KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   947 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 989-ért megnézem

A krémet feltöltötte: falatka18, az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2015. január 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 989

Rendkívüli tartósságával tökéletesen alkalmazkodik az arcbőrhöz miközben észrevétlenül eltünteti a hibákat. Megbízhatóan fedi el az apróbb bőrhibákat, pigment foltokat és a kisebb véraláfutásokat. A hatékony Camouflage Krém tökéletes fedést biztosít és egy kis púder használatával olyan hatást kelt, mintha vízálló lenne.

3 árnyalatban kapható

Clinique Even Better korrektor vs. Catrice Camouflage

Ár: 989, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800Ft , Eladó: szuhidori
Állapot: 2x probalt, Helyszín: örs vezér tér , fizetés: személyes átvétel
Ár: 700 , Eladó: weird
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

dunaimano

2018. január 19.

Sok pozitív vélemény után én is megvettem végül. Első benyomásaim alapján nagyon szupira értékeltem még magamban. Most így egy pár hét után már van néhány észrevételem.
Nagyon szépen fed, tény és való, pattanások, hegek, pirosságok ellen kiváló. Ugyanakkor szárít is, összehúzza az érintett területet, ez pattanások ellen talán pozitívum.
Szem alá nem ajánlom, ahhoz nagy sűrű, és a szárító hatása miatt pár óra múlva ráncosnak tűnik a bőr (pedig felkenéskor még nem volt az!).
Sajnos nekem elsődlegesen a szemeim alá kéne, de nem bánom ettől függetlenül a megvételét, mert gyönyörűen fed tényleg és a néhány pattanásomra tökéletes. Viszont a kiszerelés hatalmas ahhoz képest, hogy 6 hónapig használható fel mindössze! Nem tudom elképzelni hogy el fog fogyni ennyi idő alatt.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Nikolaj

2018. január 17.

Nagyon sokat hallottam már erről a Catrice korrektorról, viszont először a folyékony társát szereztem be. De ami késik nem múlik alapon ő is a kosaramban landolt. Inkább bőrhibákra használom. A pattanásokat, hegeket és a pirosságot olyan szinten tudja eltüntetni, hogy az hihetetlen.
De mostanában elkezdtem a szemem alá is használni első korrektor rétegnek és utána a catrice camoflage folyékony korrektor. Így a két réteg kellőképpen el tudja fedni az alváshiány okozta karikát. Nagyon tartós és kevés kell belőle. A 010-es Ivory árnyalatban van meg, nagyon szép és jó a fedése.
Hosszan tartó, nem kopik, elég sűrű az állaga, amely kézmelegre olvad. Így a legegyszerűbb a használata. Tiszta ecsettel vagy spatulával szoktam kivenni egy kis adagot, amit rákenek az ujjamra, így nem szaporodnak el a bacik a tégelyben.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

adambfanni

2018. január 17.

Minden nap használom, nagyon jó a fedése, használat előtt hidratálok.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Minden nap használom, nagyon jó a fedése, használat előtt hidratálok.

snori

2018. január 15.

Az eddigi legjobb korrektorom. Szépen és tartósan fed, szem alá és kisebb bőrhibákoz használom. Nagyon lassan fogy, biztos, hogy úrja veszem.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

borntobe

2018. január 15.

Hát ez tényleg egy csoda. A Wake up nevű, lazacos árnyalatot vettem meg. Karikáktól kezdve pirosságig mindent visz, egybeolvad a bőrömmel, építhető, primer-púder kombóval tartós. 5*+

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Timeatm

Korcsoport: < 18
2018. január 12.

Szeretem, jol fed, de nem eleg tartos. Ennek ellenere ujraveszem, mert tenyleg minden hibat elfed.

Timeatm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 12.

Lexiiii

2018. január 9.

4-5 éve használom. Még mindig a piacon kapható legjobb és ár-arány mértékben is verhetetlen. Tökéletesen fed!
Újravevős!

Lexiiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Újravevős!

littletsomi

2018. január 9.

Nagyon sokat hallottam már erről a Catrice korrektorról, viszont egy kicsit drágának találtam. Mikor azonban volt egy kis plusz pénzem, gondoltam kipróbálom mire képes ez a csodaszernek mondott termék. Nincs mese, első látásra szerelem lett! Biztos, hogy újra fogom vásárolni!! Ár-érték arányban tökéletes, megéri befektetni! Nagyon jól fed, szépen lehet vele dolgozni. Jelenleg elég problémás a bőröm, de ha pattanásom nincs, akkor a hegeket, foltokat tökéletesen el tudja fedni, mintha nem is lennének! Én nagyon meg vagyok vele elégedve, biztos, hogy újra fogom vásárolni! (Most tartok kb a felénél, úgy, hogy valamikor november vége körül vettem és minden nap használom!)

littletsomi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

kovacs12zita

2018. január 9.

Ez a korrektor tökéletesen hozza amit ígér: tényleg elfedi az apróbb bőrhibákat, pont pattanásokra, foltokra használható. Ezeket szépen el tudja fedni, mert magas fedése van, és elég sűrű az anyag, nem igazán mászkál a helyéről nap közben sem. A használata miatt fogok levonni tőle pontot, mert ecsettel nem tudom jól felvinni, csak az ujjammal, mert az ujjmelegségtől válik kenhetővé tulajdonképpen. Viszont ezt a módot én nem preferálom higiéniai okokból, főleg egy korrektor esetében nem kéne a bacikat belenyomni az egész tégelybe :/
Ár-arány értékben viszont szuper kis folteltakaró

kovacs12zita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Ár-arány értékben viszont szuper kis folteltakaró

Bettu

2018. január 7.

A 020-as árnyalatot vettem meg, kicsit mellènyúltam, mert sárgásnak tűnik a bőrömhöz képest, de jól eldolgozható, illetve erre még úgy is jön az alapozó, púder, stb.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate