KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redrick, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az 5% ureát tartalmazó kézkrém 24 órán át hidratálja a száraz bőrt.

asszembocicsoki

2018. december 11.

Ár-érték arányban a legjobb, amit eddig próbáltam! Enyhe illat, gyors beszívódás, de megfelelő hidratálás. Imádom. :)

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

angie91

2018. december 10.

Akinek kontakt dermatitisze van, vagy csak nagyon-nagyon száraz és repedezett a bőre, azoknak az ureás krém alapfelszereltség. :) Ez egy jó ár-érték arányú, magas karbamid tartalmú krém. Nagyon megéri az árát. Valóban nem egy selymes, könnyen beszívódó krém, de nem is az a dolga. Nekem bevált, rendszeres lakó. :)

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

dio14

2018. december 9.

Igen, tényleg nehezen szívódik be, főleg ha túl sokat nyomok ki, ezért én esti kéz és lábkrémnek használom. Így nagyon bevált, reggelre szuperpuha lesz a bőr tőle, és kevésbé szárad ki még így télen a rengeteg kézmosás mellett. Az illata nem a legjobb az tény, de egyenlőre maradok ennél az biztos.

dio14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 9.

Bettuss

2018. december 8.

Sajnos nekem nem vált be. Ragacsos, nehezen szívódik be és nem is hidratál eléggé.

Bettuss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

fanni191

2018. december 1.

Árához képest jól teszi a dolgát. Szépen puhít, az illata is egész kellemes.

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Árához képest jól teszi a dolgát. Szépen puhít, az illata is egész kellemes.

devababa

2018. november 27.

Az olcso kategoriaban talan ez a legtobb, amit kaphatunk. Kellemes a kezen, puhit, nem szarit. Illata oke. Egyeduli negativuma, hogy nem tartos a kezen a puhasag ezert 4 csillag.

devababa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

csillam94

2018. november 26.

Nagyon olcsó, jó az illata, hidratál, gyorsan beszívódik, könnyen nyitható (nem szeretem a csavaros tubusokat).

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

gabriellakalman

2018. november 23.

Szuper illatú és hatásos. Lehet picit nehezebben szívódik be, de megéri.

gabriellakalman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Szuper illatú és hatásos. Lehet picit nehezebben szívódik be, de megéri.

nikoletttarnoki

2018. november 20.

Azért vettem meg, mert ódákat zengett róla a kozmetikus ismerősöm. Nekem csalódás volt. Az illata sem fogott meg, és az állaga sem. Nem szívódott be könnyen a bőrömbe, zavaróan ragacsos hatása volt.

nikoletttarnoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Vandii

2018. november 17.

Nagyon szeretem ezt a kis kezkremet, nalam alap termek telen, gyorsan hidratalja a kiszaradt kezemet, mellesleg az illata is finom.

Vandii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak