Catrice

(1911 vélemény)
Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500 Ft , Eladó: Hedina92
Állapot: 1x probalt, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyes, KP
Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor 025
Ár: 500 Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: párszor használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: foxpost/posta
Timinimoook

2019. február 19.

Szemkörnyékre tényleg nem jó, mert szárít, de egyébként nagyon jól fed. Az ára is jó, és a legjobb: nem állatkísérletes....Nekem 5 csillagos

Timinimoook
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

igob

2019. február 14.

fedi- fedi a karikákat, de sajnos a száraz szemkörnyékém még szárazabbá teszi, és a ráncaimban is szépen megcsücsül. szem köré nekem ezért nem a legjobb, de a hibákat egész jól palástolja. akinek száraz a szeme körüli bőr, mint nekem, nem ezt ajánlanám tartós használatra. én még nem találtam meg a tökéletes korrektort, egy örök harc :(

igob
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

writa

2019. február 13.

Nagyon jó korrektor, szépen fed, sokáig tart, jó ára van.

Update: szem alá nem vált be, viszont az arc többi részén szuper! rendszeresen használom lassan másfél éve és még megvan a fele. A legjobb eredményt ecsettel lehet elérni.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 13.

Nagyon jó korrektor, szépen fed, sokáig tart, jó ára van.

csajszibarack

2019. február 12.

Tökéletes fedés, szép összetevők, rengeteg ideig elég, olcsó. Szóval szuper. :)

csajszibarack
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 12.

Tökéletes fedés, szép összetevők, rengeteg ideig elég, olcsó. Szóval szuper. :)

miele

2019. február 12.

Igazi alapdarab! Nagyon baráti ára van, és a minőségével is elégedett vagyok. Nagyon sokáig elég, annak ellenére, hogy pici a tégely. Jó a fedése, nem mászik el az ember arcán. Személy szerint inkább a szem alatti karikákra használom, de apróbb bőrproblémákra is teljesen megfelel. Ha valami komolyabb csúfságot akarunk elfedni, akkor más termékkel kombinálva csodákra képes. Biztos újra veszem!

miele
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

dorii333

Korcsoport: < 18
2019. február 10.

Ilyen jó korrektort, még soha sem használtam. Már a 4. tégelynél tartok. Pont jó a fedése, hosszan tartó, még púder nélkül is. Tökéletes a 10-es árnyalat nekem. Nem leszek tőle pattanásos, nem szárítja annyira a bőröm. Ár érték arányban a legjobb!

dorii333
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 10.

FViktoria93

2019. február 6.

Foltok, pattanások és pirosság elfedésére használom. Próbáltam szem alá is, viszont rettenetesen kiszárította a bőröm, nagyon nehezen hoztam helyre utána. Tartós, könnyen felvihető és eldolgozható termék.

FViktoria93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Legadema

2019. február 1.

Nagyon hasznos alapdarab. A fedése nálam 5* Én általában az ujjbegyemmel apró mozdulatokkal eldolgozom a problémás részeken vagy arra is tökéletes, hogy az arcszinemet kiegyenlitse. Ad egy alapot akárcsak egy alapozó, ezért általában van hogy ki is váltja nálam az alapozót átlagos napokon vagy nyári melegben amikor is a kevesebb smink jobb.

Legadema
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

FeNi

2019. január 30.

Nekem abszolut kedvencem!Mar evek ota hasznalom es nekem tokeletesen mukodik szem alatt is megallja a helyet de inkabb piros foltok es pattanasok lefedesere hasznalom

FeNi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 30.

lillad2000

2019. január 29.

Régen szerettem nagyon, mára már nem fedi el a pirosságot és a pattanásokat sem.. Új korrektor után kell lassan néznem sajnos :(

lillad2000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate