KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bobbi Brown

Ár:   17 500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2014. május 16.

Ár:   17 500 Ft
Kiszerelés:   10,3 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Kiszerelés: 10,3 g

Sminkikonok: Bobbi Brown Shimmer Brick

Ár: 5000 , Eladó: Vicus7
Állapot: látható mennyiség hiányzik, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 11000 Ft , Eladó: katt
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges, de előre utalás esetén foxpost, posta is.

Adrika91

2018. március 28.

Sunset pink és a bronze árnyalat van meg. Nem vagyok nagy highlighter rajongó, nem szeretem az erős highlightereket ezért nekem tökéletesek! Szeretem, hogy szemsminket is tudok csinálni velük, nem kell plusz még egy palettát bepakolni, így utazáskor nagyon praktikus.

Adrika91
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

haniko1990

2018. március 15.

a tökéletes highlighter, egyetlen hibája, hogy könnyen törik. ja és az ára, de nagyon sokáig elég. Újravettem többször.

haniko1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

mkoles

2017. november 8.

Beige árnyalat van meg, nagyon szép "glow within", természetes fényt ad az arcnak, munkába is viselhető. A hátránya, h kemény a textúrája és elég drága.

mkoles
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Macskapofa

2017. november 6.

A BB shimmer brick highlighterek az egyikei voltak a makeup világ első fénypúdereinek. Ezért textúrájuk még "keményebb", és kevésbé metál fényűek, mint a mostaniak. A Beige árnyalattal rendelkezem, amely visszafogott fényt ad az arcnak, mindennapokra abszolút jó választásnak tartom.

Macskapofa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

Vicus7

2017. november 2.

Tényleg szép és különleges árnyalatokban kapható. Tartós , kevés csillogással, nappali sminkez is tökéletes.

Vicus7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

szbanna

2017. október 2.

Nagyon szep szinei vannak es nagyon praktikus, hiszen harom az egyben termekkent (pirosito, bronzer, highlighter) is funkcionalhat. A munkam soran szivesen hasznaltam a vendegeken (a Bobbinal voltan artist), de nekem, sajat hasznalatra kicsit sok a csillogasbol 🙂

szbanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

Lanyokanyukaja

2017. szeptember 8.

Rose árnyalatban vettem meg, csodálatosak a színei. Nem is használok szinte mást (ezen kívül MAC és Artdeco van még, azok is szép színek pedig...). Nagyon megéri az árát. Nem lehet egyébként túlzásba vinni, ez segítség a kezdőknek. Én KAP ecsettel viszem fel.

Lanyokanyukaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Lillla31

2016. október 23.

Nem is tudom, hol kezdjem...szóval ajándékba kaptam Bronze árnyalatban, és mivel hófehér bőröm van, tovább akartam adni. Aztán kíváncsiságból feltettem egyszer, kétszer, többször, utána naponta többször, végül levettem az eladandó termékek közül. Úgy tudnám jellemezni, mint az átlagos srácot, aki odavan érted, de mivel nem az eseted, esélyt se adsz neki. Majd egyszer csak melléd ül a metrón, beszélgettek, rájössz, hogy jó fej. Utána együtt ebédeltek, és megnevettet. Telnek a napok, már gondolsz is rá, végül helyesnek látod, utána pedig belezúgsz teljesen. Na, ez a bronzosító pont ilyen, sokadik látásra szerelem. Ne rettentse el a Hófehérkéket a bronzos szín, nyugodtan próbálgassák, működik Náluk is a napcsólokta hatás, sőt jól is áll, szerintem nem lehet túl sokat feltenni.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

bobekecske

2016. szeptember 5.

Eleinte nem rajongtam érte, mivel nem a legfinomabban őrölt highlighter, így kevésbé természetes, kicist csillámosabb, mint pl a Mary-Loumanizer, vagy a Guerlain Meterorites gyöngyei. Ugyanakkor valami történt, és sok hónap mellőzés után azt vettem észre, hogy nyárra, az enyhe bronzosításhoz kimondottan ezt (a Pink Quartz árnyalatot) preferálom használni. Vigyázni kell vele, könnyű túllőni a célon, de anniyra szépen mutat az enyhe bézses-rószaszínes árnyalat, és kimondottan hozzájárul a napbarnított-hatáshoz (többen is megkérdezték, hétvégén merrefelé jártam, mert olyan kipihentnek tűnök/szép a színem ;)).
Mivel szélesebb a színválasztékuk, szerintem érdemes többel próbát tenni, hátha valamelyik jobban beválik, mint a másik.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Ashmatiii

2016. július 11.

Korábban volt egy hasonlóm az Essence-től és nagyon szerettem, pedig úgy vélem sminkcuccokból érdemes drágábbat venni mindig, mert minden szempontból jobban megéri. De erre elcsábultam mert jó kis kókuszos illata volt…és hát be is vált.
Most hogy ez tönkrement vettem meg a Bobbit és már most látszik a különbség. Sokkal diszkrétebb, könnyebb vele dolgozni. Az Essence-szel óvatosan kellett bánni, mert elég könnyű volt hirtelen sokat felvinni belőle egy helyre. A Bobbi szépen fénylik, tartós és alig fogy. Szeretem a Bobbi termékeket, ez is jó befektetés volt. Imádom, megérte. :D

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Hidratálók: Butylene Glycol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.