KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 900 ft , Eladó: EffySmith
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: pankalino
Állapot: új, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
tothfanni92

2017. február 21.

Én egyre jobban kezdek megbarátkozni a Catrice termékekkel, nem is tudom milyen indíttatásból döntöttem úgy, hogy kipróbálom, de egy percig sem bánom. Végre úgy tűnik, hogy egy márkánál megtalálok mindent(alapozó, korrektor, rúzs) Ez a korrektor nekem nagon szuper! Én mellé az All matt plus alapozót használom, és együtt a kettő nagyon jól fed. Arról nem tudok nyiatkozni, mennyire erős a fedése, nekem kisebb pattanásaim, és sajnos memaradt bőrhibáim vannak(tinikor nyomkodós korszak...) de erre tökéletes! :)

tothfanni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

szofibab09

2017. február 20.

Ma vettem meg de maris beleszerettem! Tokeletes fedes a problemas helyeken! Hatalmas plusssssz. :)

szofibab09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

dorinalang

2017. február 19.

A 005 Light Natural van meg. Világosabb a bőrömnél, de ez volt a cél. Egyszerűen imádom a Catrice termékeket, ezzel is nagyon elégedett vagyok. Ami fontos, hogy nem szabad vastag rétegen felkenni, mert akkor a nap végére szembetűnően összegyűlik kis csomókba. Én csak egy egy pöttyöt szoktam tenni a szemeim alá, az államra, az orromra és a homlokomra.

dorinalang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 19.

Sziluuun

2017. február 18.

Egyik jelenlegi kedvencem a szemem alá. Szépen lehet dolgozni vele, és nagyon jól fed, a tartóssága is kiváló. Örülnék neki ha kicsit több / szebb színekben lehetne kapni, de így is 5-ös. :)

Sziluuun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

Vronett

Korcsoport: < 18
2017. február 18.

Nagyon jó kis termék,első folyékony korrektorom de szeretem. Jól fed, és elég tartós is, de nekem azért nap végére átütnek a karikáim. De ezért az árért megéri. Biztos újraveszem. 5 csillagot kap de ha lehetne csak 4,5-et adnék.

Vronett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 18.

dizabella01

2017. február 18.

Elképesztően jó! Nagyon jól fedi a piros pöttyeimet, a pattanásokat vagy bármilyen bőrhibát! Szerintem ez sokkal jobb, mint a tégelyes társa, hiszen könnyebben el lehet dolgozni, jobban is fed, és nem is kopik le a nap végére, se nem hangsúlyozza ki a száraz részeket.
Egyetlenegy problámám van vele, hogy szem alatt nem használhatom, hiszen annyira jól fed, hogy természetellenessé teszi a szemem alatti részt, olyan photoshoppoltnak tűnnek a karikák, ami azért nem a legszebb látvány, és kicsit túl világos is a szemem alá, habár nagyon világos bőrű vagyok.
Sajnos nem túl bő a színválaszték, megeshet hogy egyes személyek nem találnak maguknak megfelelő árnyalatot...
Újraveszem, semmi nem fedi nála jobban a pattanásaimat! Az árához képest igazi csodaszer.

dizabella01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 18.

angi9207

2017. február 17.

Mikor megláttam, gondoltam ez valami alternatívája lehet a tégelyesnek, mert hiába szeretem azt, de rohadtul nem higiénikus, nagyon odafigyelek, mégis telemegy szöszökkel, amiket képtelenség kiszedni belőle... Gondoltam kipróbálom Őt. Én igazából bőrhibákra vettem, olvastam olyanokat, hogy annyira nem jó a fedése, mint a tégelyesnek, ezért féltem is tőle kicsit. De nem kellett volna. Szerintem simán fed annyira jól, mint az, és építgetni is tudom, ha véletlenül nem elég. Nagyon bejött, sokkal jobban tudok bánni vele, mint a belenyúlkálós tesójával. Annyi nem tetszik csak, hogy az applikátoron túl sok anyag van, mikor kihúzom a tubusból. Nekem tartós is, egész nap a helyén marad. Szemem alá annyira nem próbáltam, de a bőrhibákra nekem nagyon beött, mostmár máshoz nem is nyúlok. Nagyon jó, megállapodós. :)

angi9207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

scene14

2017. február 17.

Nekem is tetszik,hosszan tartó,bár egyik korrektor sem szokott nálam átfényleni a szemem alatt,ezt is csak oda használom,tetszik hogy 1 rétegben is elég jó a fedése,nem is kell több számomra. 5*! :)
Update: Próbálgattam és a fedése inkább közepes és 2x szoktam felvinni,építhető,a szemem alatti részt iszonyat szárítja..jól kivilágosítja de nagyon alá kell hidratálni..engem zavar hogy ennyire szárít és rendesen feszül tőle a bőröm...

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 17.

alexandra326

2017. február 16.

Egy újabb termék, amit az itteni vélemények hatására vettem.:) Megvagyok vele elégedve, remekül fed, bár nekem nincs különösebben mit. Viszont elég gyorsan fogy, ahogy észrevettem. Az illatát én sem tudom hova tenni. Egy szemkörnyékre készült termékben mi szükség van erre..De irritációt nem okoz, tehát 5 csillag!

alexandra326
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

manóka20

2017. február 16.

Sietős napokon ezt használom, mert könnyen eltudom dolgozni és jól fed, viszont eléggé beleül a "ráncokba" :( még bakingel is...

manóka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.