Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redrick, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az 5% ureát tartalmazó kézkrém 24 órán át hidratálja a száraz bőrt.

SallaiSzilvia87

2018. szeptember 4.

Este szoktam használni, nem hagy zsíros érzetet. Állaga jó, nem híg.

SallaiSzilvia87
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Este szoktam használni, nem hagy zsíros érzetet. Állaga jó, nem híg.

Lilluc

2018. szeptember 4.

Könnyen beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet, ami nekem fontos volt.
Kellőképpen hidratál is. Estére szoktam használni.
Az illata kellemes, az ára pedig fantasztikus :D
Ennyi pénzért teljesen meg vagyok elégedve vele.

Lilluc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Könnyen beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet, ami nekem fontos volt.
Kellőképpen hidratál is. Estére szoktam használni.
Az illata kellemes, az ára pedig fantasztikus :D
Ennyi pénzért teljesen meg vagyok elégedve vele.

fsanna

2018. augusztus 12.

Nagyon jó illatú, és az állaga is tökéletes. Nem túl folyós, de nem is túl nehéz, túl zsíros. Könnyen beszívódik.

fsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Nagyon jól hidratál, jól beszívódik, enyhén zsíros érzést kelt használat után, nem szabad sokat használni belőle, elnehezíti a bőrt, de így tovább is tart. Az illata is kellemes és nagyon jól hidratál.

Anikovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kencefice9

2018. július 27.

Nagyon szeretem, könnyen és hamar beszívódik és nagyon finom illata van.
Ha nagyon száraz a kezem, akkor a hidratáló hatása nem elég, ilyenkor egy zsírosabb krémet kell hogy használjak.

Kencefice9
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Nagyon szeretem, könnyen és hamar beszívódik és nagyon finom illata van.

anna21

2018. július 10.

Nagyon válogatós vagyok a kézkrémekkel ami az extra száraz kezeim miatt van de ez a krém meglepően jó az árához képest! Napközben teljesen jó, még télen is. Egyetlen dolog ami zavar az az illata de ilyen áron elnézem neki :)

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

breku

2018. május 25.

Az egyik legjobb kézkrém amit valaha használtam. Már több mint fél éve volt egy kis száraz folt az egyik ujjamon (ekcéma jellegű), amit a bőrgyógyásztól kapott krém se tett helyre. Ezzel 2 nap alatt eltűnt! Gyorsan beszívódik, hosszan érezhető a hatása, nem tolakodó az illata, ennyi pénzért meg végképp megéri. Biztos újraveszem! :D

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

AndreaG

2018. május 18.

Nem történt velem még, hogy egy és fél évig ugyanazt krémet hasznájam, álltalában nagyon gyakram cserélem a krémeket. Nos ez mindenesetre bevállt, hidratáló, nagyon jó az illata.

AndreaG
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

franciska.papp18

2018. május 15.

Szerettem, jól hidratált, jó illata volt. Semmi extra, kissé jelentéktelen krém, de jó ár/érték aránnyal bír. Nekem irodai kézkrém volt, naponta töbször kentem vele a kezemet, így bevált, de szerintem a nagyon kiszáradt rinocérosz kezekkel nem tudna mit kezdeni. Ettől függetlenül ajánlom bárkinek, aki egy átlagos kis kézkrémet keres.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

gugan16

2018. május 12.

Jó termék, nagyon kedvező áron. Szépen hidratál, viszonylag gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Egyedül az illatát nem szeretem és sajnos nem is tudom megszokni, de ennek ellenére újravettem mert tényleg működik.

gugan16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak