KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ohmybrush, Módosítva: 2017. május 14.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dorothyk

2018. április 4.

Barcelonában a Sephorában vettem, igazából nem tudok többet elmondani, mint más, talán annyit,hogy nekem a mini változat van, meg szerintem ez is tökéletesen elég és elég sok pénzt spóroltok vele. Szép a színe, pigmentált, fenn is marad, viszont vigyázzatok azzal, hogy olyan alapozóra ne kenjétek rá, amely még nem száradt meg teljesen, mert utánna aztán nem lehet vele mit kezdeni.

dorothyk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

angyalreka89

2018. március 20.

A Bootsban billegtem amikor megláttam a 3 mini for £25 polcon.Gyorsan be is dobtam 3 primert, de aztán egyet kicseréltem a Hoolara, hogy végre kipróbálnám...tényleg olyan jó-e.Imádom!! Abszolút nem mű, pont jó az enyhe szolis színemhez! Már csak azt bánom, hogy nem a normál kiszerelést vettem meg. Egyébként szerintem lassan 2hónapja vettem, szinte naponta használom és még nem látom a doboz alját :)

angyalreka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

marcsi12

2018. március 17.

Imádom ezt a bronzosítót. Gyönyörű színe van, pigmentált. Az egyik kedvencem. :)

marcsi12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

VanityFair

2018. március 10.

Természetes hatást kelt, az én kifejezetten sárgás árnyalatú bőrömhöz talán kicsit "neutrális" is, de szépen eldolgozható.Akinek hideg tónusai vannak, imádni fogja. :)

VanityFair
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 10.

Marcsykamama

2018. február 16.

Kicsit porzik, de imadom, olyan gyönyörű a színe, tartós, tökéletes. Biztos, hogy újra veszem <3

Marcsykamama
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

orsiberta

2018. február 8.

Szép finisű, matt bronzosító púder, amely még az én világos bőrömet sem teszi narancsossá. Erősen pigmentált, egy kis mennyiség is elég belőle. Egy kicsit porzik, de nem vészes.

orsiberta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

pajerzsofi

2018. január 25.

Jó kis bronzer. Végre valami amit teljesen matt,sehol semmi csillám.
Én mondjuk a dobozáért (belenyúlós, ahoz képest mély,de nem elég széles) nem vagyok ode, de ez magából a termék értékéből nem von le.

pajerzsofi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Jó kis bronzer. Végre valami amit teljesen matt,sehol semmi csillám.

Reni39946

2018. január 15.

Nagyon sokat használom és nagyon szeretem. Palettában van meg a másik, világosabb bronzosítóval és együtt is sokszor használom őket. A sminkem alapdarabja mégis ez az árnyalat. Picit porol, így óvatosan kell használni. Kellemes az illata, de a legfontosabb, hogy szépen simul a bőrön, nem foltos, eldolgozható.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Dancyy

2017. december 5.

Csoda termek csak sajnos itthon keves helyen szerezheto be

Dancyy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 5.

Csoda termek csak sajnos itthon keves helyen szerezheto be

frostbites

2017. november 29.

Cheek paradeban van benne és így került hozzám. Nagyon vágytam rá mert sokan dicsőítik. Tényleg nagyon jó bronzosító a színe nem túl narancsos, pedig meleg tónusú. Az én nagyon világos bőrömön is jól mutat :) Viszont a tartóssága nem nyűgözött le, nap végére már alig látható, másik bronzosítóm egész nap mozdulatlan így ezért -1 csillag.

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 29.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Zinc Stearate, Manganese Violet / CI 77742
Tartósítószerek: Methylparaben, Sodium Dehydroacetate, Propylparaben, Butylparaben

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.