KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 700 , Eladó: pankalino
Állapot: új, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Catrice Liquid Camouflage Korrektor (folyékony)  010 Porcellain,porcelán árnyalat
Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: félig, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyesen vagy postán ha van kellő mennyiségű pozitív visszaigazolásod
piperepozitív

2017. április 29.

Nem rossz termék, ennek ellenére valahogy nem lett a kedvencem.
A legvilágosabbat vettem, mégis úgy érzem, lehetne egy picit fehérebb.
Nem tűnik sűrűnek, mégis nehéz eloszlatni, mert nagyon tapad a bőrbe. Sokat kell használni belőle, így gyorsan fogy.
A fedése persze jó, illetve mivel simán felvesz nagyobb mennyiséget a bőr, jól lehet építeni is, fokozni a hatást. Persze csak óvatosan, hogy ne üljön bele a ráncokba.
Hiába van szivacsos applikátora, felvitel után még el szoktam oszlatni az ujjammal.
Vettem már másfélét helyette, mert gyorsan ürült a tégely, most már inkább korrektornak használom alkalmanként, piros foltokra, arra nagyon jó.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 29.

Nem rossz termék, ennek ellenére valahogy nem lett a kedvencem.
A legvilágosabbat vettem, mégis úgy érzem, lehetne egy picit fehérebb.

eliana10

2017. április 28.

Sminkeléshez áttértem erre a tégelyes kistestvéréről. Továbbra is azt tudom mondani, hogy ezek fantasztikus korrektorok. Gyönyörűen fed, nem ül bele a mélyedésekbe, tartós. Remélem meg sokáig forgalomban lesz!

eliana10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Unikornishercegno

Korcsoport: < 18
2017. április 27.

Legjobb korrektor amit valaha próbáltam. Bőrhibákra,szem alá is tökéletes és tényleg tartós. Azt nem mondanám hogy teljesen vizálló de egy meleg nyári napot simán kibír.

Unikornishercegno
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 27.

Ndr

2017. április 27.

Én nagyon szeretem. Az itteni vélemények alapján vettem meg. Nekem tökéltes, nem volt még folyékony korrektorom de mivel a korrektort amit használtam már beszüntették muszáj volt keresnem helyette. Nekem sokszor jön le az orromnál az alapozó mert nagyon zsíros a bőröm de ezzel pikk pakk vállalható arcot tudok varázsolni magamnak. A 010 arnyalat van meg ami szerintem a legjobb az en feher arcomhoz.

Ndr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Esztelle

2017. április 26.

Ár-érték arányban remek termék, szépen eltünteti a szem alatti sötétebb karikákat és a börhibákat is elfedi, ha picit többet használok belőle valóban beül a mimikai ráncokba, de ez könnyen korrigálható. Engem nem zavar az illata, szinte nem is érzem. A legvilágosabb árnyalat van meg, de be fogok szerezni egy sötétebbet is.

Esztelle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 25.

Nagyon szuper drogériás korrektorhoz képest! Szemre és bőrhibára is tökéletes, egész nap fennmarad, jól fed. Nálam a probléma, hogy egy picit szokatlan a szaga, de ezt leszámítva imádnivaló. ^^

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 25.

orchidea8627

2017. április 25.

Remek kis drogériás korrektor, az új 05-ös szín, szép világos és enyhén sárgás is, nekem tökéletes a szemem alá.
Csak az nem tetszik benne hogy illatos, minek egy korrektorba parfüm?
Egyébként tartós, szépen fed és nem ül meg a ráncokban, nem utolsó sorban pedig nagyon pénztárcabarát.
Megadom neki az öt csillagot, de szívem szerint 4 és felet adnék a parfüm miatt.

Update: Sajnos irritálja a szemem a benne lévő illatanyag. Remélem előbb vagy utóbb kiveszik az összetevők közül, teljesen felesleges.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Csak az nem tetszik benne hogy illatos, minek egy korrektorba parfüm?

nusi96

2017. április 24.

Hát hát hát, jó a fedése és tartós is, viszont csúnyán be tud ülni a ráncokba. Utóbbit még megbocsátanám neki, ha nem lenne olyan erős szaga ugyais addig amíg meg nem szárad irritálja/égeti a szemeimet.

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

matekinga

2017. április 24.

UP.: Beleül a szemem alatti ráncokba. Mindenhova máshova tökéletes, jó a fedése és nem mászik el.

Ár-érték arányban tökéletes. Eltünteti a kisebb pirosságokat és a szemem alatti karikákat. Ennyi pénzért szerintem verhetetlen...

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

lzsoficim

2017. április 24.

Annak ellenére, hogy nem vagyok 100%-ig megelégedve, mégis szeretem. Kicsit túl illatos(minek?), hajlamos beleülni a ráncokba,meg nem létező ráncokat kreálni a nap folyamán ,illetve nagyon látványos(vannak korrektorok,amik sokkal észrevétlenebbek). Ennek ellenére kedvelem,mert tartós tényleg, jól fed, szeretem az állagát és nem utolsó sorban 1200 Ft max. Az árához képest nagyon jó korrektor, nem is tudom, hogy kapni-e ebben a kategóriában még jó korrektort, kicsit többért már igen, de 1500-2000 alatt tuti nem.

lzsoficim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.