KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bettina Barty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2014. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A Bettina Barty testvaj rizstej & valília az ázsiai testápolás titka. Az értékes, ápoló rizstej, és a titokzatosan illatozó vanília bőrét simává és bársonyossá teszi. Egy kompozíció, mely a testét és lelkét egyensúlyba hozza.

Kiszerelés: 400 ml

themrsnero

2015. december 5.

Életem eddigi legjobb testápolója, szerelmes vagyok az illatába és kétségbe vagyok esve, mert sehol nem találok ilyet Magyarországon már. A legutolsó adagot is Németországból hozattam :(

themrsnero
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

málnásmenta

2014. december 14.

Nem találtam a listán az enyémet, nekem a rizstejes-kókuszos van meg (Németországban kicsit nagyobb a választék a termékekből). Sokáig tart a hidratáló hatása, nyáron lehet kicsit túl sok lenne, de most télen nagyon-nagyon jó! Az illata kellemes, nem túl mű és nem tolakodó. Véletlenül vettem (muszájból, nem ismertem idáig), de nagyon örülök neki :)

málnásmenta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

b.petra19820718

2014. augusztus 29.

Tökéletes, mind hatásra, mind esztétikailag, mind illatra, talán nyárra túl sok, de imádni való illata van, ez egy kis luxus a hétköznapokra :)

b.petra19820718
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

blani

2014. július 1.

Szerintem ez egy nagyon jó kis testápoló, bár nem 100%-os. Az illata kellemes, nem tolakodó. Ez a csatos üveg nem a legpraktikusabb kiszerelés egy krémnek, de már várom, hogy kiürüljön, és hasznosíthassam valami másra :-) Az ár-érték aránya szerintem nagyon jó. Viszont az utóbbi hónapokban nem láttam már a Müllerben, pedig újra venném.

blani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

olin

2014. január 9.

Nem rossz, az illata is OK annak ellenére hogy vaníliás, de a hatása... Nehezen szívódik be, 24 óráig biztos nem hidratál (legalábbis engem), ár-érték-mennyiség arány teljesen rendben van, de újra nem veszem ha egyszer elfogy.

olin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

Musil

2013. november 23.

Én imádom ezt a vödrös-csupros-csatos megoldást! :D
Finom az illata, de eléggé zsíros állagú! Nyáron egészen folyósra olvad, ekkor jól lehet kenni, télen viszont visszadermed és nehézkes eloszlatni a bőrön, foltokba gyűlik össze, és nagyon nehezen szívódik fel. Az első testvaj volt, amit kipróbáltam. Őrülten nagy mennyiség, szerintem soha nem fog elfogyni! Egyébként szerethető.

Musil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

Én imádom ezt a vödrös-csupros-csatos megoldást! :D

vador

2013. október 27.

Félelmetes mennyiség, főleg, hogy nem is mindennap használom, de el fog fogyni, mert jó cucc. Télre ideális lesz, gazdag, állagra inkább balzsamos, mint vajszerű és -a lényeg- hatékonyan puhít. Az illata, na az még zseniális, rajtam olyan Lolita Lempickásan vaníliás. És tartós. Nagyon remélem, hogy nem fogok kipattogni az ásványi olajtól, a hátamra nem merem kenni, mindenesetre.

vador
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

vanilia001

2013. augusztus 16.

Körülbelül egy éve kaptam, és szoktam használni, gyakrabban, mint a régebbi testápolóimat, mégis rengeteg van még benne..azt hiszem, soha nem fog elfogyni :) De annyira kellemes, mert hogyha vékonyabban viszem fel, akkor is egész nap megmarad az illata, amit imádok. Ha pedig vastagabban, akkor sincs az a kellemetlen "mindenhol ragadok" érzésem. Olvastam, hogy van, akinek problémája van a zárral... Hát, nekem egyáltalán nem. Egyszer-kétszer megpróbáltam és simán ráéreztem. Nem hiszem, hogy megtanulhatatlan lenne. Nekem nagyon bevált ez a krém, ajánlom mindenkinek, az árát mindenképp megéri!!

vanilia001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

hnhenna

2013. június 16.

Nem is tudom, miért most, nyáron jutott eszembe, ilyenkor nem érzem szükségét a testápolónak, ráadásul ez egy rettenetesen gazdag krém. Nem zsíros, hanem gazdag. Nagyon finom az illata, nem tolakodó, de tartós, reggel is érzem magamon, ha este használtam. A télen extraszáraz bőröm tényleg jól hidratálja, lezúzza az összes nivea-dove-akármiketyere-bodyshop cuccot. Rettenetesen sok az a 400 ml, egy élet, mire elhasználja az ember lánya, szóval az ár-érték arány is kiváló. Én személy szerint imádom a dobozát/tartóját vagy minek hívják, szerintem tök praktikus, nekem könnyű vele bánni.... :)

hnhenna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

pilluska

2013. március 18.

Ajándékba kaptam születésnapomra, én szeretem, bár az állagát sok ideig tartott megszoknom. Pont emiatt néha túlzásba este és túl sokat kentem fel :D Ez a csatos dolog tényleg borzalmas, de 5-öst adok rá, mert egy csoda hogy milyen puha tőle a bőröm! :)

pilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Isopropyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Oil, Cyclomethicone, Dimethicone, Stearic Acid, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Coumarin, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.