KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. június 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

6 lágy nude és trendi rozé árnyalatot tartalmazó palettamatt és csillogó finisekkel

• lágy textúra
  • magaspigmentáltság
  • természetes végeredmény

Ár: 1.200 Ft postával , Eladó: BLily93
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Győr, Komárom, fizetés: Személyes átvétel vagy banki átutalás és postával küldöm
Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1199 Ft , Eladó: Kingchow
Állapot: párszor használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: ajánlott levélként, fizetés banki utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

viraglights

2017. március 29.

A két legvilágosabb szín nekem nem jött be, nagyon púderesek és alig van valami színük. A sötétlila szín is egy kicsit fakó, viszont azzal azért már tudok dolgozni. A barna és a két csillogós szín viszont nagyon szép. Összességében nagyon szeretem.

viraglights
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Hencs

2017. március 23.

Nővérkémtől kaptam ajándékba. Nagyon szeretem ezt a palettát, szépek a színek és tartósak is. :)

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

cleda7

2017. március 21.

Felfestve inkább lilás árnyalatokra hajaz, valami szép romantikus rózsás árnyalatot vártam. Mint szemhéjpúder a célnak megfelel, ha az ember tudja használni

cleda7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

czetterjuli

2017. március 2.
A színek még mindig nagyon tetszenek, de ahogy egyre több összehasonlítási alapom lett, rájöttem, hogy ezért az árért a Wet n Wild paletták pl. sokkal jobbak. Nagyon porol, ahogy felveszem a festéket az ecsettel, nem intenzív az eredmény és nem is lehet változatos eredményt elérni, mert több szín is nagyon hasonló egy másikhoz. Amit még nehezményezek, hogy a legsötétebb színben piros csillámok vannak.

2016. október 18. 4 csillag
Igaz, hogy nem tartozik a legtartósabb és legpigmentáltabb szemhéjpúdereim közé, de ha az Essence I Love Color Intensifying Eyeshadow Base szemhéjalapozóval használom, egész nap fent marad. A színei számomra tökéletesek, jól illenek a világos, hideg tónusú bőrömhöz. Pillanatok alatt el tudok vele készíteni egy hétköznapi sminket, úgyhogy nálam a sietős reggeleken ez egy igazi befutó. Sajnos azonban még a sötét színek is sokat veszítenek az intenzitásukból, amikor satírozom őket, így ha valami erősebbet szeretnék viselni, nem ehhez nyúlok.

czetterjuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

2016. október 18. 4 csillag

MlleLevent

2017. február 27.

Nekem megfelel ez a szemhéjpúder, de nagyon ritkán festem magam a hétköznapokban. Ha nagyon karikásak a szemeim, akkor használom a világosabb árnyalatokat, a sötéteket ünnepnapokra, mindkettő jól áll a barna szemeimhez. Meglehetősen visszafogott, ugyanakkor szép színek, nekem pont megfelel ez az intenzitás, de annak, aki a feltűnőbb, merészebb sminkeket szeretni, nem biztos, hogy ez az ideális választás.

MlleLevent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

silver

2017. február 18.

Az az egyetlen probléma ezzel a termékkel, hogy senki nem ilyen árnyalatokat vár egy rózsásnak keresztelt palettától. A fekete csomagolásban igen csalókán rózsaszínnek tűnnek, csak felvive derül ki, hogy ezek 100% HIDEG TÓNUSÚ, mályvás-taupe színek. Nekem speciel nagyon világos és sárgás(meleg) tónusú bőröm van, szóval látszanak rajta a színek és szeretek is hűvős színeket használni, de totál megértem, hogy vannak, akik csalódtak.

Na most az is kétségtelen, hogy ez a paletta nem valami durván pigmentált. Ehhez viszont mindjárt azt is hozzá kell tennem, hogy nem a pigmentáltság a szemfestékek minőségének mérvadója - az extrém jól pigmentált termékekkel könnyű túllőni a célon, aztán győzhet az ember satírozni, mire sikerül annyira eldolgoznia, hogy viselhető legyen. Ellenben az igazán hasznos, ha valami építhető, és ez a paletta kifejezetten az. Igen, némileg porzik is, de nem súlyos a helyzet, főleg, ha az ember kicsit leütögeti a felesleget az ecsetről.

Igazán nem akarok megbántani senkit, de a Catrice pont olyan márka, aminek vannak teszterei, csekkoljátok már le őket, légyszi, akkor egyből kiderül, ha nem a ti igényeiteknek megfelelő a termék, és nem veszitek meg feleslegesen...

Én a következőképpen használom: a szemhéjalapot (Rdel Young) balról a 2. színnel fixálom, ezt az egész szemhéjamra felviszem, a széleit a bal szélső színnel dolgozom el. Jobbról a második színt használom mélyítővonalamon. Ezt tovább sötétítem a jobb szélső színnel. Ugyanebből egy picit szoktam a szemhéjam belső szemzugához közeli részéhez is tenni, mert mostanában nagyon megszerettem az ún. "halo eye" sminket. A szemhéjam középső részére balról a harmadik színt használom, ez szép fényes.

Érdekes, hogy a két középső szín a palettában szinte ugyanolyannak néz ki, de swatcholva a jobb oldali kicsit sötétebb. Ez az egy szín, amit igazából sosem használok.

Most, hogy befejeztem ezt a regényt, összegzésképp csak annyit, hogy szerintem azoknak, akik visszafogottabb sminkeket szoktak készíteni, ez a paletta jó választás lehet.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

Dudu195

2017. január 9.

Mivel nem szeretem magam erősen sminkelni különösen örültem, hogy nem olyan erősek a színei. Alkalmakkor szoktam használni és általában kibír egy egész egy estét ha nem túl pörgős.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

VidaAgi

2017. január 4.

Nagy csalódás :( Sajnos nagyon gyengén pigmentált és porzik is...

VidaAgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Nagy csalódás :( Sajnos nagyon gyengén pigmentált és porzik is...

gpetraam

2017. január 4.

A színek szépek, viszont tényleg halványul, ahol satírozom, vagy összedolgozom, és viszonylag sokat kell használni belőle, hogy látszódjon, hogy mégis mit csináltam a szememmel. Porzik is, de még nem találkoztam olyannal, ami nem. Szeretem, ha esetleg elfogy pár év múlva, lehet újra is veszem. :D

gpetraam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Pancsi27

2016. november 20.

Kinézetre nagyon szépek a színek, azonban szemhéjra felkenve halványabb lesz, sokkal. Hétköznapokon mégis szeretem viselni, kicsit feldobni vele a sminkem, ezért a 4 csillag.

Pancsi27
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.