KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor-020
Ár: 600 Ft. , Eladó: hdia
Állapot: párszor használt, Helyszín: Bp, fizetés: személyes átvétel/posta
Ár: 600+posta , Eladó: Dori14
Állapot: párszor használt, Helyszín: -, fizetés: Fizetés utalással, szállítás ajánlott postával

klaudiamr9

2018. július 19.

Évek óta hatalmas kedvencem, bár igényli a fixáló púdert nyáron, mert könnyen elmászik.

klaudiamr9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

kingh

2018. július 19.

Nagyon szeretem, régóta kedvencem! Szem alá, pirosságra, bőrhibára...szinte mindenhova használom. Passzol a színe, és sokáig elég!

kingh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 18.

Nagyon szeretem bőrhibákra használni, szép a fedése és tartós is.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Nagyon szeretem bőrhibákra használni, szép a fedése és tartós is.

Klau16

2018. július 18.

Nagyon nagy kedvencem, mint a rózsaszín, mint a sima. A rózsaszínt a szemem alá szoktam használni. A simát pedig szemhéjbázisként, és ezzel emelem ki a szemöldökömet is. Nálam 5*.

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

supercinti

2018. július 17.

Imádom, de a tégelyes kiszerelést nem :(

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Imádom, de a tégelyes kiszerelést nem :(

TimyeK

2018. július 17.

Nem értem miért nem vettem meg hamarabb. Komolyan nem gondoltam, hogy ennyire brutálisan szuperkirály ez a termék. Elsőre hát amolyan elmegy korrektornak gondoltam, aztán kipróbáltam szem alá az Yves Rocher alapozó tökéletesítő ecsetével és jé, tök vékonyan baromi jól fed, nos ugyanezzel az ecsettel a bal orcámon az állkapcsom és állam környékére is rámentem és wow, gyönyörűen elfedte a pár pattanásom és pattanás nyomom. Ugyanis az utóbbi időben az arcom bal fele kissé pattanásos lett, a jobb oldal viszont ragyogóan tiszta. Nos ezután a vékony korrektor rétegre vittem fel a Bourjois Healthy Mix alapozóm, ami nagyon vékonyan viszont szépen fed, és a hatása: lenyűgöző. Olyan csodás ragyogó bababőröm lett ráadásul a sminkem is tovább tartott. Szemhéjalapnak is tökéletes! Sokkal többre megyek vele, mint a liquid változatával, hiszen mint rájöttem az inkább olyanoknak való, akiknek problémás a szemkörnyékük, másra nem is jó, ráadásul az nekem nem is volt tartós. Kissé gyorsan fogy, bár mi számít gyorsnak... 2 hónapot bír egy tégely nálam, sokszor amikor nem sminkelek a kritikus részekre csak ezzel megyek rá vékonyan az ecsettel, tökéletesen igazodik a bőrszínemhez.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Brbgi

Korcsoport: < 18
2018. július 16.

Nagyon jó kis drogériás korrektor. A fedése és tartóssága is kiváló. Bármikor újravenném.

Brbgi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 16.

Noly

2018. július 10.

Jól fed, tartós, sokáig tart. Sokakkal ellentétben én szem alá használom szinte csak. Picit tényleg beül a ráncokba, de egy kis fixáló nekem ezt megoldja. Kariákat is fedi. A folyékony változata valóban jobb, viszont az ugye gyorsabban fogy nálam 😀

Noly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

marshmallow0322

2018. július 7.

Ezt a terméket nagyon adom! Egyszerűen tökéletes! Nagyon jól fed, tartós. Szem alá viszont nem ajánlanám, mert ahhoz szerintem túl nehéz és vastag a textúrája. Az egyetlen szépséghibája az az, hogy nagyon sok van benne, és már lassan másfél éve használom rendszeresen, de még mindig épphogy eljutottam a tégely aljára. Ebben az állapotban már csökkent egy picit a tartóssága, és szerintem nem a leghigiénikusabb az, hogy ennyi ideig felkenjem az arcomra. Ettől függetlenül 5*!

marshmallow0322
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Fancica

2018. július 6.

Szeretem.jól fed és tartós.🙂 Nagyon sokáig elég lesz. Újra vevős.

Fancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Szeretem.jól fed és tartós.🙂 Nagyon sokáig elég lesz. Újra vevős.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate