KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redrick, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Az 5% ureát tartalmazó kézkrém 24 órán át hidratálja a száraz bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

breku

2018. május 25.

Az egyik legjobb kézkrém amit valaha használtam. Már több mint fél éve volt egy kis száraz folt az egyik ujjamon (ekcéma jellegű), amit a bőrgyógyásztól kapott krém se tett helyre. Ezzel 2 nap alatt eltűnt! Gyorsan beszívódik, hosszan érezhető a hatása, nem tolakodó az illata, ennyi pénzért meg végképp megéri. Biztos újraveszem! :D

breku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

AndreaG

2018. május 18.

Nem történt velem még, hogy egy és fél évig ugyanazt krémet hasznájam, álltalában nagyon gyakram cserélem a krémeket. Nos ez mindenesetre bevállt, hidratáló, nagyon jó az illata.

AndreaG
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

franciska.papp18

2018. május 15.

Szerettem, jól hidratált, jó illata volt. Semmi extra, kissé jelentéktelen krém, de jó ár/érték aránnyal bír. Nekem irodai kézkrém volt, naponta töbször kentem vele a kezemet, így bevált, de szerintem a nagyon kiszáradt rinocérosz kezekkel nem tudna mit kezdeni. Ettől függetlenül ajánlom bárkinek, aki egy átlagos kis kézkrémet keres.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

gugan16

2018. május 12.

Jó termék, nagyon kedvező áron. Szépen hidratál, viszonylag gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Egyedül az illatát nem szeretem és sajnos nem is tudom megszokni, de ennek ellenére újravettem mert tényleg működik.

gugan16
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

unicornlady

2018. május 3.

Kedvelem ezt a kézkrémet,mert jó az állaga,kellemes az illata,és tényleg táplálja a száraz bőrt,ami elsősegélyért kiált. Mikor makacs hidegek vannak nekem brutálisan kirepedezik a bőröm,és extrém hamar újra száraz lesz miután hidratátam...szóval napi 7-8 x minimum krémezem a kezeim. A munkám miatt sokat nyúlkálok vízben,néha vegyszerekkel is dolgozom,így tényleg igénybe van véve a bőröm. Télen szeretem használni ezt a terméket a balea-tól,nekem nyárra szerencsére nem szükséges,illetve már ilyen melegekben kicsit fullasztó a bőrömnek. De őszre-télre szuper! Még a kirepedezett bőrt sem irritálja,amit sok drágább társa igen...

unicornlady
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

xfxff349

2018. április 16.

Isteni finom illata van, ami viszonylag sokáig érezhető a bőrön. Szépen hidratál, nem irritál, nem csíp és pont jó az állaga is. Az egyetlen hátránya, hogy időnként ragacsos érzést hagy maga után, de ez a ragacsosság egészen jól eltűnik egy idő után. Szerintem abszolút megéri megvenni, mert simán tud annyit, min egy drágább drogériás krém. Nagyon-nagyon makacs szárazságra szerintem kevés, viszont közepesen kirepedezett/kiszáradt bőrrel csodákat művel.

xfxff349
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Demonshadow

2018. április 13.

Nagyon sokszor pozitívan csalódtam már a dm saját márkás termékeiben, ez azonban sajnos nem tartozott közéjük. Eleinte úgy tűnt, hogy nagyon jól fog működni, de csak felkenés után tűnt hatásosnak a krém, hosszú távon kiderült, hogy nálam tipikus halottnak a csók esete áll fenn. Állagra nekem kicsit zsíros volt, nehezebben szívódott fel, és utána filmes réteg maradt a bőrömön. Mindezért viszont kárpótol az illata, ami kellemes, nem émelyítő. Újravenni viszont esélytelen, mert tényleg semmit nem használt, csak a felkenés után nyújt hidratált érzetet.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Grafitzsiraf

2018. április 5.

Az árkategóriájában valószínűleg az egyik legjobb kézkrém, bár csodaszernek azért nem tartom. Sok, jóval drágább terméknél jobban teljesít, valamiért nekem mégsem az igazi, és, bár nem zavaró, az illatát nem kedvelem.

Grafitzsiraf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 5.

trollkors

2018. április 3.

A márka nappali arckrémét használom már egy ideje, és imádom. Legutóbbi dm portyám közben fedeztem fel a kézkrémet, és a testápolót is. Gyorsan utána olvastam itt, és olyannyira meggyőzőnek bizonyultak a pozitív vélemények, hogy mindketten haza jöttek velem. A kézkrémet nem tudtam megváratni, éppen nagyon csúnyán ki volt száradva, repedezve a kacsóm, úgyhogy a kocsiban gyorsan fel is avattam. Ugyanarra az illata számítottam, mint a hidratálónál. Ekkor ért az arcul csapás. Méghogy ez kellemes, meg finom illatú?! :D Úgy voltam vele, hogy akkor ezt gyorsan felejtsük is el, én nem bírom ezt a "szagot", de már másnap visszatértem hozzá, mert ez volt az egyetlen, ami nem csípte a nagy hidegben véresre repedt kezemet. Reggel pihepuha bőrrel ébredtem, a szörnyű szárazság szinte nyom nélkül eltűnt. Szépen lassan, észrevétlenül megbarátkoztam az illatával. Általában éjszakára használom, szerintem már el sem tudnék aludni, ha nem kenem be vele a kezemet, de volt már rá példa, hogy nappal is igénybe vettem. Gyorsan beszívódik, és remekül hidratál. Ahhoz képest, hogy az elején mennyire viszolyogtam az illatától, most állandóan a kezemet szaglászom, mint valami hülye. :D

trollkors
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

prettyfruity

2018. március 26.

Nagyon jól hidratálja a kiszáradt kezeket, gyorsan beszívódik, visszafogott illata van. Ár-érték-hatás tekintetében nálam eddig ez a krém a befutó.

prettyfruity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak