KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. január 8.

Kategória:   Hajformázók

Hatékony fitokeratin és passióvirág-kivonatot tartalmazó formulájának köszönhatően a fáradt hullámokat ismét formába hozza, és selymes csillogást kölcsönöz a hajnak a hajtőtől a hajvégig. A nehezen kezelhető hajat is megszelidíti, a panthenol pedig hidratál. Hővédő hatású 220 'C-ig.

Ár: 900 Ft , Eladó: Jank
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 700 Ft / csere , Eladó: magichand
Állapot: Egyszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budán a Széll Kálmán tér közelében vagy posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

googles

2017. október 1.

So-so. Valóban formáz valamennyit a hullámokon. Viszont azt figyeltem meg, ha használom, másnapra már zsírosnak, koszosnak érzem a hajam és hajat kell mosnom. Amúgy nincs ilyen problémám. Emiatt levonok pontot, illetve azért is, mert csodát sem tesz a hajammal. Persze másnak beválhat.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

CSODA! Nagyon szeretem!
Esküvő miatt 1,5 évig növesztettem a hajam, ami egyébként vállig szokott érni normális esetben. A másfél év alatt viszont már annyira nehezedett, és nem göndörödött, gondolom a hossza és súlya miatt, hogy utáltam és esküvő előtt pár hónappal majdnem levágattam. Aztán rátaláltam erre és BUMM :D Az amúgy lapuló, semmilyen állagú hajam újra göndörödött.
Most, hogy visszavágattam továbbra is használom.
Örök termék lesz a polcomon (:

BerryAnNa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

CSODA! Nagyon szeretem!
Most, hogy visszavágattam továbbra is használom.
Örök termék lesz a polcomon (:

Linuxo

2017. augusztus 12.

Szépen összerendezte a tincseimet (a törölköző száraz hajamra kentem kb. 3 pumpányit). Hidratált is, ami jó pont a különböző szárító hajhabokkal szemben. Biztató még, hogy 220 fokig hővédő hatása is van. Az illata viszont én nem fogom újra venni, mert számomra nagyon nem jött be sajnos. Az árát is picit sokallom.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Martu0508

2017. április 23.

Nekem bevált. Szèpen összerendezi a hajam, ès hidratál is.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Nekem bevált. Szèpen összerendezi a hajam, ès hidratál is.

hedjulaa

2017. április 5.

Nagyon hatásos! Amúgy is erősen göndör a hajam, de kellett valami, ami kicsit összetartja, egységesíti, hogy ne hasonlítsak Hermionera a nagy loboncommal. Nem szabad sokat fújni, mert akkor nagyon 2000es évek curly hair feelingje van (az az összetapadós fajta), de ha vizes hajra egyenletesen fújok, akkor gyöynörű a végeredmény. Ráadásként finom az illata is.

hedjulaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Kankalin

2017. február 15.

Borzalmasan szárítja a hajam, ami amúgy is inkább száraz. :(
Használat után szinte törni lehetne.
Egyszerűen nem tudom használni. Nekem nagyon nem vált be, pedig szerettem volna. Még olaj használata mellet is érezni a negatív hatását. Kár érte, mert nagyon szép egységes loknikat ad, de nálam nagyobb a kára, mint a haszna.

Kankalin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Borzalmasan szárítja a hajam, ami amúgy is inkább száraz. :(
Használat után szinte törni lehetne.

Ciánka

2016. december 17.

Összességében jó kis termék, de nekem érdekes módon veszít a göndörségéből a hajam, ha ezt használom. Csigásan, "csavarodósan" göndör hajam van - értitek :) - és pont ezeket a csigákat szünteti meg. Viszont nem szöszös, szállós a hajam, és szép rendezett is, ha ezt használom. Az illata viszont nem tetszik, inkább elviselhető, mint jó.

Up.: Alternatívaként ajánlom a Balea göndör hajra való hajhabját. Tökéletes! :) (És még olcsóbb is.)

Ciánka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 17.

Dea

2016. szeptember 7.

Update: Nem használtam egy ideig és most újra használtam és rettenesen fura szaga lett, nem tudom, lehet, hogy megromlott :/ És már nem is érzem olyan puhának a hajam tőle :SS

Nagyon megszerettem :) Hajszárítás előtt kentem a hajamra, jól hidratált és szebbek lettek a hullámaim is tőle :) Olcsó csodaszer :))

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

cinti666

2016. augusztus 9.

Nem tudtam mitől száraz a hajam.. de rájöttem,hogy ettől! Iszonyúan kiszárította a hajamat.Nem ajánlom! Még tartást se add a hajnak. Pénzkidobás.

cinti666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

csopke

2016. augusztus 3.

Természetes hullámos a hajam, gondoltam hátha segít a mindig kócosnak tünő hajamon. Nálam nem rendezte szép hullámokba a hajam viszont egy kis ápoló hatást azért látok.

csopke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.