KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bioderma

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Dermaonline.hu-n 4466 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. április 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Dermaonline.hu, 4466 Ft

Nagyon magas speciális fényvédelem: lokalizálja a hiperpigmentációt (barna elszíneződések), lézeres és bőrgyógyászati kezelések után, hegekre. Arcra és testre egyaránt.

Hipoallergén, nem komedogén, kiválóan tolerált, fotóstabil.

Ár: 4466 Ft, Eladó: Dermaonline.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. június 13.

Hát nem is tudom,vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban,nem tudom eldönteni hogy szeressem-e vagy sem.
Ragadós réteget hagy maga után,felvitel után nem tűnik el maradéktalanul, és diszkógömbként csillog tőle az amúgy nem csillogó arcom.
Viszont mellette szóljon - a negatívumok után - hogy nem irritál,nincs semmilyen émelyítő illata,nem hagy fehér réteget maga után,pattanásokat nem okoz. Továbbá lassan fogy,annak ellenére hogy napi szinten - néha egy nap többször is ugye ha úgy van - használatban van,hiába 30 ml az egész cucc.
Használgatom még egyenlőre,kidobni nem fogom természetesen. De ha elfogy -még ebben az életben - szerintem egy másikkal fogok kísérletezni,nem fogom egyből újravenni

vikica00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 13.

ERRIIIKKKK

2018. május 31.

Erről a fényvédőről csak ódákat tudok zengeni!

Az ekcémát békén hagyta.
Segített, hogy a nap végére ne hulljon le a szemhélyamról se a bőr. Irritációt nem okozott és szerintem a bőrfesték képződésének gátlását is betartotta.

Nemrég mentem el egy új orvoshoz, aki megtiltotta, hogy napra menjek, de amint elfogy a tőle kapott krém visszatérek ehhez.

30 ml, de nekem bőven elég volt a nyári időszakra.

ERRIIIKKKK
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Erről a fényvédőről csak ódákat tudok zengeni!

Az ekcémát békén hagyta.

30 ml, de nekem bőven elég volt a nyári időszakra.

nemrozsa

2018. április 24.

Abszolút újravevős a pigmentek kezelésére. A nap hatására már tavasszal tele lesz az arcom erős barna pigmentfoltokkal és ami a legdurvább, hogy nem csak orron és az orr két oldalán, hanem a bajuszvonalban, ami igazán vicces, de nagyon ciki hatást kelt. Több fényvédőt is kipróbáltam, de ez volt az első, ami igazán bevált, a pigmentfoltok előkerülése előtt már elkezdem kenni az arcom, amikor kimegyek a napra (vagy utcára, bárhová) és szépen megakadályozza, hogy kijöjjenek a foltok. Meglévő foltok eltüntetésében nincs tapasztalatom, mert szerencsére ez nem engedi őket előtörni.

nemrozsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Cseniko

2018. március 31.

Sajnos nem jött be, pedig két egymást követő évben is újra vettem, több esélyt nem kap. Nem szívódik be teljesen, sminkelni nem tudok rá és a pigmentfoltjaim is kijöttek napi használata mellett is. BIODERMA PHOTODERM MAX 50+ STICK LARGE -et vettem utoljára, bár ez sem csodaszer, határozottan jobban teljesített.

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

lexena

2018. március 26.

Lézeres kezelésre járok, ahol javasolták, hogy kerítsek egy minél magasabb fényvédő faktorral rendelkező krémet, amit a kezelés ideje alatt tudok az érintett bőrfelületen használni.Sokáig kutattam és végül emellett döntöttem. Én szeretem, eddig semmi rosszat nem mutatott fel, kellemesen beszívódik, az állagával is rendben vagyok. Az ára borsos, viszont a bőröm védelme ezen a ponton fontosabb. Mivel nagyon kevéske kell belőle, nem fog a 30ml-es kiszerelés sem hamar elfogyni.
Egész arcra nyilván nem is próbálnám meg használni, mert szerintem nem arra van kitalálva.

lexena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

derienart

2018. március 15.

Mintát kaptam belőle, azt használgatom. Állagra felkenve érdekes, mert könnyű kis krém, elsőre úgy tűnik bármennyit beinna a bőröm. Aztán egyszercsak nem szívódik be. A korrektorom elcsúszkál felette, szó szerint nem tudom beletapicskolni a bőrömbe. Meg mintha szárítana és megült rajta púderem. Illetve nem csípte, de valamilyen szinte irritálta a jobb szemem, mert pár óráig könnyeztem.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

catflower

2018. február 9.

Határozott nem "újravevős". A használata mellett a pigmentfoltok ugyanúgy megjelentek az arcomon. Ezen felül zsíros, ragacsos érzést hagy maga után,ami nyáron különösen kellemetlen. Így persze a sminkkel sem kompatibilis. Uriage Depiderm terméke mérföldekkel jobb.

catflower
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

pita

2018. január 7.

Nyáron használom a szintén Bioderma BB krémem alá, mert nagyon fehér és leégésre hajlamos a bőröm, és nagyon jól használ! Nyár végére sokkal kevésbé volt megviselve a bőröm. Hátránya, hogy nem annyira szépsmink-kompatibilis, ugyanis nagyon zsírossá/fényessé teszi a bőrt, csomó púdert használok ilyenkor, de véd, és nekem ez a legfontosabb szempont.

pita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Preka5

2017. november 14.

Nagyon bevált, könnyen felszívódik és a májfoltjaim se jöttek elő. Egy kicsit drága, de nekem megéri, hogy bátran merjek a napra menni és ne egy fehér maszk legyen az arcom helyén.

Preka5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Thumpa84

2017. november 4.

Nekem nagyoyn nem jott be. Specialis fenyvedot kerestem, mert erosen pigmentfoltos az arcom (melasma), de sajnos kontraproduktivnak bizonyult. Szinte feketek lettek a foltjaim tole. Nem hiszem, hogy van olyan borgyogyasz aki megtudna gyozni arrol, hogy ez a krem teszi a dolgat. En melasmara hajlamos borre nem javaslom. Honapokba es nagyon sok penzbe kerult mire sikerult olyan szintre hozni a borom, hogy merjek ruzst viselni.

Thumpa84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.