KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Benton

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilium, Módosítva: 2018. június 7.

Kategória:   Fényvédők

Védi a bőrt, könnyed állagú, táplál és hidratál. A papaja kivonat vitalizálja a bőrt.

Citrus illatú (illóolajat tartalmaz), fehér színű (színezékmentes).

NO POSTA Benton Papaya-D Sun Cream SPF38 / PA+++

powderwoman

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. július 6.

Imádom! Lehet azért, mert nekem szárazabb bőröm van, de nálam nincs vele diszkógömb effekt. Fincsi, citrusos illata van, könnyű rá sminkelni és szépen mutat rajta. A csomija is elképesztő igényes. Nekem is csoda puha bőrt eredményez, mondjuk én még így sem engedhetem meg magamnak, hogy egy napig ne krémezzek. 🙄😂

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 6.

nekoSX

2018. június 15.

2db termékmintám volt, és ez = 2nap használattal, mégis bizonyos (érdekes) tapasztalatokat le tudok szűrni...
A krém állaga sűrű/krémes/fehér, mégis jól kenhető, jól eldolgozható, a felvitellel semmi gond nincs. Nem hagy fehér réteget a felvitel után.
A kis mintám arcra+nyakra volt elegendő, elég szép mennyiség került fel mindenhova és utána láttam is, hogy csillogok-villogok mindenhol, de nem foglalkoztam különösebben vele, mivel 40perc autóút állt még előttem és úgy gondoltam azalatt szépen beszívódik. Utána egész nap rohangáltam, keményen dolgoztam du-án ig, igazából el is felejtettem, hogy új krémet raktam fel és rá kéne nézni a tükörben, mi is a helyzet. Majd hazaérve kaptam csak a megjegyzést, hogy ma milyen fényes a fejem...hááát igen belenézve végre a tükörbe meg kellett állapítanom, hogy borzasztó! És így utólag visszagondolva, mintha kaptam is volna meglepett pillantásokat napközben lol...
Szóval nagyon zsíros a végeredmény és ez kitart egész napra.
Viszont miután eltüntettem a fejemről 1,5 napra gyönyörű hidratált bőrt kaptam. Estére nem is tettem fel semmit, mert egyszerűen tökéletes volt a bőröm.
Akkor most ezek után mit lehet erre adni?

nekoSX
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 15.

Szóval nagyon zsíros a végeredmény és ez kitart egész napra.
Akkor most ezek után mit lehet erre adni?

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Propanediol, Glucose
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!