KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 900 ft , Eladó: EffySmith
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 700 , Eladó: pankalino
Állapot: új, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
-Agi-

2017. március 24.

A fedése egész jó (közepes), nem szárít, nem ül bele a ráncokba, púderrel egész tartós, de a munkanap végére ugyanúgy összeáll pici pöttyökbe, amit utána javítani sem lehet, szóval sajnos nem fogom újra venni. A Maybelline Fit me kicsit hígabb, a fedése nagyjából azonos, nem olyan tartós, de azt újra tudom applikálni nap közben, nem kell lemosni az előző réteget. A Catrice színválasztéka sem a legjobb, és oxidálódik.
A tégelyes változatát bőrhibákra használom, azzal jobban meg vagyok elégedve.

-Agi-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

A tégelyes változatát bőrhibákra használom, azzal jobban meg vagyok elégedve.

gyanett

2017. március 23.

Tégelyes változata ezerszer jobb, elnéztem kicsit a színét is, kicsit sötét nekem. Szép a fedése, viszonylag tartós.

gyanett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Hencs

2017. március 23.

Míg a tégelyes hónapokig kitart, ez a termék egy hónap alatt kiürül. Maradok a tégelyesnél annak a fedése is mérföldekkel jobb.

Hencs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

kdorci

2017. március 23.

Update: Le kell vonjak egy csillagot, mert rettentő gyorsan fogy... kb. 5 használat után mintha már hiányozna a fele....:( és nem olyan jó a fedése mint a tégelyesnek tehát én szerintem maradok annál.

Eddig a tégelyeset használtam én is, az nagyon nagy kedvencem. Nem is tudok annál jobb korrektort. Mivel sajna elfogyott gondoltam kipróbálom ezt a verzióját és teljesen meg vagyok vele elégedve!! Ugyan olyan tökéletes mint a másik verzió talán egy picit jobb is mert tényleg nem megy bele a kis ráncocskáimba. :)

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Abeille

2017. március 21.

Régóta kerestem már egy olcsóbb és jó minőségű korrektort. Tökéletesen teljesít, elfedi a szem alatti sötét karikákat, az orr körüli pirosságot, tartós és az illata sem zavaró. Biztos újraveszem, ha elfogy.

Abeille
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

Csucsi08

2017. március 21.

Végre hozzájutottam egyhez én is :) a 05-öst sikerült beszereznem. Eddig az Essence long lastingot favorizáltam, de csak mert nem találtam jobbat. Ez sokkal jobban fed. Ha tartós sminket készítek ehhez fogok nyúlni. De lazább sima púderes napon nekem elég az essence, az kevésbé látszik eldolgozva.
De összességében nagyon elégedett vagyok és finom az illata is!

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

De összességében nagyon elégedett vagyok és finom az illata is!

arianna94

2017. március 19.

Én is hónapokig kutattam mire a wiener neustadti Müllerben rábukkantam. Olvastam róla itt Krémmánián jót is és rosszat is, szerintem nem rossz termék, eddig ez a legjobb a korrektorom. De még ez sem tökéletes. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg, nekem tökéletesen illik az arcszínemhez, a szemem alatti részt szépen kivilágosítja, bár nem tünteti el teljesen a fekete karikákat. Ennek ellenére nagyon szép, természetes hatást nyújt a szemem alatti területen, ráadásul tartósan fent is marad, amit én eddig egyik korrektoromnál sem tapasztaltam. Az illatát is szeretem. Bőrhibákra folyékony korrektorként nem nagyon használ, de ezt nem is vártam el tőle. Összességében 4 csillagot érdemel, még keresem a tökéletes korrektort... :)

Update: azóta már a sokadik alkalommal vettem újra. Teljesen meggyőzött, a szemem alatti résszel csodákat művel, imádom! Bő egy év használat után úgy döntöttem, hogy megérdemli az 5. csillagot is! :)

arianna94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

petra950401

2017. március 18.

Nagyon szeretem, a szemem alatti karikák eltüntetésére szoktam használni, így a legvilágosabb 010-es porcelán árnyalatban van meg. Sokáig elég, ha elfogy biztosan újra fogom venni! :)

petra950401
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

csoknyom

2017. március 18.

Sajnos elég sokszor előfordul, hogy 24 óráig van rajtam egy smink. Hála égnek ez a kis korrektor nagyon szépen teljesít szem alatt, ugyanis a legvilágosabb árnyalatot vettem, így bőrhibákra nem használom. 5 csillag a tartósságra, pigmentáltságra is, tutifixen újravevős! :)

csoknyom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 18.

AlinaaB

Korcsoport: < 18
2017. március 18.

Eddigi kedvencem! Minden bőrhibát eltüntet (főleg a pirosas részeket, és a szem alatti karikákat), és nem ül bele a ráncokba. Jól pigmentált, magas fedés garantált. A végeredmény nagyon szép lesz, egész nap tartós, nem kopik le. Kb. 1 hónapja használom, teljesen elégedett vagyok vele, olcsó is, mindennap használom, és alig fogy. Újra fogom venni. 5*

AlinaaB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.