KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: medroly, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Hajápolók

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

Ár: 300 Ft , Eladó: Fruzsi
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Szeged, Kiskunfélegyháza, fizetés: személyes átvétel (nem postázom)

CrueltyfreeJazmin

2017. július 8.

Ú ez nagyon király! Fényessé és mélybarnává teszi a hajam. Ja és nagyon korpás hajam tehát először nagyon féltem hogy ,még korpásabbá teszi a hajam, de hálistennek kellemeset csalódtam. :)

CrueltyfreeJazmin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

Makk Zsuzsó

2017. június 9.

Elmegy. Megkönnyíti a kifésülést, de túlpuhítja, tartás nélkülivé teszi a hajam. A barnasággal sem csinált semmit. Nem rossz, ennyi pénzért pláne. De nem csodaszer.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Andrea79

2017. június 7.

Egész jó kis balzsam ez, puha lesz a hajam tőle és könnyen kifésülhető. A hajszínemen sajnos semmit nem frissített , pedig kimondottan ezért próbáltam ki a samponjával együtt. Az árát mindenképpen megéri.

Andrea79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

moldvaieva

2017. május 17.

IMÁDOM. Ez az egyik legjobb hajbalzsamom. Nagyon szép csokoládé barna színe van, az illata mennyei és remek az ára !
Nem is gondoltam,hogy ennyire szép színt eredményez... tényleg változott a hajam színe pedig csak pár percig hagyom fent... sokkal fényesebb és élénkebb a hajam

moldvaieva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

PiciCic

2017. február 7.

Természetes barna hajra használom és nagyon szépen kiemeli a színt. Ár-érték arányban szuper,jól ápol,használata után selymes,puha lesz a hajam.

PiciCic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

Lunalys

2017. január 31.

Nagyon bevált. A természetesen sötétbarna hajamra használom. Szerintem az egyik legjobb drogériás balzsam, ár-érték arányban is szuper. Selymesen puha és fényes lett tőle a hajam, ráadásul az összetevői is nagyon jók. Az egyetlen problémám vele, hogy nincs nagyobb kiszerelése.

Lunalys
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

StrawberryGarden

2017. január 26.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Természetes, étcsokoládé színű hajamra használom, és nagyon bevált. Könnyen kifésülhető tőle a hajam, és egészségesen fénylik. A hajam színében csak az első 3-4 hajmosás után vettem észre változást; sokkal élénkebb egészségesebb színt kapott. Csak úgy, általánosságban is egy nagyon jó balzsam, ár-érték arányban meg aztán főleg.

StrawberryGarden
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

floracska

2017. január 11.

Kedvező ára miatt esett rá a választásom. Samponjával együtt használom és eddig jó véleménnyel vagyok róla. A hajam egyátalán nem zsíros tőle. Újra fogom vásárolni.

floracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 11.

isehreT

2016. november 8.

Ár-érték arányban teljesen jó. Az illata is kellemes.

isehreT
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

Ár-érték arányban teljesen jó. Az illata is kellemes.

Alma07

2016. október 20.

Mindig újraveszem az illata nekem nagyon tetszik!szerintem ad egy kis színt is a hajamnak!

Alma07
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!