KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 500 , Eladó: pankalino
Állapot: új, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Catrice Liquid Camouflage Korrektor (folyékony)  010 Porcellain,porcelán árnyalat
Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: félig, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyesen vagy postán ha van kellő mennyiségű pozitív visszaigazolásod

zsofc

2017. augusztus 22.

Alapvetően nem szeretem a folyékony korrektorokat, de annyi jót olvastam erről, hogy ki kellett próbálnom, és végül be is vált:) A tégelyes változatot sem hagytam el azért, az a bőrhibákat jobban elfedi szerintem.

zsofc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

vandanikoletta

2017. augusztus 21.

Nagyon szeretem ezt a korrektort. Télen használtam nagyon sokat mert akkor még nagyon világos volt a bőröm. De imádtam. Két árnyalat van meg a 005ös és a 020as azthiszem. Tényleg gyorsan fogy sajnos, de ennyi pénzért én nem sajnálom mindíg újravenni.

vandanikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

cshrs

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 21.

Eddigi eletem kedvenc korrektora, a kremes tesoja mellett. Annyira multifunkcios kis termek hogy az hihetetlen. Eloszor is szem ala tokeletes, fedese eleg. Neha alapozo helyett is ezt raktam a problemas teruletekre, ha nem akartam azzal vacakolni reggel, ugyis megallta a helyet. Szemhejalapozonak is megallja a helyet, egy testszinu szemhejpuderrel fixalva. Egyszeruen imadtam. A legvilagosabbtol a legsotetebbig minden arnyalatot ki tudtam probalni a szolis/napozasos barnulasomnak koszonhetoen. Sajnos nem fogom tobbet ujravenni, mivel CF, vegan; naturkozmetikumokra valtottam es ez nem fer bele, de aki csak teheti probalja ki, mert megeri :)

cshrs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Imádom! Szem alá kiválóan működik, pattanásokra nem a legjobb. Jó párszor újra vettem már, és újra is fogom! :))

Kyttu11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

hivettivy

2017. augusztus 16.

Hosszabb idejű tesztelés után rájöttem, hogy ez igazán csak a karikáimra működik (de arra nagyon jól), míg tégelyes tesója bőrhibákra.
Visszatérve ehhez a termékhez, nagyon szeretem a karikákat kencézni vele, mert az egészen durvákat is simán elfedi. Zsíros bőrüként én púderezek rá egy adagot, akkor nem ül be a ráncocskáimba. Még mindig a dö beszt nálam :)

hivettivy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Nikolaj

2017. augusztus 16.

Az eddigi legjobb korrektorom! Nagyon fehér bőröm van, a legvilágosabb árnyalatot vettem meg a szemem alatti karikák elfedésére. Egész nap szép és tartós, a helyén marad nem fénylik, nem ül bele a kis ráncokba.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Csirip74

2017. augusztus 14.

Nagy csalódás nekem ez a termék. A legsötétebb árnyalatot vettem, de ez is világos ilyenkor nyáron. Fehér panda szemeim vannak. Emellett nagyon alá kell hidratálni, mert kihangsúlyozza a ráncocskákat, még fáradtabbá teszi a szemkörnyéket. A karikáimat NEM fedi el, akármit csinálok. Bánom, hogy megvettem, a tégelyes klasszisokkal jobb.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Lili2109

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 14.

Jol fed, konnyu eldolgozni, es nekem jol fennmarad. Kedvenc, sajnos gyorsan fogy.

Lili2109
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Linuxo

2017. augusztus 12.

010-es Porcellain árnyalatban vásároltam meg, nem tudom újra venném-e.
A szem körüli pici ráncocskákat nekem is kiemelte, mint olvasom másoknál is.. Az állaga, színe, ára, kiszerelése egyébként nagyon tetszene, de ez, hogy bele ül a ráncocskákba, háát, levon a varázsából....
Update: Már 3x biztosan újra vettem, mert az állaga, színe tökéletes. Főleg ősztől-nyárig szerettem használni, nyáron sajnos lefolyna rólam, mint minden más is.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

010-es Porcellain árnyalatban vásároltam meg, nem tudom újra venném-e.

TimyeK

2017. augusztus 10.

Sosem volt karikás a szemem, de gondoltam beruházok rá, hogy bulis sminket készítsek. Szépen feldobja az arcom, jól eldolgozható, az illata isteni és szinte beleolvad a bőrbe. Amit viszont észrevettem, hogy nagyon gyorsan fogy... pedig keveset kenek fel.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.