KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2017. május 14.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Benefit Hoola Bronzing Powder új!
Ár: 8990Ft , Eladó: Montelino
Állapot: új, dobozában, Helyszín: --, fizetés: Postázás banki átutalás után.
jonasmarcsi

2017. május 28.

Mostantól csak ezt a bronzosítót fogom használni. Tökéletes a színe, természetes hatást kelt. Nem narancssárgás, mint sok drogériás bronzosító, ráadásul az ecsete is szuper.

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 28.

eperkeszederke

2017. május 13.

Nagyon megszerettem, mondjuk en kicsit mixelve, a Lite verziójával hasznàlom, igy egy kicsit lágyabb a hatás a végén. A Cheeky Parade palettában volt benne minkèt bronzer, de a világosabb önmagában tul sokat nem ér. De igy vegyesen használva a kettőt, tökéletes végeredményt ad. :)

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Regi84

2017. április 22.

Szuper pigmentált, a tökéletes kontúrszin, tartós, szépen eldolgozható. Mindent tud, amit egy bronzosítónak kell, teljesen érthető a hype... Én rajongó lettem :)

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Catwalk

2017. február 19.

Londonban vettem egy Bootsban, a kisebb kiszerelésben. Drága, de sokáig elég. Jól pigmentált. Volt aki megkérdezte, hogy mit használok, mert olyan szép a színe és matt, csillámok nélkül. Ha elfogy, megveszem nagyban is.

Catwalk
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

beauty88lover

2017. február 5.

tökéletes! imádom az ecsetét is!

beauty88lover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

tökéletes! imádom az ecsetét is!

Felissha

2017. január 31.

Bar meg nem probaltam olyan sok bronzositot, ezzel teljesen megvagyok elegedve. Nagyon szep szine van, ami az en feher boromon is jol mutat es emellett tartos is.

Felissha
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 31.

horvathlidiaa

2017. január 22.

Mikor megláttam hogy a Notino-n kapható a termék azonnal rácsaptam, màr 2-3 éve szemezek ezzel a termékkel, de külföldről nem akartam megrendelni. Izgatottan vártam a terméket, a futárt egész délelőtt az ablakban lestem hogy mikor hozza már az én csodámat! Elérkezett a pillanat és azóta hatalmas szerelembe estem ezzel a termékkel! A csomagolás pompás, ötletes. Szeretem a jó minőségű kis ecsetkéjét is ám én inkább a Sigma F20as vagy F30as ecsetét használom hozzá, hihetetlenül blendable, könnyen eldolgozható termék! Imádom a színét, az állagát, és nekem tetszik hogy nincsen semmiféle illata! Nekem nagyon világos bőrszínem van, a l'oreal true match foundationból a legvilágosabbat használom (ivoir ivory) sokszor még az is egy hangyányit sötétnek láttatja magát, és ennek ellenére ez a fenomális termék nem láttatja magát narancsosnak hanem csodaszép természetes színe van! Nekem általában reggel fél7-től délután 4ig vagy akár estig fennt van és semmit nem kopik, nagyon tartós! A mennyiség ugye 8 g nagyon lassan fogy szerintem szuper kb 1-1,5 hónapja használom, olyan mintha bele se nyúltam volna, ez is a szuper pigmentáltságának köszönhető, nagyon kevés kell belőle! Imádom, megéri az árát! Messze felülmúlta elvárásaimat! Csodás! Megéri az árát. Újravevős lesz! Mindenkinek bátran ajánlom!

horvathlidiaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

rreeika

2017. január 12.

Télen a világos, és nyáron a kreol bőrömhöz is tökéletes bronzosító, kontúrozó. Mielőtt megvettem, egyetlen aggályom az volt, hogy meleg tónusú, de az első kipróbálás után már értettem, miért ilyen népszerű. Nem lesz narancssárga vagy természetellenes, számomra ez a tökéletes! (És nagyon tartós)

rreeika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Anxiety

2016. november 7.

Nem igazán ájultam el tőle :( Első benefit termékem, bár nem csalódtam, de nem is igazán volt meg az a hűha (!)
Pozitívumok: A szín építhető, és remekül passzol az én világos bőrömhöz is. Mára már nyilvánvalóvá vált, hogy a néven kívül a tartósságot fizetjük meg. Van pár bronzosítóm, de soha nem volt még ilyen tartós.
Negatívum: Nekem a csomagolás nem nyerte el a tetszésem...A tetejének a sarka már az elején belefúródott a festékbe (bár ez lehet az én bénaságom...) és bár nem festőhengerrel kenem fel magamra, azért jobb lenne, ha néha nagyobb ecsettel is tudnám használni, mert a hozzá járó kontúrozót nem igen használom. ( egyébként aki rendelni szeretne "itthon"ról az a notino-n betudja szerezni, bár kicsit drága..)

Anxiety
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

b.jucy17

2016. október 30.

Én kontúrozáshoz használom. Nagyon jól illeszkedik fehér bőrhöz, könnyű vele dolgozni, szép a színe és a csomagolása is nagyon jó.

b.jucy17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.