Catrice

Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 600+posta , Eladó: Dori14
Állapot: párszor használt, Helyszín: -, fizetés: Fizetés utalással, szállítás ajánlott postával
Suqqu Blush  03 Amacha ,új
Ár: 8500.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: Új,bontatlan, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+590.-

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

QueenOfDisaster

2018. szeptember 16.

Régebben csak ezt használtam, kisebb pattanásokra jó, viszont szem köré tényleg nem érdemes használni. A tartóssága nekem változó volt, de az árához képest jó. Most már inkább csak a szememre és a szemöldökömre használok sminket, de ha nem így lenne valószínűleg még mindig használnám.

QueenOfDisaster
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zsofiiiiiiiiii

2018. szeptember 15.

Kezdetben szerettem és nem akartam váltani. De sajnos ha rákenem a pattanásokra akkor nagyon hamar átzsírosodik az alapozó-púder alatt.. Nekem a zsíros bőrömhöz nem volt megfelelő.
Update: Nem akartam kidobni,így elhasználom itthonra. Igazából ha nincs rajtad smink és bekened a pattanásaid ez egy nap alatt szépen leszárítja. Jó mondjuk nem nézel ki valami szuperül az nap de legalább hatásos.

zsofiiiiiiiiii
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Imadoksminkelni

2018. szeptember 15.

Csak és kizárólag kisebb bőrhibákra ajánlom,mivel a szem alatti ráncocskákba szeret beleülni..

Imadoksminkelni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Bettii98

2018. szeptember 13.

Nagyon jó! A nagyobb pattanásokra több kell,de a kicsiknél egy réteg is elég.

Bettii98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Nagyon jó! A nagyobb pattanásokra több kell,de a kicsiknél egy réteg is elég.

krembarbi

2018. szeptember 9.

Szeretni való termék, jó a fedő képessége. Szem alá nem alkalmas viszont bőrhibák elkendőzésére megfelelő.

krembarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

lauraaaa

2018. szeptember 6.

Végre megvettem, miután évekig hallgattam sminkes videokban, hogy milyen jo. A fedése tényleg szupi, de valahogy nem mutat olyan jól a bőrömön. Lehet hogy velem van a baj.
Túl fényes, hiába mattítom púderrel, akkor is. Ha az árát nézzük, mellé meg a fedést, akkor viszont nagyon jó kis cucc.

lauraaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Őszintén, én ezt Viszkok Fruzsi miatt vettem meg, mert annó minden sminkes videójában erről áradozott. Nekem az elején nagyon bevállt de egy hónap után szinte használhatatlanná vált. Nem használtam annyit, tényleg vagy csak ötször ha belenyúltam tiszta kézzel mert az test melege kell, hogy puhává és használhatóvá tegye a terméket. Aztán vagy nagyon hamar megromlott vagy nem tudom. Mindenképpen megéri, mert az ára miatt nagyon jó termék de talán az újabb, folyékonyabb változat az higénikusabb és jobb.

lavandaire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

mazsola00

2018. szeptember 4.

Jo kis korrektor, kar, hogy kiemeli a szarazabb reszeket a boromon. De azert szeretem, olyan fedese siman van, mint egy-ket altalam korabban hasznalt sokkal dragbb korrektornak.

mazsola00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

NickyFerrum

2018. augusztus 26.

Bőrhibák eltüntetésére nagyon jó. Szem környékére nem ajánlanám viszont.
A tartóssága is kifogásolható, de hát ilyen árért csodát azért mégsem vártam tőle. :)

NickyFerrum
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Bőrhibák eltüntetésére nagyon jó. Szem környékére nem ajánlanám viszont.

bova

2018. augusztus 21.

Legjobb korrektor, amit valaha használtam. DE csak a bőrhibák eltüntetésére. A szem alatti karikákra nekem nem vált be, mert beült a ráncok közé, és nagyon csúnya volt (sebaj, van erre más termék). Na de a pattanások, bőrhibák eltüntetésére szerintem nem létezhet jobb. Az állaga nagyon jó, fedése kiváló, tartós is, de a nagyon feltűnő bőrhibákat azért naponta többször érdemes "átkenni". Én mindig a táskámban tartom. Arcszínhez jól illeszkedik. Nekem nincs szükségem a napi szintű használatára, így sokáig kitart. Ha elfogy, biztosan újravásárolom. 5/5.

UPDATE: Van ennél jobb korrektor. Valóban, a pattik elfedésére nagyon jó, de a folyékony aplikátoros verzió (Maybelline Fit me) sokkal higiénikusabb hosszútávon, mint ez. Arról nem beszélve, hogy ahogy az első kommentemben írtam 2 éve, ezt nem lehet használni szem alá, míg az említettet igen, tehát jobban járok, ha azt veszem meg, mert az 2in1, ez meg csak egyet tud.

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate