KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2017. május 14.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Benefit Hoola Bronzing Powder új!
Ár: 8990Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után.
Benefit Hoola Quickie Contour Stick

powderwoman

Paannii

2017. július 25.

Sajnos picit le kell húznom, előre is elnézést kérek ezért. :(
Nekem nem annyira jött át a hype vele kapcsolatban. Nagyon örülök, hogy már csak mini verzióban van meg,de még ezt sem hiszem, hogy el fogom tudni használni, max utazáshoz viszem magammal. Akármikor, akármilyen ecsettel próbáltam, nekem maszatos volt más bronzosítóimhoz képest, pedig sokat sminkelek. Néha-néha az alapozóm is elmozdult alatta, méghozzá olyanok, amik más bronzosítóktól nem szoktak.
Adnék neki 4 csillagot, de nem teszem az ára miatt, valamint amiatt, mert sokkal olcsóbban találtam jobb bronzosítókat. A Catrice domború bronzosítója (sajnos nem emlékszem a pontos nevére) valamint a Misslyn és a NYX bronzosítói is sokkal jobban beváltak. Az Urban Decay Beached bronzer-ről nem is beszélve, aminek a Bronzed árnyalata nagyon hasonló a Hoola-hoz, de a formula szerintem sokkal jobb és az is olcsóbb.

Paannii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Sajnos picit le kell húznom, előre is elnézést kérek ezért. :(

mirike56

2017. június 22.

Hol is kezdjem? Szuper kis bronzosító, gyönyörűen pigmentált. Nem tudnék rá egy rossz szót sem mondani..Az ára talán kissé borsos, de elég csak egy pici ecsetmáártás belőle, szóval szerintem nagyon nagyon sokáig meglesz.. :) de ha elfogyna, biztosan újra veszem, és nem fogok nyúlni más bronzosítóhoz.. :) !

mirike56
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Mostantól csak ezt a bronzosítót fogom használni. Tökéletes a színe, természetes hatást kelt. Nem narancssárgás, mint sok drogériás bronzosító, ráadásul az ecsete is szuper.

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

eperkeszederke

2017. május 13.

Nagyon megszerettem, mondjuk en kicsit mixelve, a Lite verziójával hasznàlom, igy egy kicsit lágyabb a hatás a végén. A Cheeky Parade palettában volt benne minkèt bronzer, de a világosabb önmagában tul sokat nem ér. De igy vegyesen használva a kettőt, tökéletes végeredményt ad. :)

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Regi84

2017. április 22.

Szuper pigmentált, a tökéletes kontúrszin, tartós, szépen eldolgozható. Mindent tud, amit egy bronzosítónak kell, teljesen érthető a hype... Én rajongó lettem :)

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Catwalk

2017. február 19.

Londonban vettem egy Bootsban, a kisebb kiszerelésben. Drága, de sokáig elég. Jól pigmentált. Volt aki megkérdezte, hogy mit használok, mert olyan szép a színe és matt, csillámok nélkül. Ha elfogy, megveszem nagyban is.

Catwalk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

beauty88lover

2017. február 5.

tökéletes! imádom az ecsetét is!

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

tökéletes! imádom az ecsetét is!

Felissha

2017. január 31.

Bar meg nem probaltam olyan sok bronzositot, ezzel teljesen megvagyok elegedve. Nagyon szep szine van, ami az en feher boromon is jol mutat es emellett tartos is.

Felissha
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 31.

horvathlidiaa

2017. január 22.

Mikor megláttam hogy a Notino-n kapható a termék azonnal rácsaptam, màr 2-3 éve szemezek ezzel a termékkel, de külföldről nem akartam megrendelni. Izgatottan vártam a terméket, a futárt egész délelőtt az ablakban lestem hogy mikor hozza már az én csodámat! Elérkezett a pillanat és azóta hatalmas szerelembe estem ezzel a termékkel! A csomagolás pompás, ötletes. Szeretem a jó minőségű kis ecsetkéjét is ám én inkább a Sigma F20as vagy F30as ecsetét használom hozzá, hihetetlenül blendable, könnyen eldolgozható termék! Imádom a színét, az állagát, és nekem tetszik hogy nincsen semmiféle illata! Nekem nagyon világos bőrszínem van, a l'oreal true match foundationból a legvilágosabbat használom (ivoir ivory) sokszor még az is egy hangyányit sötétnek láttatja magát, és ennek ellenére ez a fenomális termék nem láttatja magát narancsosnak hanem csodaszép természetes színe van! Nekem általában reggel fél7-től délután 4ig vagy akár estig fennt van és semmit nem kopik, nagyon tartós! A mennyiség ugye 8 g nagyon lassan fogy szerintem szuper kb 1-1,5 hónapja használom, olyan mintha bele se nyúltam volna, ez is a szuper pigmentáltságának köszönhető, nagyon kevés kell belőle! Imádom, megéri az árát! Messze felülmúlta elvárásaimat! Csodás! Megéri az árát. Újravevős lesz! Mindenkinek bátran ajánlom!

horvathlidiaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

rreeika

2017. január 12.

Télen a világos, és nyáron a kreol bőrömhöz is tökéletes bronzosító, kontúrozó. Mielőtt megvettem, egyetlen aggályom az volt, hogy meleg tónusú, de az első kipróbálás után már értettem, miért ilyen népszerű. Nem lesz narancssárga vagy természetellenes, számomra ez a tökéletes! (És nagyon tartós)

rreeika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.