KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 500 , Eladó: pankalino
Állapot: új, Helyszín: kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
Catrice Liquid Camouflage Korrektor (folyékony)  010 Porcellain,porcelán árnyalat
Ár: csere , Eladó: Vivszii987
Állapot: félig, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: Személyesen vagy postán ha van kellő mennyiségű pozitív visszaigazolásod
amandavampiire

2017. június 23.

Nem tudom mi a baj velem, de én nem szeretem, inább az essenceset használom. Olyan érzés, mintha az alatta lévő alapozót leszedné, vagy nem is tudom, alapozó alá használom, és úgy tűrhető.

amandavampiire
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Emma Woodhouse

2017. június 22.

Holy Grail, a 005-ös árnyalatot szoktam használni alapozó helyett az orrom környékére, az államra meg pattanások utáni pigmentációra és nagyon jól működik. Viszont a szemem alatt valahogy nem néz ki jól, ha sokat használok belőle akkor kiemeli a bőröm textúráját, ha keveset akkor meg nem fed eléggé.

Emma Woodhouse
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

feherke

Korcsoport: < 18
2017. június 21.

Én nagyon szeretem. Minden nap használom a szemem alá, egy-egy pöttyöt az orrom hegyére, és a homlokomra egyfajta kiemelésként is. Ha kellő mennyiséget oszlatok el a szemem alatt, nem ül bele az apró ráncokba. Frissnek, és üdének tűnök a termék használatával:D

feherke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 21.

mjzkvrg

2017. június 21.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, hátha végre találok egy tökéletes korrektort. Sajnos nem igy lett:(. A világos bőrömhöz valahogy a legvilágosabb szín is sötétnek, narancsos színnek hat. Szem alatt nekem beleül a rancokba:( Vízállónak végképp nem mondanám. Hát, újravevős biztos nem lesz, de egynek elmegy.

UP: azota barnultam kicsit, igy a szin mar tokeletes, sot picit vilagos is, de igy jo. Mar jobban hasznalom azota, es sokkal jobban szeretem. Kedvenc korrektorom jelenleg, megerdemli az 5 csillagot:)

mjzkvrg
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 21.

gittus0924

2017. június 21.

A szem alatti karikákra és kontúrozáshoz használom. Eleinte túl sokat vittem fel a szemem alá, így összegyűlt a kis ráncokban, de aztán kitapasztaltam a megfelelő mennyiséget. Nagyon jó fedése van és tökéletesen illeszkedik a bőrömhöz a 01 porcellain árnyalat. Tényleg gyorsan fogy, de a minősége kárpótol.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

Manitabarbara

2017. június 20.

Már nem egy tubussal sikerült elfogyasztanom ebből a korrektorból.Bőrhibák elfedésére nekem nem vált be, de a szemem alatti részt nagyon szépen tudom világosítani. Krémes, könnyen eldolgozható, sokáig fent marad.Egyedül az nem tetszik benne,hogy a legalján lévő terméket nem tudom rendesen kiszedni.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 20.

edi01

2017. június 18.

Nagyon jó!Az állaga krémes és könnyen eldolgozható. Már többször is újravettem. A fedése is jó de ha egész napi tartósságot szeretnék érdemes púderrel fixalni !Szuper

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

vikt0ria

2017. június 18.

--up: keves van benne, egy het hasznalat utan mar kezdtem atlatni az uvegen. meg van benne, de egyre tobbszor vissza kell dugnom az applikatort a tubusba hogy tobb termeket nyerjek. a minosege ugyanolyan, a teljesitmenyevel nincs gondom, csak a mennyiseggel.

--Nagyon eros fedes, pont amennyire szuksegem van, tartos, ujravevos.

vikt0ria
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

--Nagyon eros fedes, pont amennyire szuksegem van, tartos, ujravevos.

lucajofoldi

Korcsoport: < 18
2017. június 17.

Teljesen igaz a termékleírás. Szuper termék, szuper áron.

lucajofoldi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 17.

Teljesen igaz a termékleírás. Szuper termék, szuper áron.

fruzsinacsillamolnar

2017. június 16.

Nincs jobb nála a drogériákban, nekem bőrhibákra és szem alá is bevált. Újravevős harmadszorra is.

fruzsinacsillamolnar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.