KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Asdfghjkl2108

2018. július 18.

3 hónapot végig szedtem tisztességesen hiányzás nélkül... De sajnos én semmi pozitívumot nem tapasztaltam. A körmöm alig lett erősebb, ezen alapvetően a nyári időszak is mindig segít. A bőröm sem lett jobb, de 1 hónapos szedés után gyulladt pattanás szerű valamik lettek a hátamon úgy hogy sose volt. Szerintem ez sem nagy katasztrófa, 1-2 hét volt így rossz, aztán semmi probléma nem volt a bőrömmel ilyen téren. Az éhségérzet tényleg nő mellette szerintem is, de aktívan sportolok, úgyhogy nem híztam. (Persze az se fog, aki kibírja hogy nagyon éhes szinte folyamatosan).
No de a hajam. Hát sajnos ez a front se jobb, mint az előbbiek, szerintem 1 mm-el nem nőtt többet mint szokott. Az árával nincs semmi probléma ~ 5000 Ft-ért lehet kapni 90 db-ot, ami szerintem nem lenne drága.
Összegzésképpen nekem sajnos egyáltalán nem vált be, úgyhogy visszatérek majd a revalidhoz. Azt a tavalyi évben használtam és látványosan segített a hajam és a kormom állapotán is, pedig azt nem igazán dicsérik...
// véleményemtől függetlenül remélem másnak használ 😊

Asdfghjkl2108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

// véleményemtől függetlenül remélem másnak használ 😊

SimOrsi

2018. június 30.

Én teljesen tanácstalanul vettem meg tavaly, egy hirtelen hajnövesztési láz hatására amikor kitaláltam, hogy vitamint fogok szedni a hajamra. Az alapján választottam ki, hogy közepes árkategória és reklámokban már hallottam róla. Persze a nagy láz alább hagyott, mert elég sokminden összejött és a legkisebb gondom is nagyobb volt a vitaminnál. A fiókomban lapult úgy, hogy kb minden 2. vagy 3. nap sikerült bevenni 1-et. Érdekes módon így is arra lettem figyelmes, hogy sok babahajam lett, puhább és dúsabb lett a hajam. Növekedést nem tudom, mert nem méregettem. A bőrömmel és a körmömmel nincs problémám, nem is vettem észre változást. Rosszat nem tudok mondani róla. Mellékhatása nem volt és még így is segített, hogy nem tartottam be a napi adagot, illetve nagyon stresszes időszakban használtam.
Most vásároltam másik vitamint kíváncsiságból, mert tudom hogy nem nyugodnék amig ki nem próbálom, de ha nem válik be akkor ezt fogom újra venni!

SimOrsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

szandrea17

2018. június 8.

3 hónapig szedtem. Pattanásom sosem volt, így a bőrömön nem igazán vettem észre változást, viszont a hajam és a körmeim tényleg sokkal gyorsabban nőttek és erősödtek is. A b-vitamin tartalma miatt tényleg nagyon megnő az étvágy, így könnyen felszalad néhány kg a szedése alatt, ha nem figyelünk oda.

szandrea17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

aalleexxaa

2018. május 28.

Ajándékba kaptam,szóval az árában nem tudok mit kifogásolni(bár tény,hogy magamtól nem áldoztam volna rá ennyit).
Igazából elégedett vagyok az eredménnyel - kb egy hónapja vágattam le és festettem. Alapvetően 4 hetente szoktam festeni,most már 2-3 hét után volt akkora lenövésem,mint 4 hét után szokott. Többen megjegyezték,hogy sokat nőtt a hajam,babahajakat is vélek felfedezni :) A cél abszolút a hajnövesztés segítése volt.
Ezen kívül a körmöm is többet nőtt a szokottnál,kb 1 hónap alatt majdnem teljesen lenőtt a géllakkom :D Az erőssége természetesen nem változott,a körmeimmel nem volt problémám.
Az arcomon 1-2 pattanást észrevettem - ez nem tudom,hogy a vitamin miatt van,vagy más tényezők összefüggése,meleg,más gyógyszer,de tény,hogy korábban nem voltak pattanásaim(meg aztán ez az 1-2 sem a világvége).

Összességében elértem amit szerettem volna vele! Mivel lassan elfogy kipróbálom a DM vitaminját... Kíváncsi leszek. Erre jár az 5 csillag!

aalleexxaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

Augmentin

2018. május 18.

Hajhullásra vettem, de Nekem pont arra nem hatott.
A körmeim erősek amúgy is, most még inkább.

Augmentin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

Hajhullásra vettem, de Nekem pont arra nem hatott.
A körmeim erősek amúgy is, most még inkább.

katalinmester13

2018. április 20.

Hajhullásom csökkentésére, esetleg megállítására vásároltam. Két nagy és egy kisebb kiszerelést fogyasztottam el. A mai hajmosásnál még mindig eldugult a zuhanykabin lefolyója. Tehát nem ő a megoldás a problémámra. Keresgélek tovább. :(

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

Hecate

2018. április 20.

Tini koromban hatott a körömtöredezésem ellen. Jóval később felnőttként újra próbáltam, se a hajamra, se a bőrömre, se a körmeimre nem hatott látványosan, pedig már igencsak drága.

Hecate
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

lumpursky

2018. április 17.

Nekem nagyon bevált, szép fényesek lettek a körmeim, szépen nőtt a hajam és tele lettem babahajakkal is! Egy pont levonás csak az ára miatt!

lumpursky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Iamstuncy

2018. január 21.

Pattanásaim sosem voltak,semilyen bőrproblémám sem volt ,most viszont ahogy elkezdtem szedni ,a homlokomon és az arcomon fájdalmas és hatalmas gyulladt pattanások jelentek meg,amik nagyon nehezen múlnak :S Szedését abbahagytam,számomra teljes pénzkidobás,és nagy csalódás ..

Iamstuncy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

ReiraShiver

2018. január 16.

Nekem eddig nagyon bejön. Barátnőm unszolására vettem meg, és azóta nem törnek be a körmeim, kevésbé hullik a hajam, és úgy látom az arcom is szebb lett. :) Nekem bevált.
Update: Pár napja hagytam abba. Sokan azt írták az abbahagyása után hirtelen kipattogtak, stb... Eddig nekem semmi problémám nem lett tőle. Úgyhogy meg vagyok elégedve :D

ReiraShiver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.