KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. június 12.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

6 lágy nude és trendi rozé árnyalatot tartalmazó palettamatt és csillogó finisekkel

• lágy textúra
  • magaspigmentáltság
  • természetes végeredmény

Ár: 1.200 Ft postával , Eladó: BLily93
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Győr, Komárom, fizetés: Személyes átvétel vagy banki átutalás és postával küldöm
Catrice Absolute Rose Szemhéjpúder Paletta
Ár: 1199 Ft , Eladó: Kingchow
Állapot: párszor használt, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: ajánlott levélként, fizetés banki utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

keseruevelin

2018. március 19.

Már egy ideje megvan. Sajnos a legsötétebb szín valahogy összetört, így attól megváltam. Valóban nem pigmentáltak a színek bánatomra, pedig tényleg szép tavaszi árnyalatok lennének. De azért használom, mert a középső árnyalatok nagyon szép csilligósak. Így ha csak egy kis csillogást akarok, ez a pár bőven elég. Egy hétköznapi sminket simán lehet vele kivitelezni. Illetve aki nem szereti a harsány élénk színeket, annak is megfelelő lehet.

keseruevelin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

reb93.

2018. március 6.

Alig pigmentált, az első pár szín nem igazán különbözik egymástól és porzik.

reb93.
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Alig pigmentált, az első pár szín nem igazán különbözik egymástól és porzik.

kolozsievelyn

2018. február 18.

Gyönyörű színek, tetszetős csomagolás. Aztán kipróbálod...A pigmentáltságuk borzasztóan gyenge, még a legsötétebb szín is teljesen halvány a bőrömön. Az első három szín szinte teljesen egyforma. Ráadásul nagyon porzik.

kolozsievelyn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

Egy merő katasztrófa...Csak azért 2☆ mert a többi catrices holmim jó.Nem csoda hogy nem gyártják má

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

csevi22

2017. október 15.

Nem kellően pigmentáltak, pedig a színek nagyon tetszenének. A leginkább a legsötétebb szín van rendben, mind tartósság, mind erősség szempontjából, viszont nekem pont azt az egyet sikerült teljesen széttörnöm. Nem hiszem, hogy újraveszem, mivel alig használtam..

csevi22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Cassie25

2017. augusztus 31.

Nekem sajna nagyon nem jött be. Számomra sajnos ezek a színek nem voltak se rendesen pigmentáltak, se tartósak. Én nem tudtam szépen össze sem satírozni.

Cassie25
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

viraglights

2017. március 29.

A két legvilágosabb szín nekem nem jött be, nagyon púderesek és alig van valami színük. A sötétlila szín is egy kicsit fakó, viszont azzal azért már tudok dolgozni. A barna és a két csillogós szín viszont nagyon szép. Összességében nagyon szeretem.

viraglights
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 29.

Hencs

2017. március 23.

Nővérkémtől kaptam ajándékba. Nagyon szeretem ezt a palettát, szépek a színek és tartósak is. :)

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

cleda7

2017. március 21.

Felfestve inkább lilás árnyalatokra hajaz, valami szép romantikus rózsás árnyalatot vártam. Mint szemhéjpúder a célnak megfelel, ha az ember tudja használni

cleda7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

czetterjuli

2017. március 2.
A színek még mindig nagyon tetszenek, de ahogy egyre több összehasonlítási alapom lett, rájöttem, hogy ezért az árért a Wet n Wild paletták pl. sokkal jobbak. Nagyon porol, ahogy felveszem a festéket az ecsettel, nem intenzív az eredmény és nem is lehet változatos eredményt elérni, mert több szín is nagyon hasonló egy másikhoz. Amit még nehezményezek, hogy a legsötétebb színben piros csillámok vannak.

2016. október 18. 4 csillag
Igaz, hogy nem tartozik a legtartósabb és legpigmentáltabb szemhéjpúdereim közé, de ha az Essence I Love Color Intensifying Eyeshadow Base szemhéjalapozóval használom, egész nap fent marad. A színei számomra tökéletesek, jól illenek a világos, hideg tónusú bőrömhöz. Pillanatok alatt el tudok vele készíteni egy hétköznapi sminket, úgyhogy nálam a sietős reggeleken ez egy igazi befutó. Sajnos azonban még a sötét színek is sokat veszítenek az intenzitásukból, amikor satírozom őket, így ha valami erősebbet szeretnék viselni, nem ehhez nyúlok.

czetterjuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

2016. október 18. 4 csillag

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol