KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: medroly, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

Ár: 300 Ft , Eladó: Fruzsi
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Szeged, Kiskunfélegyháza, fizetés: személyes átvétel (nem postázom)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pannab

2018. június 28.

A sötét barna hajamat szép csillogóvá és puhává varázsolja.

pannab
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 28.

A sötét barna hajamat szép csillogóvá és puhává varázsolja.

Viku89

2018. június 15.

Samponnal "szettben" vettem meg, de sajnos nem újra vevős termék. Az ára jó, de nagyon sok kell a hajamra, hogy valamit is érjen. Már törölközőszáraz hajnál érzem, hogy nem lett selymes,könnyű a hajam.

Viku89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Eszter4

2018. május 27.

Sima balzsam, semmi extrát nem nyújt. Az illata jó, az állaga viszont nem a legjobb.

Eszter4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

guppi666

2018. május 18.

Hát egy olcsó alternatívának jó ha megszorul az ember és spórolni akar. Kicsit segít a kifésülésen és puhít is egy csöppet, de a szaga nem jön be, mert nekem ez inkább szag mint illat. Az állaga és színe sem bizalomgerjesztő, mintha csokipudingot tennék a hajamra és a víz színe hagy ne írjam le hogy mihez hasonlít. Egyszer elhasználtam, de többet nem veszek.

guppi666
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Beatrix88

2018. május 17.

Samponnal együtt használtam, illata nekem nagyon bejött, de a samponhoz hasonlóan a hajam színéhez semmi extrát nem adott (se fény, se csillogás :D) és puhább vagy könnyebben fésülhető sem lett. elhasználom, ára ennek is nagyon baráti, de nem ujravevős

Beatrix88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

meguntam96

2018. március 22.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, a samponnal együtt szoktam használni. Nekem az illata is tetszik. :)

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

clara12

2018. március 21.

Alapvetően könnyen kezelhető a hajam, sampon+balzsam elegendő, nem szoktam hajvegapolot hasznalni. Ettol a balzsamtol sokkal szarazabb, tapadosabb lett a hajam, könnyen osszegubancolodott, alig tudtam kifesulni, sok hajvegapoloval tudtam csak vallahatova tenni a helyzetet. Hatkozepig ero hajam van, kb. 5 alkalomra volt eleg ez a tubus, legalabb nem kellett sokaig hasznalnom.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

PinkAlien

2018. március 14.

Balzsamnak jó volt, de én nem vettem észre, hogy bármi extra színt adott volna a hajamnak.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

tyukanyo

2017. december 28.

Szinte biztos vagyok benne hogy ez a barna hajas duma, valamilyen marketingfogás. Én nem is azért vettem meg mert barna a hajam, csupán szükségem volt valamilyen olcsó balzsamra és a Baleát amúgy is szeretem. Nem egy csodaszer de ennyi pénzért nem is várok tőle sokat. A hajam puha lesz hajmosás után és könnyebben fésülhető. Állig érő hajam van és próbálok mindig csak a végeibe rakni a balzsamból, de a hajhosszamból adódóan elkerülhetetlen, hogy egy kicsi ne kerüljön a fejbőrömre, de szerencsére nem vettem észre hogy zsírosabb lenne tőle a hajam.
Nem tudom még hogy újra fogom venni vagy sem, de egyenlőre nekem bevált.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Nem tudom még hogy újra fogom venni vagy sem, de egyenlőre nekem bevált.

kristinakroes

2017. december 11.

Egyszer véletlenül ezt vettem az Oil Repair helyett. Bődületes bűz fogadott mikor kinyitottam. Szőke hajam, ezért nem tudom, hogy a barna hajjal mit csinál, de a szaga, meg a hatása nem túl jó, még a márka többi hajbalzsamjához hasonlítva sem

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!