KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Biovanne

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   30 db és 90 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: doramora, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   1792 Ft és 4182 Ft
Kiszerelés:   30 db és 90 db
Lelőhely:   patikák, DM, Rossman
Kategória:   Szépségvitaminok

ackachan

2018. december 16.

Én még csak 8 napja használom (minden nap, reggel és este is szedem ahogy kell), és már most látszik az eredménye. Én csak a hajam végett vásároltam meg, mert minden fésülésnél és minden hajmosásnál szinte egy maroknyi hajam jött ki. Mióta ezt használom nem mondom, hogy egyáltalán nem hullik a hajam, de már csak pár szál hullik ki ugyanazon tevékenységek végeztekor. Hozzátenném, hogy ezt egy olyan embernél érte el, aki egyáltalán nem sportol, viszonylag egészségesen se táplálkozik (zöldségeket egyáltalán nem eszek, csak néha gyümölcsöt, gyorskajákat se eszek), a hajhulláson nem is csodálkozom. Hajamat nem festem, vasalni se vasalom. Nálam már megérte az árát.
Kíváncsi vagyok a kúra végére mennyire fog javulni a hajam állapota! :)

(Még így hozzátenném, hogy a körmöm az úgy nő, hogy csak na. A bőröm az eléggé problémás, de ezen ez a kapszula se nem rontott, se nem javított eddig.)

ackachan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

Kíváncsi vagyok a kúra végére mennyire fog javulni a hajam állapota! :)

csvik

2018. november 26.

Sok jót olvastam róla, de nekem nem vált be. 3 hónapig szedtem és miután befejeztem nagyon pattanásos lett az arcom amin már csak a gyógyszer segített. Nem biztos hogy emiatt, de a szokásaimon nem változtattam. Ha valaki erősebb hajat, körmöket szeretne, inkább próbáljon meg egészségesebben táplálkozni, mint hogy ezt szedje.

csvik
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Nusoka

Korcsoport: < 18
2018. november 6.

A bőröm szebb, a körmöm pedig erősebb lett tőle. A hajam nem sokat nőtt, de a babahajak elleptek. Kíváncsi leszek mit csinál hosszútávon.

Nusoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 6.

Nikuczi

2018. november 5.

Az esküvőm előtt fél évvel vettem egy dobozzal, szerettem volna, ha szebb és hosszabb lesz a hajam addigra. Nekem nagyon bevált, kevesebb töredezett hajszálam volt, a körmeim erősebbek lettek, a körömágy bőre szinte sosem repedezett be, pedig előtte sokat küzdöttem ezzel a problémával. Mégsem tudok neki öt csillagot adni, mert a hajra és a körömre gyakorolt pozitív hatást ellensúlyozza, hogy nem csak a haj, hanem vele együtt az egész test szőrzete megerősödött, és gyorsabban nőtt. Ez nyáron hatalmas hátrányt jelent.

Nikuczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Mancsoska

2018. október 13.

Még csak egy hónapja szedek napi 1 kapszulát. A bőrömön nem segített egyáltalán, ugyanúgy küzdök a zsíros-aknés bőrrel, de a körmöm és a hajam egyértelműen erősödött. A körmeimet mindig röviden kell tartanom és amióta ezt használom, azóta nem elég hetente 1x vágnom/reszelnem, muszáj hét közben beiktatnom még egy alkalmat. A hajhullásom nem csökkent, viszont a nagyon sok bébihajam nőtt és erősebb is.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

agica31

2018. augusztus 22.

A szedése alatt nem vettem észre számottevő hajnövekedést. Annyi a pozitívuma, hogy talán kevesebb hajam hullott, de újra nem veszem.

agica31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

AzAngie

2018. július 30.

Már több konkurens terrméket kipróbáltam, de eddig ez vezet magasan. A bőrömet illetően nem tudok pozitív hatoskról beszélni, mert a bőröm teljesen külön életet él sajnos, de a hajam és a körmöm olyan szinten nő ettől a vitamintól, hogy nekem elég 2-3 naponta bevennem belőle, így nagyon megéri az árát. Azt hittem ez a hatás más vitaminoknál is ugyanaz, és sokat kísérletezem, de eddig kár volt. Akkor szerettem meg igazán, amikor a hetek óta nem látott barátnőm kezdte el fogdosni a hajam, hogy mit csinálok vele, mert olyan ERŐS - minden vékonyszálú hajjal rendelkező lány ilyet akar hallani. :D Én nem híztam mellette, igaz sportolok és tudatosan eszek, sokat iszok. Csak ajánlani tudom ezt a vitamint!

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 30.

Asdfghjkl2108

2018. július 18.

3 hónapot végig szedtem tisztességesen hiányzás nélkül... De sajnos én semmi pozitívumot nem tapasztaltam. A körmöm alig lett erősebb, ezen alapvetően a nyári időszak is mindig segít. A bőröm sem lett jobb, de 1 hónapos szedés után gyulladt pattanás szerű valamik lettek a hátamon úgy hogy sose volt. Szerintem ez sem nagy katasztrófa, 1-2 hét volt így rossz, aztán semmi probléma nem volt a bőrömmel ilyen téren. Az éhségérzet tényleg nő mellette szerintem is, de aktívan sportolok, úgyhogy nem híztam. (Persze az se fog, aki kibírja hogy nagyon éhes szinte folyamatosan).
No de a hajam. Hát sajnos ez a front se jobb, mint az előbbiek, szerintem 1 mm-el nem nőtt többet mint szokott. Az árával nincs semmi probléma ~ 5000 Ft-ért lehet kapni 90 db-ot, ami szerintem nem lenne drága.
Összegzésképpen nekem sajnos egyáltalán nem vált be, úgyhogy visszatérek majd a revalidhoz. Azt a tavalyi évben használtam és látványosan segített a hajam és a kormom állapotán is, pedig azt nem igazán dicsérik...
// véleményemtől függetlenül remélem másnak használ 😊

Asdfghjkl2108
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

// véleményemtől függetlenül remélem másnak használ 😊

SimOrsi

2018. június 30.

Én teljesen tanácstalanul vettem meg tavaly, egy hirtelen hajnövesztési láz hatására amikor kitaláltam, hogy vitamint fogok szedni a hajamra. Az alapján választottam ki, hogy közepes árkategória és reklámokban már hallottam róla. Persze a nagy láz alább hagyott, mert elég sokminden összejött és a legkisebb gondom is nagyobb volt a vitaminnál. A fiókomban lapult úgy, hogy kb minden 2. vagy 3. nap sikerült bevenni 1-et. Érdekes módon így is arra lettem figyelmes, hogy sok babahajam lett, puhább és dúsabb lett a hajam. Növekedést nem tudom, mert nem méregettem. A bőrömmel és a körmömmel nincs problémám, nem is vettem észre változást. Rosszat nem tudok mondani róla. Mellékhatása nem volt és még így is segített, hogy nem tartottam be a napi adagot, illetve nagyon stresszes időszakban használtam.
Most vásároltam másik vitamint kíváncsiságból, mert tudom hogy nem nyugodnék amig ki nem próbálom, de ha nem válik be akkor ezt fogom újra venni!

SimOrsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

szandrea17

2018. június 8.

3 hónapig szedtem. Pattanásom sosem volt, így a bőrömön nem igazán vettem észre változást, viszont a hajam és a körmeim tényleg sokkal gyorsabban nőttek és erősödtek is. A b-vitamin tartalma miatt tényleg nagyon megnő az étvágy, így könnyen felszalad néhány kg a szedése alatt, ha nem figyelünk oda.

szandrea17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Cyanocobalamin (Vitamin B12), Retinyl Palmitate, Biotin

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology