KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 700 , Eladó: weird
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: mokuszsofi
Állapot: párszor próbált, alig hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, de előre utalással posta is lehet

lcmllxm

Korcsoport: < 18
2018. április 24.

Nem rossz, de vakuban elég rosszul mutat(fehér szellem fej), nagyon kevés a színválaszték.. Beeleül a ráncokba,Szemöldökkiemelésre használom, de olyan világos nekem:( Amúgy nem rossz, megéri az árát, nagyon sokáig elég

lcmllxm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 24.

dorottya96

2018. április 22.

A rengeteg jó vélemény hatására ezt a korrektort választottam. Alapjában véve nekem néhány pirosságot kell eltüntetnie illetve a szemem alatti reggeli karikák friss világosságra vettem. Nem a legjobb. Egy egész munkanapot nem bír ki, mert lekopik és/vagy lehámlik. A szemem alá pedig nagyon beül. Mindenképpen csúnya, sokkal szebb az összkép ha ezt nem használom, és csak az alapozómat használom.. nem tetszik.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

buzavirag

2018. április 22.

A szem alatti karikára használom időnként. Beütögetem a bőrömbe az ujjammal, eldolgozni kicsit nehezebb a sűrű, viaszos állaga miatt. Tartós, a legvilágosabb szín nekem erre a célra megfelel, pattanasokat nem okoz. A mennyiségre figyelni kell, mert ha túl sokat viszek fel belőle, beül a ráncokba.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

far0eva

2018. április 21.

A fedőképessége ok, de az állaga nekem nem vált be. Túl ragacsos, nehéz felvinni, eldolgozni. Beül a ráncokba.

far0eva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

kfruzsi1

2018. április 20.

Nagyon jól fed ez a korrektor. Abszolút kedvenc :) újra fogom venni.

kfruzsi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Nagyon jól fed ez a korrektor. Abszolút kedvenc :) újra fogom venni.

Oklaudia04

2018. április 20.

Nos mar elfogyott es a catricnek a masik korrektora van meg. Az allaga miatt vasaroltam meg a masikat ez nekem kicsit nehezen eldolgozhato fedesbe nem volt rossz!

Oklaudia04

Csobanka

2018. április 19.

Elég jól fed. Alapozóval kombinálva (true match) nekem se alatta se fölötte nem volt eldolgozható. A vichy alapozója jobban fed, ami direkt problémás bőrre ajánlott. Viszont önmagában jól használható, könnyen eldolgozható és az összetevői között is akad bőven természetes. Nem szárít.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

EBoglarka

2018. április 19.

Általában folyékony korrektort használok, ez a termék is megerősítette bennem, hogy az jobb választás, természetesebb hatást lehet elérni vele. Ettől függetlenül el fogom használni, próbálkozom még vele.

EBoglarka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Evelyn31

2018. április 17.

Az egyik legjobb korrektor,szem alá csuda jó kis termék.Tartós,szépen fed. Igazi táskába dobós kis csoda dolog... :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Legjobb korrektor amit valaha próbáltam. Krémes, jól fed, imádom. Biztos hogy újra fogom venni.

KegyetlenKigyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate