákat, hűti, "újraéleszti" és frissességgel látja el fáradt szemét.

• A Q10 Eye Roll-energia ellensúlyozza a fáradság jeleit,
  • A Q10 és a zöld kávé új energiával tölti fel a fáradt szemet,
  • Csökkenti a sötét karikákat és a puffadtságot,
  • Masszírozásával hűsítő hatású,
  • Biztosítja tartós nedvességet,
  • Az értékes lipidek rugalmassággal látják el a bőrt.

ZsofiEszter

2018. december 8.

Az itteni jó értékelések alapján vettem meg, de nekem semmit sem használt. A karikáim kicsit sem tűntek el, sőt nekem a szempilláim sem nőttek meg, bár igaz, hogy természetesen is elég nagyok, így olyan látványos változást nem is vártam. Ami pozitívum, hogy kellemesen hűsít, így a fáradt szemkörnyékre jó érzés felkenni, de ez az egy hatás, amit észleltem

ZsofiEszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

abicicaaa

2018. december 7.

A karikaimmal nyilvan nem tud mit kezdeni, de valamivel hidrataltabb a szemkornyekem, miota hasznalom. Az also szempillaimat biztos hogy novesztette, a felsokben mar nem vagyok biztos. Lehet csak optikai csalodas.
Jol esik a huvos kis golyo reggelente.
Nem egy csoda az biztos, de talán nekem meg nem kell ennel komolyabb.
5* az osszetevolistaja miatt.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Jol esik a huvos kis golyo reggelente.
Nem egy csoda az biztos, de talán nekem meg nem kell ennel komolyabb.
5* az osszetevolistaja miatt.

jujeana

2018. december 6.

Egy ideje használom a készítményt, a szemem alatt sokszor lilás karikáim vannak, de gyakoribb használat mellett sem láttam, hogy ezen segítene. Minden esetre hűsítő, jó érzés felkenni.

jujeana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

yokkoa

2018. december 5.

Bő 2 hónapja használom reggel-este, napi kétszer, ideje véleményezni! Hát fantasztikus kis vacak ez :D! Elsősorban a túlszedett szemöldököm visszanövesztésére vettem (illetve nagy kedvencem, az Anaconda szemkörnyékápolója úgy tűnik ki lett vonva forgalomból). Meg kíváncsi voltam, hátha az én kis csutka szempilláimmal is tud kezdeni valamit! Ilyenekben, hogy karikák eltüntetése, meg ráncok kisímítása csodakencékkel - egyáltalán nem hittem. És akkor tapasztalatok: az elején úgy tűnt, mintha vízzel kenegetném a szemem. Nagyjából 3 hét kellett, mire láttam, hogy van változás. Főleg az alsó szempillasorom lett hosszabb és dúsabb (vagy a felső is, csak azon kevesbé feltűnő). De azért nem nagyon ordító a változás. Szemöldököm szépen nő most már a túlszedett részeken is. A karikáimmal természetesen semmit nem csinált. DE, a szemem körüli nevetőráncokat kissé kivasalta! Nem hittem, hogy van ilyen, de a nyári fotóimhoz képest elég feltűnő a különbség. Jóval kevésbé táskás a szemem. A használatához annyit tennék hozzá, hogy hűtőben tartom, nem csak mert így jobban hűsít, de mivel közvetlen a bőrömhöz ér a feje, így a baciknak is kevesebb esélye van túlszaporodni. Amúgy azt én is észrevettem, hogy néha be tudja picit csípni a bőrt, akkor, ha nem megy a fejhez elég krém, ezért használat előtt mindig picit fejre állítva ráogatom. Meg néha csíp kicsit a krém a szemem körîl, néha nem, még nem jöttem rá, ez mitől függ. Felkenés után be szoktam masszírozni ujjal, erre a golyós fej kevés. A szempillanövesztéshez még annyot tennék hozzá, hogy valóban én is észrevettem, hogy több szempillám hullil az utóbbi időben. Arra gondoltam, talán ez a cucc felgyorsítja a pillák életciklusát, azért tűnik úgy, hogy jobban nőnek (van ilyen?).
Szóval all in all, ennyi pénzért ajándék, vegyétek! xD

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 5.

Szóval all in all, ennyi pénzért ajándék, vegyétek! xD

oznob64

2018. november 19.

Elsősorban megelőzésre használom, ugyanis nem nagyon vannak karikáim, illetve ráncaim, de nagyon kellemes textúrájú, hamar fölszívódó, valóban hűsítő krém, nagyon szeretem, a kényelmes használata csak plusz pozitívum. Egyedül a csomagolása lehetne olyan, ami esetleg megáll a talpán, vagy legalább kevésbé gurolós, mivel így nehéz tárolni.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

gyula1971

2018. november 5.

Meg vagyok vele elégedve. Illatmentes,gyorsan felszívódik,melegben rá kell segíteni az izzadás miatt, enyhe újj mozdulatokkal a szem alá maszírozni. Árban nagyon jó,felesleges drágábbat venni. Hűsít kellemesen. Technikai probléma,kicsit nehéz kinyerni a kencét belőle.

gyula1971
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 5.

Niobe28

2018. november 2.

Kb. 1,5 hete használom. Hát nem tudom...elég hamar beszívódik, lehet rá sminkelni. Felkenés után a szem körüli bőr hidratáltabbnak, puhábbnak hat. Karikákat nem mondom, hogy eltüntette, talán puhított rajtuk. Messze menő következtetéseket még nem tudok levonni, annyi biztos, hogy tud annyit, mint egy drogériás “jó” szemkörnyékápoló. A szempilla növekedéssel kapcsolatban még update-elek. Lehet én csinálok vmit rosszul, de ha közvetlenül arctisztítás után kenem föl, akkor kb. 5 percig csíp, nem nagyon, de azért érezni, ez kb. annyi idő, amíg beszívódik. Ezelőtt Bobbi B. krémet használtam, kíváncsi vagyok az ár-érték arányra.

Niobe28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

aminaleyla

2018. október 21.

Eddig az Estée Lauder, valamint a Paula's Choice-os szemkörnyékápolókat próbálgattam, aztán úgy gondoltam, hogy próbáljunk ki egy olcsóbb alternatívát is. Azt kell, hogy mondjam, hogy ezzel is legalább úgy meg vagyok elégedve, mint a "nagyokkal". A karikáimat ugyanúgy nem halványítja ez sem, ahogy azok sem. Hidratálás szempontjából is szuper, úgyhogy részemről maradok ennél.
Azonban észrevettem, hogy ha retinol, vagy niacinamid tartalmú krémekkel keveredik, akkor nagyon tud csípni, úgyhogy azokkal csak óvatosan.

aminaleyla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

zorica85

2018. október 5.

Régóta terveztem beszerezni, néhány napja landolt a kosaramban. Azóta használom reggel-este, bár eddig nem tűnik nélkülözhetetlennek terméknek. Illata nincs, gyorsan beszívódik, kellemes a hűsítés, viszont néha nehéz kinyerni belőle a kencét. Ha jól felrázom használat előtt akkor rendben van. Hosszú távon kiderül újraveszem-e, egyelőre nem érzem hogy feltétlen szükséges lenne az arcápolási rutinomhoz.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Amadea

2018. szeptember 22.

Ismét bebizonyosodott, hogy nekem érdemes hosszabban próbálgatni egy terméket (jó esetben az elfogyásig), hogy teljesen kitapasztaljam a hatásait. Szerintem a karikák eltüntetése ugyanolyan bullshit duma, mint a 48 órás izzadásgátlás - senki nem veszi komolyan, ettől a kis 800-1000 Ft-os cucctól sem érdemes elvárni azt, amire a tízszeresébe kerülő krémek sem képesek.
(Minek írják akkor rá? Valamivel el kell adni. Az őszinteség nem hatásos marketingduma, lássuk be.)
Nekem jólesett reggelente a hűvös golyszlit a szemkörnyékemen görgetni, de az volt a legnagyobb erénye, amiért meg is vettem: a szemöldököm hajlamos kipusztulni és elég szomorú látványt nyújtani (nem azért, mert túlszedem, magától csinálja), ez a termék szuperül növesztette-ápolta az értékes kis szőröket. A szempilláimmal is csinált valamit, a pillasor végén korábban nem voltak olyan hosszúak, mint most.
Csak azért adok négy csillagot és nem ötöt, mert amikor már nem jutott elég zselé/folyadék a görgetendő felületre, összecsípte a szemem alatti érzékeny bőrt.

Ui.: A pasimon viszont csak egyszer (először és utoljára...) próbálhattam ki; azt mondta, úgy néz ki tőle, "mint akinek bevertek". Ennyit a férfias szépség ápolásáról.:D

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Pantolactone