KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kis.anett1992

2017. augusztus 19.

Minden igéretének eleget tesz és teljesen igaz rá az "észrevétlenül eltünteti a hibákat" állítás! A szemem alatt lévő karikákkal és az alkalmanként előforduló patikkal is sikeresen felveszi a kesztyűt! Ez egy remek termék! :)

kis.anett1992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

mdalma46

2017. augusztus 17.

Nagyon szeretem, a legjobban fedő korrektor, amit valaha kipróbáltam. Sajnos a nyári színemhez világos az árnyalat, amit még tavasszal vettem, de ősszel visszatérek hozzá :)

mdalma46
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Bettu

2017. augusztus 11.

Hálisten annyira nincsenek bőrhibáim, de az itteni vélemények alapján megtetszett, és azért néha utána fogok nyúlni.
A 020-as árnyalatot vettem meg, kicsit nekem sárgásnak tűnik a bőrömhöz képest, de jól eldolgozható, illetve erre még úgy is jön az alapozó, púder, stb.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

szllxsiv

2017. augusztus 10.

Alap kellék szerintem egy nő számára. Brutális fedése van, a legmakacsabb pattanásokkal is megbírkózik, és fixálással épp hogy kell egy kicsit korigálni napvégére. :) Az egyik legjobb catrice termék.

szllxsiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Kinguska09

2017. augusztus 8.

Egyszerűen csúcsszuper!!!

Problémas az arcbőröm így sajnos elkél rá a korrektor használata de mar annyi félet fajtát kiprobáltam de mindnek volt valami hibája legalábbis számomra
Vagy nem fedtek vagy foltot hagytak vagy nehezen felkenheto volt vagy egy ido utan "lefolyt" a smink alatt ... nos EZ pedig mindenben tökéletes
1. Jól tartós fedést biztosít
2. nem szárítja ki meg a szem alatti bőrt sem (karikas szemekre is bevállt nálam)
3. Jól eldolgozható
4. Olcsó de mégis jó más ellentetben drágább társainál

Ajánlom 5*

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Egyszerűen csúcsszuper!!!

1. Jól tartós fedést biztosít
3. Jól eldolgozható
4. Olcsó de mégis jó más ellentetben drágább társainál

Ajánlom 5*

FFlora1210

2017. augusztus 5.

Legjobb korrektor :) Ez a kedvencem, régen is ezt vettem meg most is. Sokáig elég volt. Tartós is és kivételesen jó a bőrszínemhez is, szépen fedi az apróbb kis bőrhibákat, de a nagyobb pattanásokat nem igazán, de ezt nem is várom, mert azokon is fed valamennyit :) Többször megvettem, nem bántam meg. Catrice, többet nem is tudok róla mondani.

FFlora1210
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

snoncso98

2017. augusztus 3.

Legjobb korrektor, szépen fedi a bőrhibákat, tartós és sokáig kitart. Már többször újra vettem és még fogom is :)

snoncso98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Anheszenamon

2017. augusztus 3.

Imádom! Tökéletes a fedése, bőrhibákra is kiváló, de én leginkább a szem alatti karikáimra használom, mert nagyon sötétek és semmilyen folyékony korrektor nem ad elég fedést.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

mismatch

2017. augusztus 2.

Jó, jó... De nem a legjobb. Tetszik a tégelyes kiszerelés így könnyű ecsettel használni.
Sajnos csak pateszokra és apróbb bőrhibák elfedésére alkalmas, szem alá nagyon beül a kis ráncocskákba és jobban kiemeli azokat. A tartóssága is hagy némi kivetnivalót.
Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg, viszont mintha ez sötétebb lenne a szintén legvilágosabb árnyalatú Catrice alapozómhoz képest...
Az ára miatt nem bántam meg, hogy megvettem, egyszer elmegy, de szerintem nem nagyon fogom újra venni.

mismatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

zadora

2017. augusztus 1.

Több tégelyt vettem már. Általában nem használom el teljesen. Csak és kizárólag pattanásra, vagy azok után maradt foltokra kenem. A szemem alá nekem dúl "gazdag", nem jó érzés és nekem beül a ráncokba is..(Arra ott a folyékony verziója. ) A foltokon,pattanásokon viszont ÁLOM! Instant Photoshop!!!!

zadora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate