KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1059-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1059

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 1059, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Liquid Camouflage Korrektor (folyékony)  010 Porcellain,porcelán árnyalat
Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: félig, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyesen vagy postán ha van kellő mennyiségű pozitív visszaigazolásod
Ár: 900 Ft , Eladó: Kori
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ntina

2017. december 12.

Magában és a HD liquid coverage alapozóval is tökéletes. Inkább szem alá és szemhéjra használom, tökéletesen meg vagyok elégedve vele :)

ntina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Jane

2017. december 11.

Az a véleményem, hogy 20 csillagot adnék rá, ha lehetne :D

UPDATE: Sajnos allergiás reakciót vált ki minden alkalommal, amikor visszatérek rá :(

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 11.

Az a véleményem, hogy 20 csillagot adnék rá, ha lehetne :D

csillamunikornishercegno2003

Korcsoport: < 18
2017. december 11.

2017. 08. 29.
Eddig jó, hozza, amit ígér. Nekem tetszik. Hogy őszinte legyek, azzal engem már félig megvettek, hogy lehetetlenül világos színben is gyártják. Ez előtt essence korrektoraim voltak, amik sötétebbek voltak a kelleténél, de nem feltűnően, csak lehetett volna világosabb. Most sem ezt akartam megvenni, de nem volt olyan, amilyet akartam, és mivel ezt ajánlották, így ő jött velem haza. A catrice hd liquid coverage alapozóval gyönyörűen működik. Ma délelőtt vettem, szóval még nincs kifejlett véleményem, de egy hét után ki fog alakulni. Van ez a nagyon furi illata, amit nem tudok hova tenni, de elmúlik, szóval nem problémázok rajta. Összességében ajánlom mindenkinek.
UPDATE
2017. 09. 15.
Továbbra sem tudok semmi rosszat mondani róla. A fucsa illatát még mindig nem szoktam meg, de elmúlik. Szépen fed, de nem pattanásokra lett csinálva, szóval erre nem a legjobb. Viszont szem alá jó.
UPDATE 2.0
2017. 12. 11.
Így szűken három és fél hónap alatt elfogyott, de úgy, hogy szinte minden nap használtam. Most viszont visszatértem az essence korrektorra. Maga a (catrice) termék jó, de így élesváltásban érzem, hogy túlságosan folyékony szerintem. Maga a termék jó, másnak biztos bevált, csak az a helyzet, hogy nekem nem tetszik. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

csillamunikornishercegno2003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 11.

2017. 08. 29.
UPDATE
2017. 09. 15.
UPDATE 2.0
2017. 12. 11.

talisman

2017. december 6.

Nem csak árához képest nagyon jó, hanem önmagában is. Remekül fed, a vizet tényleg állja, a nap végéig fennmarad. Többször is újra vettem már.

talisman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

Lili28

2017. december 5.

Nagyon jó termék, hihetetlen jó árral. Mindig újraveszem, ha épp kifogy.:)

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Nagyon jó termék, hihetetlen jó árral. Mindig újraveszem, ha épp kifogy.:)

dorinakemeny

2017. december 4.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, meg mert egyre nagyobbak lettek a szemem alatti karikák. Meg kell hogy mondjam szuper egy kis termék. Csak egy rétegben szoktam felvinni és már az is remekül elfedi. Ha kijön egy egy pattim arra is kenek belőle és már nem is látszik a pirosság. Nekem a 010 porcellain árnyalat van meg. Imádom az illatát is. Garnier BB krémmel használom együtt, tökéletes párost alkotnak. Mindenképpen újra veszem ha elfogy.

dorinakemeny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Koncz

2017. december 3.

Az örök kedvenc szem alá. Sokszor újravettem, vendégeimre is használom. Jó fedés és nagyon jó ár. 😊

Koncz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Uveggalamb

2017. december 3.

A második tubussal használom már, két különböző árnyalatban próbáltam: light beige és porcellain.. Azt hiszem, hogy arra amire én használom (szem alatti kairkákra) a világosabb megfelelőbb, viszont ez is inkább télen, amikor egészen kivilágosodik a bőröm.
Nem mondom, hogy rögtön első használatra meggyőző volt, nagyon sűrű állagú, nehéz krém, ügyesen el kell dolgozni , és azért hajlamos beleülni a kis ráncocskákba, így kivétel nélkül mindig púderrel átmegyek rajta egy rétegben , hogy egyenletes legyen és ne mozduljon el..
Az arcom más részeire a legritkább esetben kerül, olyan nehéz állagú, hogy szerintem bepállaszthatja a bőrt, avagy tömítheti a pórusokat, szerintem az én bőrtípusomra nem lenne a legjobb.. Viszont szem alá nekem bevált, oda bátran ajánlom. Nagyon szépen fedi a karikákat, és nyilván ha nem félnék további pattanások kialakulásától, akkor a bőrhibák elkendőzésére is elég jó lehet :)

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

whitemerci

2017. december 2.

Elfogadható áron egy megfelelően jó korrektor. Szépen fed, könnyen eldolgozható, és igen tartós is, de egy kissé beleül a szemredőkbe. Akkor nem szárít, ha sminkelés előtt megfelelően hidratáljuk a szemet, és meg is várjuk, hogy beszívja, majd utána sminkelünk. Az aljáról nehéz kihalászni a fogyóban lévő terméket, de azért viszonylag sokáig elég. Összességében jó korrektor.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 2.

molnarlili

Korcsoport: < 18
2017. december 1.

regebben ebbek a tegelyes valtozata volt meg de nem szerettem az allagat es hogy bele kell nyulkalni,de a catrcie hd alapozohoz jart ajandekba es ez a folyekony a kedvencem lett,pont most fogyott el,ujra is veszem,nagyon jo a fedese,az illata,imadom

molnarlili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.