KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Catrice

Ár:   1160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: sosebocsi, Módosítva: 2015. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

• Eltünteti a sötét karikákat, az egyenetlen bőrfelszínt és a kipirosodást.
  • Magasan pigmentált, különösen tartós és vízálló.
  • Könnyen kezelhető és praktikus aplikátorral.
Újdonság teszt: Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Ár: 900 ft , Eladó: EffySmith
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 700 , Eladó: pankalino
Állapot: új, Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, posta
hrvlilla

2017. január 18.

Egy álom, tényleg nagyon szépen fed, de nekem sajnos nagyon gyorsan elfogyott, pedig normális mennyiséget használtam, és csak a szemem alá.. :(

hrvlilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

viirag

2017. január 18.

Szem alá és amolyan "highlighternek" használom, és tökéletes, felébreszti a tekintetem. Nem ül bele a mini kis ráncokba. Tényleg egy kis csodaszer.

viirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Dea

2017. január 17.

Első használat: fedése közepes, nem ül bele a ráncokba, teljesen ugyanolyan illata van, mint a pupa bb krémjének(amit én imádok ^^), tartósnak is tűnt, eddig jobbnak tűnik, mint a legutóbbi korrektorok, amiket próbáltam(avon,essence), ár-érték arányban jónak tűnik, majd hosszabb használat után updatelek :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Enci90

2017. január 17.

Nagyon jó fedése van. Szem alatti karikákra használom. Szépen felfrissíti a tekintetet. Vízálló, tartós és nem ül bele a ráncokba. Tökéletes!!!

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Ttamara

2017. január 17.

Az én bőrömön természetellenesnek hatott, végül szemhéjpúder-alapként használtam el.

Ttamara
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

eperkeszederke

2017. január 17.

Teljesen megfertőződtem én is, és ennek mennyire örülök! Teljesen kiütötte az eddig használt korrektoraimat. Ami azert nem kis teljesítmény, hogy reggelente nem a MAC vagy a LaMer korrektor után nyúlok, hanem hozzá. Szóval engem teljesen levett a lábamról, az áráról nem is beszélve. Érdemes beszerezni! :)

eperkeszederke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Janka96

2017. január 16.

Összességében elégedett vagyok vele (ellentétben a vele együtt vett alapozóval), jó a fedése, bár az én szem alatti karikáimra nem elég, de mondjuk én ebből a szempontból elég extrém eset vagyok. Az orromon például szépen eltünteti a tág pórusokat, és kiemelésre is jól használható.

Janka96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 16.

Babimami

2017. január 16.

A Velvet Finish után ezt vettem meg-ennek sárgásabb színe van. Nagyon jó a fedése, de nekem szárít, nem győzöm a szemránckrémet kenni a szemem alá, hogy helyrehozzam.

Babimami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 16.

kerka

2017. január 16.

talán már a negyediket veszem újra.kicsit beül a ráncokba de így is magasan a legjobb drogériás korrektor!

kerka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

targa

2017. január 14.

Jelenleg ő az igazi nekem a szemkorrektorok között! A legvilágosabb szín tökéletes, erős a fedése, nem ül bele a ráncokba. A Max Factor Eye luminizer korrektornál 100-szor jobb számomra. Egy kísérletet még teszek a Maybelline Fit me! korrektorral, de szerintem ő marad a befutó.

targa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.