KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2017. május 14.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Benefit Hoola Bronzing Powder új!
Ár: 8990Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után.
Ár: 8500Ft , Eladó: Nori1008
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kgyrk

2017. november 19.

Nincs sok bronzosítóm, csak ez és egy nyx-es, de sok különbséget nem fedeztem fel köztük az árukon kívül... Szeretem, és használom is napi szinten, de valójában semmivel sem tud számomra többet nyújtani mint egy fele ennyibe kerülő (mind tartósságban, mind építhetőségben egyaránt). Teljesen impulzusvásárlás volt a Sephorában a részemről, óriási a hype körülötte, nagyon cuki a csomagolása, tök "menő" az egész Benefit márka, de ez ennyiben ki is merül... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

whitemerci

2017. november 11.

Elég sok bronzosítóm van, nem is gondoltam, hogy be kellene szereznem, de a mini változat egy csomag részét képezte, így hozzám is eljutott. Ez a meleg barna árnyalat az én bőrtónusomhoz passzol, no makeup makeup-hoz használom elsősorban. Az állaga nem rossz, de nem is túl jó, eléggé poros, viszont erősen pigmentált, építhető, de nem a legtartósabb, vannak jobb bronzosítók a piacon, így csak 4 csillag.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Daniellapalfi

2017. szeptember 26.

Eleinte nagyon szerettem, alap darab volt a sminkjeim között, gondolom kicsit többnek hittem, mint ami, mert ez egy tipikus hyped up termék. Aztán találtam pár jóval olcsóbb bronzosítót, amik sokkal jobban illeszkednek a bőrömhöz, azóta a hoola kicsit mintha narancsosabbnak tűnne a többihez képest. A nagyobb kiszerelés mostmár biztos vagyok benne, hogy nem fog elfogyni.

Daniellapalfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

bfly99

2017. szeptember 23.

Kétségkívül ez a legtartósabb bronzosító, amit valaha próbáltam, tehát érdemes volt beszerezni. Viszont az átlaghoz képest kissé nehezebben lehet eldolgozni, amihez eléggé nehéz volt alkalmazkodnom az elején, de aztán rájöttem a megfelelő technikára, és nem kelt maszatos látszatot az arcon. Azt is fontos megjegyeznem, hogy a Hófehérkék semmiképp ne ezt a képen látható Hoolát vegyék meg, hanem a Hoola liteot. Ez a normál Hoola fehér bőrön eléggé narancssárgás hatást kelt, és ezáltal a fal fehérségéhez fogható bőrszínnek kifogásolható összhatást kölcsönöz.

bfly99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

2017. július 31.

A legjobb bronzosító amit eddig használtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

A legjobb bronzosító amit eddig használtam.

Paannii

2017. július 25.

Sajnos picit le kell húznom, előre is elnézést kérek ezért. :(
Nekem nem annyira jött át a hype vele kapcsolatban. Nagyon örülök, hogy már csak mini verzióban van meg,de még ezt sem hiszem, hogy el fogom tudni használni, max utazáshoz viszem magammal. Akármikor, akármilyen ecsettel próbáltam, nekem maszatos volt más bronzosítóimhoz képest, pedig sokat sminkelek. Néha-néha az alapozóm is elmozdult alatta, méghozzá olyanok, amik más bronzosítóktól nem szoktak.
Adnék neki 4 csillagot, de nem teszem az ára miatt, valamint amiatt, mert sokkal olcsóbban találtam jobb bronzosítókat. A Catrice domború bronzosítója (sajnos nem emlékszem a pontos nevére) valamint a Misslyn és a NYX bronzosítói is sokkal jobban beváltak. Az Urban Decay Beached bronzer-ről nem is beszélve, aminek a Bronzed árnyalata nagyon hasonló a Hoola-hoz, de a formula szerintem sokkal jobb és az is olcsóbb.

Paannii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Sajnos picit le kell húznom, előre is elnézést kérek ezért. :(

mirike56

2017. június 22.

Hol is kezdjem? Szuper kis bronzosító, gyönyörűen pigmentált. Nem tudnék rá egy rossz szót sem mondani..Az ára talán kissé borsos, de elég csak egy pici ecsetmáártás belőle, szóval szerintem nagyon nagyon sokáig meglesz.. :) de ha elfogyna, biztosan újra veszem, és nem fogok nyúlni más bronzosítóhoz.. :) !

mirike56
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.

jonasmarcsi

2017. május 28.

Mostantól csak ezt a bronzosítót fogom használni. Tökéletes a színe, természetes hatást kelt. Nem narancssárgás, mint sok drogériás bronzosító, ráadásul az ecsete is szuper.

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

eperkeszederke

2017. május 13.

Nagyon megszerettem, mondjuk en kicsit mixelve, a Lite verziójával hasznàlom, igy egy kicsit lágyabb a hatás a végén. A Cheeky Parade palettában volt benne minkèt bronzer, de a világosabb önmagában tul sokat nem ér. De igy vegyesen használva a kettőt, tökéletes végeredményt ad. :)

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Regi84

2017. április 22.

Szuper pigmentált, a tökéletes kontúrszin, tartós, szépen eldolgozható. Mindent tud, amit egy bronzosítónak kell, teljesen érthető a hype... Én rajongó lettem :)

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.