KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

avealena

2017. október 21.

Szerintem jól végzi a dolgát, nincs problémás bőröm, de néha ha előjön egy-két pattanás, akkor azokat tökéletesen elfedi. Először kicsit sokalltam az árát, de közben rájöttem, hogy nagyon kevés is elég hogy jól fedjen, ezért nagyon sokáig elegendő lesz. A szemem alá még sosem raktam, szerintem nem olyan használatra való, túlságosan is megülne a ráncokban. Az ujjaimmal szoktam felvinni, és kicsit problémás ez a kis méretű csomagolás, mert ha kicsit hosszabb körmöm van, akkor néha felkaparok belőle terméket, kissé irritáló, de ezen kívül teljesen megvagyok vele elégedve.

avealena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 21.

Cat21

2017. október 20.

Jól fed, de kissé nehezen kenhető, könnyen elmászkál a helyéről felkenéskor.
Inkább sárgás tónusú.
Nem veszem újra, találtam jobbat !

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Jól fed, de kissé nehezen kenhető, könnyen elmászkál a helyéről felkenéskor.
Inkább sárgás tónusú.
Nem veszem újra, találtam jobbat !

Jenna0412

Korcsoport: < 18
2017. október 19.

Jobban fed mint a folyékony társa, viszont lehetne még kicsit krémesebb az állaga úgy szebb eredményt lehetne elérni vele. Én szem alá nem használom ott nagyon természetellenes lenne, viszont a pattanásokat gyönyörűen eltünteti.

Jenna0412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 19.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. október 17.

Negatív: A színe kicsit sárgás nekem(010). Nehéz állagú, kissé "cakey", szem alá nem jó, ha nem vigyázunk kis ráncokba(pl mosolyránc) könnyen beleül.
Pozitív: a pattanásokat jól elfedi, tartós, sokáig fennmarad, és az ára is jó.
Összességében nem rossz, a folyékony változata viszont jobb.

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 17.

Pozitív: a pattanásokat jól elfedi, tartós, sokáig fennmarad, és az ára is jó.
Összességében nem rossz, a folyékony változata viszont jobb.

allea

2017. október 16.

Nagyon szeretem az apró bőrhibáim elfedésére, a karikákra is bevállt. Néha szemhéjbázisnak is használom, annak is jól szuperál.

allea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

Kisseditke

2017. október 15.

Az arccsontomon lévő pigmentfoltokra használom, eddig a legjobban fedő és színben is a legjobban illeszkedő korrektor, amit találtam, pedig sokat kipróbáltam már. Nagyon tartós és szinte még az anyajegyeket is elfedi. Több ismerősömnek ajánlottam, akiknek szintén nagyon bevált.

Kisseditke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

aimee82

2017. október 15.

Beül a ráncokba (pl szem alá nem ajánlott a használata), és a világos árnyalata sem elég világos nekem, illetve túl sárgás, így nálam nem újravevős. Pozitív, hogy tényleg jól fed és nagyon tartós.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

domcsismiracle

2017. október 15.

Fura, hogy még ide nem írtam, hát ezer éve használom. Nagyon szeretem az apró bőrhibáim elfedésére, a karikákra nem vált be. Néha szemhéjbázisnak is használom, annak is jól szuperál. Jó sokszor újravevős.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

lantika1108

2017. október 15.

Szeretem. A nyáron nem tudtam használni, mert világos volt, de most újra a reggeli rutinom része. Szem alá nem szeretem, de a bőrhibákra tökéletes.

lantika1108
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

kgretu

2017. október 14.

Valóban jó a fedése,de nagyon nehezen eldolgozható és amikor szem alá használom akkor 1-2 óra után beleül a "kis" szemalatti ráncaimba. A nagyon krémes állaga miatt mostanában szemhéj bázisnak szoktam használni és tökéletesen beletapad még a legporzósabb szemhéjpúder is. Már régóta használom és nem látom hogy fogyna, de alig várom hogy elfogyjon! #nemújravevős

kgretu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate