KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 500 , Eladó: pankalino
Állapot: új, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Catrice Liquid Camouflage Korrektor (folyékony)  010 Porcellain,porcelán árnyalat
Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: félig, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyesen vagy postán ha van kellő mennyiségű pozitív visszaigazolásod

Bebcikee

2017. október 16.

A legtökéletesebb korrektor!!!! Gyönyörűen fed, és hát az ára... Potom összeg egy ilyen termékért! Évek óta hű társam.

Bebcikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 16.

csevi22

2017. október 15.

020-as Light Beige van meg, amit benéztem, mivel túl világos a szemem alá. Nem tudom létezik.e sötétebb színben, de amikor vettem ez volt a legsötétebb.. Ezenkívül nekem beleül a szemem alatti ráncokban, tehát kicsit "csíkos lesz", valami nem stimmel az állagával, szóval újabban a CC krémmel vegyítve használom, úgy viszont nagyon szuper.

csevi22
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

kgyrk

2017. október 14.

Nagyon jó fedése van, szuper az állaga, sminkszivaccsal nagyon kényelmes a használata. A Rimmel Fit Me korrektoromat cseréltem le rá, sokkal jobb, mind fedésben, mind árban. :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Gwenny

2017. október 14.

Már mindenki tudja. Fantasztikus. Jó fedés, kellemes illat, szép szín(főleg ha ''pale-skin" vagy).
Nekem ez az első számú korrektorom. Néha pár helyen felviszem és ezzel ki is merítem a napi sminket.
Annak, aki napi szinten sminkel, alap.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Annak, aki napi szinten sminkel, alap.

bzsofi666

2017. október 13.

Most a Fit Me-t használom de ehhez fogok visszatérni! Szépen fedte a bőrhibákat, szem alatti karikákat, szépen ki lehetett emelni a világosítandó részeket. Levonok egy csillagot, mert kicsit szárította szem alatt a bőrt, és ez néha meglátszott a pici ráncocskákon.

bzsofi666
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

Mturi96

2017. október 12.

Nem tudom eldönteni, hogy én nem tudom mindig ugyanúgy használni a terméket, vagy tényleg változó a minősége. Van amikor tényleg szépen elfedi a hibákat és a karikáimat, de van amikor nem. Mivel többségében szép a végeredmény, így csak egy csillagot vonok meg tőle.

Mturi96
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

orsi1293

2017. október 11.

Talán még jobb is, mint a Maybelline Fit me korrektor, mert könnyedebb a textúrája. Kicsit ugyan beül a ráncokba, de ettől függetlenül nagyon szépen el lehet dolgozni. A világos is kellően világos, ahhoz képest, hogy a tesztert kicsit sötétnek tartottam még a kézfejemhez is.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

iamzso

2017. október 10.

Nekem egyáltalán nem vált be. Kifejezetten szem alá kerestem korrektort és a sok jó vélemény miatt gondoltam kipróbálom. Hát nem volt jó választás. Számomra zavaróan illatos, amit egész nap folyamatosan érzek és nagyon csúnyán mutat a szemem alatt, száraz és foltos.

Update:
Találtam módszert, hogy ne legyen olyan szörnyű. Mostanában nedves beautyblenderrel viszem fel és keverem a Maybelline Fit Me concealer-jével. Nagyon jól működnek együtt, egész nap tartósak és nem ülnek bele a szem alatti ráncokba. Végülis 4 csillagot adok neki, mert kicsit sokat kellett vele dolgozni, hogy beváljon és önmagában még mindig nem szeretem.

iamzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Update:

hannar

2017. október 9.

Iszonyat jó a fedése és nekem általában egész nap kitart.

hannar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Iszonyat jó a fedése és nekem általában egész nap kitart.

Beba01

2017. október 9.

A másodikat vettem meg és már kifogyóban van.010 és 020 árnyatokat ár - érték arányban szerintem top termék.
Mindennap használom tökéletes.

Beba01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Mindennap használom tökéletes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.