KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 4466 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 4466 Ft

Nagyon magas speciális fényvédelem: lokalizálja a hiperpigmentációt (barna elszíneződések), lézeres és bőrgyógyászati kezelések után, hegekre. Arcra és testre egyaránt.

Hipoallergén, nem komedogén, kiválóan tolerált, fotóstabil.

Ár: 4466 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 3500 Ft , Eladó: Kata99
Állapot: Használtam egy ideig, sztem 2/3-a még megvan, Helyszín: Gárdony-Budapest, fizetés: Postázom, előre utalással, vagy személyes átvétel+KP
Ár: 3000 Ft(+postaktsg,postázás esetén) , Eladó: 78nora
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás esetén postán küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Preka5

2017. november 14.

Nagyon bevált, könnyen felszívódik és a májfoltjaim se jöttek elő. Egy kicsit drága, de nekem megéri, hogy bátran merjek a napra menni és ne egy fehér maszk legyen az arcom helyén.

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Thumpa84

2017. november 4.

Nekem nagyoyn nem jott be. Specialis fenyvedot kerestem, mert erosen pigmentfoltos az arcom (melasma), de sajnos kontraproduktivnak bizonyult. Szinte feketek lettek a foltjaim tole. Nem hiszem, hogy van olyan borgyogyasz aki megtudna gyozni arrol, hogy ez a krem teszi a dolgat. En melasmara hajlamos borre nem javaslom. Honapokba es nagyon sok penzbe kerult mire sikerult olyan szintre hozni a borom, hogy merjek ruzst viselni.

Thumpa84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

fcsa

2017. július 21.

Remekül funkcionál,és szuperül tolerálja a bőröm, pedig sok fényvédőtől viszketek. Könnyű felvinni, kényelmes, nem zsírosodom tőle. Ezekben a dolgokban teljesen elégedett vagyok.
Viszont a fehér felsőkön a bekenés területén szörnyű sárga foltot hagy, amit egyelőre folttisztítóval sem tudtam eltávolítani. AKINEK A NYAKLÁNC VONALÁBAN IS FONTOS KRÉMEZNIE (nekem a pigmentfoltok fül alatt és a szegycsont feletti bőrön a legerősebbek), annak vagy a krém- vagy a fehér felső használatát mérlegelnie kell.

fcsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Hanna83

2017. július 9.

Nagyon jól véd, tökéletesen beszívódik, szerintem száraz bőrűeknek kiváló.

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Nagyon jól véd, tökéletesen beszívódik, szerintem száraz bőrűeknek kiváló.

miti08

Korcsoport: < 18
2017. július 6.

5400 forint és 30 ml. Ez azért már túl sok. Smink alá nem működik, pedig BB krémmel próbáltam, de még így sem. Szerencsére nem lettek tőle pattanásaim. Könnyű a felvitele. Egyébként a fényvédelme jó.

miti08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 6.

2017. május 25.

Nagyon drága (én kb. 12.000 Ftért vettem az Alleeban a patikában), nagy reményekkel.
Reggel még jó volt felkenni, de ebédidőre már kréémes rétegben állt a bőrömön. Sajnos nem jött be. Hirdetem, ha valkit érdekel.
Fényvédő képessége valószínűleg OK-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Fényvédő képessége valószínűleg OK-

incifinc

2017. március 5.

2015-16 nyarán használtam, de nem szerettem. Zsíros rétegét ki nem állhatom. Minden sminket tönkretett.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Edinacsek

2017. január 4.

Legjobb. Nyáron egy must-have számomra és még év közben is szívesen használom. egy hidratálót használok alá ilyenkor ( abból is Biodermát) és mindnek a tetejére már mehet is a smink. Akcióban szoktam keresni, úgy éri meg a legjobban. Pattanásokat nekem nem okozott és a foltok is halványodtak, igaz nem olyan látványosan. Elég könnyen beszívódik de igaz egy kis fényt hagy a bőrömön, ami engem nem zavar olyan mintha highlightert használtam volna.

Edinacsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Audrey80

2016. november 2.

A hámlasztás miatt kötelező a fényvédő, a Kid után most ezt vettem, hátha jobb. Felkenni egyszerűbb, kicsit olajos réteg marad utána, de mivel mindig használok púdert, ez nálam nem gond. Sokkal később fénylik át a fejem ezzel a fényvédővel és talán el is fogy hat hónap alatt, ennyi a szavatossága felbontás után.

Audrey80
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

carrye

2016. november 2.

Tavasztól őszig ezt használom, általában kenek alá hidratálót, fölé pedig BB krémet vagy alapozót. Nekem mindennel tökéletesen működik, és bár elég zsíros, viszonylag hamar beszívódik, gond nélkül lehet rá sminkelni. Nem csinál pattanásokat, nem irritálja a bőrt, nekem ez a kence lett a tökéletes fényvédő. Pigmentfoltjaim alig láthatóan vannak csak, hogy azokat mennyire halványítja, arról nem tudok nyilatkozni, mindenesetre az újak kialakulását megakadályozza.

carrye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.