KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. január 8.

Kategória:   Hajformázók

Hatékony fitokeratin és passióvirág-kivonatot tartalmazó formulájának köszönhatően a fáradt hullámokat ismét formába hozza, és selymes csillogást kölcsönöz a hajnak a hajtőtől a hajvégig. A nehezen kezelhető hajat is megszelidíti, a panthenol pedig hidratál. Hővédő hatású 220 'C-ig.

Ár: 900 Ft , Eladó: Jank
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten
Ár: 400 , Eladó: pankalino
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, webox

SunnySide

2017. december 11.

Nem én, hanem a párom használja. Féltem, hogy az illata túlságosan nőies lesz, de kellemesen csalódtunk. Megvettük a hozzá tartozó sampont is. Eddig hajhabot használt a haja formázására, de sajnos nagyon száraz lett a haja tőle és egyre jobban egyenesedett ki a haja, nem beszélve arról hogy olyan volt mintha szárazon fésülné. Ez a termék segített rajta, csodaszernek nem mondanám, hiszen a problémát nem oldotta meg teljesen, de hajmosás után 2 napig szépek a fürtök, formázhatóak.
Nagy plusz, hogy szárazon is fel lehet vinni a hajra és bőven elég 1 pumpálásnyi belőle.
A pumpás kiszerelés is megnyert. A göndör hajra készült termékek közt igazán jó az ára, ezért megadom az 5öt, mivel jobbat ilyen áron nem hiszem hogy találni lehet. :)

SunnySide
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

tkati

2017. november 26.

Valóban szép tincseket varázsol, de nekem önmagában nem elég, az egyébként természetes hullámos hajamat hajmosás előtt kókuszolajjal kezelem, és a balzsam is a Balea göndör hajra való. Ezekkel együtt azonban verhetetlenül szép hajat varázsol. ÉN szeretem az illatát, nem hivalkodó. És igen, gyorsabban zsirosodik a haj, Msot olvasom az összetevők között a Dymethiconolt, ami szilikon. Ez kissé zavarba hozott, mert általában a szilikont rossznak mondják. Az én hajam (kb. egy éve használom) soha nem volt száraz, vagy fénytelen tőle, holott kb. kétnaponta mosok hajat. Ja, igen rendkívül kiadós, vállig érő hajra eleg egy pumpálás, a lapocka alá érőhöz 2-3 pumpálás, és még mindig az első tubusnál tartok.

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.

Baraby

2017. november 25.

Szép tincseket csinál a természetesen hullámos hajamból. Többször újravettem.

Az illata szerintem kellemetlen, illetve mintha gyorsabban zsírosodna a hajam amikor ezt használom rá

Baraby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

Szép tincseket csinál a természetesen hullámos hajamból. Többször újravettem.

sweetmedusa

2017. november 11.

Egyenes hajam van, soha nem tudtam begöndöríteni, mert kb fél óra múlva borzalmasan néztem ki, mint aki elaludta volna csak a haját.. nem tudom már milyen indíttatásból, de megvettem ezt a Dm-ben. Száraz hajra kentem fel, majd becsavartam alváshoz.. másnap egész nap tartott a gyönyörű göndör haj! :) Kicsit összeragasztja egyébként (bár elég sokat is tettem rá, biztosra akartam menni) de egy pár óra múlva természetesebb hatású lesz. Egyszer majd kipróbálom nedves hajra is. Elég furcsa az illata, és kitart végig a göndörséggel együtt.

sweetmedusa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

googles

2017. október 1.

So-so. Valóban formáz valamennyit a hullámokon. Viszont azt figyeltem meg, ha használom, másnapra már zsírosnak, koszosnak érzem a hajam és hajat kell mosnom. Amúgy nincs ilyen problémám. Emiatt levonok pontot, illetve azért is, mert csodát sem tesz a hajammal. Persze másnak beválhat.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 1.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

CSODA! Nagyon szeretem!
Esküvő miatt 1,5 évig növesztettem a hajam, ami egyébként vállig szokott érni normális esetben. A másfél év alatt viszont már annyira nehezedett, és nem göndörödött, gondolom a hossza és súlya miatt, hogy utáltam és esküvő előtt pár hónappal majdnem levágattam. Aztán rátaláltam erre és BUMM :D Az amúgy lapuló, semmilyen állagú hajam újra göndörödött.
Most, hogy visszavágattam továbbra is használom.
Örök termék lesz a polcomon (:

BerryAnNa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

CSODA! Nagyon szeretem!
Most, hogy visszavágattam továbbra is használom.
Örök termék lesz a polcomon (:

Linuxo

2017. augusztus 12.

Szépen összerendezte a tincseimet (a törölköző száraz hajamra kentem kb. 3 pumpányit). Hidratált is, ami jó pont a különböző szárító hajhabokkal szemben. Biztató még, hogy 220 fokig hővédő hatása is van. Az illata viszont én nem fogom újra venni, mert számomra nagyon nem jött be sajnos. Az árát is picit sokallom.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Martu0508

2017. április 23.

Nekem bevált. Szèpen összerendezi a hajam, ès hidratál is.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Nekem bevált. Szèpen összerendezi a hajam, ès hidratál is.

hedjulaa

2017. április 5.

Nagyon hatásos! Amúgy is erősen göndör a hajam, de kellett valami, ami kicsit összetartja, egységesíti, hogy ne hasonlítsak Hermionera a nagy loboncommal. Nem szabad sokat fújni, mert akkor nagyon 2000es évek curly hair feelingje van (az az összetapadós fajta), de ha vizes hajra egyenletesen fújok, akkor gyöynörű a végeredmény. Ráadásként finom az illata is.

hedjulaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Kankalin

2017. február 15.

Borzalmasan szárítja a hajam, ami amúgy is inkább száraz. :(
Használat után szinte törni lehetne.
Egyszerűen nem tudom használni. Nekem nagyon nem vált be, pedig szerettem volna. Még olaj használata mellet is érezni a negatív hatását. Kár érte, mert nagyon szép egységes loknikat ad, de nálam nagyobb a kára, mint a haszna.

Kankalin
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Borzalmasan szárítja a hajam, ami amúgy is inkább száraz. :(
Használat után szinte törni lehetne.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.