KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

katalinmester13

2018. április 20.

Hajhullásom csökkentésére, esetleg megállítására vásároltam. Két nagy és egy kisebb kiszerelést fogyasztottam el. A mai hajmosásnál még mindig eldugult a zuhanykabin lefolyója. Tehát nem ő a megoldás a problémámra. Keresgélek tovább. :(

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

Hecate

2018. április 20.

Tini koromban hatott a körömtöredezésem ellen. Jóval később felnőttként újra próbáltam, se a hajamra, se a bőrömre, se a körmeimre nem hatott látványosan, pedig már igencsak drága.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

lumpursky

2018. április 17.

Nekem nagyon bevált, szép fényesek lettek a körmeim, szépen nőtt a hajam és tele lettem babahajakkal is! Egy pont levonás csak az ára miatt!

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Iamstuncy

2018. január 21.

Pattanásaim sosem voltak,semilyen bőrproblémám sem volt ,most viszont ahogy elkezdtem szedni ,a homlokomon és az arcomon fájdalmas és hatalmas gyulladt pattanások jelentek meg,amik nagyon nehezen múlnak :S Szedését abbahagytam,számomra teljes pénzkidobás,és nagy csalódás ..

Iamstuncy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

ReiraShiver

2018. január 16.

Nekem eddig nagyon bejön. Barátnőm unszolására vettem meg, és azóta nem törnek be a körmeim, kevésbé hullik a hajam, és úgy látom az arcom is szebb lett. :) Nekem bevált.
Update: Pár napja hagytam abba. Sokan azt írták az abbahagyása után hirtelen kipattogtak, stb... Eddig nekem semmi problémám nem lett tőle. Úgyhogy meg vagyok elégedve :D

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Abi1979

2017. december 10.

2 hónapja szedem és elkezdtek apró hajszálak megjelenni. A körmöm is erősebb lett.

Abi1979
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

mandyy

2017. december 7.

Végigcsináltam 3 kúrát, de semmi extrát nem fedeztem fel. Inkább váltottam jobb minőségű széleskörű multivitaminra.

mandyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Lili28

2017. december 6.

Rendesen végigcsináltam a kúrát... de semmi hatása.
Még annyit sem ért, mint a Revalid, pedig pont ahelyett akartam volna valami mást.
Ahogy jobban utánajártam a témának, rájöttem: olcsóbbért sokkal jobb termékek vannak a piacon ezeknél.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Rendesen végigcsináltam a kúrát... de semmi hatása.

rekasebestyen95

2017. szeptember 26.

Nekem nagyon jól bevált bár az ára tényleg húzós. Kúraszerűen szedtem, gyorsabban, több hajam nőtt tőle. A körmeimen kifejezett változást nem éreztem, de a bőrömre is pozitív hatással volt. Írták korábban, hogy a Das Gesunde Plus hajvitamin gyorsabban hat. Ez valóban igaz, de nekem a szedése alatt mély, gyulladt pattanásaim lettek, amíg a Biovanne szedése alatt csak szépült a bőröm.

rekasebestyen95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

tothpetra

(!)
2017. július 6.

Lassan a 3 hónapos kúra végéhez érek, ezért gondoltam én is megosztom az eddigi tapasztalataimat. A legszembetűnőbb változást a körmeimen tapasztaltam. Már a kúra elején érezhető volt, hogy sokkal erősebb lett és a fehér foltok is hamar eltűntek. Korábban mire megnőtt a körmöm, mindig letört vagy beszakadt, de azóta ez megszűnt. A hajam már kevésbé hullik, de sajnos a hajvégeim még mindig töredeznek (pedig már nem vasalom és gyakrabban vágatom), de lehet több idő kell, míg kifejti ezt a hatását. A bőrömön is azt vettem észre, hogy sokkal ellenállóbb lett és már kevésbé pirosodik, ami számomra nagy pozitívum. Amit még tapasztaltam, hogy ebben a hideg időszakban nem elég a belső vitaminpótlás, fontos a külső ápolás is. Összességében nekem bevált és tette a dolgát, így megérdemli az 5 csillagot.

tothpetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.