KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bourjois

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: tenovicei, Módosítva: 2014. január 18.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ragyogást fokozó, fáradtság elleni korrektor

Aktív gyümölcskivonatot tartalmazó korrektor (málna – stimulálja a mikrokeringést, barack – fokozza a ragyogást, sárgadinnye – hidratál). Olvadó textúrája tökéletes fedést biztosít, elfedi a bőrhibákat, természetes bőrszínt kölcsönöz.

3 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 10 ml

Ár: 1500 , Eladó: ginterzsofi
Állapot: uj, 1x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: fizetes kp-ben vagy banki utalassal, atvetel postan vagy szemelyesen (Astoria, V.ker)
Ár: 1700 , Eladó: sziszus_
Állapot: 1-2 alkalommal próbált termék, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki átutalással, ami után ajánlva postázom a terméket. FoxPost automatás átvételre is lehetőség van.

LoOlita

2018. március 1.

Komolyabb szem körüli karikákra nem jó. Egyszerűen csa azért mert nem elég a fedese hozzá. A Catrice Camouflage korrektora jobb fedést biztosít.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

posagi

2018. február 1.

Imádom ezt a márkát, nagyon jó ez a korrektor, egy ideig használtam is...Viszont őszintén tud ennyit a Catrice folyékony korrektora fele ennyiért...

posagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Narbeleth

2018. január 31.

Az első és eddig egyetlen korrektorom. Itteni vélemények alapján vettem. Könnyű használni, finom púderesre szárad, és elég tartós. A fedése nem 100%-os, de alapozó+púder mellett már közel az. El sem hiszem, de öt éve vettem, és még mindig jó :D. Nem száradt be, nem romlott meg, még az állaga se változott, és az illata is ugyanolyan.

Narbeleth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

kristinakroes

2017. november 26.

Vagy 6 éve csak ezt veszem újra. Szerintem ennél jobb korrektor nem nagyon van, kár hogy alig van színválaszték.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

onessin

2017. október 29.

Pattanásokra, hegekre nagyjából bevált, szárítja ezeket (ami pattanásnál akár jól is jöhet, viszont így ki is emeli), szem alá nekem nem vált be, a ráncokba beül, és szárítja a bőröm nagyon erősen! Azért ha valaki bőrhibákat akar eltüntetni, arra szerintem kiváló, jól aláhidratálva, a fedése erős

onessin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

roziih

2017. október 11.

Nagyon sokáig használtam, nagyon kevés elég belőle, úgyhogy sokáig kitart. Nekem a szemem alatt kicsit bele feküdt a ráncokba, de ezen kívül semmi problémája nem volt. Jó az állaga, jól fed, és sokáig a helyén marad.

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

barbonca

2017. október 10.

Vékonyan maszatolva nem fed, vastagon összeáll és sárgul :( karikás-táskás szemeknél, ha nem találom el, még jobban felhívja a hibákra a figyelmet. Lassan fogy, de nem fogom újra megvenni. :(

barbonca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Gina77

2017. szeptember 4.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de nagyot csalódtam. Olyan gyorsan megszárad, nagyon sietnem kell az eldolgozással. Szárítja a szem alatti bőrt, nekem legalábbis. Catrice korrektorok fényévekkel jobbak, és olcsóbbak is. Pénzkidobás volt.

Gina77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Dyttka

2017. augusztus 29.

Jól fed és tartós. Könnyű vele dolgozni.

Dyttka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Jól fed és tartós. Könnyű vele dolgozni.

dendi

2017. június 15.

Az illata nagyon finom, az állaga jó, de maga a termék nekem nem jött be. Nagyon nagyon mattra szárad, oxidálódik, és nagyon magas a fedése. Külön negatívum, hogy ez a tubusos megoldás borzalom. Könnyű túl sokat kinyomni belőle, de visszatenni már lehetetlen. Aki szereti a matt, magas fedésű korrektorokat, azoknak ez jó választás lehet.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Rubus Arcticus Fruit Extract
Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.