Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1159-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1159

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 1159, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Catrice Liquid Camouflage Korrektor 010
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Catrice Liquid Camouflage Korrektor 005-ös
Ár: 800-Ft/ vagy csere , Eladó: madaras
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta
bogi19

2019. február 16.

Tökéletesen teszi a dolgát. Szépen fed és púderrel nem ül bele a rancokba. Legalább negyedjere vettem ujra, imádom.

bogi19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 16.

96viktoria

2019. február 13.

Eddig nem nagyon használtam még korrektort mert nincs amit le kéne fednem szinte úgyhogy nekem egy alapozás bőven elég, viszont mostanában kicsit karikás vagyok és ezért kerestem valamit a Müllerben aztán erre esett a választásom és nem bántam meg! Ára valami 1200ft körül volt ami szerintem korrekt és nagyon jó lett a karikáimra, teljesen eltünteti. Ha elfogy biztosan újra veszem!

96viktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

Poptie

2019. február 10.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, és mennyire örülök neki! Finom az illata, szépen fed, és jó áron van. Kell ennél több?

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

Mira19

2019. február 8.

Egészen jó a fedése,de nekem szárítja a szemem alatti területet,viszont a bőrhibák elfedésére tökéletes!

Mira19
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 8.

zsani1234

Korcsoport: < 18
2019. február 7.

Imadom! Nagyon jo korrektor, ar-ertek aranyban verhetetlen. Az illata nem irrital, egesz kellemes. A fedese nagyon jo, mindenkepp ujraveszem!

zsani1234
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 7.

Orsyna

2019. február 6.

Annyira mindenki dicsérte hogy megvettem...Nagyon erős illata van tele van illatszerrel ezt nem is figyeltem előtte. nagyon gyorsan szárad nehéz szépen eldolgozni és cake hatása lesz...nos azt irja tetkót is elfed nekem nincs de a barna foltot az arcomon nem fedte el rendesen....
beleül az apróbb vonalkákba.pórusokat elfedi ez plusz pont. de egyáltalán nem természetes hatás túl matt is.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

FViktoria93

2019. február 6.

Honey árnyalatban használom, a szemem alá legfőképp. Szépen elfedi a sötét foltokat, minimálisan feltölti a szem alatti ráncokat. Púderrel szoktam fixálni, egész nap tartós. Az aplikátort nem használom közvetlenül a szemem alá, csak a beautyblenderre kennem fel a terméket, azzal dolgozom el, így könnyen feltudom építeni a kívánt hatásig a korrektort. a tégelyes változata kiszárította a bőrömet, ezzel még nem volt ilyen gondom.

FViktoria93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

ninszi

Korcsoport: < 18
2019. február 6.

Nekem egyáltalán nem jött be. A szem alatti karikáimat alig tűntette el a bőrhibákról meg ne is beszéljünk. Az ára elfogadható is lenne, de sajnos nekem ez csak 2 csillag. :(

ninszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 6.

Dortya

2019. február 2.

Ha nem lenne több kipróbálásra váró termékem, biztos hogy újravásárolnám, ár-érték arányban a legjobb szem alatti korrektor :)

Dortya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Legadema

2019. február 1.

Egész jó. A fedése is meggyőző. Az ára szintén. Elég folyékony, közepesen tartós, bár púderrel lehet még jobb is. Könnyű eldolgozni. Egyetlen bajom, hogy nagyon hamar fogy.

Legadema
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0