KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2017. május 14.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Benefit Hoola Bronzing Powder MINI
Ár: 5000Ft , Eladó: B.B
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: postan marado,foxpost

Marcsykamama

2018. február 16.

Kicsit porzik, de imadom, olyan gyönyörű a színe, tartós, tökéletes. Biztos, hogy újra veszem <3

Marcsykamama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

orsiberta

2018. február 8.

Szép finisű, matt bronzosító púder, amely még az én világos bőrömet sem teszi narancsossá. Erősen pigmentált, egy kis mennyiség is elég belőle. Egy kicsit porzik, de nem vészes.

orsiberta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

pajerzsofi

2018. január 25.

Jó kis bronzer. Végre valami amit teljesen matt,sehol semmi csillám.
Én mondjuk a dobozáért (belenyúlós, ahoz képest mély,de nem elég széles) nem vagyok ode, de ez magából a termék értékéből nem von le.

pajerzsofi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Jó kis bronzer. Végre valami amit teljesen matt,sehol semmi csillám.

Reni39946

2018. január 15.

Nagyon sokat használom és nagyon szeretem. Palettában van meg a másik, világosabb bronzosítóval és együtt is sokszor használom őket. A sminkem alapdarabja mégis ez az árnyalat. Picit porol, így óvatosan kell használni. Kellemes az illata, de a legfontosabb, hogy szépen simul a bőrön, nem foltos, eldolgozható.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Dancyy

2017. december 5.

Csoda termek csak sajnos itthon keves helyen szerezheto be

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Csoda termek csak sajnos itthon keves helyen szerezheto be

frostbites

2017. november 29.

Cheek paradeban van benne és így került hozzám. Nagyon vágytam rá mert sokan dicsőítik. Tényleg nagyon jó bronzosító a színe nem túl narancsos, pedig meleg tónusú. Az én nagyon világos bőrömön is jól mutat :) Viszont a tartóssága nem nyűgözött le, nap végére már alig látható, másik bronzosítóm egész nap mozdulatlan így ezért -1 csillag.

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

kgyrk

2017. november 19.

Nincs sok bronzosítóm, csak ez és egy nyx-es, de sok különbséget nem fedeztem fel köztük az árukon kívül... Szeretem, és használom is napi szinten, de valójában semmivel sem tud számomra többet nyújtani mint egy fele ennyibe kerülő (mind tartósságban, mind építhetőségben egyaránt). Teljesen impulzusvásárlás volt a Sephorában a részemről, óriási a hype körülötte, nagyon cuki a csomagolása, tök "menő" az egész Benefit márka, de ez ennyiben ki is merül... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

whitemerci

2017. november 11.

Elég sok bronzosítóm van, nem is gondoltam, hogy be kellene szereznem, de a mini változat egy csomag részét képezte, így hozzám is eljutott. Ez a meleg barna árnyalat az én bőrtónusomhoz passzol, no makeup makeup-hoz használom elsősorban. Az állaga nem rossz, de nem is túl jó, eléggé poros, viszont erősen pigmentált, építhető, de nem a legtartósabb, vannak jobb bronzosítók a piacon, így csak 4 csillag.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Daniellapalfi

2017. szeptember 26.

Eleinte nagyon szerettem, alap darab volt a sminkjeim között, gondolom kicsit többnek hittem, mint ami, mert ez egy tipikus hyped up termék. Aztán találtam pár jóval olcsóbb bronzosítót, amik sokkal jobban illeszkednek a bőrömhöz, azóta a hoola kicsit mintha narancsosabbnak tűnne a többihez képest. A nagyobb kiszerelés mostmár biztos vagyok benne, hogy nem fog elfogyni.

Daniellapalfi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

bfly99

2017. szeptember 23.

Kétségkívül ez a legtartósabb bronzosító, amit valaha próbáltam, tehát érdemes volt beszerezni. Viszont az átlaghoz képest kissé nehezebben lehet eldolgozni, amihez eléggé nehéz volt alkalmazkodnom az elején, de aztán rájöttem a megfelelő technikára, és nem kelt maszatos látszatot az arcon. Azt is fontos megjegyeznem, hogy a Hófehérkék semmiképp ne ezt a képen látható Hoolát vegyék meg, hanem a Hoola liteot. Ez a normál Hoola fehér bőrön eléggé narancssárgás hatást kelt, és ezáltal a fal fehérségéhez fogható bőrszínnek kifogásolható összhatást kölcsönöz.

bfly99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.